maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

NARATON 2023

NARATON 2023
Miejsce i data imprezy: Grudzice - etap I, 05 lutego 2023
Organizator: Fundacja Od Świtu Do Zmierzchu
Dobre Czasy s.c.

Partnerzy biegu:
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór
Grupa Nordic Walking Suchy Bór
Gmina Turawa
Gmina Chrząstowice
Miasto Opole
Gmina Łubniany
Gmina Tarnów Opolski
Nadleśnictwo Opole
Nadleśnictwo Kup
Regulamin Regulamin zawodów
Kategorie:
- Bieg na 7 kmWolne miejsca: 77
- Marsz Nordic Walking na 7 kmWolne miejsca: 39
- Start w pojedynczym etapieWolne miejsca: 47

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1ChamalaKrzysztofMPOLBIEG, M401983LuboszyceWeegreeZapłacono
2KrawczykZbigniewMPOLBIEG, M401976Polska Nowa WieśWieczorne bieganie w Opolu
388WłodarczykPawełMPOLBIEG, M401977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
4KoziakAgnieszkaKPOLNW1987OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
5StupakAdaKPOLBIEG, K301990Tarnów OpolskiKB ODRA OPOLEZapłacono
6KonciałaSebastianMPOLBIEG, M401980Kotórz MałyKB ODRA OPOLEZapłacono
7KoziakWojciechMPOLBIEG, M162006OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
8PrimkeBeataKPOLBIEG, K50+1970OpoleWieczorne bieganie w OpoluZapłacono
9NogaKasiaKPOLBIEG, K401976OpoleWieczorne bieganie w Opolu
10HrycajMarcinMPOLBIEG, M401977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
11LibudaRadosławMPOLBIEG, M401981MechniceKB ODRA OPOLEZapłacono
12JaniczekBarbaraKPOLBIEG, K401981OpoleWieczorne bieganie w OpoluZapłacono
13HulkiewiczMarekMPOLBIEG, M501971OpoleCykloopoleZapłacono
14AndrzejewskaMonikaKPOLBIEG, K301991Tarnów OpolskiKB ODRA OPOLE
15KłakowiczMarekMPOLBIEG, M301985OpoleDamboniaZapłacono
16GromekGrzegorzMPOLBIEG, M401980Tarnów OpolskiLeśna Draka i PatatajZapłacono
17LachAdamMPOLBIEG, M162004Tarnów OpolskiLeśna Draka i PatatajZapłacono
18KonciałaDawidMPOLBIEG, M202003Kotórz MałyKB ODRA OPOLEZapłacono
19KampaPawełMPOLBIEG, M301992Tarnów OpolskiLeśna Draka i PatatajZapłacono
20StrzałkowskaUrszulaKPOLBIEG, K301986OpoleZapłacono
21RymarzMirosławMPOLBIEG, M401978OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
22BerlikPiotrMPOLBIEG, M301992OpoleLeśna Draka i PatatajZapłacono
23BaruchaAndrzejMPOLBIEG, M401980OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
24DrozdPrzemysławMPOLBIEG, M501972OpoleTrucht Team OpoleZapłacono
25MasnykŁukaszMPOLBIEG, M401982OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
26JakimowiczIzaKPOLBIEG, K401974OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
27CzekanAgnieszkaKPOLBIEG, K401977OpoleWieczorne bieganie w Opolu
28PrzybyłaMichałMPOLBIEG, M301993PustkówKB ODRA OPOLEZapłacono
29HaskaKasiaKPOLETAP, BIEG1979Suchy BórWieczorne bieganie w Opolu
30HoffmanEwaKPOLBIEG, K401975OpoleKB ODRA OPOLE
31JagielaRafałMPOLBIEG, M401982OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
32JagielaJoannaKPOLBIEG, K401981OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
33MaziarekMarcinMPOLBIEG, M401975OpoleZapłacono
34GołębiowskiKornelMPOLBIEG, M301984OpoleSOSG
35WitkowskiTadeuszMPOLBIEG, M60+1956NakłoZmierzymyCzas
