maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIV BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 04 września 2022
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizatorzy:
Wydział Promocji w Oławie
Urząd Miejski w Oławie
Oławska Grupa Biegowa

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny 
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu 
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu 

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland
.
Regulamin Regulamin biegu

Oświadczenie rodzica/opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Zgoda na odebranie pakietu startowego przez osobę trzecią
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 1319

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AdamczykGrzegorzMPOLM40, OŁ1973OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
2AlfawickaMartaKPOLK40, OŁ1981OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
3AlfawickiAdrianMPOLM30, OŁ1983OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
4BaranSzymonMPOLM16, OŁ2006OławaZapłacono
5BończakRadosławMPOLM401975Aleksandrów ŁódzkiZapłacono
6111BoreckiRobertMPOLM301985OławaZapłacono
7CiszewskiPawełMPOLM201994WrocławZapłacono
8CzwartosMaciejMPOLM401973GułówZapłacono
9DobrowolskiŁukaszMPOLM40, OŁ1976OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
10DybiecRadosławMPOLM201994Kamienna GóraKamiennogórska Grupa BiegowaZapłacono
11DyrczWojciechMPOLM501968WrocławbezklubowyZapłacono
12GąszczakTadeuszMPOLM70+1937GliwiceZapłacono
13GłombaMichałMPOLM401982SmolecSYSTEM ERRORZapłacono
14JanczurAnnaKPOLK301983WrocławIPA WrocławZapłacono
15JasickiHenrykMPOLM60, OŁ1961OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
16Kamińska-WolakGabrielaKPOLK40, OŁ1977OławaZapłacono
17KastelikMartaKPOLK40, OŁ1980OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
18KawaJolantaKPOLK301991WrocławZapłacono
19KrzyżyńskaEwaKPOLK501972BydgoszczZapłacono
20KucharskiPawełMPOLM30, OŁ1983OławaZapłacono
21KurnytaJustynaKPOLK301989WałbrzychZapłacono
22LipowieckaBarbaraKPOLK16, OŁ2004GodzikowiceOławska Grupa BiegowaZapłacono
23ŁukasikLeszekMPOLM60, OŁ1959OławaZapłacono
24MalitowskiRafałMPOLM30, OŁ1985MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
25MałekTomaszMPOLM40, OŁ1980OławaMALADA HomeZapłacono
26MatuszykLukaszMPOLM401979Gałów140 minutZapłacono
27NiełacnyJarekMPOLM501971DobrzykowiceGatoradeZapłacono
28PiętaLeopoldMPOLM601959GałówZapłacono
29PirutaMariuszMPOLM401981BrzegZapłacono
30PiskorzGrzegorzMPOLM40, OŁ1977OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
31PiskorzMajaKPOLK16, OŁ2006OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
32PołomTomaszMPOLM30, OŁ1987OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
33RakowskiPrzemysławMPOLM30, OŁ1987OławaEssityZapłacono
34RożniatowskaAleksandraKPOLK162003OławaZapłacono
35SkrobańskiKrzysztofMPOLM301990WrocławZapłacono
36StankiewiczIzabelaKPOLK401977WrocławZapłacono
37StefaniszynMarcinMPOLM301986BrzegSztuka RuchuZapłacono
38TołłoczkoArkadiuszMPOLM40, OŁ1977ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
