maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

5 Bieg Lubliniecki - biegi dzieci i młodzieży

Miejsce i data imprezy: Lubliniec, 30 lipca 2022
Organizator: Klub Sportowy Mafia Team Lubliniec
Regulamin Regulamin

Udział dzieci i młodzieży w Biegu jest płatny, opłata wynosi 15zł przy zapisach online do 26.07.2022r. lub 20zł w Biurze Zawodów w dniu 30.07.2022r. (w miarę dostępności miejsc)

Biegi dla dzieci i młodzieży będą rozgrywane w czterech kategoriach wiekowych.
I kategoria: dzieci roczniki 2018 i młodsze - dystans ok. 100m
II kategoria: dzieci roczniki 2017-2015 - dystans ok. 200m
III Kategoria: dzieci roczniki 2014-2012 - dystans 400m
IV kategoria: dzieci rocznik 20011-2009 - dystans 800m
V Kategoria: młodzież rocznik 2008-2006 - dystans 1600m
Kategorie:
- Bieg dzieciWolne miejsca: 172

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/szkoła/przedszkolePł.
1Anonim#287866IgiMPOLCH32014LubliniecSzkoła podstawowa nr 2
2Anonim#287867OloMPOLCH42011LubliniecSzkoła Podstawowa nr 2
3Anonim#292858MiniuMPOL1987Częstochowa
4BazanMalwinaKPOLDZ42011LubliniecSzkoła Podstawowa nr.1 w LublińcuZapłacono
5BazanMariaKPOLDZ22015LubliniecWyspa Szkrabów LubliniecZapłacono
6BazanMarlenaKPOLDZ42011LubliniecSzkoła Podstawowa nr.1 w LublińcuZapłacono
7BazanMatyldaKPOLDZ12018LubliniecWyspa Szkrabów LubliniecZapłacono
8BeniszTymoteuszMPOLCH12018Tarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
9ChorążewiczLenaKPOLDZ32012LubliniecSzkoła podstawowa nr 4, LubliniecZapłacono
10CieślaAleksandraKPOLDZ32013Piekary ŚląskieLecymy Durś
11CieślaAmeliaKPOLDZ42010LubliniecSzkoła Podstawowa w Ciasnej
12CieślaKlaraKPOLDZ22016LubliniecPrzedszkole Ciasna
13CzajaTymoteuszMPOLCH22017LubinmSport Team / Przedszkole Miejskie nr 4 Lubin
14GabryśNinaKPOLDZ32012Żerniki Wrocławskie
15GabryśTeodorMPOLCH22015Żerniki Wrocławskie
16GajdaEmiliaKPOLDZ42009WierzbieZapłacono
17GajdaLauraKPOLDZ32014WierzbieZapłacono
18GajdaZuzannaKPOLDZ42011WierzbieZapłacono
19GatnerAntoniMPOLCH12019Lubliniec
20GawinAndrzejMPOLCH22017LubliniecMiejskie Przedszkole Integracyjne nr 3Zapłacono
21GawinMaksymilianMPOLCH12020LubliniecŻłobek Miejski LubliniecZapłacono
22GuzyHannaKPOLDZ12018SadówZapłacono
23GuzyNikodemMPOLCH22015SadówLKS Pokój SadówZapłacono
24HanszlaHannaKPOLDZ32012KochanowiceZapłacono
25HanszlaJanMPOLCH12019KochanowiceZapłacono
26HanszlaSzymonMPOLCH22015KochanowiceZapłacono
27HausnerTomaszMSVK2005JasenowoMafia Team LubliniecZapłacono
28KacprzyckaJuliaKPOLDZ32012LubliniecMafia Team Lubliniec
29KaszubaDominikaKPOLDZ42011Tworóg
30KlabisKonradMPOLCH42011LubliniecSzkoła Podstawowa Nr 2 Lubliniec
31KopiczkoJulianMPOLCH22017Rybnik
32KowalikDamianMPOL1974LubliniecEthosEnergy Poland
33KurzacAntoninaKPOLDZ12019Rusinowice
34KurzacPawełMPOLCH22016Rusinowice
