maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VII Setka Komandosa

VII Setka Komandosa
Miejsce i data imprezy: Lubliniec-Posmyk  (Przystań Oblacka), 17 marca 2023
Organizator: Wojskowy Klub Biegacza „Meta" Lubliniec
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg 100 kmWolne miejsca: 31

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
11MłynarczykTatianaKPOL1984WołczkowoZapłacono
22BinkowiczSebastianMPOL1989Hrubieszów2 Hrubieszowski Pułk RozpoznawczyLZapłacono
33KajaRobertMPOL1969WieluńZapłacono
44SmyrskiRafałMPOL1993OleśnicaJW 3744Zapłacono
55KidońPrzemysławMPOL2000WarszawaWATZapłacono
66PosłusznyPawełMPOL1979WrocławAWF WrocławZapłacono
77LewandowskiRadosławMPOL1999ToruńWATZapłacono
88MohrMateuszMPOL1997WarszawaWATZapłacono
99KulczakPawełMPOL1979BrodowoZapłacono
1010KrzyszczakPawełMPOL1996LubliniecZapłacono
1111RóżewiczDariuszMPOL1962TychyPANCEZapłacono
1212WolińskiKarolMPOL1985LegbądSGO GDAŃSKZapłacono
1313RybarczykMarekMPOL1999TychyWATZapłacono
1414SzostekFilipMPOL1989WarszawaJW 2420Zapłacono
1515WięczkowskiWojciechMPOL1974WarszawaBiegający Wariaci Bez GaciZapłacono
1616KulczyckiKamilMPOL1993Warszawa1. Baza Lotnictwa TransportowegoZapłacono
1717KubiakKarolinaKPOL2001WejherowoZapłacono
1818KostrzewaJacekMPOL1997Wrocław17WBZZapłacono
1919PaweleczMateuszMPOL1992Międzyrzecz17 Wielkopolska Brygada ZmechanizowanaZapłacono
2020TrzcinaKamilMPOL1993SzczecinSGO SzczecinZapłacono
2121DutkiewiczMaciejMPOL1987WarszawaMazowiecki Oddział Żandarmerii WojskowejZapłacono
2222PecioMariuszMPOL1977WarszawaSzkoła Główna Służby PożarniczejZapłacono
2323FurmanPawełMPOL1983BydgoszczSfora BMKZapłacono
2424MatukMaciejMPOL1988BiałystokZapłacono
2525DąbrowskiMarcinMPOL1985Białystok1PBOTZapłacono
2626PindralPawełMPOL1976Tarnowskie GóryZapłacono
2727KorbanekEmiliaKPOL1975PoznańKWP Poznań/Policyjne Stowarzyszenie Sportowe Pozytywnie ZakręceniZapłacono
2828ŚwięcickiKarolMPOL1998WrocławAkademia Wojsk LądowychZapłacono
2929SucharzewskiDawidMPOL1998WarszawaWATZapłacono
3030WójcikRafałMPOL1997RadzyminSfora BMKZapłacono
3131KarolińskiJakubMPOL1996Piotrków TrybunalskiAkademia Wojsk LądowychZapłacono
3232SobolewskiPiotrMPOL1994Radom1. Baza Lotnictwa TransportowegoZapłacono
3333PyzPawełMPOL1994BydgoszczZapłacono
3434MaślankaMarcinMPOL1984Zawiercie5 pułk chemicznyZapłacono
3535PiskorzMateuszMPOL1987Częstochowa5 pułk chemicznyZapłacono
3636KaczorowskiDamianMPOL1998Klimontów1. Baza Lotnictwa TransportowegoZapłacono
3737OpiekaMariuszMPOL1978Dęblin1. Baza Lotnictwa TransportowegoZapłacono
3838PiekarskiPawełMPOL1974LegionowoDowództwo Wojsk Obrony TerytorialnejZapłacono
3939PasekAdrianMPOL1994Częstochowa5 pułk chemicznyZapłacono
4040PasekMartaKPOL1993CzęstochowaSZapłacono
4141OchockiPawełMPOL1971KatowiceZapłacono
4242WalczakAdrianMPOL1995GrodkówMZapłacono
4343WilchowskiStefanMPOL1979OlsztynSfora BMKXLZapłacono
4444SzczerbaAndrzejMPOL1972SosnowiecLZapłacono
4545TuskIzabelaKPOL1992WieleSZapłacono
4646WalczakSławomirMPOL1969GałązczyceLZapłacono
4747PrzekazaŁukaszMPOL1991Siedlce1 Warszawska Brygada PancernaLZapłacono
4848ŻuchowskiPawełMPOL1981ToruńSfora BMKZapłacono
4949JanowskiMichałMPOL2000Bysgoszcz8K-PBOTZapłacono
5050StromskiMateuszMPOL1991GrójecPułk Reprezentacyjny Wojska PolskiegoXLZapłacono
5151TenderendaKamilMPOL1986Ciechanowiec1. Baza Lotnictwa TransportowegoZapłacono
