maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II LA RIVE TRIATHLON GRUDZIĄDZ 1/8 IM

Miejsce i data imprezy: Grudziądz, Plaża Miejska MORiW nad Jeziorem Rudnickim Wielkim przy ul. Zaleśnej 1, 18 czerwca 2023
Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu,
Lasy Miejskie Grudziądz

Sponsorzy:
La Rive SA- sponsor tytularny 

Patronat honorowy
Pan Maciej Glamowski - Prezydent Grudziądza
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/8 IM (475m-22,5km-5,25km)Wolne miejsca: 146

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKlapkiKoszulkiPł.
1HausmanMagdalenaKPOLK31977GrudziądzParkrun Grudziądz38SZapłacono
2KochańskiTomaszMPOLM21986GrudziądzParkrun Grudziądz44SZapłacono
3MachnijKrzysztofMPOLM31976LubawaOrkaMasters IławaZapłacono
4SeroczyńskiAdamMPOLM21992IławaOrkaMasters Iława
5MaśkiewiczJustynaKPOLK21985IławaOrkaMasters Iława
6GardzielewskaWeronikaKPOLK11996NoweParkrun GrudziądzZapłacono
7ŚmigerPatrykMPOLM21991GrudziądzWSP Grupa41LZapłacono
8GizielskaJoannaKPOLK21985ToruńToruński Klub Triathlonowy41LZapłacono
9ChludzińskaMagdalenaKPOLK31979SilnoToruński Klub Triathlonowy37SZapłacono
10KukawkaMaciejMPOLM31978GrudziądzLA RIVE SPORT TEAM44LZapłacono
11SzulcPawełMPOLM41970GrudziądzParkrun Grudziądz45XXLZapłacono
12ChudekJustynaKPOLK31978GubinyParkrun Grudziądz37XSZapłacono
13GrodekKrzysztofMPOLM41968Grudziądz45LZapłacono
14RachońJacekMPOLM31981GrudziądzKravmaga-Fighter41MZapłacono
15SalińskiMichałMPOLM31983KwidzynKts Ironman43MZapłacono
16Renkel-BuchaEwaKPOLK31980Nowe Miasto LubawskieOrkaMasters Iława38SZapłacono
17GrodekRoksanaKPOLK21992GrudziądzKurczak&PiskleRUN40MZapłacono
18CzyżewskiPiotrMPOLM31983Brzoza
19JegierskiDariuszMPOLM31975GrudziądzAmator45LZapłacono
20KitkowskiPiotrMPOLM31977BydgoszczTRISPACE/TREK45MZapłacono
21KosowiczMałgorzataKPOLK51963GrudziądzChór "Tibi Mariae"41LZapłacono
22KucińskiMariuszMPOLM31977GrudziądzAmator43LZapłacono
23ZemkaKatarzynaKPOLK21990PoznańZapłacono
24DarłakJagodaKPOLK21992GdyniaZapłacono
25WędołowskaMonikaKPOLK11994KrakówZapłacono
26ŁuckaAnnaKPOLK31976GrudziądzLa Rive Sports TeamZapłacono
27GołuńskaMałgorzataKPOLK31975GrudziądzChór "Tibi Mariae"37XSZapłacono
28PartykaRafałMPOLM31977BydgoszczRAFAL AGAINST THE MACHINE40LZapłacono
29RączkaPatrykMPOLM21989Grudziądz44XLZapłacono
30AsenskyHannaKPOLK41970Grudziądz39MZapłacono
31BonikowskaAnnaKPOLK31977GrudziądzZapłacono
32ZakrzewskaWeronikaKPOLK31983Warszawa38SZapłacono
33PiorRadosławMPOLM31978KaliszFrauenburg Gangsters45MZapłacono
34AdelmanPrzemysławMPOLM31977GrudziądzAGZapłacono
35MałkińskiJózefMPOLM51957Bydgoszcz41MZapłacono
36KilkowskiKamilMPOLM11996GrudziądzZapłacono
37Anonim#316113JakubMPOLM31982Wąbrzeźno45LZapłacono
38ZiobroMarekMPOLM31982Chełmno43XLZapłacono
39KoślaczSewerynMPOLM21990Grudziądz42MZapłacono
40WiśniewskiDawidMPOLM21986Poznań43LZapłacono
41BeszczyńskiJakubMPOLM31983Grudziadz38MZapłacono
42PulchnyŁukaszMPOLM31981GrudziądzPracowniaABCSportCrew41LZapłacono
43GabryszakŁukaszMPOLM21985GrudziądzAmator41MZapłacono
44MusiałJakubMPOLM21992Grudziądz44LZapłacono
45StrębskiMariuszMPOLM21984Grupa42MZapłacono
46KilkowskiTomaszMPOLM21985GrudziądzBiedronka43MZapłacono
47WiśniewskiMikołajMPOLM31981Bydgoszcz44MZapłacono
48NowakowskaNataliaKPOLK21988Bydgoszcz36XSZapłacono
49CzajkaMateuszMPOLM21986Jeżewo46XXLZapłacono
50SzczygiełBłażejMPOLM11997Rogóźno44XLZapłacono
51WalczakJacekMPOLM31978GrudziądzWtorkowy Trening43LZapłacono
52WysockiRomanMPOLM31981Ostromecko43MZapłacono
53HeringKrzysztofMPOLM31982Gdańsk44MZapłacono
54SkibickiJarosławMPOLM21989GdańskPKLAM45LZapłacono