maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

5 Bieg Lubliniecki - biegi dzieci i młodzieży

Miejsce i data imprezy: Lubliniec, 30 lipca 2022
Organizator: Klub Sportowy Mafia Team Lubliniec
Regulamin Regulamin

Udział dzieci i młodzieży w Biegu jest płatny, opłata wynosi 15zł przy zapisach online do 26.07.2022r. lub 20zł w Biurze Zawodów w dniu 30.07.2022r. (w miarę dostępności miejsc)

Biegi dla dzieci i młodzieży będą rozgrywane w czterech kategoriach wiekowych.
I kategoria: dzieci roczniki 2018 i młodsze - dystans ok. 100m
II kategoria: dzieci roczniki 2017-2015 - dystans ok. 200m
III Kategoria: dzieci roczniki 2014-2012 - dystans 400m
IV kategoria: dzieci rocznik 20011-2009 - dystans 800m
V Kategoria: młodzież rocznik 2008-2006 - dystans 1600m
Kategorie:
- Bieg dzieciWolne miejsca: 172

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/szkoła/przedszkolePł.
1BazanMalwinaKPOLDZ42011LubliniecSzkoła Podstawowa nr.1 w LublińcuZapłacono
2BazanMariaKPOLDZ22015LubliniecWyspa Szkrabów LubliniecZapłacono
3BazanMarlenaKPOLDZ42011LubliniecSzkoła Podstawowa nr.1 w LublińcuZapłacono
4BazanMatyldaKPOLDZ12018LubliniecWyspa Szkrabów LubliniecZapłacono
5ChorążewiczLenaKPOLDZ32012LubliniecSzkoła podstawowa nr 4, LubliniecZapłacono
6GajdaEmiliaKPOLDZ42009WierzbieZapłacono
7GajdaLauraKPOLDZ32014WierzbieZapłacono
8GajdaZuzannaKPOLDZ42011WierzbieZapłacono
9GawinAndrzejMPOLCH22017LubliniecMiejskie Przedszkole Integracyjne nr 3Zapłacono
10GawinMaksymilianMPOLCH12020LubliniecŻłobek Miejski LubliniecZapłacono
11GuzyHannaKPOLDZ12018SadówZapłacono
12GuzyNikodemMPOLCH22015SadówLKS Pokój SadówZapłacono
13HanszlaHannaKPOLDZ32012KochanowiceZapłacono
14HanszlaJanMPOLCH12019KochanowiceZapłacono
15HanszlaSzymonMPOLCH22015KochanowiceZapłacono
16HausnerTomaszMSVK2005JasenowoMafia Team LubliniecZapłacono
17ŁodzińskaEmiliaKPOLDZ12019KoszęcinZapłacono
18ŁodzińskiBartoszMPOLCH32014KoszęcinSP im.Jana Pawła II w KoszęcinieZapłacono
19ŁodzińskiSzymonMPOLCH42010KoszęcinSP im.Jana Pawła II w KoszęcinieZapłacono
20MarońJakubMPOLCH32012RusinowiceSporting LubliniecZapłacono
21MichałowskaAgataKPOLDZ32012LubliniecSzkoła Podstawowa nr 3 w LublińcuZapłacono
22MichałowskaHannaKPOLDZ22015LubliniecPrzedszkole nr 4 w Lublińcu "Stebluś"Zapłacono
23MikaArturMPOLCH42010LubliniecSparta LubliniecZapłacono
24MikaEmiliaKPOLDZ12018LubliniecMiejskie przedszkole nr 1 LubliniecZapłacono
25NolbertTeodorMPOLCH12019LubliniecJeżykowe Przedszkole Małych TalentówZapłacono
26OsadnikEmiliaKPOLDZ42010HutkaDelfin KłobuckZapłacono
27PłonkaLeonMPOLCH22017LubliniecPrzedszkole Artystyczne Joanna CieślikZapłacono
28RogoczAdrianMPOLCH32014SadówZapłacono
29RogoczAgataKPOLDZ42009SadówZapłacono
30RubiśOlivierMPOLCH52007Lubliniec1Zapłacono