36PilakMagdalenaKPOLNW1980KluczborkŻądło Nordic Walking KluczborkZapłacono
37PiłatJoannaKPOLNW1970KluczborkŻądło Nordic Walking KluczborkZapłacono
38CzechAndrzejMPOLBIEG, M401980Osowiec-TrzęsinaKB ODRA OPOLEZapłacono
39CzechKarolMPOLBIEG, M162004Osowiec-TrzęsinaKB ODRA OPOLEZapłacono
40BarPatrycjaKPOLNW1990KluczborkŻądło Nordic Walking KluczborkZapłacono
41MurzaJuliaKPOLBIEG, K202001OpoleUniwersytet OpolskiZapłacono
42LisowskiBrygidaKPOLBIEG, K301992Dobrzeń WielkiZapłacono
43SikoraMarekMPOLBIEG, M401979OpoleSIKOR TEAM OPOLEZapłacono
44SacchettiMarcinMPOLBIEG, M401978Opole
45KołodyńskiKrzysztofMPOLBIEG, M60+1962OpoleSPEED CAR OPOLEZapłacono
46SowińskiAdamMPOLBIEG, M60+1958OpoleOpole biegaZapłacono
47ZiembaElżbietaKPOLNW1976Strzelce OpolskieKIJANKI NWZapłacono
48FrątczakEleonoraKPOLNW1955Strzelce OpolskieKIJANKI NWZapłacono
49StylskaMartaKPOLETAP, BIEG1988Opole
50WacławStefanMPOLBIEG, M401983Komorniki
51SzwecSylwiaKPOLNW1979OpoleZapłacono
52WiesnerMartaKPOLBIEG, K301993OpoleRise OpoleZapłacono
53SochackiWaldemarMPOLNW1965KluczborkŻądło Nordic Walking KluczborkZapłacono
54BiedronBernardMPOLBIEG, M60+1962ŻelaznaWieczorne bieganie w OpoluZapłacono
55WysadaKatarzynaKPOLBIEG, K301989DąbrowiceLeśna Draka i PatatajZapłacono
56WitkowskiJarosławMPOLBIEG, M401977NakłoZmierzymyCzas
57WitekAdamMPOLNW1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
58WitekBernadetaKPOLBIEG, K50+1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
59MajchrzykPawełMPOLBIEG, M301984Osowiec
60CzechSebastianMPOLBIEG, M401977Osowiec TrzesinaKB ODRA OPOLEZapłacono
61MaziarekMichałMPOLBIEG, M401982NiemodlinZapłacono
6213TrybulskiMikołajMPOLBIEG, M162006OpoleFlorentinesZapłacono
63JaroszDominikaKPOLBIEG, K301991ZakrzówZapłacono
64KojDanielMPOLBIEG, M401981Komorniki
6512DruszczŁukaszMPOLBIEG, M162006OpoleFlorentinesZapłacono
66LibiewskiKordianMPOLBIEG, M301987OpoleThe Emerits / Fc TatusieZapłacono
67BadeckiPawełMPOLBIEG, M301987OpoleThe EmeritsZapłacono
68HetmańczykIreneuszMPOLBIEG, M501969KolanowiceFast Foot OpoleZapłacono
69HetmańczykBrunoMPOLBIEG, M162008KolanowiceZapłacono
70KernRyszardMPOLBIEG, M301985Kotórz MałyKB ODRA OPOLEZapłacono
71BrylaIreneuszMPOLBIEG, M301987DomeckoNie ma lipy!!!Zapłacono
72KwiecieńTomaszMPOLBIEG, M401978Opole
73HoderaJakubMPOLETAP, BIEG2000WołczynZapłacono
74TrybulskiRadoslawMPOLBIEG, M401977OpoleZapłacono
75KociszewskiŁukaszMPOLBIEG, M401980OpoleZapłacono
76MikluszkaDorotaKPOLBIEG, K401976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
77JaśkiewiczKamilMPOLBIEG, M301990OpoleZapłacono
78AndruszkoKamilaKPOLBIEG, K301993OpoleZapłacono
79BonichMagdalenaKPOLBIEG, K301984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
80Tomalik-WęgrzynMonikaKPOLBIEG, K301987OpoleWieczorne bieganie w OpoluZapłacono
81WiecheckiRadosławMPOLBIEG, M401979Opole
82BajsarowiczMarekMPOLBIEG, M501969OpoleCykloopole
83ŁopianiakTomaszMPOLBIEG, M401975OpoleEurovent Athletics
84ZienkiewiczAgnieszkaKPOLBIEG, K401979OsinyWieczorne bieganie w Opolu
85KlecunAleksanderMPOLBIEG, M162005OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
86MarondelKatarzynaKPOLNW1986BytomSilesia Nordic Team
87MarondelJanMPOLNW1954Bytom