maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Dziwna Challenge OWWS Wolin 2023

Dziwna Challenge OWWS Wolin 2023
Miejsce i data imprezy: Marina Wolin, ul. Mostowa 1, 25 marca 2023
Organizator: Uczniowski Klub Sportowy UKS WYSPA
Przystań Morska Wolin Sp. z o. o.
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Wyścig na 100 m.Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 17
- Wyścig na 250 m.Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 17
- Wyścig na 500 m.Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 17
- Wyścig na 750 m.Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 17
- Wyścig na 1000 m.Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 17

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BąkTymoteuszMPOL500M1977GliwiceTermoklinaZapłacono
2MazurMirelaKPOL750M1988Gdynia026 - Open Water Team SopotZapłacono
3PinkawaAgnieszkaKPOL500M1980KatowiceSilesia Winter SwimmingZapłacono
4DziubałkaJarosławMPOL1000M1975Czapury019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
5SzcześniakMartaKPOL1000M1978Warszawa009 Zimny PatrolZapłacono
6BabicaIzabelaKPOL1000M1979Rokietnica019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
7Dziublińska-WalczukAnnaKPOL250M1977Warszawa009 Zimny PatrolZapłacono
8MazurMarcinMPOL100M1994GdyniaGdyńskie OrłyZapłacono
9MaćkowiakŁukaszMPOL250M1981LesznoTEAM BGM LESZNOZapłacono
10NiekowalAdriannaKPOL750M1975Sopot026 Open Water Team Sopot
11WilkMonikaKPOL1000M1976Siemianowice ŚląskieTermoklinaZapłacono
12Szulc-KryzelAleksandraKPOL500M1978Gdynia026 Open Water Team SopotZapłacono
13LebiodaMariuszMPOL1000M1971KatowiceSilesia Winter SwimmingZapłacono
14SzarkowskiRobertMPOL750M1970Warszawa009 Zimny PatrolZapłacono
15PinkawaGrzegorzMPOL100M1979KatowiceSilesia Winter SwimmingZapłacono
16NechlingPaulinaKPOL1000M1991Rybnik013Zapłacono
17MaćkowiakPatrkMPOL250M1978LesznoTEAM BGM LESZNOZapłacono
18MaćkowiakPatrkMPOL100M1978LesznoTEAM BGM LESZNO
19KubiakKrzysztofMPOL1000M1989Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
20GaszewskiAdrianMPOL1000M1990LesznoTEAM BGM LESZNOZapłacono
21PrzydróżnyMikołajMPOL250M2001StarkowoTEAM BGM LESZNOZapłacono
22GoławskiDariuszMPOL500M1968ChorzówTermoklinaZapłacono
23SikoraMariolaKPOL1000M1960Gdynia026 Open Water Team SopotZapłacono
24PulikowskaWiolettaKPOL500M1962OlsztynZapłacono
25ZielińskiJarekMPOL1000M1973Gdynia026 Open Water Team SopotZapłacono
26KędziorMateuszMPOL750M1973Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
27Włoch WisznowskaBarbaraKPOL100M1950Gdynia026 Open Water Team SopotZapłacono
28KubiakAleksandraKPOL500M1993Reda026 Open Water Team SopotZapłacono
29PogodaDorotaKPOL1000M1981Chorzów003Zapłacono
30KubiakKarolinaKPOL100M1977WejherowoZapłacono
31PilarskiKrzysztofMPOL1000M1975Gdynia026 Open Water Team Sopot
32DrapaRafałMPOL500M1977ŚwiętochłowiceTermoklina
33BeisterWojciechMPOL250M1959Gdynia026 Open Water Team SopotZapłacono
34MazurekSebastianMPOL1000M1974Wrocław012 Gajewski Swimming Team & IceBreakers Wrocław
35ŚliwaDanielMPOL1000M1984LubinZapłacono
36GirtlerAnnaKPOL250M1972Gdańsk026 Open Water Team SopotZapłacono
37SkulimowskiJerzyMPOL1000M1959Czarny Las010 ZimnomaniacyZapłacono
38KoteckaAnnaKPOL1000M1965Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
39KojSabinaKPOL1000M1985Piekary ŚląskieTermoklinaZapłacono
40MalowaniecTomaszMPOL500M1974PłockZapłacono
41HaesthikkeMarcinMPOL100M1978DziwnówJantar Dziwnów 035Zapłacono
42PruńskiWojciechMPOL1000M1980GdyniaSopocki klub morsówZapłacono
43WiniarczykJacekMPOL1000M1971Warka014 WareckieZapłacono
44KożuchowskiKrzysztofMPOL1000M1968Kuklówka Zarzeczna010 ZimnomaniacyZapłacono
45ReimanPiotrMPOL1000M1967Bytom003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
