maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON

Bieg 3 x Kopa PÓŁMARATON
Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 24 kwietnia 2021
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu
.
Kategorie:
- Bieg 20 kmWolne miejsca: 110

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AndruszkoKamilaKPOLMWO1993OpoleZapłacono
2Anonim#227688Piotr WaMPOLNNW1984OpoleEmblemat.ComXXLZapłacono
3Anonim#244826GlinarMPOL1982KrzeptówMZapłacono
4AntkowiczMarcinMPOL1976NysaZapłacono
5BabijMonikaKPOL1976SpórokSZapłacono
6BarAleksandraKPOL1977Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
7BaranBartłomiejMPOLMWO1995BaborówZapłacono
8BarańskaMałgorzataKPOL1970OpoleBBL OpoleZapłacono
9BednarczykMalwinaKPOL1991PrudnikRunners Team NysaZapłacono
10BiernackaBeataKPOL1985OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
11BigosŁukaszMPOLMWO, NNW1979OpoleSPORT PLUS TEAMZapłacono
12BireckiMaciejMPOL1991NysaMana w podróżyZapłacono
13BisowskaAmeliaKPOL2004KobyłkaMZapłacono
14BisowskaKatarzynaKPOL1976KobylkaSZapłacono
15BobrowskiRafałMPOLMWO1983OpoleZapłacono
16BosekLeszekMPOL1961NysaZapłacono
17BoszkoKrzysztofMPOL1984OpoleGITZapłacono
18BożekKamilMPOL1987WrocławDobra DietaZapłacono
19BrojAdrianMPOL1968ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
20BrojMarcelMPOL2000ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
21BryksaIwonaKPOL1963OpoleZapłacono
22BrylaIreneuszMPOL1987DomeckoVictoria DomeckoLZapłacono
23BrzozowskiJacekMPOL1977OpoleZapłacono
24BuryJarosławMPOL1987LubliniecZapłacono
25CembruchMariuszMPOL1978GłuchołazyAthletics NysaZapłacono
26ChamalaKrzysztofMPOLMWO1983LuboszyceWeegreeZapłacono
27ChmielewskiPawełMPOL1982Wrocławwkurw_teamZapłacono
28ChojnackaKajaKPOLMWO1987OpoleKB Odra OpoleZapłacono
29ChwastykEwaKPOLMWO1985OpoleZapłacono
30CierczekRafałMPOL1989Rogów SobóckiZapłacono
31CieślaAnna MariaKPOL1986WałbrzychZapłacono
32CiszewskiKrzysztofMPOL1960BytomBieg z ChrystusemZapłacono
33CiszewskiRomanMPOLMWO1971OpoleZapłacono
34CudnikAgnieszkaKPOLNNW1977GłuchołazyZapłacono
35CzajaPawełMPOL1971OldrzyszowiceMZapłacono
36CzajkaTomaszMPOLMWO1974KurznieDzikie MorsyZapłacono
37CzerniaJarosławMPOL1983OzimekCGW-Razem w bieguZapłacono
38CzocharaMartaKPOLMWO1975OpoleSZapłacono
39CzupytArturMPOL1969Warszawa:)LZapłacono
40DąbrowskiIreneuszMPOL1970OpoleHovawart OpoleMZapłacono
41DecMałgorzataKPOLMWO1984OpoleRajsport ActiveZapłacono
42DrobekRafałMPOL1974ŁąkaAthletics NysaZapłacono
43DrozdPrzemysławMPOL1972OpoleRajsport ActiveZapłacono
44DrzymałaMarcinMPOL1983Strzelce OpolskieZapłacono
45DygaczAgnieszkaKPOLNNW1985ChorzówZapłacono
46FicekPawełMPOL1977PaczynaZapłacono
47FortunaMarcinMPOL1983Kędzierzyn-KoźleŚwiszczący ŁańcuchMZapłacono
48FrankiewiczBożenaKPOLMGG, NNW1967GłuchołazyBBL GłuchołazyMZapłacono
49GazdaStanisławMPOLMWO1989OpoleLZapłacono
50GerlickiEmilMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1966GłuchołazyKTK Ktukol GłuchołazyZapłacono
51GieruszkaDariuszMPOL1970BytomZapłacono
52GolańskiJanuszMPOL1972Lewin BrzeskiZapłacono
53GoldmanŁukaszMPOLNNW1978Zduńska WolaBBL Zduńska WolaZapłacono
54GomołysekKingaKPOL1986WrocławKARKONOSZ RUNNING TEAMZapłacono
55GomulaMichałMPOLNNW1982Kędzierzyn-KoźleLZapłacono
56GoskUrszulaKPOLMWO1985OpoleZapłacono
57GrubiakBartoszMPOLMGG1992GłuchołazyJuvenia GłuchołazyMZapłacono
58GruchotMałgorzataKPOLNNW1976GogolinZapłacono
59GutkowskiAdamMPOLMWO1983KrapkowiceMZapłacono
60HaskaKasiaKPOL1979Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
61IlnickaMonikaKPOL1988Racławice Śl./opoleWieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
62IwaszkowskiAndrzejMPOLMWO1972PrudnikZapłacono
63JabłońskiKazimierzMPOLMWO1951PrądySprinter PrądyMZapłacono
64JakubaszekBartoszMPOLMWO1982KluczborkZapłacono
65JakubiecEwaKPOLMGG, NNW1999GłuchołazyPrzedwojewski Mountain TeamSZapłacono
66JanikBeataKPOL1989RadomskoRundomskoZapłacono
67JanikRafałMPOL1978Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieZapłacono
68JanoszekMarcelMPOLMWO1991SteblówJULA MebleZapłacono
69JaskierskiAndrzejMPOL1974Karłowice MałeAthletics NysaZapłacono
70JaśkowiecMichałMPOL1994PrudnikZapłacono
71Jędrzejewska-RurynkiewiczKatarzynaKPOLNNW1986OpoleBBL OpoleZapłacono
72Jurczak - ChudzikAgnieszkaKPOL1976OławaZapłacono
73JurekTomaszMPOLMGG, NNW1970GłuchołazyXLZapłacono
74KamińskaAdrianaKPOLNNW1981OpoleBieg OpolskiMZapłacono
75KarolkiewiczRyszardMPOL1971OpoleZapłacono
76KarwińskiPrzemysławMPOL1979WarszawaZapłacono
77KaszubaJacekMPOL1973WrocławXLZapłacono
78KiriłowPiotrMPOL1980StargardZapłacono
79KlimczakMikołajMPOLMGG1992GłuchołazyJuvenia GłuchołazyZapłacono
80KłakowiczMarekMPOLMWO1985OpoleAmatorZapłacono
81KłosBartoszMPOL1986OpoleZapłacono
82KłosWojciechMPOL1990OpoleZapłacono
83KochonŁukaszMPOL1984Kędzierzyn-KoźleKS Koziołek Kędzierzyn-KoźleZapłacono
84KociszewskiŁukaszMPOLNNW1980OpoleZapłacono
85KokotDanielMPOL1992OzimekRajsport ActiveZapłacono
86KolankoSylwiaKPOLNNW1984NysaNYSA BIEGAZapłacono
87KolasaAdamMPOL1988Kędzierzyn-KoźleZapłacono
88KołodziejAdrianMPOL1976StrzegomGrupa Biegowa "Bez Granic"Zapłacono
89KonicaKarinaKPOLMWO, NNW1994ZdzieszowiceZapłacono
90KośnyDamianMPOLNNW1979OpoleGITZapłacono
91KotalaKrzysztofMPOL1971OpoleZapłacono
92KotyszKatarzynaKPOL1965OpoleSZapłacono
93KowalskiŁukaszMPOL1983Kędzierzyn-KoźleLZapłacono
94KrajczyPatrykMPOLNNW1993WrocławZapłacono
95KrogulecAlinaKPOL1979OpoleZapłacono
96KruczekMirosławMPOL1969Lewin BrzeskiKW OpoleZapłacono
97KrupaRobertMPOL1984SzałszaZapłacono
98KrysiewiczMarcinMPOL1980Warszawarun-logZapłacono
99KubickiMariuszMPOL1976KluczborkZapłacono
100KubiczekAndrzejMPOLMWO1986Nowa KuźniaDrinkTeamZapłacono
Strona 1 z 3