maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

ULTRA FAJNA RYBA

ULTRA FAJNA RYBA
Miejsce i data imprezy: Przedbórz, 27 sierpnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie Fajna Ryba
Regulamin Regulamin zawodów
.
Kategorie:
- Ultramaraton 52 kmWolne miejsca: 45
- Półmaraton 22 kmWolne miejsca: 55
- Marsz Nordic Walking 22 kmWolne miejsca: 35

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1SzeferMaciejMPOLULT52, M36-601981ŻytnoZapłacono
2TokajMateuszMPOLULT52, M18-351992Zduńska Wola
3JaczewskiArkadiuszMPOLULT52, M36-601981ZabrzeZapłacono
4OlejniczakMaciejMPOLULT52, M36-601974WygodaKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
5MielczarekPiotrMPOLPOL22, M36-601974WrocławZapłacono
6GrzejdziakRafałMPOLULT52, M36-601978Wola MoszczenickaLubrykant Mafia
7SkowrońskiKrzysztofMPOLULT52, M36-601981Wieliczka#monaroweloveZapłacono
8TatuchJoannaKPOLULT52, K36-601983Wieliczka#monaroweloveZapłacono
9BanaszczykAnetaKPOLPOL22, K36-601985WarszawaPrzedbórz Runners TeamZapłacono
10BrzozowskiWaldemarMPOLULT52, M36-601972WarszawaUltraWaldek
11KrygierKrzysztofMPOLULT52, M18-351991WarszawaZapłacono
12NowickiKrzysiuMPOLULT52, M18-352000Warszawa
13ZalewskaKatarzynaKPOLULT52, K36-601981WarszawaZalewscy
14ZalewskiTomaszMPOLULT52, M36-601983WarszawaZalewscyZapłacono
15ŚlusarczykPawełMPOLULT52, M36-601983Śródborów
16LoraPrzemysławMPOLPOL22, M18-351995StrzałkówZapłacono
17KrzywikDanielMPOLNW22, M36-601971StefaniaPoChodzone NW RadomskoZapłacono
18OrdzińskiBartekMPOLPOL22, M36-601975StąporkówBBLZapłacono
19OżógDamianMPOLPOL22, M18-351989Stary BroniszewZapłacono
20MariańskiMarekMPOLPOL22, M36-601980Stare KrasnodębyRaggaBomba TeamZapłacono
21WojtczykAndrzejMPOLPOL22, M60+1961StanowiskaZapłacono
22BrzezinaJózef MaciejMPOLNW22, M60+1959SochaczewHulaj Noga SochaczewZapłacono
23CzyrnekDariuszMPOLULT52, M36-601975RybnikSmaki BieganiaZapłacono
24CzyrnekEwaKPOLPOL22, K36-601974RybnikSmaki BieganiaZapłacono
25ReclikJacekMPOLULT52, M36-601970RybnikSmaki BieganiaZapłacono
26StepakWłodzimierzMPOLULT52, M36-601969RudzicaKB Aktywni Konin
27SkrobekKarolinaKPOLNW22, K36-601981RudnikiVege Rabbits
28CichockiMariuszMPOLULT52, M36-601966RadomskoSuunto Run Team
29CieślikPawelMPOLULT52, M36-601975RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
30GołębiowskiRobertMPOLULT52, M36-601967RadomskoBiegacze w RadomskuZapłacono
31KamieniakJacekMPOLULT52, M36-601973RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
32KazimierczakAndrzejMPOLPOL22, M36-601980RadomskoZapłacono
33KukiełkaRemigiuszMPOLPOL22, M60+1954RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
34KusmierczykEwaKPOLPOL22, K36-601973Radomsko
35MargołaMartaKPOLPOL22, K36-601980RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
36MasiarekArkadiuszMPOLULT52, M36-601969RadomskoKBKS Biegacze w RadomskuZapłacono
37MordakDawidMPOLPOL22, M18-351988RadomskoKBKS Radomsko
38OstojskaAmandaKPOLPOL22, K18-351999RadomskoRUNdomskoZapłacono
39SochackiArturMPOLPOL22, M36-601985RadomskoZapłacono
40StaszewskaIwonaKPOLNW22, K36-601968RadomskoRozbiegajmy Radomsko / PoChodzone NW RadomskoZapłacono
41StolarskaMonikaKPOLULT52, K18-351989RadomskoKBKS RadomskoZapłacono
42ŻuwalskaDorotaKPOLPOL22, K36-601983RadomskoRozbiegajmy RadomskoZapłacono
43ŻuwalskiGrzegorzMPOLULT52, M36-601984RadomskoZapłacono
44KłosekJacekMPOLULT52, M18-351989Racibórz100 Marathon ClubZapłacono
45FilakAdamMPOLNW22, M18-351988PrzedbórzZapłacono
46GotartowskiWojciechMPOLPOL22, M36-601986PrzedbórzZapłacono
