maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XV Dobrodzieńska Dycha

Miejsce i data imprezy: Dobrodzień, 16 lipca 2022
Organizator: DOKiS Dobrodzień 034/3-575-346

Patronat Honorowy:
Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła
Burmistrz Miasta i Gminy Dobrodzień Andrzej Jasiński
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: 406

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1SzewczykKrzysztofMPOLCzęstochowaCzewarun TiM
2HanoJanMPOLGliwiceZapłacono
3RosinRyszardMPOLGliwiceZapłacono
4UcieklakWaldemarMPOLCzęstochowaPszczółkowski TeamZapłacono
5KapuścińskiRobertMPOLCzęstochowa
6KrawczykMartaKPOLMWOZawadzkieZawadzkie BiegnieZapłacono
7MrówkaMateuszMPOLRadlinRadlinioki w biegu /Kwk MarcelZapłacono
8BrolHenrykMPOLGlinicaPasze Bios Kochanowice
9RozwadowskiTomaszMPOLMWOBrzegAutoliv Run Team
10JarychJanMPOLZabrzeBRAKZapłacono
11JarychAnitaKPOLGliwiceBRAKZapłacono
12WilkMariuszMPOLPyskowiceBRAKZapłacono
13JanoszekMarcelMPOLMWOSteblówJULA MebleZapłacono
14JanoszekJuliaKPOLMWOSteblówJULA MebleZapłacono
15KulawiakGrzegorzMPOLMWOOpole
16NiekrawiecDariuszMPOLOpoleWieczorne Bieganie w Opolu
17OsakMałgorzataKPOLMWOZawadzkie
18SłodkowskiMarekMPOLZawadzkieMała Panew Team Zawadzkie
19HaberlaPiotrMPOLMGD, MWODobrodzieńStart DobrodzieńZapłacono
20SkoruppaDamianMPOLMGD, MWODobrodzienStart DobrodzieńS
21KowalczykBożenaKPOLKoszwice
22KowalczykJózefMPOLKoszwice
23DadelaAntoniMPOLKrzepiceLKS Viktoria Olesno
24PyrakJuliaKPOLKrzepiceFalstart Rudniki
25PyrakRadosławMPOLKrzepice
26MicudaJanMPOLMysł0WiceTRUCHTACZ MYSŁOWICESZapłacono
27CzokKrzysztofMPOLMGD, MWODobrodzienKlub biegacza OrangeZapłacono
28MarkiewiczWiesławMPOLMWOKałyGmina MurówZapłacono
29LissyJanuszMPOLMGD, MWODobrodzieńBRAKZapłacono
30KołekKrzysztofMPOLMWOOzimekAmatorMZapłacono
31KokotDanielMPOLMWOOzimekRAJSPORT ACTIVE
32BłażewskiMarekMPOLMWOJemielnicaSopel DobrodzieńZapłacono
33Anonim#292128HailieKPOLMGD, MWORzędowiceBRAK
34ZagajaJanuszMPOLMWOPokójWesoły Borsuk TeamZapłacono
35KryśWaldemarMPOLMGD, MWODobrodzieńBRAKZapłacono
36NowakŁukaszMPOLMGD, MWODobrodzieńXLZapłacono
37HałajkoJarekMPOLMWOOpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
38SpałekSzymonMPOLSieraków ŚlLKS SIERAKÓW ŚLĄSKIZapłacono
39PsykDamianMPOLMGD, MWOPludryM
40SpałekMarcin , FranekMPOLMWOKolonowskieBiegamy z wózkiemM
41StrzodaMarcinMPOLMGD, MWODobrodzień
42KikMarcinMPOLMGD, MWOBłachówSopel DobrodzieńZapłacono
43BartkowiakAdamMPOLMGD, MWODobrodzieńSopel DobrodzieńZapłacono
