maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

5 Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie, "Czarno to widzę"

5 Ćwierćmaraton Komandosa w Czarnem o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Koszalinie,
Miejsce i data imprezy: Czarne, 09 listopada 2019
Organizator: • Urząd Miasta i Gminy w Czarnem;
• Zakład Karny w Czarnem;
• Ochotnicza Straż Pożarna w Czarnem;
• Ochotnicza Straż Pożarna w Bińczu;
• Zespół Szkół w Czarnem;
• Komenda Powiatowa Policji w Człuchowie;
• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem;
• UKS Champion Czarne;
• Czarneńskie Centrum Kultury;
• Zawodnicy Wojskowego Klubu Biegacza „Meta” Lubliniec.

Patronat medialny: Polska Zbrojna, Radio Weekend FM z Chojnic; TV Czarne; TVN.

Regulamin: Regulamin Biegu



!!!UWAGA!!!
Trwają weryfikacje rezygnacji z udziału w nowym terminie zawodów. Zapisy zostaną ponownie uruchomione 05.02.2019 r.
PRZYPOMINAMY:
Osoby, które nie chcą (nie mogą) uczestniczyć w zawodach w dniu 09.11.2019 r., a mają opłacony start, prosimy o przesłanie rezygnacji z uczestnictwa w zawodach
do dnia 31.01.2019 r. na mail biuro@zmierzymyczas.pl 
Takie osoby zostaną usunięte z listy i automatycznie zostanie im zwrócona opłata startowa na konto z którego dokonali opłaty biegu.



Kategorie:
- Kategoria mundurowa - bieg z mundurem i plecakiemWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 197
- III Mistrzostwa Pomorza Szkół Mundurowych w biegach przełajowychWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 197
- Kategoria sportowa - bieg bez munduru i plecakaWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 197

