maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRA Wrocław - Przegoń Raka

Miejsce i data imprezy: Wrocław - Stadion Olimpijski, 10 września 2022
Organizator: Stowarzyszenie Kilometry Pomocy

Partnerzy:
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego reprezentowany przez Pana Wicemarszałka - Marcina Krzyżanowskiego
Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg 12-godzinnyWolne miejsca: 371

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1DiesnerMarzenaKPOLWrocławKilometry PomocyZapłacono
2TołłoczkoArkadiuszMPOLSTART7:00ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
3Anonim#295247KPOLSTART7:00Kamieniec WrocławskiNORDIKI
4TarabaszMichałMPOLWrocławBalerunyZapłacono
5ZajączkowskiMichałMPOLSTART7:00WrocławGrupa Biegowa KS Brochów
6SipWojciechMPOLSTART7:00DrezdenkoFSD RUN DREZDENKOZapłacono
7BarnaśSandraKPOLByczynaKilometry PomocyZapłacono
8ŚliżSylwiaKPOLSTART7:00WrocławMocna Grupa CezaraZapłacono
9PiotrowskiMarekMPOLSTART7:00WrocławKilometry Pomocy / Góral z Mazur Running TeamZapłacono
10CegielskiMaciejMPOLSTART7:00PoznańKilometry PomocyZapłacono
11GłowienkowskiPawełMPOLByczynaKilometry PomocyZapłacono
12LaryJoannaKPOLWrocławZapłacono
13GacekMichałMPOLSTART7:00WrocławNOAZapłacono
14BanaśMichałMPOLSTART7:00WrocławKilometry Pomocy
15AndrzejczukMaszkaKPOLSTART7:00WrocławZapłacono
16Dzwończyk-CzemarnikIvkaKPOLSTART7:00KamieńKilometry PomocyZapłacono
17OlkuszAdamMPOLSTART7:00PabianiceRAJSPORT ACTIVE
18ZiębaczewskiArkadiuszMPOLSTART7:00WrocławWieczorne Bieganie We WrocławiuZapłacono
19KowaczAgataKPOLSTART7:00WałbrzychSpeedbarZapłacono
20KnapAnnaKPOLSTART7:00WrocławNoaZapłacono
21OrłowskiKacperMPOLSTART7:00WrocławSekcja Boksu WKS ŚląskZapłacono
22BibkoMartinMSVKSTART7:00KosiceSpeedbarZapłacono
23ŻelaznaAleksandraKPOLWrocławZapłacono
24JunikŁukaszMPOLSTART7:00MarcinkowiceMocna Grupa CezarZapłacono
25KulczewskiŁukaszMPOLSTART7:00WrocławB/S/H Cooking Factory Wrocław
26AntosiakAnnaKPOLBełchatówKB Spartakus BełchatówZapłacono
27SzałwińskaEwaKPOLBełchatówKB Spartakus BełchatówZapłacono
28BurzyńskaAnnaKPOLWschowa
29GóraGrzegorzMPOLSTART7:00WrocławPara FiTZapłacono
30Sierechan-StachowViolettaKPOLSTART7:00WroclawZapłacono
31LachAgnieszkaKPOLSTART7:00Wrocław
32JarugaBeataKPOLOława
33GrysPawełMPOLSTART7:00WrocławZapłacono
34BosyHubertMPOLSTART7:00LesznoLeśne Dziki
35ŁojkoMichał EstebanMPOLSTART7:00DrzonkówRajtarowianka DrzonkówZapłacono
36Tchórzewska-PietrzykAnnaKPOLWrocławMocna Grupa CezaraZapłacono
37HachołJustynaKPOLWrocławZapłacono
38NakonecznaAnnaKPOLWrocławZapłacono
39GłogowskiAdamMPOLWrocławNOAZapłacono
40Żarska-CynkPatrycjaKPOLOleśnicaMocna Grupa CezaraZapłacono
41BatorMilenaKPOLSTART7:00Zawonia
42KubiakAdamMPOLSTART7:00KarłowiceKotwica BrzegZapłacono
43PlachimowiczNataliaKPOLWrocławMocna Grupa CezaraZapłacono
44ŁuczkowskiZygmuntMPOLSTART7:00BydgoszczTKKF Kolejarz Bydgoszcz
45StachowiakWiesławMPOLSTART7:00WrocławNight Runners WrocławZapłacono
