maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II LA RIVE TRIATHLON GRUDZIĄDZ 1/4 IM

Miejsce i data imprezy: Grudziądz, Plaża Miejska MORiW nad Jeziorem Rudnickim Wielkim przy ul. Zaleśnej 1, 18 czerwca 2023
Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu,
Lasy Miejskie Grudziądz

Sponsorzy:
La Rive SA- sponsor tytularny 

Patronat honorowy
Pan Maciej Glamowski - Prezydent Grudziądza
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/4 IM (950m-45km-10,5km)Wolne miejsca: 117

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKlapkiKoszulkaPł.
1RolewiczKarolMPOLM21989GrudziądzAd21.pl43XLZapłacono
2WacławskiGrzegorzMPOLM51958IławaOrkaMasters Iława44XLZapłacono
3WacławskiKrzysztofMPOLM41965IławaOrkaMasters Iława42MZapłacono
4ŁątkowskaMirosławaKPOLK31978IławaOrkaMasters Iława
5PatalonPiotrMPOLM41969Nowe Miasto LubawskieOrkaMasters Iława42MZapłacono
6WolakPawełMPOLM11999Nowe Miasto LubawskieOrkaMasters Iława41MZapłacono
7GołaśRobertMPOLM31976IławaOrkaMasters Iława44MZapłacono
8GołaśJakubMPOLM12002IławaOrkaMasters Iława43SZapłacono
9SkockiBartłomiejMPOLM31979KurzętnikOrkaMasters IławaZapłacono
10SzypnikMaciejMPOLM41972IławaOrkaMasters Iława43MZapłacono
11WasilewskiMirosławMPOLM31974IławaOrkaMasters IławaZapłacono
12MaśkiewiczMichałMPOLM21985IławaOrkaMasters Iława43M
13FabrowskiDawidMPOLM31981BydgoszczTEAMOCHAL TRITATA
14PaczkowskiMiroslawMPOLM41970BydgoszczTRIDROPSY46XLZapłacono
15PedryczHubertMPOLM21990ToruńHP Projekt
16WojnowskaKatarzynaKPOLK31977Dolna GrupaZapłacono
17AdrychFilipMPOLM11996Bydgoszcz42LZapłacono
18PicDawidMPOLM21992BydgoszczByle do przodu45MZapłacono
19PastewskiTomaszMPOLM31980Grudziądz40SZapłacono
20JózefowiczMichałMPOLM21991ToruńTriZone44MZapłacono
21StelmachDariuszMPOLM31977KwidzynKWIDZYN BIEGA45MZapłacono
22MelkowskiMarcinMPOLM31982IławaOrkaMasters Iława
23ŁątkowskiSławomirMPOLM31976IławaOrkaMasters Iława
24ZdobylakKrzysztofMPOLM31979ByszwałdOrkaMasters Iława
25AleksandrowiczRadosławMPOLM21988GrudziądzZapłacono
26GórskiAndrzejMPOLM21989ByszwałdOrkaMasters Iława42M
27MachnioMarekMPOLM31974IławaOrkaMasters Iława46XLZapłacono
28WolczynskiSewerynMPOLM31976Grudziadz42MZapłacono
29MichalskiArkadiuszMPOLM41971IławaOrkaMasters Iława42XLZapłacono
30ChojnowskiŁukaszMPOLM31981GrudziadzZapłacono
31WalkowiakBartoszMPOLM31982Nakło Nad Notecią46XLZapłacono
32BerendtMariuszMPOLM31978ToruńToruński Klub Triathlonowy43LZapłacono
33KotewiczAnnaKPOLK31983Grudziądz39MZapłacono
34ŚlósarekPiotr LeszekMPOLM51956ToruńToruński Klub Triathlonowy43LZapłacono
35JarlińskaBożenaKPOLK41970IławaOrkaMasters Iława
36FlorczakMaciejMPOLM21987RudzienicePOL-MAK IŁAWA44LZapłacono