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 3 z 4
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubRozm.Pł.
201Radwan-WiatrowskiMichałMPOLMUN1992Koszalin XLZapłacono
202RadzimowskiŁukaszMPOLMUN1993IłżaWydział Żandarmerii Wojskowej w Poznaniu LZapłacono
203ReszczyńskaAlicjaKPOLMPSM2001CzerskLiceum Ogólnokształcące im. Wincentego Pola w Czersku SZapłacono
204RokitaEmiliaKPOLKS1989CzarneKomenda Powiatowa Policji w CzłuchowieXSZapłacono
205RokitaMichałMPOLKS1984CzarneZakład Karny w Czarnem LZapłacono
206RolnikMikołajMPOLMUN1994PiaskiBIO MZapłacono
207RomanKrzysztofMPOLMUN1977Bolszewo XLZapłacono
208RomanowskiKamilMPOLMUN1983Szczecin1bpzmot XXLZapłacono
209RostkowskiMateuszMPOLMUN1987Szczecin1bpzmot MZapłacono
210RóżańskiDawidMPOLMUN1994DziwnówJw 5018 MZapłacono
211RóżańskiMateuszMPOLMUN1995Poznań12 Brygada Zmechanizowana MZapłacono
212RudzińskiJacekMPOLKS1976TychowoTrygław Tychowo XLZapłacono
213RudzińskiRadosławMPOLKS1980BiałogardTrygław Tychowo MZapłacono
214RuszewskiTomaszMPOLMUN1982Suwałki14 dappanc Suwałki MZapłacono
215Anonim#169327MPOLMUN1993Radom1 Brygada Pancerna MZapłacono
216RutkowskaAnnaKPOLKS1969WałczWataha Wałcz MZapłacono
217RynkiewiczJędrzejMPOLMUN1988Kętrzyn15 Gizyka Brygada Zmechanizowana LZapłacono
218RyżyckiTomaszMPOLMUN1992Czarne XLZapłacono
219RzadkiewiczŁukaszMPOLMUN1989Szczecin-Podjuchy5 Pułk Inżynieryjny w Szczecinie LZapłacono
220RzechowskiFilipMPOLMUN1984GdyniaBigYellowFoot Adventure Team MZapłacono
221SaganKrzysztofMPOLMUN1986BytomSPAP KATOWICE, KWP Katowice LZapłacono
222SambulskiRadosławMPOLMUN1993Giżycko15 Gizyka Brygada Zmechanizowana LZapłacono
223SamburskiTomaszMPOLMUN1993Skierniewice1 BZ LĘBORK MZapłacono
224SawiczŁukaszMPOLMUN1989WitkowoNo Excuses Team MZapłacono
225SawkaPawełMPOLMUN1989Choszcznodas/12 Brygada Zmechanizowana LZapłacono
226SemeniukAndrijMPOLMUN1978WarszawaWkurw_team MZapłacono
227SerdakŁukaszMPOLMUN1986Skarżysko - Kamienna1.Orel MZapłacono
228SewerynJarekMPOLMUN1992BieliceJW 4509 SZapłacono
229SieradzkaJustynaKPOLMUN1981WarszawaŻandarmeria Wojskowa MZapłacono
230SikoraTomaszMPOLMUN1958Świdwin21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO XLZapłacono
231SinkiewiczMirosławMPOLMUN1987Szczecinek8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy XXLZapłacono
232SiwińskiKamilMPOLMUN1994WrocławAWL WROCŁAW LZapłacono
233SiwińskiŁukaszMPOLMUN1984Żagań11 bdow LZapłacono
234SkodkowskiJacekMPOLMUN1973PoznańSPWLąd Poznań MZapłacono
235SkorupkaRadekMPOLMUN1979BydgoszczPolicja LZapłacono
236SłapczyńskaMartaKPOLMUN1992Kalisz Pomorski2 Brygada Zmechanizowana w Złocieńcu MZapłacono
237SmolińskaMajaKPOLMUN1998WrocławAWL WROCŁAW SZapłacono
238SobalaDamianMPOLMUN1996Irki1 Batalion Kawalerii Powietrznej SZapłacono
239SolaAleksandraKPOLMUN1986WarszawaSZapłacono
240SpiechowiczAndrzejMPOLMUN1983ZabrzeKMP Zabrze MZapłacono
241StachowskiMirosławMPOLMUN1964Żary11DKPanc MZapłacono
242StańczykKamilMPOLMUN1990Skarbka DolnaAkademia Marynarki Wojennej MZapłacono
243StępieńMartaKPOLKS1997Gdynia SZapłacono
244SurowiecPiotrMPOLMUN1993Szczecin12 Brygada Zmechanizowana XLZapłacono
245SuwiczakDanielMPOLMUN1980PrzybrodaCSWLąd Poznań LZapłacono
246ŠwiątekMichałMPOLMUN1979TrzemesznoManiak Team Trzemeszno MZapłacono
247SygockiKonradMPOLMUN1978Warszawa1 Baza Lotnictwa Transportowego SZapłacono
248SyrockiWojciechMPOLMUN1972ChełmnoZGRUPOWANIE RADOSŁAW 3XLZapłacono
249SzarzecPrzemysławMPOLMUN1979Nowe Warpno1bpzmot MZapłacono
250SzelestMaciejMPOLMUN1994Szczecindas/12 Brygada Zmechanizowana LZapłacono
251SzelskiKrystianMPOLMUN1980Elbląg XXLZapłacono
