maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

5 Bieg Lubliniecki - biegi dzieci i młodzieży

Miejsce i data imprezy: Lubliniec, 30 lipca 2022
Organizator: Klub Sportowy Mafia Team Lubliniec
Regulamin Regulamin

Udział dzieci i młodzieży w Biegu jest płatny, opłata wynosi 15zł przy zapisach online do 26.07.2022r. lub 20zł w Biurze Zawodów w dniu 30.07.2022r. (w miarę dostępności miejsc)

Biegi dla dzieci i młodzieży będą rozgrywane w czterech kategoriach wiekowych.
I kategoria: dzieci roczniki 2018 i młodsze - dystans ok. 100m
II kategoria: dzieci roczniki 2017-2015 - dystans ok. 200m
III Kategoria: dzieci roczniki 2014-2012 - dystans 400m
IV kategoria: dzieci rocznik 20011-2009 - dystans 800m
V Kategoria: młodzież rocznik 2008-2006 - dystans 1600m
Kategorie:
- Bieg dzieciWolne miejsca: 172

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlub/szkoła/przedszkolePł.
1TymkówKarolMPOLCH42011BrzegPSP 6 BRZEG
2TymkówMartaKPOLDZ42010BrzegPSP 6 BRZEG
3Anonim#292858MiniuMPOL1987Częstochowa
4ŁągiewkaNadiaKPOLDZ52007CzęstochowaUks orka Częstochowa
5SzewczykIgorMPOLCH52006CzęstochowaCzewarun TiMZapłacono
6SalamonNataliaKPOLDZ22016GliwicePrzedszkole Miejskie nr 29 GliwiceZapłacono
7SalamonTymoteuszMPOLCH32014GliwiceSzkoła Podstawowa nr 30 GliwiceZapłacono
8MichnaWiktorMPOLCH32012Górki ŚląskieInżynieria Biegania
9OsadnikEmiliaKPOLDZ42010HutkaDelfin KłobuckZapłacono
10HausnerTomaszMSVK2005JasenowoMafia Team LubliniecZapłacono
11HanszlaHannaKPOLDZ32012KochanowiceZapłacono
12HanszlaJanMPOLCH12019KochanowiceZapłacono
13HanszlaSzymonMPOLCH22015KochanowiceZapłacono
14ŁodzińskaEmiliaKPOLDZ12019KoszęcinZapłacono
15ŁodzińskiBartoszMPOLCH32014KoszęcinSP im.Jana Pawła II w KoszęcinieZapłacono
16ŁodzińskiSzymonMPOLCH42010KoszęcinSP im.Jana Pawła II w KoszęcinieZapłacono
17ŚwitałaZofiaKPOLDZ12018Koszęcin
18CzajaTymoteuszMPOLCH22017LubinmSport Team / Przedszkole Miejskie nr 4 Lubin
19Anonim#287866IgiMPOLCH32014LubliniecSzkoła podstawowa nr 2
20Anonim#287867OloMPOLCH42011LubliniecSzkoła Podstawowa nr 2
21BazanMalwinaKPOLDZ42011LubliniecSzkoła Podstawowa nr.1 w LublińcuZapłacono
22BazanMariaKPOLDZ22015LubliniecWyspa Szkrabów LubliniecZapłacono
23BazanMarlenaKPOLDZ42011LubliniecSzkoła Podstawowa nr.1 w LublińcuZapłacono
24BazanMatyldaKPOLDZ12018LubliniecWyspa Szkrabów LubliniecZapłacono
25ChorążewiczLenaKPOLDZ32012LubliniecSzkoła podstawowa nr 4, LubliniecZapłacono
26CieślaAmeliaKPOLDZ42010LubliniecSzkoła Podstawowa w Ciasnej
27CieślaKlaraKPOLDZ22016LubliniecPrzedszkole Ciasna
28GatnerAntoniMPOLCH12019Lubliniec
29GawinAndrzejMPOLCH22017LubliniecMiejskie Przedszkole Integracyjne nr 3Zapłacono
30GawinMaksymilianMPOLCH12020LubliniecŻłobek Miejski LubliniecZapłacono
31KacprzyckaJuliaKPOLDZ32012LubliniecMafia Team Lubliniec
