maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Xtreme Półmaraton Stobrawski - 21 km

II Xtreme Półmaraton Stobrawski - 21 km
Miejsce i data imprezy: Parking leśny w Dąbrówce Łubniańskiej (przy Studzionce) , 22 października 2022
Organizator: Fundacja Od Zmierzcho Do Świtu

Współorganizator:
Stobrawska Grupa Biegowa

Partnerzy biegu:
• Urząd Gminy Łubniany
• Nadleśnictwo Turawa
• ZmierzymyCzas.pl
• Publiczna Szkoła Podstawowa w Jełowej
• Soccer College

Koordynatorzy:
Sławomir Smoliński - tel. 501 146 066
Artur Baziuk – tel. 783 672 595
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 21 kmWolne miejsca: 125

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AndruszkoKamilaKPOLMWO1993OpoleZapłacono
2BialikJędrzejMPOLMWO1984NysaZapłacono
3BiałekPiotrMPOLMWO1981PrzeczaStan Umysłu Lewin biega
4BobrowskaMałgosiaKPOLMWO1977KrapkowiceW wodzie urodzonaZapłacono
5BocheńskaAleksandraKPOL1975KiełczówMountain Power
6ChamalaKrzysztofMPOLMWO, MGŁ1983LuboszyceWeegreeZapłacono
7CzykietaPawełMPOLMWO1994Popielów
8GromekGrzegorzMPOLMWO1980Tarnów OpolskiCYKLOFAN OpoleZapłacono
9GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
10HetmańczykIreneuszMPOLMWO, MGŁ1969OpoleFast Foot OpoleZapłacono
11JończykAnnaKPOLMWO1983OzimekZapłacono
12KarkoszAndrzejMPOLMWO1990OpoleZapłacono
13KlecunAleksanderMPOLMWO2005TurawaKB ODRA OPOLEZapłacono
14KnopekRobertMPOL1984Strzelce Opolskie
15KowalewskiKrzysztofMPOLMWO1983OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
16KrawczukMateuszMPOLMWO1986Opole
17LuzarRafałMPOLMWO1979Opole
18ŁadygaMariuszMPOLMWO1989WęgryZdążyć przed limitem czasu.Zapłacono
19ŁebzuchMarzenaKPOLMWO1983NamysłówActivRunnNamyałów
20ŁupińskiPrzemysławMPOLMWO1984OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
21MadejskiMarcinMPOLMWO1989Opole
22MarciniakDawidMPOLMWO1989OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
23MaszkowskiJacek KazimierzMPOLMWO1962Polska Nowa WieśZapłacono
24MokrzyckiSzymonMPOLMWO1990Kotórz MałySMMSZapłacono
25NajwerTomaszMPOLMWO1973KrapkowiceZapłacono
26NatońskiPiotrMPOLMWO1979Opole
27ObierzyńskaDominikaKPOLMWO, MGŁ1989Opole
28PancylejkoBeataKPOLMWO1975Opolebeata.pancylejko@op.plZapłacono
29PawletaMichałMPOL1976Gliwice
30PiechowiakMateuszMPOLMWO1989Opole
31PikosPatrykMPOLMWO1987Polska Nowa WieśZapłacono
32RusakowiczSylwiaKPOLMWO1981KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
33RymarzMirosławMPOLMWO1978OpoleKB ODRA OPOLE
34SkórzewskiPrzemysławMPOLMWO1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
35SokołowskiMarcinMPOLMWO1984Opole
36StromczynskiMaciejMPOL1968Zabrze
37SułkowskiMarcinMPOLMWO1982KrapkowiceGarageGym KrapkowiceZapłacono
38SzypulskiDarekMPOLMWO1973Opole
39ŚmigielŁukaszMPOLMWO1982PrądySprinter PrądyZapłacono
40ŚwiętekJacekMPOLMWO1976OpoleZapłacono
41TelegujMichałMPOLMWO1983OpoleTeza Kompleksowa Obsluga Firm Michal Teleguj
42WaleszczykKrzysiekMPOLMWO1992SkorogoszczKB ODRA OPOLE
43WesołowskaUrszulaKPOL1971Wrocław
44WesołowskiMaciejMPOL1970Wrocław
45WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
46ZagajaJanuszMPOLMWO1955PokójWesoły Borsuk TeamZapłacono
47ZapotocznyWojciechMPOLMWO, MGŁ1987Dąbrówka ŁubniańskaTruchcikiem do metyZapłacono