maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

V Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - SHORT

V Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych - SHORT
Miejsce i data imprezy: Sopot, 10 września 2022
Organizator: Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR POLSKA
Związek Sportów Przeszkodowych
Regulamin Regulamin zawodów
 
WYSOKOŚĆ OPŁATY STARTOWEJ:
1) płatna do dnia 01.08.2022 r. - 249 zł
2) płatna do dnia 01.09.2022 r. - 269 zł
3) płatna do dnia 07.09.2022 r. - 
289 zł 
Kategorie:
- serie ELITEWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 219
- serie AGE GROUPWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 219
- serie OPENWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 219

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1ZielińskiBartoszMPOLAGEGROUP, M25-291993GnieznoDynamic Strong GnieznoM męskaZapłacono
2GaworMateuszMPOLAGEGROUP, M18-241999MyśleniceEx TeamM męska
3KoniecznaŻanetaKPOLAGEGROUP, K18-242002KraszewiceDragon RunnersS damskaZapłacono
4KurtaRafałMPOLAGEGROUP, M18-241999SierpcxRunners
5PóźniakKamilMPOLOPEN1996MogilnoKunowo GymZapłacono
6BaranDawidMPOLAGEGROUP, M18-241999SieprawDzicy OgrodnicyZapłacono
7JaniszewskiGrzegorzMPOLAGEGROUP, M50+1967WarszawaDziady OCRM męskaZapłacono
8GarbieńJakubMPOLAGEGROUP, M18-241999JasienicaDzicy OgrodnicyZapłacono
9GrzegorzycaDamianMPOLAGEGROUP, M45-491976BaninoOCR BANINOS męskaZapłacono
10KochanekAgataKPOLAGEGROUP, K30-341990DębogórzeActive FlowZapłacono
11ZasadowskiBartekMPOLAGEGROUP, M45-491976Chrzanów MałyBiegowe NygusyM męska
12MaleńczykSylwesterMPOLOPEN1980PruszkówXL męska
13OsetekPawełMPOLELITE1988PszówFIT MORE RYBNIKS męskaZapłacono
14DobrogoszczKarolinaKPOLOPEN1987PłockM damskaZapłacono
15WysłuchIzabelaKPOLELITE1997SkoczówDragon RunnersZapłacono
16LisowskiGrzegorzMPOLAGEGROUP, M40-441982ŚwiętochłowiceSOCIOS SILESIAZapłacono
17WojtowiczŁukaszMPOLOPEN1991WęgorzewoS męskaZapłacono
18TomczykAnnaKPOLOPEN1989Giżycko
19SzczechlaGrzegorzMPOLELITE1987UstrońCarbon Silesia Sport
20ZarzykaŁukaszMPOLOPEN1989KunowoKunowo Gym
21SękowskiPiotrMPOLOPEN1996Łaski Piec
22MoksikJanMPOLAGEGROUP, M45-491975RybnikFIT MORE RYBNIKM męskaZapłacono
23BąkEmmaKPOLAGEGROUP, K13-172008TarnówUNIT37M damskaZapłacono
24KacperskiJacekMPOLAGEGROUP, M40-441982GucinRAJSPORT ACTIVES męskaZapłacono
25WołoszynTomaszMPOLAGEGROUP, M18-241999Tarnowskie GótuSOCIOS SILESIAZapłacono
26BernackiKrzysztofMPOLAGEGROUP, M35-391984RybnikFIT MORE RYBNIKM męskaZapłacono
27BigosDanielMPOLAGEGROUP, M18-241998LublinZapłacono
28KurachStanisławMPOLAGEGROUP, M50+1967Ostrołęka 58Dziady OCRM męskaZapłacono
29DobrowolskaDorotaKPOLAGEGROUP, K40-441982SopotActive FlowZapłacono
30SztajerBartekMPOLAGEGROUP, M35-391984BędzinSOCIOS SILESIAZapłacono
31JanasDanielMPOLAGEGROUP, M50+1971ŻagańŻagańskie DzikiM męskaZapłacono
32BudziszKrzysztofMPOLAGEGROUP, M45-491977BytomSOCIOS SILESIAZapłacono
33CichońAdamMPOLOPEN1993KrakówLemon TeamZapłacono
34ChrobotKamilMPOLOPEN1983ZawiercieJURA TEAMM męska
35MalczewskiTomaszMPOLAGEGROUP, M35-391984RąbieńRAJSPORT ACTIVEZapłacono
36MalczewskiDanielMPOLOPEN2004RąbieńRAJSPORT ACTIVEZapłacono
37JeziorskiMarcinMPOLOPEN1983BłaszkiRAJSPORT ACTIVEL męskaZapłacono
38SzuflickiTymonMPOLAGEGROUP, M13-172009Nowa WolaLeniwce z MagnoliiM męskaZapłacono
39LorychKrystianMPOLAGEGROUP, M40-441979BorkowoBiegun OCR TeamS męska
40CharustaMartynaKPOLAGEGROUP, K30-341992TarganiceBeFit24TeamZapłacono
41SerafińskiMaciejMPOLELITE1996KoninRUNMAGEDDON TEAMZapłacono
42PisarczykKarolinaKPOLAGEGROUP, K35-391987OlszowiceBeFit24TeamZapłacono
43SerafińskiRobertMPOLAGEGROUP, M50+1969KoninRAJSPORT ACTIVEZapłacono
44ŁosinMartaKPOLELITE1985GdyniaBiegun OCR TeamS damska
