maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

III BIEG KU SŁOŃCU

Miejsce i data imprezy: Jełowa, 09 października 2022
Organizator: Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej
https://pspjelowa.edupage.org/?.
Kontakt email: biegkusloncu@gmail.com
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 82
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 82
- Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 82

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1SłodkowskiMarekM10KM1977ZawadzkieMała Panew TeamZapłacono
2BaruchaAndrzejM10KM1980OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
3HoffmannEwaK10KM1975OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
4WłodarczykPawełM10KM1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
5BonichMagdalenaK5KM1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
6BizańskiIreneuszMNW1970MałujowiceKraina miodem płynącaZapłacono
7BizańskaBarbaraKNW1972MałujowiceKraina miodem płynącaZapłacono
8WiesnerMartaK5KM1993OpoleRise OpoleZapłacono
9KozimorElzbietaKNW1963Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biega
10KozimorWiesławMNW1961Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biega
11KrogulecAlinaKNW1979OpoleRise OpoleZapłacono
12AndruszkoKamilaK10KM1993OpoleZapłacono
13StylskaMartaK10KM1988OpoleRise Opole
14KałuskaBożenaK10KM1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
15MarkiewiczWiesławM10KM1957KałyGmina MurówZapłacono
16JasińskiTomaszM10KM1978OpoleKB ODRA OPOLE
17PatelskaAnnaK5KM, MGŁ1973WrocławRada Gminy ŁubnianyZapłacono
18WitkiewiczWojciechM10KM1988Kotórz Mały
19WitkiewiczDominikaK10KM1984WęgryZapłacono
20DanielewiczAnnaKNW1976Dąbrówka Górna
21DudekJanMNW1961Dąbrówka Górna
22HoczekArkadiuszM5KM, MGŁ1973KolanowiceKiedy się zmęczysz? Jutro !Zapłacono
23HoczekAnetaKNW, MGŁ1977KolanowiceKiedy się zmęczysz? Jutro !Zapłacono
24BiałekPiotrM5KM1981PrzeczaStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
25BrolHenrykM10KM1971GlinicaPasze Bios Kochanowice
26PiechotaPrzemysławM10KM1979OpoleGT KonaZapłacono
27Nowacka-PiechotaEmiliaK5KM1979OpoleZapłacono
28NajgebauerŁukaszM10KM1983OpoleGT KonaZapłacono
29MichniewiczMaciejM10KM1977OpoleEurovent AthleticsZapłacono
30SytniewskiGrzegorzM5KM1979WołczynZapłacono
31CieślaJanMNW1950RudnikiFalstart Rudniki
32KilijanekIzabelaK5KM1976Dobrzeń Wielki
33ChamalaKrzysztofM10KM, MGŁ1983LuboszyceWeegreeZapłacono
34DanielczykKrzysztofM5KM, MGŁ1985JełowaZapłacono
35BaziukDagmaraK5KM1981Dobrzeń WielkiZapłacono
36BaziukHannaK5KM2007Dobrzeń WielkiZapłacono
37MokrzyckiSzymonM10KM1990Kotórz MałySMMSZapłacono
38FaltinMarcinM10KM, MGŁ1979ŁubnianyKB ODRA OPOLEZapłacono
39WąsiakTomaszM10KM1979OpoleMotorki z OpatowaZapłacono
40UrbańskiSławomirM10KM1971Łęka OpatowskaMotorki z OpatowaZapłacono
41DyllaFranzM5KM1948Tarnów Opolski
42MehlPawełM5KM1961OpoleZapłacono
43CzerwińskiPiotrM10KM1993KluczborkZapłacono
