maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Półmaraton Marianny Orańskiej

II Półmaraton Marianny Orańskiej
Miejsce i data imprezy: Złoty Stok, 29 kwietnia 2023
Organizator: Fundacja "W działaniu"
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "GIM 2" w Nysie

współpraca:
Urząd Gminy Złoty Stok
Urząd Gminy Kamieniec Ząbkowicki
Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Centrum Kultury i Promocji w Złotym Stoku
Gminne Centrum Kultury Kamieniec Ząbkowicki
Regulamin Regulamin zawodów
Kategorie:
- PółmaratonWolne miejsca: 132

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1AdamczykPawełMPOLM30, GZSiKZKamieniec ZąbkowickiZapłacono
2BanaszewskiWojciechMPOLM40, MWD, ITWrocław
3BarcińskiPrzemysławMPOLM30InowrocławZapłacono
4BarszczMateuszMPOLM30Brzeg
5BednarzPrzemysławMPOLM40ŚcibórzTrunkowcyZapłacono
6BekaczStanisławMPOLM60WyszęciceStart ŚcinawaZapłacono
7BiałkowskiGrzegorzMPOLM40BardoZapłacono
8BielawskiJanMPOLM50, MWDŚcinawaStart ŚcinawaZapłacono
9BieleckiGrzegorzMPOLM40LegnicaHappy School
10BłauciakMaciejMPOLM20, MPZ, MWDZąbkowice ŚląskieGóryLasyZapłacono
11BoczulaKrzysztofMPOLM60, GZSiKZPomianów Górny
12BombaMarek ZygmuntMPOLM60, GZSiKZ, MPZ, MWDZłoty StokBiały niedźwiedźZapłacono
13BorysPiotrMPOLM30WilamowaTrunkowcy
14BurchardtSławomirMPOLM50PoznańCSWLąd PoznańZapłacono
15ChamalaKrzysztofMPOLM40LuboszyceWeegree
16ChojeckiMaciejMPOLM30Dąbrowa GórniczaW pogoni za duchemZapłacono
17ChróścickaKarolinaKPOLK30, MWDŚcinawka ŚredniaAKTYWNA NOWA RUDA
18CieniuszekIzabellaKPOLK40Kościelisko
19CzajaMaciejMPOLM40, MWDWrocławMiniclassic.plZapłacono
20CzajaMałgorzataKPOLK40, MWDWrocławMiniclassic.plZapłacono
21DąbekKamilMPOLM20Lądek ZdrójZapłacono
22DidenkowDanutaKPOLK50KoloeczkowoELWAT/OSTEO TEAMZapłacono
23DidenkowSławomirMPOLM50KoloeczkowoELWAT/OSTEO TEAMZapłacono
24DrabikArturMPOLM50, GZSiKZ, MPZ, MWDKamieniec ZąbkowickiGóryLasyZapłacono
25DrabikMartaKPOLK40, GZSiKZ, MPZ, MWDKamieniec ZąbkowickiGóryLasyZapłacono
26DrapalaPiotrMPOLM50, ITCzajowiceOjcowskie Ślimaki
27Dutkiewicz-GajosRenataKPOLK60Nysa
28DydyńskiKrzysztofMPOLM50, MWDŻarów
29FarnholtzPawełMPOLM40, MWDRoztokaGRUPA BIEGOWA BEZ GRANIC
30FilipowiczPawełMPOLM40, MWDŚwidnicaDZIKA TRÓJKAZapłacono
31GadzińskaKrystynaKPOLK50, MWDWrocławWKB PIAST WROCŁAW / MariannyZapłacono
32GadzińskiMarekMPOLM60, MWDWrocławWKB PIAST WROCŁAWZapłacono
33GawlikKingaKPOLK40PodłężeZapłacono
34GlinieckiŁukaszMPOLM40, MWDKrzeptówZapłacono
35Gnatowicz-CzarnołęskaBeataKPOLK50, MWDWrocławDolnośląskieZapłacono
36GołębiowskiKornelMPOLM30, MWDOpoleSOSG
37GoryniakRafałMPOLM40, MWDJaszkowa Dolna
38HermanDariuszMPOLM40, MPZ, MWDCiepłowodyGóryLasyZapłacono
39HermanEwelinaKPOLK40, MPZ, MWDCiepłowodyGóryLasyZapłacono
40HoleczekMarcinMPOLM40ChorzówBorn tu bi lotaćZapłacono
41HylińskaHannaKPOLK30, MWDWrocławPATORUNNERSZapłacono
42JagiełoAdamMPOLM50GraczePZW Gracze
43JagniątkowskiJacekMPOLM40, MWDOłdrzychowice KłodzkieKlub lekkoatletyczny ziemia klodzka
