maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIV BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 04 września 2022
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizatorzy:
Wydział Promocji w Oławie
Urząd Miejski w Oławie
Oławska Grupa Biegowa

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny 
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu 
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu 

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland
.
Regulamin Regulamin biegu

Oświadczenie rodzica/opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Zgoda na odebranie pakietu startowego przez osobę trzecią
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 1065

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 5
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AbramowiczNataliaKPOLK20, OŁ1999OławaRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
2AdamczykGrzegorzMPOLM40, OŁ1973OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
3AdamiecKrzysztofMPOLM401979SiechniceEssityZapłacono
4AlfawickaMartaKPOLK40, OŁ1981OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
5AlfawickiAdrianMPOLM30, OŁ1983OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
6AmbrozikAdamMPOLM401975BrzegTEAM AMBROZIKZapłacono
7AniśkiewiczPawełMPOLM401974BrzegAniZapłacono
8BaranSzymonMPOLM16, OŁ2006OławaZapłacono
9BaranowskiMateuszMPOLM30, OŁ1987OławaRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
10BarowiczZbigniewMPOLM401973WrocławMaraton45plusZapłacono
11Bączyńska-GrzybBernadettaKPOLK301984MalczyceEssityZapłacono
12BąkowskiTomaszMPOLM40, OŁ1977OławaAutoliv Run TeamZapłacono
13BiałaKatarzynaKPOLK201995WrocławZapłacono
14BlichertMałgorzataKPOLK201995CzernicaEssityZapłacono
15BlichertTomaszMPOLM301985CzernicaEssityZapłacono
16BoberAndrzejMPOLM301988BrzegEssityZapłacono
17BończakRadosławMPOLM401975Aleksandrów ŁódzkiZapłacono
18111BoreckiRobertMPOLM301985OławaZapłacono
19BucykAngelikaKPOLK201996BrzegZapłacono
20BulukGrzegorzMPOLM401981NamysłówRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
21Burszta-RypelMatyldaKPOLK301992WrocławWosiek TeamZapłacono
22BychMaciejMPOLM40, OŁ1975OławaGrajanTeam Triathlon OławaZapłacono
23CabajDamianMPOLM301986ŚwidnicaMad RunnersZapłacono
24ChepilAndriiMPOLM201993BrzegEssityZapłacono
25CieleckaMagdalenaKPOLK30, OŁ1990OławaZapłacono
26CiszewskiPawełMPOLM201994WrocławZapłacono
27CzajkaDominikMPOLM30, OŁ1988OławaZapłacono
28CzwartosMaciejMPOLM401973GułówZapłacono
29DobrowolskiKrzysztofMPOLM401977BrzegZapłacono
30DobrowolskiŁukaszMPOLM40, OŁ1976OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
31DomiczAntoniMPOLM601954OpoleM. i A. Domicz - pracownia architekturyZapłacono
32DorociakMarekMPOLM501964BrzegZapłacono
33DrużbickiTomaszMPOLM40, OŁ1977OławaZapłacono
34DybiecRadosławMPOLM201994Kamienna GóraKamiennogórska Grupa BiegowaZapłacono
35DyczkowskiŁukaszMPOLM201999Kamienna GóraKarkonosz Running TeamZapłacono
36DyrczWojciechMPOLM501968WrocławbezklubowyZapłacono
37ElżbieciakDamianMPOLM301986LubszaAutoliv Run TeamZapłacono
38FedorowiczJacekMPOLM501970WrocławKB Vamos Amigos WrocławZapłacono
39FelinczakBartoszMPOLM401980RatowiceAdrian Danilewicz GroupZapłacono
40ForczakJanMPOLM60, OŁ1961OławaZapłacono
41FrączakPrzemysławMPOLM401979WroclawZapłacono
42GabrukBartoszMPOLM301990OpoleStajniak Team / GABAGZapłacono
43GałkaBrunoMPOLM301991WrocławZapłacono
44GarbowskiTomaszMPOLM40, OŁ1973Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
45GąszczakTadeuszMPOLM70+1937GliwiceZapłacono