39WalenistaMaciejMPOLM30, OŁ1991OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
40WąsiewiczEwaKPOLK50, OŁ1969OławaZapłacono
41Wicher-GrabowskaAnnaKPOLK30, OŁ1985OławaGrajanZapłacono
42WilińskiArkadiuszMPOLM40, OŁ1981OławaEssityZapłacono
431111WitkowskiŁukaszMPOLM301986OławaZapłacono
44WolakMichałMPOLM40, OŁ1975OławaOławaZapłacono
45ZarzyckiWojciechMPOLM20, OŁ1993GodzikowiceZapłacono
46BabińskaKatarzynaKPOLK301987Nysa
47BanachowskaAlicjaKPOLK401981BrzegAMBROZIK TEAM
48BanachowskiWaldemarMPOLM401976BrzegBRZEG WALVET TEAM
49BaranowskaRenataKPOLK301987MiloszyceMatner Running Team
50BarowiczZbigniewMPOLM401973WrocławMaraton45plus
51BartunekMałgorzataKPOLK30, OŁ1992Oława
52BatógJózefinaKPOLK40, OŁ1976Oława
53BąkAlicjaKPOLK401978Jelcz - LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
54BednarczukPaulinaKPOLK20, OŁ1994Stanowice
55BernatowiczAgnieszkaKPOLK30, OŁ1992Oława
56BlajerskiZbigniewMPOLM50, OŁ1967Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
57BochynekRyszardMPOLM601960Grodków
58BorowiczBeataKPOLK40, OŁ1977OławaKWP WROCŁAW
59BudakiewiczMagdalenaKPOLK30, OŁ1992Oława
60BudakiewiczPatrykMPOLM30, OŁ1992Oława
61BudzikJoannaKPOLK30, OŁ1990Oława
62BylicaTomaszMPOLM401974Tarnowskie GóryPer Pedes OHIO
63ChorzępaMarcinMPOLM30, OŁ1987Oława
64CieleckaMagdalenaKPOLK30, OŁ1990Oława
65CybulskiMariuszMPOLM40, OŁ1978Jelcz-LaskowiceBiegaj z Mańkiem Team, AdRunaLine Team, Saint-Gobain Squad
66DawidziukTomaszMPOLM30, OŁ1983Oława
67DomiczAntoniMPOLM601954OpoleM. i A. Domicz - pracownia architektury
68DorociakMarekMPOLM501964Brzeg
69DrabińskiMarekMPOLM40, OŁ1975OławaLotos Running Team
70DrozdPrzemysławMPOLM501972OpoleTrucht Team Opole
71DrużbickiTomaszMPOLM40, OŁ1977Oława
72DuszakMarcinMPOLM40, OŁ1979Jelcz-LaskowiceTOYOTA RUNMATOR 走
73DziumakowskaSaraKPOLK20, OŁ1994Oława
74EngelTomaszMPOLM40, OŁ1973OławaStraż Pożarna Oława
75GabrukBartoszMPOLM301990OpoleStajniak Team / GABAG
76GałkaBrunoMPOLM301991Wrocław
77GugułJakubMPOLM201994SiechniceWago running team
78GułaIwonaKPOLK501967Bierzów
79HagielDanielMPOLM301987BąkówDaniel Hagiel
80HasiakAleksanderMPOLM501964Nysa
81HejnowiczSewerynMPOLM40, OŁ1982Oława
82JabłońskiMariuszMPOLM401982Brzeg
83JakobszeWojciechMPOLM40, OŁ1974Marcinkowice
84JańczykŁukaszMPOLM40, OŁ1981Oława
85JaśkowskiKrzysztofMPOLM601961ZłotoryjaOLAWS ZŁOTORYJA
86JeruszkoWojciechMPOLM401980Brzeg
87JuchaPrzemysławMPOLM401978Kędzierzyn-KoźleAntontem
88KaczmarekJacekMPOLM401973Namysłów
89KargTomaszMPOLM40, OŁ1979OławaMiedzymolami
90KawońAndrzejMPOLM601954Namysłów
91KaźmierskaMonikaKPOLK401979ProchowiceKB Krokus Kwiatkowice
92KaźmierskiKrzysztoMPOLM401975ProchowiceKB Krokus Kwiatkowice
93KęśminowiczKrzysztofMPOLM401973BrzegPolaris
94KiedrowiczMonikaKPOLK30, OŁ1992OławaKrasnale
95KiedrowiczTadeuszMPOLM50, OŁ1966OławaKrasnale
96KipczakWiktorMPOLM70+, OŁ1948ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
97KliszczakKatarzynaKPOLK40, OŁ1980OławaCiastki
98KliszczakPrzemysławMPOLM40, OŁ1973OławaCiastki
99KłapouchAgnieszkaKPOLK40, OŁ1979Jelcz-Laskowicebezklubowy
100KołodziejczykMarcinMPOLM202000Grodkówbiałeowce
Strona 1 z 2