44JałowieckaIzabelaKPOLK50PolkowiceAKS Wybiegani Polkowice
45JanczarekŁukaszMPOLM30WrocławPATORUNNERSZapłacono
46JastrzębskaAgnieszkaKPOLK50, MWDWrocławWKB PIAST WROCŁAW / MariannyZapłacono
47JowsaPiotrMPOLM40OtmuchówRunners Team Nysa
48JuraszAleksandraKPOLK30, GZSiKZ, MPZ, MWDKamieniec Ząbkowicki
49KaczmarekZbigniewMPOLM50NysaELMAR TEAM
50KantczakJulitaKPOLK30, MWDWrocławZapłacono
51KapelskiMichałMPOLM40, MWDŚwidnicaPATORUNNERSZapłacono
52KapłonStanisławMPOLM60, MWDKłodzkoLKS ISKRA JASZKOWA
53KempińskiKornelMPOLM30, MWDWrocławZapłacono
54KielakAnnaKPOLK30, ITOstrówekZabiegany WołominZapłacono
55KimDokyunMPOLM50KatowiceZapłacono
56KinalPiotrMPOLM40, MWDKlodzkoKlub lekkoatletyczny ziemia klodzka
57KlemensMichałMPOLM40, MWDKsięginiceDTR BIEGA
58KlimczakPiotrMPOLM50, MWDDuszniki ZdrójGIMPAS PASŁĘK
59KlinRobertMPOLM50Brzeg4RBLog WrocławZapłacono
60KluczkiewiczWojciechMPOLM30WrocławSlow & furiousZapłacono
61KniejskiDamianMPOLM50OrnontowiceZapłacono
62KocikMagdaKPOLK30Wrocław
63KoprzakSławekMPOLM40, MWDGmina MarcinowiceAMATOR
64KornaśMarcinMPOLM40, MPZ, MWD, ITLaskówkaGóryLasyZapłacono
65KorzeniewskiMichałMPOLM40, MWDWrocławBarons Wrocław
66KosekDariuszMPOLM50Góra
67KowalEwaKPOLK50, MWDStrzelinZapłacono
68KowalWiesławMPOLM50, MWDZiębiceZapłacono
69KowalskaKrystynaKPOLK60, MWDWrocławMariannyZapłacono
70KozłewskaBeataKPOLK50, MPZ, MWDZąbkowice SlGóryLasyZapłacono
71KrowickaDorotaKPOLK50WrocławMariannyZapłacono
72KruszyńskiAdamMPOLM30KołaczkowoKlub Biegacza Złote Kłosy KołaczkowoZapłacono
73Krysta-PileckaKatarzynaKPOLK40, MWDWrocławZapłacono
74KubiczAnetaKPOLK20, MPZ, MWDZąbkowice ŚląskieGóryLasyZapłacono
75KubiczJustynaKPOLK20, MPZ, MWDZąbkowice ŚląskieGóryLasyZapłacono
76KujawaMarekMPOLM50, MWDSzczytnaSzczytna biegaZapłacono
77KukuczkaHenrykMPOLM40BiskupówZapłacono
78KurcabMałgorzataKPOLK30, MWDBielawaBielawska akademia biegania
79KuźmińskaIlonaKPOLK40, MWDŚwidnicaPATORUNNERSZapłacono
80KwasikMarekMPOLM50, ITKluczborkBest Ligota Team
81LachowiczKrzysztofMPOLM30, MWD, ITSkokowaATHLETICS TEAM PRUSICE
82LaryJoannaKPOLK20, MWDWrocławWieczorne Bieganie we Wrocławiu
83LesikPiotrMPOLM20KępaGóryLasyZapłacono
84LęgaWiesławMPOLM50, MWDŚwidnicaK.S. TęczaZapłacono
85LisowskaMarzenaKPOLK50, MWDWrocławZapłacono
86ŁobosMarekMPOLM50GłuchołazyZapłacono
87ŁukasikLeszekMPOLM60, MWDOława
88MadejaDariuszMPOLM30, MWDKłodzkoLKS ISKRA JASZKOWA
89MałasPiotrMPOLM50WrocławZapłacono
90ManiakRafalMPOLM40, GZSiKZ, MPZ, MWDZloty Stok
91MarcakPrzemekMPOLM40OświęcimD.A.M.Y.R.A.D.E.Zapłacono
92MarcinowskiPawełMPOLM30Stara ŁomnicaKlub lekkoatletyczny ziemia klodzkaZapłacono
93MarzecZbigniewMPOLM50, MPZ, MWDPawłowiceGóryLasyZapłacono
94MazerskiJarosławMPOLM30Toruń
95MerunowiczIwonaKPOLK40ChojnówRozbiegani Chojnów
96MiechowiczMałgorzataKPOLK40Krosno OdrzańskieLeżacze Łąkowi
97MielcarekMaciejMPOLM50, MWDSmolecZapłacono
98MiernickiMariuszMPOLM60, MWDDzierżoniówZapłacono
99MierzejewskiRobertMPOLM50SkórzewoCSWLąd Poznań
100MisiaraJerzyMPOLM60NowinyBiegacz Świętokrzyski.
Strona 1 z 2