46GłombaMichałMPOLM401982SmolecSYSTEM ERRORZapłacono
47GłowackiTomaszMPOLM401975SiechniceAdrian Danilewicz GroupZapłacono
48GołuzdTadeuszMPOLM601960PiotrkowiczkibezklubowyZapłacono
49GórskiTomaszMPOLM40, OŁ1982OławaRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
50GredaJozefMPOLM70+1946SycowsycowZapłacono
51GrębowiczAgnieszkaKPOLK30, OŁ1986JanikówEssityZapłacono
52GrębowiczPawełMPOLM40, OŁ, PR1978OławaEssityZapłacono
53GruszkaRobertMPOLM401977GalewiceZapłacono
54GrzesiakGrzegorzMPOLM30, OŁ1989OławaBiegnij Oławo / Autoliv Run TeamZapłacono
55GrzybŁukaszMPOLM401981MalczyceEssityZapłacono
56GugułJakubMPOLM201994SiechniceWago running teamZapłacono
57GullaBartoszMPOLM20, OŁ1999OławaRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
58GułaIwonaKPOLK501967BierzówZapłacono
59GurgulRyszardMPOLM601955WałbrzychŚwidnicka Grupa BiegowaZapłacono
60GwiazdowiczJacekMPOLM50, OŁ1967OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
61HanuszewiczGrzegorzMPOLM40, OŁ1978MarcinkowiceGrajanZapłacono
62HołówkoAleksandraKPOLK401981SiechniceGrajan Team Triathlon OławaZapłacono
63HudymaŁukaszMPOLM301983Lewin BrzeskiZapłacono
64HukSławekMPOLM401979OlsztynEssityZapłacono
65JanczurAnnaKPOLK301983WrocławIPA WrocławZapłacono
66JańczykŁukaszMPOLM40, OŁ1981OławaZapłacono
67JasickiHenrykMPOLM60, OŁ1961OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
68JasińskiRobertMPOLM301989ŁosiówSzybcy i ZabawniZapłacono
69JaworskaEwelinaKPOLK301986BrzegRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
70JemielitaMagda6KPOLK301991BłonieZapłacono
71JendrusiakBarbaraKPOLK40, OŁ1981OławaRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
72JodłowskiKrzysztofMPOLM50, OŁ1970MarcinkowiceOławska Grupa BiegowaZapłacono
73JuchaPrzemysławMPOLM401978Kędzierzyn-KoźleAntontemZapłacono
74JureckiŁukaszMPOLM301984GrodkówEssityZapłacono
75JuźwiakArkadiuszMPOLM20, OŁ1994OławaEssityZapłacono
76KaczanZdzisławMPOLM601953BrzegNiezrzeszonyZapłacono
77KadejAdamMPOLM40, OŁ1977StanowiceGrajan Team Triathlon OławaZapłacono
78KaliszewskaAnetaKPOLK40, OŁ1980OławaZapłacono
79Kamińska-WolakGabrielaKPOLK40, OŁ1977OławaZapłacono
80KarawajcewMichałMPOLM30, OŁ1987Jelcz-LaskowiceZapłacono
81KastelikMartaKPOLK40, OŁ1980OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
82KastelikMichałMPOLM301984BrzegKlub HDK PCK Saper przy 1psap w BrzeguZapłacono
83KawaJolantaKPOLK301991WrocławZapłacono
84KędziorJoannaKPOLK40, OŁ1981Jelcz-LaskowiceEssityZapłacono
85KęśminowiczKrzysztofMPOLM401973BrzegPolarisZapłacono
86KiedrowiczMonikaKPOLK30, OŁ1992OławaKrasnaleZapłacono
87KminiakPeterMSVKM40, OŁ1976MiłoszyceAutoliv Run TeamZapłacono
88KogutBartłomiejMPOLM40, OŁ1981StanowiceGrajanTeam Triathlon OławaZapłacono
89KołodziejGrzegorzMPOLM301987BrzegKlub HDK PCK Saper przy 1psap w BrzeguZapłacono
90KołodziejRafałMPOLM301988BrzegKlub HDK PCK Saper przy 1psap w BrzeguZapłacono
91KołodziejczykMarcinMPOLM202000GrodkówbiałeowceZapłacono
92KołodziejczykTomaszMPOLM401978Brzeg3M Running TeamZapłacono
93KomadowiczMonikaKPOLK30, OŁ1985OławaRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
94KordusIzabelaKPOLK40, OŁ1974OławaEssityZapłacono
95KorzunGrzegorzMPOLM501968LubinEssityZapłacono
96KozeraBogusiaKPOLK501968WrocławRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
97KozeraKonradMPOLM30, OŁ1991OławaProsze poprawic dane w biurze zawodowZapłacono
98KozeraMaciejMPOLM501968WrocławRunning Team Społem Oława BliskiZapłacono
99KoziołKamilMPOLM301985Nowy SączEssityZapłacono
100KrzyżyńskaEwaKPOLK501972BydgoszczZapłacono
Strona 1 z 5