maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05

Bieg z przeszkodami KRATA 2019 - S2 Grupa Pucharowa start 11:05
Miejsce i data imprezy: Dzierżoniów, 08 września 2019
Organizator: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa - Zarząd Terenowy w Dzierżoniowie
Areszt Śledczy w Dzierżoniowie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie

Regulamin: Regulamin

Szczegółowe informacje dotyczące trasy oraz przeszkód będą aktualizowane na bieżąco 
na facebook-owej stronie biegu KRATA 


Kontakt: biegkrata@gmail.com
Kategorie:
- S2 Grupa Pucharowa start 11:05Wolne miejsca: 5

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
1StaniszewskaAretaKPOLK16-201990ŚwiebodzicePomidorowa AlternatywaS
2WoźnyPaulinaKPOLK16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
3BawiecKatarzynaKPOLK301982Wałbrzych L
4KoziakAgnieszkaKPOLK301987OpoleKB ODRA OPOLES
5SkoczekAnnaKPOLK301981WrocławWATAHABRAKZapłacono
6StachowiakMariolaKPOLK301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
7ŻygadłoJustynaKPOLK301982WrocławWATAHABRAK
8ChołodeckaBeataKPOLK401976Wałbrzych L
9KordylakRenataKPOLK401977Wałbrzych LZapłacono
10MedwidKatarzynaKPOLK401978KrapkowiceS
11NiechajAnnaKPOLK401979WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
12Popiela-KukuśKatarzynaKPOLK401979WrocławWATAHABRAK
13BieleckaMagdalenaKPOLK40, KM1976Grodków M
14TezaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
15TrzaskaAnnaKPOLK40, KM1979BrzegS
16BarczakStanisławaKPOLK50-60+1967WitkówPomidorowa Alternatywa M
17RóżewiczEwaKPOLK50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
18KopalkoGrzegorzMPOLM16-201991SzczytnaBRAKZapłacono
19KoziarskiMateuszMPOLM16-201992KłosówZabieganystrzelecBRAK
20KubisAleksanderMPOLM16-202001Walbrzych XXL
21GrzegrzółkaNorbertMPOLM301985WałbrzychPomidorowa Alternatywa M
22ŁuczakTomaszMPOLM301984WałbrzychMAD RUNNERS WAŁBRZYCH L
23WalaszczykMirosławMPOLM301983OleśnicaBRAK
24WasikKrzysztofMPOLM301983KluczborkFAJA BAJA BUMMMMM!!!!!!BRAK
25LaskowskiMarcinMPOLM30, KM1987Nowa RudaMAD RUNNERS WAŁBRZYCHSZapłacono
26MelińskiMarekMPOLM30, KM1984DzierżoniówPasja Chrzanka Running Team LZapłacono
27WołodkoMichałMPOLM30, KM1989Radzyń PodlaskiForm FitnessBRAK
28FederowiczGrzegorzMPOLM401977WrocławWATAHABRAKZapłacono
29KordylakIreneuszMPOLM401976WałbrzychPomidorowa Alternatywa XLZapłacono
30KukuśRafałMPOLM401977WrocławWATAHABRAK
31SkoczekMarcinMPOLM401978WrocławWATAHABRAK
32BratekBernardMPOLM40, KM1979Piława DolnaSZapłacono
33SzkudlarekAdamMPOLM40, KM1973WałbrzychPomidorowa Alternatywa LZapłacono
34RóżewiczDariuszMPOLM50-60+1961TychyPANCEBRAKZapłacono
35SzklorzSylwesterMPOLM50-60+, KM1969KatowiceADS Masna Krytyczna LZapłacono