maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Waligóra RUN Cross 2023

Miejsce i data imprezy: Głuszyca, 15 kwietnia 2023
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.stowarzyszeniewalimnazadanie.pl
Regulamin Regulamin

Osoba do kontaktu w sprawach organizacyjnych: Aleksander Sobieraj, tel: 661 077 750
Osoba do kontaktu w sprawie tras biegów: Piotr Kujawka, tel.: 662 274 447
Kategorie:
- ULTRA WRC (53km) – 11 godzinWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 437
- HALF WRC (25km) – 5 godzinWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 437

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1HetmanŁukaszMULTRA, M40BarlinekL
2ZiębińskiAndrzejMULTRA, M40BartnicaLZapłacono
3JakubowskiSylwesterMULTRA, M40, KORONABoguszów-GorceM
4DammBeataKULTRA, K40BrzegWawrzynteamS
5DammZbigniewMULTRA, M40BrzegWawrzynteamS
6GrzywaczAnnaKHALF, K30ChojnówRozbiegani ChojnówM
7PobiedzińskaKarolinaKULTRA, K30Czeladź#czeladzbiegaS
8GrzesikJoannaKULTRA, K40, MGG, KORONAGłuszycaS
9GrzesikPawełMULTRA, M40, MGG, KORONAGłuszycaSOR WAŁBRZYCHM
10IlkówMarcinMULTRA, M40, MGGGłuszycaL
11MaślanaKatarzynaKHALF, K30GostyninLZapłacono
12MaślanyDominikMULTRA, M40GostyninL
13TomczakDariuszMULTRA, M30GostyńMZapłacono
14LewińskiSławomirMHALF, M40GóraLZapłacono
15SikorskiCezaryMHALF, M50GubinBBL GubinMZapłacono
16GrzelińskiMichałMULTRA, M30Jarocin?M
17HakkeGosiaKULTRA, K40Jelenia GóraBiegamdlazdrowia.plSZapłacono
18JanisławskiMaciejMULTRAJelenia GóraFun triL
19KurMichałMHALF, M30Jelenia GóraDziki PazurMZapłacono
20WłodarczykJarosławMHALF, M40Jelenia GóraL
21JakubczykPiotrMULTRA, M40Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
22PodgórskaJolaKULTRA, K40Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleMZapłacono
23BilousAnastasiiaKHALF, K20Krosno OdrzańskieBBCS
24MazurKatarzynaKHALF, K40Krosno OdrzańskieUMLAUTS
25KoziełTomaszMULTRA, M40, KORONAKudowa - Zdrój#WAW_RZYN_TEAMM
26MenesMarcinMULTRA, M40, KORONALesznoKLUB MATYLDY LESZNOLZapłacono
27ZiemkiewiczJarekMULTRA, M40LubinUKS Running TeamMZapłacono
28JunikŁukaszMULTRA, M30, KORONAMarcinkowiceMocna Grupa CezaraM
29PencOndřejMULTRAMeziměstíM
30SłomczyńskiKlaudiuszMULTRA, M50, KORONAMieroszówMieroszowski DzikLZapłacono
31MigasiewiczMarcinMHALF, M30MiliczRunning Team MiliczLZapłacono
32NowakSławomirMHALF, M30MiliczRunning Team MiliczMZapłacono
33RyszawyMikołajMHALF, M20MokrzeszówM
34OdzimkowskiMarcinMHALF, M40MrowinyMZapłacono
35PiórkowskiPawełMHALF, M30Nowa RudaXXLZapłacono
36PtasińskiTomaszMULTRA, M40Nowa RudaCzajkersiSZapłacono
37KarasińskiMarcinMHALF, M40OlszanicaAmatorM
38ŁukasikMarcinMULTRA, M40, KORONAOławaBiegnij OławoL
39PiekarskiDawidMHALF, M40OpoleL
40KaźmierskaMonikaKHALF, K40ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceM
41KaźmierskiKrzysztofMHALF, M40ProchowiceL
42ZomerfeldKacperMULTRA, M20ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceLZapłacono
43ZomerfeldTomaszMULTRA, M40ProchowiceKB Krokus KwiatkowiceLZapłacono
44KłosekJacekMULTRA, M30Racibórz100 Marathon Club PolandSZapłacono
45ZygnerSławekMULTRA, KORONARydzynaLeśne Dziki PGBS
46ŚwiatPawełMHALF, M30SzczytnaRNB Team Polanica ZdrójL
47TurlejWojciechMULTRA, M40, KORONAŚroda ŚląskaXXL
48MachajewskaAnetaKULTRA, K40, KORONAŚroda WielkopolskaPolonia ŚrodaS
49PawlakSylwesterMULTRA, M40, KORONAŚroda WielkopolskaPolonia ŚrodaM
50JuszczykAnnaKHALF, K30ŚwidnicaBiegowa ŚwidnicaS
51KowalewskaAnnaKHALF, K40ŚwidnicaSZapłacono
52WciórkaPiotrMULTRA, M40ŚwidnicaKB SkurczLZapłacono
53AndruszkoTomaszMHALF, M40ŚwiebodziceMATNER RUNNING TEAMS
54KostJacekMULTRA, M50, KORONAŚwiebodziceMZapłacono
55KuncewiczPiotrMULTRA, M40WałbrzychL
56PawlikPawełMHALF, M30WałbrzychLZapłacono
57PozorskiKrzysztofMHALF, M50WałbrzychAmatorLZapłacono
58WilkAdrianaKHALF, K40WołówPolskaM
59BrodaDominikMULTRA, M30WrocławM
60ChabkoJacekMHALF, M50WrocławM
61DziekanowskaMariaKHALF, K20WrocławS
62KopczyńskiŁukaszMULTRA, M40, KORONAWrocławK-TEAMM
63ŚpiewakRadosławMHALF, M40Zielona GóraM