maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

X Bieg Nyski

X Bieg Nyski
Miejsce i data imprezy: Nysa, 10 czerwca 2023
Organizator: Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "GIM 2" w Nysie, ul. Bolesława Prusa 14, 48-303 Nysa
Fundacja „W działaniu” z siedzibą w Nysie

Partnerzy:
• Gmina Nysa
• Starostwo Powiatowe Nysa
• Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Nysa
• Agencja Rozwoju Nysy
• Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "EKOM" Sp. o.o. w Nysie
• Komenda Powiatowa Policji w Nysie
• Straż Miejska w Nysie
• Grupa Biegowa NYSA BIEGA
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 10 km Wolne miejsca: 595

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 4
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
115AMoszczankaMPOLM40, WOMoszczankaM
2AdamskaDanutaKPOLK40, GNNysaMZapłacono
3AndrzejewskaMonikaKPOLK30, WOTarnów OpolskiKB ODRA OPOLEM
4AntkowiczJacekMPOLM50, GNNysaProzac Team NysaMZapłacono
5AntkowiczKatarzynaKPOLK40, GN, PN, WONysaProzac Team NysaMZapłacono
6AntkowiczMarcinMPOLM40, GN, PN, WONysaProzac Team NysaMZapłacono
7AntoszczyszynRyszardMPOLM40, GN, PN, WONysaRUNNERS TEAM NYSAMZapłacono
8ApostelTomaszMPOLM30, PNPrzechóďRunHub OpoleS
9BanaszakMateuszMPOLM30BorekMZapłacono
10BańkowskiIgor MariuszMPOLM60, GN, PN, WONysaNysaXLZapłacono
11BaruchaAndrzejMPOLM40, WO, MONOpoleKB ODRA OPOLEXL
12BebakBartłomiejMPOLM20ZembrzyceZEMBRZYCE TEAMMZapłacono
13BebakKonradMPOLM30KrakówZEMBRZYCE TEAMLZapłacono
14BebakRomanMPOLM60ZembrzyceZEMBRZYCE TEAMXLZapłacono
15BednarczykMaciejMPOLM16, PN, WOMalerzowice WielkieMZapłacono
16BednarczykPaulinaKPOLK20, PN, WOMalerzowice WielkieMZapłacono
17BednarczykWiesławMPOLM60, WO, ONBrzegkotwica brzegLZapłacono
18BednarekKajetanMPOLM40, GN, PN, WONysaMZapłacono
19BednarzPrzemysławMPOLM40, PN, WOŚcibórzTrunkowcyXLZapłacono
20BekieschPawełMPOLM20, WOGogolinL
21BelskaWioletaKPOLK30GraczeMZapłacono
22BergerEdytaKPOLK40, WOOtmuchówRUNNERS TEAM NYSAXSZapłacono
23BergerPiotrMPOLM40, PN, WOOtmuchówRUNNERS TEAM NYSASZapłacono
24BębenJerzyMPOLM60, WOGogolinDYCZUŚ TEAMLZapłacono
25BialikJędrzejMPOLM30, GN, PN, WOHajduki NyskieMZapłacono
26BiałasStanisławMPOLM60Lewin BrzeskiXLZapłacono
27BiałogłowyKrzysztofMPOLM20, GN, PN, WONysaMZapłacono
28BoczkowskaMarzenaKPOLK30, WO, MONLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaS
29BohoSławomirMPOLM30, GN, PN, WONysaM
30BorysPiotrMPOLM30, PN, WO, MONWilamowaTrunkowcyL
31BosekLeszekMPOLM20, GN, PN, WOBiała NyskaMZapłacono
32BrylaIreneuszMPOLM30, WODomeckoNie ma Lipy!!!XL
33BryśDariaKPOLK30, GN, PN, WONysaNysa BiegaSZapłacono
34BukałaAnatolMPOLM50, PN, WOGłuchołazyTolek biegaSZapłacono
35BurmińskaIwonaKPOLK40, GN, PN, WONysaRUNNERS TEAM NYSAL
36BurmińskiŁukaszMPOLM40, GN, PN, WONysaRUNNERS TEAM NYSAXXL
37CebulaGerardMPOLM60, WOZimnice WielkieLZapłacono
38CholewaJoannaKPOLK20, PN, WOOtmuchówKuce z BronksuS
39ChróścickaKarolinaKPOLK30Ścinawka ŚredniaAKTYWNA NOWA RUDAL
40ChwalczukJerzyMPOLM70+, GN, PN, WONysaRUNNERS TEAM NYSALZapłacono
