maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRAMARATON ANNOGÓRSKI 2023

ULTRAMARATON ANNOGÓRSKI 2023
Miejsce i data imprezy: Góra Świętej Anny, 21 stycznia 2023
Organizator: Grupa KAPIJA Sport Zdzieszowice
Regulamin Regulamin biegów
Kategorie:
- Bieg 50 kmWolne miejsca: 148
- Bieg 30 kmWolne miejsca: 149
- Bieg 21 kmWolne miejsca: 172

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AdamskiPiotrMPOL21KM1988OpoleTempo OpoleZapłacono
2BalickiDarekMPOL30KM, M501970Kędzierzyn-KoźleZapłacono
3BałajJacekMPOL50KM, M401977ŁubieZapłacono
4BarańskaAgnieszkaKPOL30KM, K301986PopielówZapłacono
5BednarczykPawełMPOL30KM, M401975BabkiPZU Sport TeamZapłacono
6BieleckaMagdalenaKPOL30KM, K301993RusinowiceMafia Team LubliniecZapłacono
7BiksaAdrianMPOL30KM, M161996Kędzierzyn-KoźleCardio-Sport Scott MTB TeamZapłacono
8BobrowskaMałgorzataKPOL21KM1977KrapkowiceW wodzie urodzonaZapłacono
9BorowiakPiotrMPOL50KM, M401976Bytom100 Marathon Club PolandZapłacono
10BrojMichałMPOL50KM, M401979OpoleCYKLOFANZapłacono
11BrykowskiPrzemysławMPOL30KM, M401977KielczaZapłacono
12BuhlMarcinMPOL30KM, M401983ChrząstowiceZapłacono
13CebulaGrzegorzMPOL50KM, M501969IwinyZapłacono
14ChłądAleksanderMPOL21KM1983PrzysieczEx TeamZapłacono
15CieślokAdamMPOL50KM, M301985Wodzisław ŚląskiK.S M.E.T.AZapłacono
16CiochPawełMPOL50KM, M401979OpolePlotserwis TeamZapłacono
17CzupkiewiczMichałMPOL30KM, M301984OpoleTrucht Team OpoleZapłacono
18DecMirosławMPOL30KM, M401977OpoleTrucht Team OpoleZapłacono
19DrużdżelAleksanderMPOL21KM1979Kędzierzyn-KoźleZapłacono
20DzierżanowskiJacekMPOL21KM1976JaśkowiceZapłacono
21FojcikAsiaKPOL50KM, K401977RybnikSBD Energetyk RybnikZapłacono
22FurmanDawidMPOL50KM, M301985BłażejowiceDla Elizki & MilenkiZapłacono
23GałkowskiKrzysztofMPOL50KM, M301984KaliszKlub Biegacza SupermaratończykZapłacono
24GawrońskiIreneuszMPOL50KM, M601960Czechowice-DziedziceAMATORZapłacono
25GawrońskiPawełMPOL50KM, M401977Ostrów WielkopolskiZapłacono
26GawrońskiRomualdMPOL50KM, M161997KamykAtolZapłacono
27GłowackaKatarzynaKPOL30KM, K401980WrocławZapłacono
28GórniakAdamMPOL50KM, M401981CisieChce Ci się?Zapłacono
29GórnyPrzemysławMPOL50KM, M401982Kolonia SkarszewekKlub Biegacza SupermaratończykZapłacono
30GrachAleksandraKPOL30KM, K401976PyskowiceZapłacono
31GruszkaPiotrMPOL21KM1996GłuchołazyZapłacono
32GrzybKrzysztofMPOL30KM, M501972GogolinIron Man GogolinZapłacono
33HendelMirelaKPOL30KM, K161998KrośnicaIzbicko w bieguZapłacono
34HoffmanAnnaKPOL21KM1978Kędzierzyn-KoźleZapłacono
35JacekTomaszMPOL21KM1978KośmidrySpartan Team KaletyZapłacono
36JakubczykPiotrMPOL50KM, M401975Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
37JończykAnnaKPOL30KM, K401983OzimekZapłacono
38KakoszkaMarcinMPOL30KM, M401983ZawadzkieSalty DoogZapłacono
39KałuskiŁukaszMPOL50KM, M401977OpoleCYKLOFANZapłacono
40KamińskiArturMPOL21KM1982Nowy ŚwiętówPrzedwojewski Team / KS Bodzanów-Nowy ŚwiętówZapłacono
41KawkaRafałMPOL50KM, M301985Łazy 11KBKSZapłacono
42Klepacka-GancarzBarbaraKPOL30KM, K401976GliwiceReshape RunnersZapłacono
43KlimekRadosławMPOL21KM1991Wodzisław ŚląskiBrakZapłacono
44KliśMarcinMPOL30KM, M301987Stare SiołkowiceZapłacono
45KobiałkaKonradMPOL30KM, M301986Kędzierzyn-KoźleZapłacono
46KobyłkaMarekMPOL50KM, M501967KaliszSUPERMARATON KALISZZapłacono
47KochonŁukaszMPOL30KM, M301984Kędzierzyn-KoźleKS Koziołek Kędzierzyn-KoźleZapłacono