252SzkutnikArkadiuszMPOLMUN1967Stargard Szczeciński2 Brygada Zmechanizowana w Złocieńcu LZapłacono
253SzlązakBeataKPOLMUN1985Mińsk MazowieckiOddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej Mińsk MazowieckiSZapłacono
254SzpirMaciekMPOLMUN1984PoznańKP POZNAŃ WILDA MZapłacono
255SzubińskiAdamMPOLMUN1981Przecław1bpzmot MZapłacono
256SzurmiakKamilMPOLMUN1988PoznańWydział Żandarmerii Wojskowej w Poznaniu LZapłacono
257ŚwierczMaciejMPOLMUN1995Złocieniec2 Brygada Zmechanizowana w Złocieńcu LZapłacono
258ŚwierczyńskaJustynaKPOLMUN1987Złotów5 Pułk Inżynieryjny w Szczecinie MZapłacono
259TanaśPawełMPOLMUN1985Pleszewdas/12 Brygada Zmechanizowana MZapłacono
260TarnackiDariuszMPOLMUN1989BiałystokKWP Białystok MZapłacono
261TomaszewskaKingaKPOLMUN1995GdyniaAkademia Marynarki WojennejXSZapłacono
262TorzewskiRomanMPOLMUN1971Boniewo LZapłacono
263TrokaPawełMPOLMUN1986CzłuchówKomenda Powiatowa Policji w Człuchowie LZapłacono
264TrzupekMichałMPOLMUN1982CzłuchówKomenda Powiatowa Policji w Człuchowie LZapłacono
265TuskPawełMPOLMUN1990GdyniaAkademia Marynarki Wojennej LZapłacono
266UrbańskiTomaszMPOLKS1972BiałogardAreszt Śledczy Koszalin LZapłacono
267WachsmanPawełMPOLMUN1986JarocinBiegacze Jarocin/16BRL XLZapłacono
268WalczakAdrianMPOLMUN1995Grodków MZapłacono
269WaleckiPatrykMPOLMUN1981Kiełpiny LZapłacono
270WalendowskiFilipMPOLMPSM2002Pleszew MZapłacono
271WalickiArturMPOLMUN1982WrocławIPA Wrocław XLZapłacono
272WalkowiakPawełMPOLMUN1987PoznańCSWLąd Poznań 3XLZapłacono
273WalochWiolettaKPOLMUN1994SłupskSzkoła Policji w SłupskuXSZapłacono
274WalosGrzegorzMPOLMUN1985Koszalin8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy LZapłacono
275WasielewskiMichałMPOLMUN1979Kutno9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ SZapłacono
276WieczerzakDanielMPOLMUN1987RedaKomenda Portu Wojennego Gdynia MZapłacono
277WieczorekMariuszMPOLMUN1973Szczecin102 bochr XLZapłacono
278WierzbickaEwelinaKPOLMUN1984ŻyrardówXSZapłacono
279WierzbińskiRafałMPOLMUN1988Białogard8 Batalion Remontowy LZapłacono
280WięczkowskiWojciechMPOLMUN1974Warszawa LZapłacono
281WilchowskiStefanMPOLMUN1979OlsztynSRTG OLSZTYN XLZapłacono
282WilewskiPawełMPOLMUN1989Stargard SZapłacono
283WilmontKrzysztofMPOLMUN1987SłupskCentrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce MZapłacono
284WiniarskiJarosławMPOLMUN1986Szczecin12 Brygada Zmechanizowana LZapłacono
285WiśniewskiKornelMPOLMUN1981Drawsko PomorskieCSWL Drawsko XLZapłacono
286WitkowskiRafałMPOLMUN1977RąpinSPWLąd Poznań MZapłacono
287WojciechowskiAdrianMPOLMUN1989KoszalinJW1223 LZapłacono
288WojciechowskiDariuszMPOLMUN1970SwornegacieKwatery u Wojciechowskich Swornegacie MZapłacono
289WójcikKamilMPOLMUN1986Lublin18 Pułk Rozpoznawczy MZapłacono
290WójcikWiesławMPOLMUN1972CzłuchówKomenda Powiatowa Policji w Człuchowie MZapłacono
291WronaRobertMPOLMUN1991Polanówdas/12 Brygada Zmechanizowana LZapłacono
292Wronka-BorowskaEwaKPOLMUN1982BraniewoJW 2980 BraniewoSZapłacono
293WyglądałaBartoszMPOLMUN1987WarszawaMazowiecki Oddział Żandarmerii Wojskowej LZapłacono
294WysockiDariuszMPOLMUN1986Gdańsk7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ LZapłacono
295ZabrockiŁukaszMPOLMPSM2001CzerskSzkoła Techniczna BZDZ Chojnice MZapłacono
296ZadrożnySzymonMPOLMUN1978WałczŻandarmeria Wojskowa XLZapłacono
297ZającPiotrMPOLMUN1986KraśnikOddział Prewencji Policji w Warszawie LZapłacono
298ZimnyPawełMPOLMUN1987Sosnowiec1 Brygada Pancerna LZapłacono
299ZnamiecMarcinMPOLMUN1977WarszawaIPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSP XXLZapłacono
300ZychMichałMPOLMUN1987Tarnowskie Góry5 Pułk Chemiczny Tarnowskie Góry MZapłacono
Strona 3 z 4