47KońPiotrMPOLPOL22, M36-601978PrzedbórzALPIN SPORT HOKA TEAMZapłacono
48MikuszewskaHalinaKPOLNW22, K36-601978PrzedbórzKS K2
49OlczykAndrzejMPOLULT52, M36-601964PrzedbórzZapłacono
50WicikPrzemysławMPOLPOL22, M36-601983PrzedbórzZapłacono
51ZalasŁukaszMPOLULT52, M36-601983PrzedbórzZapłacono
52BagińskiRyszardMPOLPOL22, M36-601971PodkałekZapłacono
53MaciejewskiMichałMPOLULT52, M36-601981PoczesnaPress Glass Biegamy i Wspieramy
54ŻarskiMariuszMPOLULT52, M36-601985PirowyAktywni KamieńskZapłacono
55BełdowskiSławomirMPOLULT52, M36-601964Piotrków TrybunalskiFUDU&COZapłacono
56BernackiSebastianMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiKlub biegacza Spartakus/Ultra Piotrków
57GłowackaRenataKPOLPOL22, K36-601971Piotrków TrybunalskiPanteraZapłacono
58JaskółowskiPiotrMPOLPOL22, M18-351987Piotrków TrybunalskiZapłacono
59SzerszeńŁukaszMPOLPOL22, M36-601984Piotrków TrybunalskiSzerszenie BiegająZapłacono
60KociołekKrzysztofMPOLULT52, M36-601978Piotrków Tryb.Lubrykant MafiaZapłacono
61JanickiSebastianMPOLPOL22, M18-351989PabianiceStrzelba RunnerZapłacono
62CieciorowskaMonikaKPOLNW22, K36-601979OrzkPHILLIPS SPORT TEAMZapłacono
63GotartowskaMagdalenaKPOLNW22, K36-601978MasłowiceZapłacono
64GotartowskiŁukaszMPOLPOL22, M36-601978MasłowiceZapłacono
65GajekZuzannaKPOLPOL22, K36-601982MałogoszczMKS Wierna Małogoszcz Sekcja BiegowaZapłacono
66BiałekAdamMPOLULT52, M36-601971ŁódźDroga Do UltraZapłacono
67BiałekKamilaKPOLPOL22, K36-601977ŁódźDroga Do UltraZapłacono
68FriezeKrzysztofMPOLULT52, M36-601975ŁódźORANGE POLSKAZapłacono
69FriezeTatianaKPOLULT52, K36-601978ŁódźULTRAlansiaraZapłacono
70KlimczewskiAndrzejMPOLULT52, M36-601962ŁódźForever Young ŁódźZapłacono
71KumorWeronikaKPOLPOL22, K36-601978ŁódźEVErRUN
72ŁojekArkadiuszMPOLPOL22, M36-601984Łódź
73SworskiRomanMPOLULT52, M36-601983ŁódźTrenujSkutecznie.com
74SypniewskiRafałMPOLPOL22, M36-601976ŁódźEVErRUN
75WojnoArkadiuszMPOLULT52, M36-601985ŁódźDroga Do UltraZapłacono
76WojnoMałgorzataKPOLULT52, K36-601984ŁódźDroga Do UltraZapłacono
77ZielińskiAdamMPOLULT52, M36-601978ŁódźDroga Do UltraZapłacono
78MarzecMagdalenaKPOLPOL22, K36-601980ŁęcznoFUDU&COZapłacono
79RudziewiczPiotrMPOLULT52, M18-351994Lubin
80LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991Lipno Gmina OksaAktywna Pszczyna
81LubińskiJarosławMPOLULT52, M18-351991LipnoGmina OksaZapłacono
82GuzekMariuszMPOLULT52, M36-601977KutnoLos Bieganeros Kutno
83GołuchowskaEdytaKPOLPOL22, K36-601983KrzętówZapłacono
84MieruszyńskiPawełMPOLPOL22, M36-601978KruszynaZapłacono
85Szczodrowska-JerzakAgnieszkaKPOLNW22, K18-351988Konstantynów ŁódzkiPhillips Sport TeamZapłacono
86StachurskaMonikaKPOLNW22, K36-601970KobyłkiZapłacono
87StachurskiDanielMPOLNW22, M36-601970KobyłkiZapłacono
88GlabKrzysztofMPOLULT52, M36-601969KlobuckVege Rabbits
89HusTomMPOLULT52, M36-601982Kleszczów
90KułakPiotrMPOLPOL22, M18-351989Kamieńsk
91TiahnybokPawełMPOLULT52, M36-601972Kalety
92TulejkoKasiaKPOLPOL22, K36-601968Huta Stara BKejt Fun&Fit
93KozdrojWiolettaKPOLPOL22, K36-601975Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk Mazowiecki/DŻAKARTA RUN TEAM
94PawelakGrzegorzMPOLULT52, M36-601977GroblaZapłacono
95KrasowskaWiktoriaKPOLNW22, K18-352003Górka
96BrzozowskiMariuszMPOLPOL22, M36-601972GomuniceRoztruchtani GomuniceZapłacono
97CyrulewskaMałgorzataKPOLNW22, K36-601971GlinnikZapłacono
98BurzaDamianMPOLULT52, M18-352003GidleZapłacono
99RadzieńskaKamilaKPOLULT52, K36-601983GdyniaZapłacono
100SypniewskaHannaKPOLULT52, K60+1954GdyniaFundacja Spartanie Dzieciom/ UltrawayZapłacono
Strona 1 z 2