maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

PÓŁMARATON JUNIOR

Miejsce i data imprezy: Bytom, 17 września 2022
Organizator: Stowarzyszenie Bytomska Lekkoatletyka
Patronat medialny:
TVS
Regulamin Regulamin zawodów
Kategorie:
- Biegi dzieci i młodzieżyWolne miejsca: 143

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/Szkoła/PrzedszkolePł.
1AntonczykLukaszMPOLCH4002014ZabrzeSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 ZabrzeZapłacono
2BadowiecElizaKPOLDZ8002011Tarnowskie GórySMS KATOWICE
3BadowiecMartynaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySMS KATOWICE
4BeniszTymoteuszMPOLCH2002018Tarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
5BiałasKarolMPOLCH6002013Katowice
6BrolFilipMPOLCH4002014BytomSPMS w Bytomiu
7BurekBorysMPOLCH6002013KatowiceSP 54 im. Wacława KucharaZapłacono
8BurekTymonMPOLCH4002015KatowiceZapłacono
9DębińskaJuliaKPOLDZ10002009Ruda ŚląskaSPMS w Bytomiu
10DrożdżPhilipMPOLCH2002016Nowe ChechłoPrzedszkole Nowe Chechło
11DudaPawełMPOLCH6002012Ruda ŚląskaSP6
12DudkiewiczAmeliaKPOLDZ2002018SosnowiecPrzedszkole nr 28 SosnowiecZapłacono
13DudkiewiczWiktorMPOLCH4002014SosnowiecSzkoła Podstawowa nr.8 SosnowiecZapłacono
14DylągTymoteuszMPOLCH2002016Siemianowice ŚląskiePrzedszkole nr 12 w Siemianowicach ŚląskichZapłacono
15DylągWiktorMPOLCH6002012Siemianowice ŚląskieSP nr 4 Siemianowice ŚląskieZapłacono
16FejdaszKarolMPOLCH4002014BytomSPMS w Bytomiu
17FrankowskaMarlenaKPOLDZ8002011Piekary ŚląskieSP nr 4 Siemianowice ŚląskieZapłacono
18FrankowskiPiotrMPOLCH10002008Piekary ŚląskieI LO im. J.Smolenia w BytomiuZapłacono
19FyszDariaKPOLDZ6002012BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w BytomiuZapłacono
20FyszMarcinMPOLCH8002010BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w BytomiuZapłacono
21GlitaHannaKPOLDZ8002011BytomSzkoła podstawowa nr 33
22GórkaFranciszekMPOLCH2002016BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla BytomZapłacono
23GórkaJuliaKPOLDZ6002013BytomSzkoła Podstawowa nr 33 w BytomiuZapłacono
24GrudzieńMarcelMPOLCH2002017Tarnowskie GóryTęczowy Ogród
25HajdukAleksanderMPOLCH8002011CzeladźSP 5 Czeladź
26IndykAgataKPOLDZ6002013KatowiceSP nr 1 KatowiceZapłacono
27IndykHannaKPOLDZ4002015KatowiceSP nr 1 KatowiceZapłacono
28JaskółaOliviaKPOLDZ4002014BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
29KaczmarczykKingaKPOLDZ2002019BytomPrzedszkole Miejskie nr 54 w bytomiu
30KaczmarczykMatyldaKPOLDZ10002009BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
31KaczmarczykPiotrMPOLCH10002009BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
32KaniowskaLenaKPOLDZ6002013RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
33KaniowskiJanMPOLCH8002010RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
34KaniowskiSzymonMPOLCH8002011RadzionkówSzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
35KapicaKacperMPOLCH4002015Bytom
36KapicaNataliaKPOLDZ4002015BytomSzkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu
37KaszubaDominikaKPOLDZ8002011TworógSzkoła Podstawowa w TworoguZapłacono
38KołodziejWiktoriaKPOLDZ2002019Czeladź
39KotlorzMagdalenaKPOLDZ4002014BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
40KotlorzMartaKPOLDZ6002013BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
41KotlorzMateuszMPOLCH6002012Ruda ŚląskaSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
42KotlorzOliwiaKPOLDZ4002014BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
43KroczekPiotrMPOLCH4002014BytomSPMS w Bytomiu
44KrojBlankaKPOLDZ2002019Piekary ŚląskiePrzedszkole nr 17 Piekary ŚląskieZapłacono
45KrojOliwiaKPOLDZ2002017Piekary ŚląskiePrzedszkole nr 17 Piekary ŚląskieZapłacono
