maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Xtreme Półmaraton Stobrawski - 21 km

II Xtreme Półmaraton Stobrawski - 21 km
Miejsce i data imprezy: Parking leśny w Dąbrówce Łubniańskiej (przy Studzionce) , 22 października 2022
Organizator: Fundacja Od Zmierzcho Do Świtu

Współorganizator:
Stobrawska Grupa Biegowa

Partnerzy biegu:
• Urząd Gminy Łubniany
• Nadleśnictwo Turawa
• ZmierzymyCzas.pl
• Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej
• Soccer College

Koordynatorzy:
Sławomir Smoliński - tel. 501 146 066
Artur Baziuk – tel. 783 672 595
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 21 kmWolne miejsca: 125

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AndruszkoKamilaKPOLMWO1993OpoleZapłacono
2BialikJędrzejMPOLMWO1984NysaZapłacono
3BobrowskaMałgosiaKPOLMWO1977KrapkowiceW wodzie urodzonaZapłacono
4ChamalaKrzysztofMPOLMWO, MGŁ1983LuboszyceWeegreeZapłacono
5GromekGrzegorzMPOLMWO1980Tarnów OpolskiCYKLOFAN OpoleZapłacono
6HetmańczykIreneuszMPOLMWO, MGŁ1969OpoleFast Foot OpoleZapłacono
7JończykAnnaKPOLMWO1983OzimekZapłacono
8KarkoszAndrzejMPOLMWO1990OpoleZapłacono
9KlecunAleksanderMPOLMWO2005TurawaKB ODRA OPOLEZapłacono
10ŁadygaMariuszMPOLMWO1989WęgryZdążyć przed limitem czasu.Zapłacono
11ŁupińskiPrzemysławMPOLMWO1984OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
12MarciniakDawidMPOLMWO1989OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
13MaszkowskiJacek KazimierzMPOLMWO1962Polska Nowa WieśZapłacono
14MokrzyckiSzymonMPOLMWO1990Kotórz MałySMMSZapłacono
15NajwerTomaszMPOLMWO1973KrapkowiceZapłacono
16PancylejkoBeataKPOLMWO1975Opolebeata.pancylejko@op.plZapłacono
17PikosPatrykMPOLMWO1987Polska Nowa WieśZapłacono
18RusakowiczSylwiaKPOLMWO1981KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
19SkórzewskiPrzemysławMPOLMWO1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
20SułkowskiMarcinMPOLMWO1982KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
21ŚmigielŁukaszMPOLMWO1982PrądySprinter PrądyZapłacono
22ŚwiętekJacekMPOLMWO1976OpoleZapłacono
23WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
24ZagajaJanuszMPOLMWO1955PokójWesoły Borsuk TeamZapłacono
25ZapotocznyWojciechMPOLMWO, MGŁ1987Dąbrówka ŁubniańskaTruchcikiem do metyZapłacono
26BiałekPiotrMPOLMWO1981PrzeczaStan Umysłu Lewin biega
27BocheńskaAleksandraKPOL1975KiełczówMountain Power
28CzykietaPawełMPOLMWO1994Popielów
29GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
30KnopekRobertMPOL1984Strzelce Opolskie
31KowalewskiKrzysztofMPOLMWO1983OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
32KrawczukMateuszMPOLMWO1986Opole
33LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
34ŁebzuchMarzenaKPOLMWO1983NamysłówActivRunnNamyałów
35MadejskiMarcinMPOLMWO1989Opole
36NatońskiPiotrMPOLMWO1979Opole
37ObierzyńskaDominikaKPOLMWO, MGŁ1989Opole
38PawletaMichałMPOL1976Gliwice
39PiechowiakMateuszMPOLMWO1989Opole
40RymarzMirosławMPOLMWO1978OpoleKB ODRA OPOLE
41SokołowskiMarcinMPOLMWO1984Opole
42StromczynskiMaciejMPOL1968Zabrze
43SzypulskiDarekMPOLMWO1973Opole
44TelegujMichałMPOLMWO1983OpoleTeza Kompleksowa Obsluga Firm Michal Teleguj
45WaleszczykKrzysiekMPOLMWO1992SkorogoszczKB ODRA OPOLE
46WesołowskaUrszulaKPOL1971Wrocław
47WesołowskiMaciejMPOL1970Wrocław