maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIV BIEG KOGUTA

Miejsce i data imprezy: Oława, 04 września 2022
Organizator: Oławskie Centrum Kultury Fizycznej

Współorganizatorzy:
Wydział Promocji w Oławie
Urząd Miejski w Oławie
Oławska Grupa Biegowa

Partnerzy:
Termy Jakuba – Oławski Park Wodny 
Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział we Wrocławiu 
Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia Oddział we Wrocławiu 

Sponsor strategiczny
Essity Operations Poland
.
Regulamin Regulamin biegu

Oświadczenie rodzica/opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Zgoda na odebranie pakietu startowego przez osobę trzecią
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: 1319

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1MazurJustynaKPOLK162004Kucharzowice
2RożniatowskaAleksandraKPOLK162003OławaZapłacono
3LipowieckaBarbaraKPOLK16, OŁ2004GodzikowiceOławska Grupa BiegowaZapłacono
4PiskorzMajaKPOLK16, OŁ2006OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
5RożniatowskaHannaKPOLK16, OŁ2006Oława
6MilewskaOlgaKPOLK201993Kamienna Góra
7RyngWiktoriaKPOLK202001Zawonia
8WabnicHannaKPOLK201997Siechnicebezklubowy
9BednarczukPaulinaKPOLK20, OŁ1994Stanowice
10DziumakowskaSaraKPOLK20, OŁ1994Oława
11BabińskaKatarzynaKPOLK301987Nysa
12BaranowskaRenataKPOLK301987MiloszyceMatner Running Team
13JanczurAnnaKPOLK301983WrocławIPA WrocławZapłacono
14KawaJolantaKPOLK301991WrocławZapłacono
15KurnytaJustynaKPOLK301989WałbrzychZapłacono
16PietrzakMonikaKPOLK301991Oborniki Śląskie
17PikiewiczKajaKPOLK301983Brzeg
18SusmanekJoannaKPOLK301988Wrocław
19BartunekMałgorzataKPOLK30, OŁ1992Oława
20BernatowiczAgnieszkaKPOLK30, OŁ1992Oława
21BudakiewiczMagdalenaKPOLK30, OŁ1992Oława
22BudzikJoannaKPOLK30, OŁ1990Oława
23CieleckaMagdalenaKPOLK30, OŁ1990Oława
24KiedrowiczMonikaKPOLK30, OŁ1992OławaKrasnale
25MroczkowskaMartaKPOLK30, OŁ1985ŚcinawaEssity
26RakszawskaKingaKPOLK30, OŁ1984Oława
27SidorAlicjaKPOLK30, OŁ1984Jelcz-Laskowice
28StańczykDorotaKPOLK30, OŁ1986Jelcz-Laskowice
29Wicher-GrabowskaAnnaKPOLK30, OŁ1985OławaGrajanZapłacono
30BanachowskaAlicjaKPOLK401981BrzegAMBROZIK TEAM
31BąkAlicjaKPOLK401978Jelcz - LaskowiceKB Harcownik Jelcz-Laskowice
32KaźmierskaMonikaKPOLK401979ProchowiceKB Krokus Kwiatkowice
33KrukMagdalenaKPOLK401979Oława
34PlisAgnieszkaKPOLK401982Św.katatzynaNiezła Kiecka
35PoznańDorotaKPOLK401980Brzeg
36SokołowskaBarbaraKPOLK401973NamysłówDiehl Controls Running Team
37StankiewiczIzabelaKPOLK401977WrocławZapłacono
38SzatkaBeataKPOLK401978GogolinDyczuś Team
39AlfawickaMartaKPOLK40, OŁ1981OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
40BatógJózefinaKPOLK40, OŁ1976Oława
41BorowiczBeataKPOLK40, OŁ1977OławaKWP WROCŁAW
42Kamińska-WolakGabrielaKPOLK40, OŁ1977OławaZapłacono