35LisowskiOskarMPOLCH22017LubliniecPrzedszkole Miejskiego nr 8 Lubliniec
36LorencKarolinaKPOLDZ42011TworógSzkoła Podstawowa w Tworogu
37ŁągiewkaNadiaKPOLDZ52007CzęstochowaUks orka Częstochowa
38ŁodzińskaEmiliaKPOLDZ12019KoszęcinZapłacono
39ŁodzińskiBartoszMPOLCH32014KoszęcinSP im.Jana Pawła II w KoszęcinieZapłacono
40ŁodzińskiSzymonMPOLCH42010KoszęcinSP im.Jana Pawła II w KoszęcinieZapłacono
41MałczakNoemiKPOLDZ22016LubliniecMafia Team Lubliniec
42MarońJakubMPOLCH32012RusinowiceSporting LubliniecZapłacono
43MichałowskaAgataKPOLDZ32012LubliniecSzkoła Podstawowa nr 3 w LublińcuZapłacono
44MichałowskaHannaKPOLDZ22015LubliniecPrzedszkole nr 4 w Lublińcu "Stebluś"Zapłacono
45MichnaWiktorMPOLCH32012Górki ŚląskieInżynieria Biegania
46MikaArturMPOLCH42010LubliniecSparta LubliniecZapłacono
47MikaEmiliaKPOLDZ12018LubliniecMiejskie przedszkole nr 1 LubliniecZapłacono
48NataliaCieślaKPOLDZ22016Piekary ŚląskieLecymy Durś
49NolbertTeodorMPOLCH12019LubliniecJeżykowe Przedszkole Małych TalentówZapłacono
50OsadnikEmiliaKPOLDZ42010HutkaDelfin KłobuckZapłacono
51PłonkaLeonMPOLCH22017LubliniecPrzedszkole Artystyczne Joanna CieślikZapłacono
52PoloczekAnnaKPOLDZ32012TworógSzkoła Podstawowa Tworóg
53PoloczekJakubMPOLCH32012TworógSzkoła Podstawowa Tworóg
54PoloczekSzymonMPOLCH22015TworógPrzedszkole Tworóg
55RogoczAdrianMPOLCH32014SadówZapłacono
56RogoczAgataKPOLDZ42009SadówZapłacono
57RubiśOlivierMPOLCH52007Lubliniec1Zapłacono
58SalamonNataliaKPOLDZ22016GliwicePrzedszkole Miejskie nr 29 GliwiceZapłacono
59SalamonTymoteuszMPOLCH32014GliwiceSzkoła Podstawowa nr 30 GliwiceZapłacono
60SerafinJakubMPOLCH42009LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
61SowaBartlomiejMPOLCH22016RusinowicePrzedszkole integracyjne EkoludekZapłacono
62SowaMajaKPOLDZ12019RusinowicePrzedszkole integracyjne EkoludekZapłacono
63SowaMateuszMPOLCH12022RusinowiceSzkoła podstawowa w RusinowicachZapłacono
64StyczyrzStanisławMPOLCH22015SadówLKS Pokój SadówZapłacono
65SuchyNataszaKPOLDZ42010LubliniecZapłacono
66SuchyOlgaKPOLDZ32014LubliniecZapłacono
67SzewczykIgorMPOLCH52006CzęstochowaCzewarun TiMZapłacono
68SzuflaDanielMPOLCH32012TworógSzkoła Podstawowa w Tworogu
69SzuflaMilenaKPOLDZ22015TworógPrzedszkole Tworog
70ŚwiatekAdamMPOLCH22016LubliniecPrzedszkole Miejskiego nr 8 LubliniecZapłacono
71ŚwitałaZofiaKPOLDZ12018Koszęcin
72TymkówKarolMPOLCH42011BrzegPSP 6 BRZEG
73TymkówMartaKPOLDZ42010BrzegPSP 6 BRZEG
74ZaborArkadiuszMPOLCH12018LubliniecPrzedszkole Miejskiego nr 8 LubliniecZapłacono
75ZaborPolaKPOLDZ32014LubliniecSzkoła Podstawowa nr 3 w LublińcuZapłacono
76ZającAdamMPOLCH32013LubliniecSzkoła Podstawowa nr.1 w Lublińcu
77ZającAnnaKPOLDZ22016LubliniecPrzedszkole miejskie nr 6 Lubliniec
78ZającPatrykMPOLCH32012Nowa Wieś TworoskaSzkoła Podstawowa w Tworogu