32KlabisKonradMPOLCH42011LubliniecSzkoła Podstawowa Nr 2 Lubliniec
33KowalikDamianMPOL1974LubliniecEthosEnergy Poland
34LisowskiOskarMPOLCH22017LubliniecPrzedszkole Miejskiego nr 8 Lubliniec
35MałczakNoemiKPOLDZ22016LubliniecMafia Team Lubliniec
36MichałowskaAgataKPOLDZ32012LubliniecSzkoła Podstawowa nr 3 w LublińcuZapłacono
37MichałowskaHannaKPOLDZ22015LubliniecPrzedszkole nr 4 w Lublińcu "Stebluś"Zapłacono
38MikaArturMPOLCH42010LubliniecSparta LubliniecZapłacono
39MikaEmiliaKPOLDZ12018LubliniecMiejskie przedszkole nr 1 LubliniecZapłacono
40NolbertTeodorMPOLCH12019LubliniecJeżykowe Przedszkole Małych TalentówZapłacono
41PłonkaLeonMPOLCH22017LubliniecPrzedszkole Artystyczne Joanna CieślikZapłacono
42RubiśOlivierMPOLCH52007Lubliniec1Zapłacono
43SerafinJakubMPOLCH42009LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
44SuchyNataszaKPOLDZ42010LubliniecZapłacono
45SuchyOlgaKPOLDZ32014LubliniecZapłacono
46ŚwiatekAdamMPOLCH22016LubliniecPrzedszkole Miejskiego nr 8 LubliniecZapłacono
47ZaborArkadiuszMPOLCH12018LubliniecPrzedszkole Miejskiego nr 8 LubliniecZapłacono
48ZaborPolaKPOLDZ32014LubliniecSzkoła Podstawowa nr 3 w LublińcuZapłacono
49ZającAdamMPOLCH32013LubliniecSzkoła Podstawowa nr.1 w Lublińcu
50ZającAnnaKPOLDZ22016LubliniecPrzedszkole miejskie nr 6 Lubliniec
51ZającPatrykMPOLCH32012Nowa Wieś TworoskaSzkoła Podstawowa w Tworogu
52CieślaAleksandraKPOLDZ32013Piekary ŚląskieLecymy Durś
53NataliaCieślaKPOLDZ22016Piekary ŚląskieLecymy Durś
54KurzacAntoninaKPOLDZ12019Rusinowice
55KurzacPawełMPOLCH22016Rusinowice
56MarońJakubMPOLCH32012RusinowiceSporting LubliniecZapłacono
57SowaBartlomiejMPOLCH22016RusinowicePrzedszkole integracyjne EkoludekZapłacono
58SowaMajaKPOLDZ12019RusinowicePrzedszkole integracyjne EkoludekZapłacono
59SowaMateuszMPOLCH12022RusinowiceSzkoła podstawowa w RusinowicachZapłacono
60KopiczkoJulianMPOLCH22017Rybnik
61GuzyHannaKPOLDZ12018SadówZapłacono
62GuzyNikodemMPOLCH22015SadówLKS Pokój SadówZapłacono
63RogoczAdrianMPOLCH32014SadówZapłacono
64RogoczAgataKPOLDZ42009SadówZapłacono
65StyczyrzStanisławMPOLCH22015SadówLKS Pokój SadówZapłacono
66BeniszTymoteuszMPOLCH12018Tarnowskie GórySrebrne Miasto Tarnowskie Góry
67KaszubaDominikaKPOLDZ42011Tworóg
68LorencKarolinaKPOLDZ42011TworógSzkoła Podstawowa w Tworogu
69PoloczekAnnaKPOLDZ32012TworógSzkoła Podstawowa Tworóg
70PoloczekJakubMPOLCH32012TworógSzkoła Podstawowa Tworóg
71PoloczekSzymonMPOLCH22015TworógPrzedszkole Tworóg
72SzuflaDanielMPOLCH32012TworógSzkoła Podstawowa w Tworogu
73SzuflaMilenaKPOLDZ22015TworógPrzedszkole Tworog
74GajdaEmiliaKPOLDZ42009WierzbieZapłacono
75GajdaLauraKPOLDZ32014WierzbieZapłacono
76GajdaZuzannaKPOLDZ42011WierzbieZapłacono
77GabryśNinaKPOLDZ32012Żerniki Wrocławskie
78GabryśTeodorMPOLCH22015Żerniki Wrocławskie