46TrybekMonikaKPOLSuchedniówZapłacono
47KuteraRobertMPOLWrocławNOAZapłacono
48LewickaGabrielaKPOLOleśnicaZapłacono
49KupińskiCezaryMPOLSTART7:00WrocławMocna Grupa Cezara
50Anonim#295367AnnaKPOLWrocławZapłacono
51SzymańskaAniaKPOLSzczecinZapłacono
52KołodziejKrystianMPOLSTART7:00LesznoLeśne Dziki
53WiraszkaJoannaKPOLWrocławMocna Grupa CezaraZapłacono
54GerberMariaKPOLWrocławMocna Grupa CezaraZapłacono
55ŁatwińskaMarzenaKPOLPietrzykowiceMocna Grupa CezaraZapłacono
56KmitaRobertMPOLSTART7:00WrocławZakochane w prędkości ślimaki
57KołodziejPawełMPOLSTART7:00CzernicaZapłacono
58ŁąkTomaszMPOLSTART7:00WrocławKilometry PomocyZapłacono
59WieczorekMonikaKPOLSTART7:00WrocławPGB Leśne DzikiZapłacono
60NicJakubMPOLSTART7:00MaksymilianowoZapłacono
61TrzaskaczDorotaKPOLTrzebnicaDTR BIEGA / MARIO TEAM
62FilipPawełMPOLSTART7:00WrocławMocna Grupa CezaraZapłacono
63PawlakJarosławMPOLSTART7:00KołoKoło BiegaZapłacono
64BasińskiBartoszMPOLSTART7:00LesznoPGB Leśne DzikiZapłacono
65ApolinarskaNataliaKPOLWrocławMocna Grupa CezaraZapłacono
66StraszakPatrykMPOLWrocławMocna Grupa CezaraZapłacono
67AntoniszynDariuszMPOLWrocławSzczytkowice w bieguZapłacono
68StarońTomaszMPOLSTART7:00WrocławMocna Grupa CezaraZapłacono
69KutskoOksanaKUKRSTART7:00SiechniceProjekt Dach nad Głową
70SzemielMaciejMPOLSTART7:00Wrocław3LP SAZapłacono
71TrybułaMarcelinaKPOLWrocławWieczorne Bieganie We Wrocławiu
72DziekanowskaMariaKPOLWrocławNOA
73Urbańska-KrawczykIzabelaKPOLKamieniec WrocławskiamatorZapłacono
74RomańskaKarolinaKPOLSTART7:00ŚwinoujścieRK Athletics/Stelmach Team
75KucharskaBarbaraKPOLSTART7:00WrocławZapłacono
76BorowieckaKatarzynaKPOLSTART7:00Wolanów
77BielakPiotrMPOLSTART7:00WrocławLOS BIELAKOSZapłacono
78BielakKatarzynaKPOLWrocławLOS BIELAKOSZapłacono
79RegulskaAnetaKPOLWrocławDrużyna Szpiku
80NastawskaBogumiłaKPOLWałbrzych
81KmonkMagdalenaKPOLWrocławZapłacono
82SnelaKarolinaKPOLLesznoWieczorne Bieganie We WrocławiuZapłacono
83MrowickiGrzegorzMPOLSTART7:00ŁódźLuzakiZapłacono
84KlubaLukaszMPOLSTART7:00WilkowieckoEoptimo.pl
85GałkaMichałMPOLSTART7:00WrocławZapłacono
86PawlakMichałMPOLSTART7:00WrocławZapłacono
87LechAgnieszkaKPOLSTART7:00Świebodzice#WAWRZYNTEAM/ #ROGOZINSKITEAM
88JaskowiecMarcinMPOLWroclawZapłacono
89LechMichałMPOLSTART7:00Świebodzice#ROGOZINSKITEAM
90Piasecka -WszołaAnnaKPOLSTART7:00KrakówKilometry PomocyZapłacono
91PasińskaKatarzynaKPOLWrocławZapłacono
92Anonim#297228RudaKPOLWrocławUnited Krav Maga WrocławZapłacono
93HołystMarcinMPOLSTART7:00Mysłaków#WAWRZYNTEAMZapłacono
94GołębiewskaAnnaKPOLSTART7:00KłodzkoEBIEGI.PLZapłacono
95BłaszkowskiDanielMPOLSTART7:00RawiczLeśne DzikiZapłacono
96GolińczakMichałMPOLSTART7:00Wrocław#WAWRZYNTEAM
97JareckiMaciejMPOLWrocławParkrun WrocławZapłacono
98KrzyżanowskiMarcinMPOLWrocław
99ŚmiśniewiczWojciechMPOLWrocławZapłacono
100BocheńskaAleksandraKPOLKiełczówMountain PowerZapłacono
Strona 1 z 2