44HarynekRobertMPOLMWOStrzeleczkiGranit Harynek
45KowalczukJuliannaKPOLWrocławZapłacono
46BokMarcinMPOLMWOŻędowiceMała Panew Team ZawadzkieZapłacono
47BokPiotrMPOLMWOŻędowiceMała Panew Team ZawadzkieZapłacono
48CieślaJanMPOLMWORudnikiFalstart RudnikiZapłacono
49SkalskaAnnaKPOLBytomCarbon Silesia SportZapłacono
50BednarczykWiesławMPOLMWOBrzegkotwica brzegZapłacono
51AdamowskiZbigniewMPOLMyszkówStart Bielsko-Biała
52PuszczewiczZenonMPOLMWOPisarzowiceKotwicaBrzegZapłacono
53PawlikKrystynaKPOLMWOOlesnoZapłacono
54KabataRomanMPOLMWORudnikiFalstart RudnikiZapłacono
55BasińskiWiktorMPOLRudnikiFalstart RudnikiZapłacono
56KowalskiRomanMPOLDralinyOsp Draliny
57PodeszwaPrzemysławMPOLRecklinghausen
58KapturWojciechMPOLWodzisław ŚląskiKRS TKKF RelaksZapłacono
59WręczyckiŁukaszMPOLLubliniecMZapłacono
60WawrzyczekGrzegorzMPOLZabrzeSilesia Marathon TeamZapłacono
61WelmGrzegorzMPOLCzęstochowaZabiegani Częstochowa
62BonkAntoniMPOLKochciceMafia Team LubliniecZapłacono
63KucharczykTomaszMPOLLubliniecWKB META Lubliniec
64GawendaKrzysztofMPOLLubliniecMafia Team Lubliniec
65LatkaMarekMPOLNNWLubliniecWKB META LubliniecZapłacono
66MikołajczykPiotrMPOLBędzinTKKF CzeladzZapłacono
67PaterakRobertMPOLMWOGrodziecWKB META Lubliniec / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
68SobczakTomaszMPOLWieluńLZapłacono
69KubasikTomaszMPOLLubliniecZapłacono
70PrzyłudzkiJanuszMPOLMikołówSTS BiegatonZapłacono
71GarcorzDawidMPOLDzielnaMafia Team LubliniecZapłacono
72BednarczykLesławMPOLCzestochowaAmatorZapłacono
73BiałeckiJanMPOLRybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemZapłacono
74MajWitoldMPOLWręczycaOldboys TruskolasyZapłacono
75OstrowskiRafałMPOLOpoleZapłacono
76GarusŁukaszMPOLMWOOpoleKB ODRA OPOLE
77BojdaDawidMPOLGliwiceL
78OliwaTomaszMPOLMGD, MWORzędowiceZapłacono
79BiałekPiotrMPOLMWOPrzeczaStan Umysłu Lewin biega
80MusurAdamMPOLOlesnicaSZERSZEN OLESNICAXLZapłacono
81SzopaAdamMPOLMWOGrodziskoLKS KadłubS
82KozaKarolMPOLPawonkówLucky LosersZapłacono
83BednarekPiotrMPOLMGD, MWODobrodzieńzls opole
84WitkiewiczDominikaKPOLMWOWęgry
85GawłowskiAndrzejMPOLLubliniecInstytut ŚląskiZapłacono
86PtashukKatsiarynaKBLRLesznoZigcikteam
87MacochZbigniewMPOLKrzepiceBRAK
88KlecunAleksanderMPOLOpoleKB ODRA OPOLEXSZapłacono
89KaweckiMarianMPOLMWOBraniceK.B.Branice
90MazurMagdalenaKPOLCzęstochowaJestLepiejRunTeam
91KoziołGrzegorzMPOLKłobuckBRAK
92CierpiałowskaMarlenaKPOLZabrzeKw Psp KatowiceZapłacono
93MaćkowAgnieszkaKPOLNysaZapłacono
94MichalczykMateuszMPOLMGD, MWOKadłub WolnyZapłacono