48KociszewskiŁukaszMPOL30KM, M401980OpoleZapłacono
49KonciałaSebastianMPOL30KM, M401980Kotórz MałyKB Odra OpoleZapłacono
50KordzińskiKazimierzMPOL30KM, M601958LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
51KosiołAndrzejMPOL50KM, M501964WrocławWKW WiadrusZapłacono
52KotulaJoachimMPOL30KM, M501968OzimekBrakZapłacono
53KowalskiGrzegorzMPOL21KM1989Strzelce OpolskieStrzeleccy BiegaczeZapłacono
54KrauseDariuszMPOL50KM, M501973RadlinRadlinioki w bieguZapłacono
55KrawczykMartaKPOL21KM1970ZawadzkieZawadzkie BiegnieZapłacono
56KrólickaAnnaKPOL21KM1998OpoleZapłacono
57KrólickiTomaszMPOL21KM1995OpoleZapłacono
58LewandowskiAdamMPOL21KM1987Kędzierzyn-KoźleZapłacono
59LipianinPrzemyslawMPOL50KM, M401982KrapkowiceUltra Anaberg Team LipokZapłacono
60LiszkaPiotrekMPOL30KM, M70+1953BytomZapłacono
61LosPatrykMPOL50KM, M401981KrapkowiceLosTeam /KapijaZapłacono
62ŁupińskiPrzemysławMPOL30KM, M301984OpoleKB Odra OpoleZapłacono
63MaciejewskiŁukaszMPOL50KM, M401983KaliszSUPERMARATON KALISZZapłacono
64MacionczykJulitaKPOL50KM, K301987RybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemZapłacono
65MajewskiAndrzejMPOL30KM, M301987Strzelce OpolskieOpoleReklama.plZapłacono
66MajewskiMaciejMPOL50KM, M501966PoznańZapłacono
67MakośArturMPOL50KM, M401981Kamień ŚląskiSilesia RingZapłacono
68MalugaBartoszMPOL30KM, M401976Wrocławmaluga.plZapłacono
69MałczakMarcinMPOL30KM, M401978LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
70MastygaAndrzejMPOL30KM, M401982CharbielinAndrea TeamZapłacono
71MazurMarcinMPOL50KM, M401983CisieChce Ci się?Zapłacono
72MazurMarekMPOL50KM, M401974Jastrzębie-ZdrójZapłacono
73MikluszkaDorisKPOL30KM, K401976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
74MikołajczakArkadiuszMPOL50KM, M301990JarocinZapłacono
75MikośMarcinMPOL21KM1997OpoleZapłacono
76MilejskaJoannaKPOL50KM, K401977OpoleZapłacono
77MokrzyckiBogdanMPOL50KM, M401977KrostoszowiceZapłacono
78NajwerTomaszMPOL30KM, M501973KrapkowiceZapłacono
79NogaKrystianMPOL50KM, M401982Wodzisław ŚląskiDKS Dwuosobowy Klub Sportowy SWDZapłacono
80NowotnyPiotrMPOL21KM1990Zimnice WielkieDrinkTeamZapłacono
81OlbryśStanisław AdamMPOL50KM, M501967NasielskKB LegionowoZapłacono
82PachPawełMPOL50KM, M301991ŻędowiceZapłacono
83PancylejkoBeataKPOL30KM, K401975OpoleKB Odra OpoleZapłacono
84PaterokPiotrMPOL30KM, M301986KadłubiecZapłacono
85PaulViolaKPOL50KM, K401974GliwiceZapłacono
86PawletaMichałMPOL50KM, M401976GliwiceZapłacono
87PawłowskiTomaszMPOL50KM, M401979DobrzycaKlub Biegacza SupermaratończykZapłacono
88PietrysiakStefanMPOL21KM1960ZabrzeEmeryt BiegaZapłacono
89PikosPatrykMPOL30KM, M301987Polska Nowa WieśZapłacono
90PingielskiSławomirMPOL21KM1977RadlinRadlinioki w bieguZapłacono
91PiotrowskiMichałMPOL50KM, M401981Wrocław#żeberkateamZapłacono
92PiszerMichałMPOL50KM, M301984KnurówZapłacono
93PlochAdamMPOL21KM1978PyskowiceZapłacono
94PobłockaHannaKPOL50KM, K401978RumiaamatorZapłacono
95PodgórskaJolaKPOL50KM, K401974Kędzierzyn-Koźleparkrun Kędzierzyn-KoźleZapłacono
96PolaczekDanielMPOL30KM, M301993OtmiceIzbicko w bieguZapłacono
97PołomskaEdytaKPOL21KM1977RydułtowyPolomscy TeamZapłacono
98PołomskiGrzegorzMPOL21KM1980RydułtowyPolomscy TeamZapłacono
99PrzemusKarolMPOL30KM, M161998KamionekZapłacono
100PrzybyłaMichałMPOL30KM, M301993PustkówKB Odra OpoleZapłacono
Strona 1 z 2