46KrukMatyldaKPOLDZ6002013GliwiceSP nr 6 w Gliwicach
47KrupaMichałMPOLCH2002016Piekary ŚląskieZapłacono
48KrzywdaRóżaKPOLDZ4002014BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowegoZapłacono
49KurylasAdamMPOLCH2002016Nakło ŚląskiePrzedszkole Nowe Chechło
50KusekBartłomiejMPOLCH8002011BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu
51KuśmijFilipMPOLCH2002016GliwicePrzedszkole miejskie nr 22 Gliwice
52KuśmijJakubMPOLCH4002014GliwiceSzkoła podstawowa im Stefana Żeromskiego Gliwice
53KuśmijJoannaKPOLDZ4002014KnurówSzkoła podstawowa im Stefana Żeromskiego Gliwice
54KuśmijKacperMPOLCH2002016GliwiceaPrzedszkole miejskie nr 22 Gliwice
55LaskaAmeliaKPOLDZ2002016Czerwionka-LeszczynyPrzedszkole nr.1 Promyczek w Leszczynach
56LatosMarcinMPOLCH2002019KnurowZapłacono
57LatosTomaszMPOLCH2002017KnurowZapłacono
58LechAntoniMPOLCH2002016Piekary Slaskie
59LechStanisławMPOLCH2002017Piekary Slaskie
60LisMaciejMPOLCH6002013BytomSzkoła podstawowa nr 33
61LudwigFilipMPOLCH6002013BytomSPMS w Bytomiu
62LudwigPiotrMPOLCH4002015BytomSPMS w Bytomiu
63MarciniakLenaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySP 54 im. Wacława Kuchara
64MazurczakPiotrMPOLCH2002017Ruda ŚląskaPrzedszkole nr 24 w Rudzie Śląskiej
65MierzwaAmeliaKPOLDZ6002013Tarnowskie GórySzkoła Podstawowa nr 32 w Bytomiu
66PerekWojciechMPOLCH10002008Ruda ŚlaskaSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowegoZapłacono
67PohlMagdaKPOLDZ8002010BytomSzkoła podstawowa mistrzostwa sportowego
68PołedniokAleksanderMPOLCH2002019RadzionkówBajtle LotajomZapłacono
69PołedniokKarolinaKPOLDZ4002014RadzionkówBajtle LotajomZapłacono
70PoradaBartoszMPOLCH4002014Nowe ChechłoSzkoła Podstawowa nr 1 w Michałowicach
71PoradaIgorMPOLCH2002016Nowe ChechłoKubusiowa Dolina
72PuchałaHaniaKPOLDZ4002014ZabrzeSocios SilesiaZapłacono
73RogowskaZojaKPOLDZ2002019Katowice
74RyłJulianMPOLCH6002012BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
75RyłKacperMPOLCH6002012BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w BytomiuZapłacono
76SafaderLeonMPOLCH2002018BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla Bytom
77SawickaMałgosiaKPOLDZ2002016BytomSzkoła Podstawowa nr 33 w BytomiuZapłacono
78SikoraJulianMPOLCH4002015BytomSzkoła podstawowa nr 33
79SkalskaDominikaKPOLDZ4002014BytomSzkoła Podstawowa nr 54 w Bytomiu
80SkandyWojci ChMPOLCH8002011RadzionkówSzkoła Podstawowa nr w Radzionkowie
81SłotaMaciejMPOLCH4002015Ruda ŚląskaSzkola Podstawowa nr 3 Ruda Śląska
82StròżykowskaMajaKPOLDZ4002014GliwicePiast GliwiceZapłacono
83SydaDominikMPOLCH2002019BytomZapłacono
84SzkodaJanMPOLCH2002017Tarnowskie GórySOCIOS SILESIAZapłacono
85SzuflaDanielMPOLCH6002012TworógSP Tworóg
86ŚliwkaJuliaKPOLDZ2002017BytomPrzedszkole nr 42, ul. Nickla Bytom
87ŚlosorzŁukaszMPOLCH6002012KatowiceSP nr 1 Katowice
88TadychJuliaKPOLDZ6002013BytomSzkoła Podstawowa nr 26 w BytomiuZapłacono
89TrzebskaHannaKPOLDZ8002011Ruda ŚląskaSP31 Katowice
90TrzebskiMichałMPOLCH10002009Ruda ŚląskaSP31 Katowice
91TurbajDawidMPOLCH10002009BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
92TurbajMichałMPOLCH6002013BytomSP 54 im. Wacława Kuchara
93TylakMartaKPOLDZ6002012BytomGKS CZARNII BYTOM
94TylakWojciechMPOLCH8002011BytomPolonia Bytom
95TyrtaniaBartoszMPOLCH10002009BoruszowiceBOR TEAM BORUSZOWICEZapłacono
96UrbaniakAntoninaKPOLDZ2002018Bytom
97WalukiewiczArturMPOLCH8002011Siemianowice ŚląskieUKS Wodnik Siemianowice Śląskie
98WawrzołaMarcinMPOLCH2002017RogoźnikZapłacono
99WawrzołaSzymonMPOLCH6002013RogoźnikZapłacono
100WdziękońskiIgorMPOLCH4002015BytomSpołeczna Szkoła Podstawowa nr 1 ZabrzeZapłacono
Strona 1 z 2