31SalamonNataliaKPOLDZ22016GliwicePrzedszkole Miejskie nr 29 GliwiceZapłacono
32SalamonTymoteuszMPOLCH32014GliwiceSzkoła Podstawowa nr 30 GliwiceZapłacono
33SerafinJakubMPOLCH42009LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
34SowaBartlomiejMPOLCH22016RusinowicePrzedszkole integracyjne EkoludekZapłacono
35SowaMajaKPOLDZ12019RusinowicePrzedszkole integracyjne EkoludekZapłacono
36SowaMateuszMPOLCH12022RusinowiceSzkoła podstawowa w RusinowicachZapłacono
37StyczyrzStanisławMPOLCH22015SadówLKS Pokój SadówZapłacono
38SuchyNataszaKPOLDZ42010LubliniecZapłacono
39SuchyOlgaKPOLDZ32014LubliniecZapłacono
40SzewczykIgorMPOLCH52006CzęstochowaCzewarun TiMZapłacono
41ŚwiatekAdamMPOLCH22016LubliniecPrzedszkole Miejskiego nr 8 LubliniecZapłacono
42ZaborArkadiuszMPOLCH12018LubliniecPrzedszkole Miejskiego nr 8 LubliniecZapłacono
43ZaborPolaKPOLDZ32014LubliniecSzkoła Podstawowa nr 3 w LublińcuZapłacono
44Anonim#287866IgiMPOLCH32014LubliniecSzkoła podstawowa nr 2
45Anonim#287867OloMPOLCH42011LubliniecSzkoła Podstawowa nr 2
46Anonim#292858MiniuMPOL1987Częstochowa
47BeniszTymoteuszMPOLCH12018Tarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
48CieślaAleksandraKPOLDZ32013Piekary ŚląskieLecymy Durś
49CieślaAmeliaKPOLDZ42010LubliniecSzkoła Podstawowa w Ciasnej
50CieślaKlaraKPOLDZ22016LubliniecPrzedszkole Ciasna
51CzajaTymoteuszMPOLCH22017LubinmSport Team / Przedszkole Miejskie nr 4 Lubin
52GabryśNinaKPOLDZ32012Żerniki Wrocławskie
53GabryśTeodorMPOLCH22015Żerniki Wrocławskie
54GatnerAntoniMPOLCH12019Lubliniec
55KacprzyckaJuliaKPOLDZ32012LubliniecMafia Team Lubliniec
56KaszubaDominikaKPOLDZ42011Tworóg
57KlabisKonradMPOLCH42011LubliniecSzkoła Podstawowa Nr 2 Lubliniec
58KopiczkoJulianMPOLCH22017Rybnik
59KowalikDamianMPOL1974LubliniecEthosEnergy Poland
60KurzacAntoninaKPOLDZ12019Rusinowice
61KurzacPawełMPOLCH22016Rusinowice
62LisowskiOskarMPOLCH22017LubliniecPrzedszkole Miejskiego nr 8 Lubliniec
63LorencKarolinaKPOLDZ42011TworógSzkoła Podstawowa w Tworogu
64ŁągiewkaNadiaKPOLDZ52007CzęstochowaUks orka Częstochowa
65MałczakNoemiKPOLDZ22016LubliniecMafia Team Lubliniec
66MichnaWiktorMPOLCH32012Górki ŚląskieInżynieria Biegania
67NataliaCieślaKPOLDZ22016Piekary ŚląskieLecymy Durś
68PoloczekAnnaKPOLDZ32012TworógSzkoła Podstawowa Tworóg
69PoloczekJakubMPOLCH32012TworógSzkoła Podstawowa Tworóg
70PoloczekSzymonMPOLCH22015TworógPrzedszkole Tworóg
71SzuflaDanielMPOLCH32012TworógSzkoła Podstawowa w Tworogu
72SzuflaMilenaKPOLDZ22015TworógPrzedszkole Tworog
73ŚwitałaZofiaKPOLDZ12018Koszęcin
74TymkówKarolMPOLCH42011BrzegPSP 6 BRZEG
75TymkówMartaKPOLDZ42010BrzegPSP 6 BRZEG
76ZającAdamMPOLCH32013LubliniecSzkoła Podstawowa nr.1 w Lublińcu
77ZającAnnaKPOLDZ22016LubliniecPrzedszkole miejskie nr 6 Lubliniec
78ZającPatrykMPOLCH32012Nowa Wieś TworoskaSzkoła Podstawowa w Tworogu