41CiastońBartłomiejMPOLM20, GN, PN, WONysaNysaXLZapłacono
42CibisAdamMPOLM30, WOKędzierzyn-KoźleADAM CIBIS RUNNING TEAMS
43CzarneckaBarbaraKPOLK60+, GN, PN, WO, ONNysaXLZapłacono
44CzernekDarekMPOLM40, WOGogolinSąsiedziteaMXL
45CzokKrzysztofMPOLM50, WODobrodzienKlub Biegacza OrangeM
46CzykietaPawełMPOLM20, WOPopielówPolaris Running TeamS
47DabrowskiKubaMPOLM30, GNNysaamatorXLZapłacono
48DackówMarcinMPOLM30, WOLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaM
49DackówMilenaKPOLK30, WOLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaM
50DecJuliaKPOLK20, GNNysaS
51Demkowicz-BiałaAngelikaKPOLK30, GN, PN, WONysaXS
52DomiczAntoniMPOLM60, WOOpoleSZapłacono
53DopierałaBeataKPOLK50, WONiemodlinMZapłacono
54DopierałaRafałMPOLM50, WONiemodlinLZapłacono
55DrobekRafałMPOLM40, PN, WOŁąkaOSP ŁąkaMZapłacono
56DrongJózefMPOLM70+, WOKuniówKuniów BiegaLZapłacono
57DrozdPrzemysławMPOLM50, WOOpoleTrucht Team OpoleL
58DudaPawełMPOLM30, WONiemodlinNiemodlin biegaL
59DudekDorotaKPOLK50, GN, PN, WONysaMelon FitS
60DudekEmiliaKPOLK50, GN, PN, WO, MONNysaNysa BiegaSZapłacono
61DudnikIrynaKPOLK30, GNNysaSZapłacono
62Dutkiewicz-GajosRenataKPOLK60+, GN, PN, WONysaM
63DzierżakEdytaKPOLK40, GN, PN, WONysaRUNNERS TEAM NYSAL
64DzierżakKrzysztofMPOLM40, GN, PN, WONysaRUNNERS TEAM NYSAXL
65FidotAdamMPOLM40, WOGłogówekCursores GłogówekLZapłacono
66FidotOlaKPOLK40, WOGłogówekCursores GłogówekSZapłacono
67FolęgaWojciechMPOLM30, GN, PN, WONysaKS Polonia NysaXLZapłacono
68FranczakKlaudynaKPOLK30, GN, PN, WONysaXS
69FranczakPawełMPOLM30, GN, PN, WONysaS
70FrunczaŁukaszMPOLM40, GN, ONJędrzychówL
71FujaMarcinMPOLM30WrocławXXL
72FurgałMalwinaKPOLK30, GNHajduki NyskieMZapłacono
73FurgałOliwerMPOLM30, GNHajduki NyskieXLZapłacono
74GabmateusxMateuszMPOLM30, PNNysaL
75GabryśOlaKPOLK30, PNNysaL
76GajekHalinaKPOLK40, WOPrudnikRUNNERS TEAM NYSAM
77GalantyMarekMPOLM70+, WOOpolePolarisSZapłacono
78GalickaMarcelinaKPOLK30, GN, PN, WONysaMZapłacono
79GągalskiMirosławMPOLM50, GN, PN, WONysaL
80GliwińskiKrzysztofMPOLM40ChróściceOd jeziora do jezioraM
81GołąbDawidMPOLM30, GN, PN, WONysaKuce z BronksuM
82GołębiowskiKornelMPOLM30OpoleSOSGXXL
83GorczycaSamantaKPOLK30, WOKędzierzyn-KoźleM
84GorolRobertMPOLM40PsarySpartan Team KaletyLZapłacono
85GóreckaKarolinaKPOLK20, GN, PN, WONysaSZapłacono
86GrabowskaAgnieszkaKPOLK30, WONysaRUNNERS TEAM NYSAM
87GruszkaPiotrMPOLM20, PN, WOGłuchołazyMZapłacono
88GułaIwonaKPOLK50, WOBierzówamatorL
89HartmannJerzyMPOLM60, GN, PN, WONysaSZapłacono
90HasiakAleksanderMPOLM50, GN, PN, WO, MONNysaS
91HessJakubMPOLM30, WOOpole10 Brygada LogistycznaXL
92HlovatskaNeonilaKPOLK30, GNNysaL
93HrycajMarcinMPOLM40, WOOpoleKB ODRA OPOLEMZapłacono
94IgrasMieczysławMPOLM60, GN, PN, WONysaRUNNERS TEAM NYSAM
95JagielloMalgorzataKPOLK50, WOLewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaL
96JamrozikAdamMPOLM40, GN, PN, WONysaMZapłacono
97JanoszekEwelinaKPOLK40WrocławS
98JanoszekMarcelMPOLM30, WOSteblówJULA MebleXL
99JanowskaMichalinaKPOLK30JejkowiceXS
100JarczewskaRenataKPOLK50GoleniówMZapłacono
Strona 1 z 4