44HaskaKasiaK5KM1979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
45WideraAndrzejM5KM1981KluczborkKluczborska Grupa Biegowa
46KoziołAdamM10KM1973RadłówZapłacono
47KurpetZygmuntMNW1956Jastrzębie Zdrójwolny strzelec
48KusKrystianM5KM1981SternaliceFalstart Rudniki
49SzubrychtMartynaK5KM1984Dobrzeń WielkiZapłacono
50ZelajtysBartłomiejM5KM1976GdyniaZapłacono
51FrunczaŁukaszM10KM1982JędrzychówZapłacono
52RusznicaRafałM5KM1992OpoleBieg Opolski
53DackówMilenaK5KM1987Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
54DackówJanMNW1960Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
55SeiffertWiktorMNW1953BrzegZapłacono
56HetmańczykIreneuszM10KM, MGŁ1969OpoleFast Foot OpoleZapłacono
57HetmańczykBrunoM10KM, MGŁ2007KolanowiceZapłacono
58RymarzMirosławM10KM1978OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
59MilińskaLiliannaK5KM1981NiemodlinNiemodlin biegaZapłacono
60WaleskaNicoM10KM, MGŁ1997Luboszyce
61Kubacka-RzeszotAngelikaK10KM1988OpoleRise
62FilaRafałM10KM1991OpoleZapłacono
63KiedrowiczMonikaK5KM1992OławaKrasnaleZapłacono
64KęśminowiczKrzysztofM5KM1973BrzegPolaris
65MierzejewskiMarekMNW1960Kędzierzyn-KoźleZapłacono
66MajkaBartoszM5KM1991OławaKrasnaleZapłacono
67BoczkowskaMarzenaK5KM1984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
68NiekrawiecDariuszM10KM1979OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
69BiałasEwaKNW1962Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
70BiałasDorota-EwaKNW1962Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biega
71SzczepaniakAlinaK5KM1978Chróścice
72SokołowskiMarcinM10KM1984Opole
73NatońskiPiotrM10KM1979Opole
74SobańskiDawidM5KM1988OławaKrasnaleZapłacono
75KiedrowiczTadeuszM5KM1966OławaKrasnaleZapłacono
76GajekMartaK5KM, MGŁ1989Jełowawolny strzelecZapłacono
77KernRyszardM10KM1985Kotórz MałyKB Odra OpoleZapłacono
78PaniczMarcinM10KM, MGŁ1999JełowaZapłacono
79FrajtagMonikaKNW, MGŁ1961JełowaZapłacono
80PiskorowskaDanutaK10KM1980Wrocław
81WitkowskiJarosławMNW1997NakłoZmierzymyCzas.pl Team
82KasprzakBronisławMNW1951Wręczyca WielkaZapłacono
83MożwiłłoDanielM5KM1982Radawie
84WąsiakMateuszM5KM1990OpoleMotorki z Opatowa
85SzwedowskiMarcinM5KM1982OpoleZapłacono
86Mazurewicz-SzwedowskaMałgorzataK5KM1982Ząbkowice ŚląskieZapłacono
87CedroDamianM10KM1978OpoleZapłacono
88ŁuczkaJacekM5KM1978OpoleMELON TEAMZapłacono
89JagiełłoJarekM5KM1982Opole
90MazgajGrażynaK5KM1968Tarnowskie GóryZapłacono
91MazgajGrzegorzM5KM1967Tarnowskie GóryZapłacono
92GruszczyńskiPiotrM5KM1980BąkówKluczborska Grupa Biegowa
93CzupalaKamilM10KM2004NiwkiZapłacono
94CzechSebastianM10KM1977Osowiec-TrzęsinaKB ODRA OPOLEZapłacono
95MeketiukRenataK10KM1977Opole
96DackówMarcinM5KM1986Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin biegaZapłacono
97SkórzewskiPrzemysławM10KM1977OpoleKB ODRA OPOLE
98KolczykSławomirM10KM1970OpoleKB ODRA OPOLE
99MakiewiczPiotrM10KM1989OpoleKB Odra Opole
100DonigiewiczJanuszMNW1954BrzegPiast - Brzeg
Strona 1 z 2