maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI Paczkowska Dycha - Bieg Gór i Jezior

Miejsce i data imprezy: Kozielno - plaża przy Zalewie Paczkowskim, 15 października 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Trójka Dzieciom" z Paczkowa
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 246

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1KozłowskaAnnaKPOLK40, MGPPaczkówZapłacono
2TalikMateuszMPOLM30, MGP, MWOPaczków
3WójcikMateuszMPOLM30, MGP, MWOKamienicaBLAZA TEAM
4ŠtefkováMiroslavaKCZEK40Bílá VodaZapłacono
5KieliszekMagdalenaKPOLK40, MGPPaczkówZapłacono
6RodakSzymonMPOLM30, MGP, MWOLisie KątyZapłacono
7BednarzDamianMPOLM40, MGPPaczkowTrunkowcyZapłacono
8WorekDawidMPOLM40, MWOOtmuchówOTM.bZapłacono
9Wiek-RezaczAlicjaKPOLK30, MWONysasPortMedZapłacono
10JuraszAleksandraKPOLK30Kamieniec Ząbk.Zapłacono
11KowalBartłomiejMPOLM20, MGP, MWOPaczkówZapłacono
12BohoSławomirMPOLM30, MWONysaKlub HDK PCK Saper przy 1psap w Brzegu
13ZamętaSławekMPOLM40, MWOOtmuchówOTM.b
14WylezińskaMagdalenaKPOLK30PaczkówZapłacono
15BurmińskaIwonaKPOLK40, MWONysaRUNNERS TEAM NYSA
16BurmińskiŁukaszMPOLM40, MWONysaRUNNERS TEAM NYSA
17MaślankaTadeuszMPOLM30PaczkówZapłacono
18BańkowskiIgor MariuszMPOLM60+, MWONysaNysa
19KolekRomanMPOLM60+, MWOJemielnicaDyszka dla Serca
20Michalska-HasiakKatarzynaKPOLK50+, MWONysa
21HasiakAleksanderMPOLM50, MWONysa
22SzaleniecMarcinMPOLM40, MGP, MWOPaczkówRUNNERS TEAM NYSA
23SzaleniecJoannaKPOLK40, MGP, MWOPaczkówRUNNERS TEAM NYSA
24SurówkaFranciszkaKPOLK50+, MGP, MWOPaczkówRUNNERS TEAM NYSAZapłacono
25SamekBartłomiejMPOLM30, MGP, MWOPaczkowTrunkowcyZapłacono
26KuśmierekAgnieszkaKPOLK40Chałupki
27ŚcisłowskiRafałMPOLM40, MGPŚcibórzTrunkowcyZapłacono
28KozubekJustynaKPOLK40, MWONysaZapłacono
29KozubekTomaszMPOLM40, MWONysaZapłacono
30CzykinowskiAdamMPOLM40, MWOWrocławOtmuchowskie Morsy
31JamrozikAdamMPOLM30, MWONysaZapłacono
32PańczyszynMariuszMPOLM40, MWONysaZapłacono
33TerekMichałMPOLM30KłodzkoEBIEGI.PL
34Sitkowska-TerekJoannaKPOLK20KłodzkoEBIEGI.PL
35SokołowskiŁukaszMPOLM40WarszawaZapłacono
36SokołowskiPiotrMPOLM60+, MGPPaczkówZapłacono
37PaterJuliaKPOLK20, MGPPaczkówZapłacono
38DylikDariuszMPOLM50, MGP, MWOPaczkówZapłacono
39Anonim#297269MPOLM50, MGP, MWOPaczkówZapłacono
40JakubowskiRomanMPOLM50, MWONysa
41KoperniakStanisławMPOLM50, MWOOtmuchówZapłacono
42MikodaStanisławMPOLM40, MWOPrzełękZapłacono
43LazarowiczKrzysztofMPOLM30Paczków
44MaćkówAgnieszkaKPOLK40, MWOPakosławiceZapłacono
45KogusGrzegorzMPOLM40, MGP, MWOKozielno
46LeśniewskaJustynaKPOLK40RadkówAktywna Nowa RudaZapłacono
47ZbyrytHalinaKPOLK40Nowa RudaAktywna Nowa Ruda
48ZbyrytMarekMPOLM50Nowa RudaAktywna Nowa Ruda
49SosulskaJaninaKPOLK50+, MWOWłodaryRUNNERS TEAM NYSA
50NowickiMateuszMPOLM20WrocławAUTOMATTZapłacono
51ChróścickaKarolinaKPOLK20Ścinawka Średnia
52ChróścickaKarolinaKPOLK30Ścinawka Średnia
53RezaczPiotrMPOLM30, MWONysaZapłacono
54BednarzPrzemysławMPOLM40, MGPŚcibórzTrunkowcyZapłacono