maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

X BIEG CICHOCIEMNYCH - start 14:00

X BIEG CICHOCIEMNYCH - start 14:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Amfiteatr przy ul. Podzamcze), 17 czerwca 2023
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Regulamin Regulamin

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl
Kategorie:
- Bieg na 5 km - start 14:00Wolne miejsca: b.d.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1LeśkiewiczPawełMPOL1992SochaczewInter Cars SochaczewM
2SerwińskiMateuszMPOL1998MiszoryOSP MiszoryL
3MatlaŁukaszMPOL1979SochaczewZapłacono
4JeznachWioletaKPOL1985Sochaczew
5GalaEwelinaKPOL1985Sochaczew
6BuryEwelinaKPOL1988Kraków
7BuryTomaszMPOL1985KrakówZapłacono
8KapałkaMariuszMPOL1977SochaczewXXLZapłacono
9GalaDanielMPOL1985Sochaczew
10ZimochockiKarolMPOL1991SochaczewGołębie PocztoweXLZapłacono
11ZimochockaŁucjaKPOL1986SochaczewGołębie PocztoweLZapłacono
12MoskwaPawełMPOL1988MysłakówPSP Sochaczew
13KrajewskiMateuszMPOL2007WarszawaMZapłacono
14MilczarekSebastianMPOL1995ZalesieMazowiecki Oddział Żandarmerii WojskowejMZapłacono
15BalcerakPaulinaKPOL1986Sochaczew
16SzyszkowskiPiotrMPOL1969TerespolL
17SztanderaJakubMPOL1981OzorówL
18MazgajskaSylwiaKPOL1991Żyrardów
19MazgajskiJarosławMPOL1994Żyrardów
20CiosekDariuszMPOL1989Mała WieśAktywnie Uzależniamy PłockM
21SieradzkiAdamMPOL1999SochaczewXLZapłacono
22KrzysztofikSandraKPOL2000Grodzisk MazowieckiLZapłacono
23NalborskiSebastianMPOL1987SochaczewPSP SochaczewXL
24KazimierczakMonikaKPOL1981ŁowiczTeam Borkofoki
25MuszyńskiMarekMPOL1982SochaczewZapłacono
26KiwerskiMaciejMPOL1973SochaczewKM "Aktywni" SochaczewMZapłacono
27LuszczynaRobertMPOL1987WarszawaEY OCR TeamMZapłacono
28PlichtaJuliaKPOL2005BednaryMZapłacono
29NowickaMałgorzataKPOL1978Warszawa
30KaweckaAlekasandraKPOL1994Wyszogród
31DałekJarosławMPOL1999BolimówCyber stworyM
32KalinowskiJakubMPOL1998SochaczewCyber stworyL
33WłodarskaWeronikaKPOL1996SochaczewCyber stworyS
34WłodarskiBartłomiejMPOL1998SochaczewCyber stworyM
35WiecheckaWiktoriaKPOL2000Wyszogród
36BuczekNataliaKPOL1999Ożarów MazowieckiCyber stworyM
37WłodarskiJakubMPOL1998Ożarów MazowieckiCyber stworyL
38LemanskiRafalMPOL1976Wola RasztowskaL
39LaskowskiMaciejMPOL1993PłockL
40TomaszkiewiczŁukaszMPOL1987ŁowiczJust Hero Team
41BojdaJuliaKPOL2001KraśnikM
42PomagierKlaudiaKPOL1997InowrocławCyber stwory
43PomagierOskarMPOL1996InowrocławCyber stwory
44PodgórniakKonradMPOL1995ŁódźCyber stwory
45Czerny-WojciechowskaAgataKPOL1995ŁódźCyber stwory
46DobaczewskaAleksandraKPOL1997ŚwiekatowoCyber stwory
47WójciakWiktorMPOL1999Łódź
48WałęsaEmilaKPOL1999Łódź
49SzczygiełPiotrMPOL1990Sochaczew
50ZacharaKonradMPOL1990Sochaczew
51RosiakKarinaKPOL1994Sochaczew
52TargaszewskaPaulinaKPOL1989Sochaczew
53Maciejewska-MuczyńskaDorotaKPOL1977SochaczewDragon Fight Club
54WyszogrodzkaJoannaKPOL1991DzierzgówekS
55SejdakDagmaraKPOL1995SochaczewM
56SejdakMariuszMPOL1995SochaczewL
57SzeflińskiJędrzejMPOL1995ŁódźINTAPM
58StaniaszekBartekMPOL1988WarszawaRadio SochaczewL