43KastelikMartaKPOLK40, OŁ1980OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
44KliszczakKatarzynaKPOLK40, OŁ1980OławaCiastki
45KłapouchAgnieszkaKPOLK40, OŁ1979Jelcz-Laskowicebezklubowy
46Skoczylas-JańczykMonikaKPOLK40, OŁ1982Oława
47Sosnowska-SmykJoannaKPOLK40, OŁ1981JanikówAutoliv Run Team
48LangaJulaKPOLK40, PR1980Opole
49GułaIwonaKPOLK501967Bierzów
50KrzyżyńskaEwaKPOLK501972BydgoszczZapłacono
51Majerczyk-GodlewskaJadwigaKPOLK501968Wiązów
52Michalska-HasiakKatarzynaKPOLK501965Nysa
53WąsiewiczEwaKPOLK50, OŁ1969OławaZapłacono
54BaranSzymonMPOLM16, OŁ2006OławaZapłacono
55CiszewskiPawełMPOLM201994WrocławZapłacono
56DybiecRadosławMPOLM201994Kamienna GóraKamiennogórska Grupa BiegowaZapłacono
57GugułJakubMPOLM201994SiechniceWago running team
58KołodziejczykMarcinMPOLM202000Grodkówbiałeowce
59KusiakiewiczMateuszMPOLM201995Zielona GóraWitkowski Running Team
60ŁukowskiAdrianMPOLM201993Wrocław
61ManzhulaIvanMPOLM202001Wrocław
62MichalakRafałMPOLM201994Czepielowice
63PeszkoRafałMPOLM201995WrocławDąbrowski Team
64ZajacArkadiuszMPOLM201994Pisarzowice
65KościkPatrykMPOLM20, OŁ1994Oława
66ZarzyckiWojciechMPOLM20, OŁ1993GodzikowiceZapłacono
67111BoreckiRobertMPOLM301985OławaZapłacono
68GabrukBartoszMPOLM301990OpoleStajniak Team / GABAG
69GałkaBrunoMPOLM301991Wrocław
70HagielDanielMPOLM301987BąkówDaniel Hagiel
71KuczyńskiAlbertMPOLM301987BrzegSBRT Wrocław
72KulawiakGrzegorzMPOLM301989Opole
73LipińskiRafałMPOLM301990BrzegBRZEG WALVET TEAM
74MandziejŁukaszMPOLM301986Wrocław
75NieckarzMateuszMPOLM301989Oława
76SitnikŁukaszMPOLM301988Siechnice
77SkrobańskiKrzysztofMPOLM301990WrocławZapłacono
78SobczukPiotrMPOLM301984Jelcz-Laskowice
79StaniszRadosławMPOLM301983Strzelinbezklubowy
80StankiewiczSławomirMPOLM301992Opole
81StefaniszynMarcinMPOLM301986BrzegSztuka RuchuZapłacono
82SzydłowskiRobertMPOLM301984Domaszczyn
831111WitkowskiŁukaszMPOLM301986OławaZapłacono
84ZawiszaKrzysztofMPOLM301986Oława
85AlfawickiAdrianMPOLM30, OŁ1983OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
86BudakiewiczPatrykMPOLM30, OŁ1992Oława
87ChorzępaMarcinMPOLM30, OŁ1987Oława
88DawidziukTomaszMPOLM30, OŁ1983Oława
89KucharskiPawełMPOLM30, OŁ1983OławaZapłacono
90MajkaBartoszMPOLM30, OŁ1991OławaKrasnale
91MalitowskiRafałMPOLM30, OŁ1985MiłoszyceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceZapłacono
92NowackiMateuszMPOLM30, OŁ1991OławaMATIANO TEAM DJ
93PawłowiczKrystianMPOLM30, OŁ1984Bystrzyca
94PołomTomaszMPOLM30, OŁ1987OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
95RakowskiPrzemysławMPOLM30, OŁ1987OławaEssityZapłacono
96UrbańskiMirosławMPOLM30, OŁ1991OławaŚlęzak Team
97WalenistaMaciejMPOLM30, OŁ1991OławaOławska Grupa BiegowaZapłacono
98WiśniewskiŁukaszMPOLM30, OŁ1990OławaOrzeł Marszowice
99MacyszynKrzysztofMPOLM30, OŁ, PR1989Oławabezklubowy
100SzpakMarekMPOLM30, PR1992WrocławOIRP Wrocław
Strona 1 z 2