5252OttoSzymonMPOL2001WrocławAkademia Wojsk LądowychZapłacono
5353ChyzińskiPawełMPOL1993Dąbrówno1 Brygada LogistycznaMZapłacono
5454KrzyszkowskiJakubMPOL2000ŁódźWojskowe Centrum Kształcenia MedycznegoMZapłacono
5555PietrzyckiSławomirMPOL1971RedaMZapłacono
5656SerowieckiJakubMPOL1995KoszalinAkademia Marynarki WojennejLZapłacono
5757FranczykEdytaKPOL1999Stare KoźleAkademia Marynarki WojennejSZapłacono
5858ChodkiewiczArkadiuszMPOL1994Rudnik64 Batalion Lekkiej Piechoty w PomiechówkuLZapłacono
5959PietkunSławomirMPOL1972KoleczkowoOśrodek Badawczy Służby MPSZapłacono
6060BuchalskiPrzemysławMPOL1994ŻurominPułk Reprezentacyjny Wojska PolskiegoMZapłacono
6161IdczakDanielMPOL1986WroclawSZapłacono
6262PaszkowskiKarolMPOL1988Szczecin1 Brygada LogistycznaMZapłacono
6363BalińskiKarolMPOL1988Drawsko PomorskieJW1696MZapłacono
6464CieślakRafałMPOL1982KościanStowarzyszenie Historyczne Cichociemnych Spadochroniarzy Armii KrajowejZapłacono
6565BorekMichałMPOL1986Tomaszów Mazowiecki10 Świętokrzyska Brygada Obrony TerytorialnejLZapłacono
6666GłombikKrzysztofMPOL1964KsiążeniceLZapłacono
6767MikulskiPawełMPOL1994WyszkówPułk Reprezentacyjny Wojska PolskiegoZapłacono
6868PuczyłowskaKatarzynaKPOL1987OleckoOleckoBiegMZapłacono
6969BobeckiPatrykMPOL1983Poznań31 Baza Lotnictwa TaktycznegoZapłacono
7070KryjomJakubMPOL1998Ostrów WielkopolskiAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
7171ObuchowiczGrzegorzMPOL1987OlsztynZapłacono
7272GrzechulskiPiotrMPOL1975OstródaMorska Jednostka Rakietowa SiemirowiceZapłacono
7373MichalikNikodemMPOL2000WieliczkaAkademia Wojsk LądowychSZapłacono
7474AdamczukSebastianMPOL1986Zamość3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANYSZapłacono
7575JaroszGrzegorzMPOL1982ElblągbrakXLZapłacono
7676PiwowarskiKacperMPOL1996WarszawaZapłacono
7777WołodkoMichałMPOL1989Radzyń PodlaskiKomenda Główna PolicjiLZapłacono
7878NiemczykMichałMPOL1995Piotrków TrybunalskiZapłacono
7979OpalskiKacperMPOL1999ŁowiczAkademia Wojsk LądowychZapłacono
8080GłowackiMateuszMPOL1998BraniewoAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
8181ŚniochNorbertMPOL1999WrocławAkademia Wojsk LądowychZapłacono
8282BubelSebastianMPOL1978Twardowice5 pułk chemicznyLZapłacono
8383WnękMarekMPOL1989KrakówJW4724SZapłacono
8484DudaMaciejMPOL1996WarszawaZapłacono
8585KaczmarczykKamilMPOL1997RyniaCentralny Ośrodek Analizy SkażeńZapłacono
8686CichałaDamianMPOL1986SłupskBatalion Ochrony Bazy w RedzikowieZapłacono
8787ChruścińskiKacperMPOL1992Szczecin12 Brygada ZmechanizowanaZapłacono
8888KaźmierczakMichałMPOL1996JanówZapłacono
8989DąbkowskiMariuszMPOL1976GoworowoZapłacono
9090SzajnaDariuszMPOL1993WarszawaLZapłacono
9191JakubowskiMateuszMPOL1990TychyJW4724SZapłacono
9292PiekutowskiMichałMPOL1997GdyniaAkademia Marynarki WojennejZapłacono
9393SzczepańskiGrzegorzMPOL1962LegionowoLZapłacono
9494KlinMariuszMPOL1979ChełmNadbużański Oddział Straży GranicznejZapłacono
9595SiwekDawidMPOL1990TarnówKOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W TARNOWIEZapłacono
9696WojnoArkadiuszMPOL1990Wysokie MazowieckieZapłacono
9797DurmanDawidMPOL1996DarłowoAkademia Wojsk LądowychZapłacono
9898NowakMichałMPOL1986Siedlce1 Warszawska Brygada PancernaZapłacono
9999KuflowskiArturMPOL1977GrójecCRiWWREZapłacono
100100DurbasMichałMPOL2001Czaple MałePułk Reprezentacyjny Wojska PolskiegoZapłacono
Strona 1 z 2