45KrysztofiakDamianMPOLAGEGROUP, M40-441981Nowy Dwór MazowieckiUnited RunnersZapłacono
46MakuszewskiMarcinMPOLAGEGROUP, M45-491977OlszowiceBeFit24TeamL męskaZapłacono
47BąkŁukaszMPOLAGEGROUP, M25-291997WągrowiecDynamic Strong GnieznoM męskaZapłacono
48KuczWojciechMPOLOPEN1984WarszawaUnited RunnersZapłacono
49KoczorowskiPawełMPOLOPEN1977UstkaDziady OCRL męskaZapłacono
50BudzynskiAdamMPOLOPEN1981WarszawaUnited RunnersM męskaZapłacono
51JaciówPawełMPOLELITE1991PrzemyślWATAHAZapłacono
52JagodzińskiKarolMPOLAGEGROUP, M30-341991WarszawaPower TrainingZapłacono
53MałysiakJarosławMPOLAGEGROUP, M40-441982GilowiceDragon RunnersM męskaZapłacono
54GrabowskaAnnaKPOLOPEN1982GdyniaActive FlowZapłacono
55KołczynMagdalenaKPOLELITE1985KrakówBeFit24TeamZapłacono
56TeskaPatrycjaKPOLAGEGROUP, K13-172008GdyniaBiegun OCR TeamZapłacono
57KalininJarosławMPOLELITE1996WrocławRAJSPORT ACTIVEZapłacono
58PiwnikBartoszMPOLAGEGROUP, M25-291993KrakówLemon TeamZapłacono
59KulonGrzegorzMPOLAGEGROUP, M40-441979KrakówBeFit24TeamZapłacono
60MarkowskiFabianMPOLAGEGROUP, M35-391986GarzynRAJSPORT ACTIVEZapłacono
61MarkowskaNikolaKPOLAGEGROUP, K13-172007GarzynRAJSPORT ACTIVEZapłacono
62CirockiWiesławMPOLOPEN1983OrleM męskaZapłacono
63StamatelSebastianMPOLAGEGROUP, M25-291994Ruda ŚląskaDragon RunnersZapłacono
64PieleszIzabelaKCZEOPEN2008CieszynM damskaZapłacono
65Urbańska-KulonKatarzynaKPOLAGEGROUP, K40-441980KrakówBeFit24TeamZapłacono
66JeskaTomaszMPOLAGEGROUP, M45-491977ŁukowoDirty SparrowsZapłacono
67KołakowskiKrzysztofMPOLAGEGROUP, M30-341988CiechanówRUNMAGEDDON TEAMS męska
68BrzezińskiBartoszMPOLAGEGROUP, M18-241998Bukowiec
69MoczkoSebastianMPOLAGEGROUP, M40-441978ZawadaZapłacono
70RynkiewiczAgnieszkaKPOLELITE1984BogdaniecGorący Potok Team
71RynkiewiczMateuszMPOLELITE1984BogdaniecRUNMAGEDDON TEAMZapłacono
72TryvashkevichYauhenMBLRELITE1996KrakowM męskaZapłacono
73IlnickiDariuszMPOLAGEGROUP, M35-391984Świątniki GórneNinja Club KrakówZapłacono
74OlechGrzegorzMPOLOPEN1981KrakówLemon TeamL męskaZapłacono
75Matusiak-OlechIzabelaKPOLOPEN1981KrakówLemon TeamS damskaZapłacono
76MaruszewskiMarcinMPOLAGEGROUP, M40-441982BrwilnoZapłacono
77KondejMichałMPOLAGEGROUP, M13-172005GdańskActive FlowM męskaZapłacono
78FormelaPiotrMPOLELITE1986GdańskBiegun OCR TeamM męskaZapłacono
79SavanovichVitaliMPOLAGEGROUP, M40-441978KrakowZapłacono
80WerykMateuszMPOLOPEN1979GdańskBiegun OCR TeamL damskaZapłacono
81KmiećAdamMPOLAGEGROUP, M35-391986Lubliniec
82Sawicz-ŁuńskaEmiliaKPOLAGEGROUP, K35-391983ZłotówWOLF TEAM
83WejknisKrzysztofMPOLELITE1980Łukta#OCR SPORT GRIPZapłacono
84ByrczekMichałMPOLAGEGROUP, M35-391984WrocławWATAHAZapłacono
85DacioMirosławMPOLAGEGROUP, M35-391984JuszkowoM męskaZapłacono
86KliucheniaVitaliMBLRAGEGROUP, M40-441982MinskMadRunL męskaZapłacono
87MarzecMartynaKPOLAGEGROUP, K13-172006KaletySpartan Team
88MostkowskiŁukaszMPOLAGEGROUP, M30-341989PolkowiceWATAHAM męskaZapłacono
89ZwierzyńskiMarekMPOLAGEGROUP, M40-441981PrabutyTATA W BŁOTKU LATAM męska
90PodolskiBartłomiejMPOLOPEN1978Tarnowskie GórySpartan Team
91PiotrowskiKamilMPOLAGEGROUP, M25-291995ZalasewoDirty SparrowsM męskaZapłacono
92BednarzPawełMPOLOPEN1987ZawiercieJURA TEAMZapłacono
93TomsiaWojciechMPOLOPEN1986KrakowKoniu SquadM męskaZapłacono
94StudniarzMichałMPOLAGEGROUP, M30-341988Łaziska GórneSOCIOS SILESIAM męskaZapłacono
95CiężkowskiPrzemekMPOLOPEN1984Nowe GulczewoL męska
96GabryśPiotrMPOLAGEGROUP, M18-242004KaletySpartan TeamM męska
97ZającPawełMPOLOPEN1984MieroszówL męskaZapłacono
98ŁawniczakJustynaKPOLAGEGROUP, K40-441982ZakrzewoWOLF TEAMS damskaZapłacono
99NakrevicZbignevMLTUAGEGROUP, M30-341991JaszunyOCR Baltic WarriorsL męska
100JędrzejakPiotrMPOLOPEN1983WejherowoM męska
Strona 1 z 2