37ChojnowskiAndrzejMPOLM41969IławaPOL-MAK IŁAWA42SZapłacono
38KoniecPiotrMPOLM31977BydgoszczTRIDROPSYZapłacono
39ByrtekGrzegorzMPOLM31975BydgoszczTRIDROPSY44LZapłacono
40ŻukotyńskaJulitaKPOLK31980GrupaZapłacono
41ChmielewskiRafałMPOLM31974Ruda - GrudziądzTrIdivision Triathlon TeamZapłacono
42ChmielewskiMaciejMPOLM12005Ruda - GrudziądzTRIdivision Triathlon TeamZapłacono
43ChmielewskiJakibMPOLM12000Ruda - GrudziądzUKS Ruch GrudziądzZapłacono
44ZygmuntMarcinMPOLM31977GrudziądzTrener MentalnyZapłacono
45ByrtekMarcinMPOLM31977Bydgoszcz
46ZemkaPawełMPOLM21990Poznań46LZapłacono
47RauchfleiszAndrzejMPOLM41970Aleksandrów Kujawski46XLZapłacono
48MaćkowskaMagdalenaKPOLK21985BydgoszczTriChickas42LZapłacono
49BielecAdamMPOLM21989SkępeKcaloKilerzy44MZapłacono
50GawlikWojciechMPOLM31981BydgoszczZapłacono
51LewandowskiKarolMPOLM21992KrakówZapłacono
52KopczewskiMaciejMPOLM41968GrudziądzZapłacono
53KozakTomaszMPOLM41972Bojano45LZapłacono
54LaskowskiBartoszMPOLM21988Bydgoszcz42MZapłacono
55JabłońskiJakubMPOLM11999GrudziądzWtorkowy Trening43MZapłacono
56JabłońskiPatrykMPOLM21987GrudziądzBez Formy TeamZapłacono
57LaskowskiTomaszMPOLM31975RudaParkrun Grudziądz44MZapłacono
58LaskowskiDariuszMPOLM31977GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
59LewandowskiTomaszMPOLM31981BydgoszczWiHurra SobiejuchyZapłacono
60BielińskiMaciejMPOLM31981TrzęsaczBracia B42LZapłacono
61BielińskiTomaszMPOLM21988NiwyBracia B42MZapłacono
62LaskowskiWojciechMPOLM31979GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
63JaworskiBartoszMPOLM31974LisewoZapłacono
64PiaseckiDanielMPOLM31982GrudziądzZapłacono
65SchmidtMarcinMPOLM31981Białe BłotaBB ACTIVE TEAM45XLZapłacono
66KozakKrzysztofMPOLM21985Białe BłotaBB ACTIVE TEAM45LZapłacono
67JankowskiAdamMPOLM31975GrudziadzTri-Ady
68TestJanMPOLM31980OpoleTester Team ZC.pl
69ZielińskiMarcinMPOLM21993Lubicz
70KryspinMartaKPOLK21986Gdańsk / GrudziadzStajniakTeam/BezHamulcowMTBTeam_Pan_BikeZapłacono
71LubiszewskaKarolinaKPOLK21984ToruńŁ_T_R CrewZapłacono
72PetrowDanielMPOLM21986GrudziądzMILOTEAM42MZapłacono
73MączewskaMarzenaKPOLK41969GrudziądzVC Active38MZapłacono
74PtakPiotrMPOLM11995PaterekZapłacono
75KulikGrzegorzMPOLM21985MalborkBEZTLENOWI MALBORK46LZapłacono
76KlawikowskiJakubMPOLM21984MalborkBEZTLENOWI MALBORK46LZapłacono
77KulwickiŁukaszMPOLM31983Stary Toruń44LZapłacono
78BunkDariaKPOLK31979Grudziądz38SZapłacono
79StrzeleckiPiotrMPOLM31979Chełmża42MZapłacono
80ŁydkaDominikMPOLM11997Jeżewo45LZapłacono
81KolankowskiWaldemarMPOLM41968Toruń41MZapłacono
82RymarkiewiczMałgorzataKPOLK31983BydgoszczTM IRONTEAM39SZapłacono
83PietrykaGrzegorzMPOLM31983Grudziądz45LZapłacono