46WolnyAgnieszkaKPOL250M1981KatowiceSilesia Winter SwimmingZapłacono
47KojAgnieszkaKPOL1000M1979Świętochłowice003 Termoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
48CiszekPrzemysławMPOL500M1979Kielce009 Zimny PatrolZapłacono
49SyldatkKatarzynaKPOL500M1979Tczew026 Open Water Team SopotZapłacono
50BrazukBożenaKPOL100M1969Warszawa009 Zimny Patrol
51FalętaMartaKPOL250M1986Warszawa009 Zimny Patrol
52MłynarczykBeataKPOL250M1979ŚwiętochłowiceTermoklinaZapłacono
53ZdrojowyDanielMPOL250M1981Warszawa009 Zimny PatrolZapłacono
54PawłowskaAgnieszkaKPOL500M1982Warszawa009 Zimny PatrolZapłacono
55LiberackiAdamMPOL500M1976Poznań009 Zimny PatrolZapłacono
56SmoleńMarcinMPOL250M1979BysławStowarzyszenie Morsy z Borów Tucholskich
57SmoleńSylwiaKPOL100M1975BysławStowarzyszenie Morsy z Borów Tucholskich
58PrzyborowskaBożenaKPOL250M1964OlsztynŁączy nas nie tylko joga:)Zapłacono
59MorgiewiczPiotrMPOL500M1966ZagórczeGęsia SkórkaZapłacono
60GosMichałMPOL750M1980Józefosław009 Zimny Patrol
61OrlikowskiWieslawMPOL1000M1957Tuchola21 morsy z borów tucholskichZapłacono
62WoźniakPatrykMPOL1000M1980Grodzisk Mazowiecki010 ZimnomaniacyZapłacono
63ChałatKrzysztofMPOL1000M1980Kędzierzyn-Koźle006 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoźleZapłacono
64SzwarcMagdalenaKPOL100M1987Lniano21 morsy z borów tucholskich
65PałoszDanielMPOL1000M1973Wolin001 KS Silesia Winter SwimmingZapłacono
66OgiermanAnnaKPOL250M1983Ruda Śląska001 KS Silesia Winter Swimming
67BartosiakMarcinMPOL500M1977GryficeGęsia SkórkaZapłacono
68JeleńArturMPOL1000M1985KatowiceSopocki klub morsów
69ŚwitajPiotrMPOL1000M1982BrzezinyNGOWWS - Z łabędziem pływać.
70MacewiczKatarzynaKPOL100M1973Zwoleń014 WareckieZapłacono
71StuczynskiTomaszMPOL1000M1961Pszczyna001 KS Silesia Winter Swimming
72KałmukMichałMPOL100M1985Katowice
73StachowiakAgnieszkaKPOL500M1969Poznań019 K.P. Żaglica PoznańZapłacono
74KrakowiakMarlenaKPOL1000M1966Kędzierzyn-Koźle006 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoźleZapłacono
75LutkowskiTomaszMPOL1000M1975Poznań019 K.P. Żaglica Poznań
76DidykJerzyMPOL1000M1972Gliwice037 Fat Boy Swim qqZapłacono
77PandzichPawełMPOL100M1979Katowice001 KS Silesia Winter SwimmingZapłacono
78BoińskaMagdalenaKPOL750M1978LesznoTEAM BGM LESZNO
79StochmiałekWojciechMPOL1000M1979Większyce006 WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-KoźleZapłacono
80BurdzikMarcinMPOL500M1989Wodzisław ŚląskiZdrowe PoyebyZapłacono
81NawrockaAgnieszkaKPOL500M1974Wodzisław SlaskiZdrowe PoyebyZapłacono
82KosikMichaMPOL1000M1984WroclawColian LogisticZapłacono
83DrozdKrzysztofMPOL250M1977RumiaZapłacono
84MikołajczykPiotrMPOL250M1982Legionowo020 Winter Swimmers Legionowo
85PalczyńskiJakubMPOL1000M1985Siadło DolneZapłacono
86Kuźmin-SmalcKrystynaKPOL250M1973SzczecinZapłacono
87KoziołAgnieszkaKPOL250M1990Warszawa009 Zimny PatrolZapłacono
88ZawadzkiLeszekMPOL1000M1983GliwiceNo Pain Ice SwimmersZapłacono
89TkaczŁukaszKPOL1000M1979Katowice001 KS Silesia Winter SwimmingZapłacono
90GrzywaMarekMPOL1000M1975Katowice001 KS Silesia Winter Swimming
91SzarpakMarcinMPOL1000M2001Świętochłowice001 KS Silesia Winter Swimming
92KosikTadeuszMPOL250M1955KaliszSMKAL KORSY KALISZZapłacono
93LagowskaJustynaKPOL500M1982OlsztynMasters OlsztynZapłacono
94Matusiak Vel MatuszewskiAdamMPOL500M1974OlsztynMasters OlsztynZapłacono
95KonopackiPiotrMPOL1000M1978OlsztynMasters OlsztynZapłacono
96MówińskiGrzegorzMPOL750M1969OlsztynMasters OlsztynZapłacono
97KaminskiLukaszMPOL250M1984Katowice001 KS Silesia Winter Swimming
98ChojnackiBartłomiejMPOL250M1981StężycaNGOWWS - Z łabędziem pływać.
99DemkowiczIreneuszMPOL100M1969WolinWegasZapłacono
100LachAgnieszkaKPOL250M1978OlsztynMasters OlsztynZapłacono
Strona 1 z 2