maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 18 września 2022
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin
Mapa trasy biegu
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 403

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BieleckaMagdalenaKPOLK201993RusinowiceMafia Team LubliniecS
2MoskaKamilMPOLM30, MGŁO1987OpatówBrakMZapłacono
3KłakWojciechMPOLM40, MGŁO1977PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWM
4DominiczakTomaszMPOLM301984Słupia Pod BralinemSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWMZapłacono
5BystryGrzegorzMPOLM401975BaranówKS LeniwiecL
6GauzaSebastianMPOLM20, MGW1996WieruszówL
7BaranowskiRadosławMPOLM40, MGŁO1981OpatówKS GEPARD KĘPNOM
8BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team LubliniecM
9KołodziejczakDamianMPOLM40, MGŁO1979SzalonkaS
10SkałeckiPrzemysławMPOLM301986KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
11BanaszakMarcinMPOLM401980MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
12KarwaszPaulinaKPOLK301992LubiewoKS Sieradz BiegaMZapłacono
13CiepłuchaArturMPOLM401974TumidajKS Sieradz BiegaM
14ZawadzkiTomaszMPOLM401978SycówXL
15PryszmontRafałMPOLM40, MGŁO1978OpatówSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
16KanclerzRomanMPOLM401976JankowySZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
17KosRafalMPOLM40, MGW1976WieruszowKarate GRUKOLZapłacono
18GojLukaszMPOLM30, MGŁO1983PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWL
19KlepaczRenataKPOLK30, MGŁO1987BiadaszkiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
20NawrotDominikMPOLM301988KępnoMZapłacono
21TołłoczkoArkadiuszMPOLM401977ChwałowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceL
22CierkoszBartłomiejMPOLM201995ŻdżaryBrakL
23BartelaŁukaszMPOLM30, MGW1983WieruszówTEAMOCHALLZapłacono
24CiarkowskiKrystianMPOLM30, MGW1984WieruszówSZapłacono
25KotowiczJustynaKPOLK30, MGW1987WieruszówS
26GrajerzWojciechMPOLM30, MGW1985WieruszówBBKTSL
27UdałaPawełMPOLM40, MGŁO1976OpatówSzybkie żółwie OpatówXL
28StramowskiRafałMPOLM301986KępnoSparta Ultra TeamM
29BartoszekDawidMPOLM201994LututowBrakLZapłacono
30MikośJarosławMPOLM301985BaranówRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
31SuwaldJanMPOLM20, MGW2000WieruszówBrakSZapłacono
32ŚniegulaŁukaszMPOLM301989KaliszL
33GóreckiŁukaszMPOLM301983BralinBralinL
34DawidŁukaszMPOLM401981KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
35JanyTomaszMPOLM401973KlinyRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
36HendrysMarekMPOLM301992TrzcinicaSparta Ultra TeamSZapłacono
37KowalińskiMarekMPOLM401973LaskiSparta Ultra TeamXL
38PiekielnaMarzenaKPOLK301992ŻdżarySZapłacono
39WylęgaDominikMPOLM401982Łęka MroczeńskaKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
40BuryAndrzejMPOLM651956BlachowniaTeam BlachowniaL
41NiechciałAleksandraKPOLK301987FeliksówSparta Ultra TeamMZapłacono
42RedkiewiczZbigniewMPOLM301984SieradzBiegam dla AniMZapłacono
43RudkoMichałMPOLM201996ZdziechowiceKluczborska Grupa BiegowaLZapłacono
44KaczmarekKrzysztofMPOLM401974KaliszK2S
45ForyśJarosławMPOLM301984ByczynaBrakS
46ŻymełkaRomanMPOLM501971RadłówMZapłacono
47JeziornyRyszardMPOLM501963WieluńWieluń BiegaLZapłacono
48SuchońMarekMPOLM301992ŁącznikAthletics NysaS
49SuchońRamonaKPOLK301991ŁącznikAthletics NysaS
50CzubakowskiMarcinMPOLM401981Wilczyce#SobasTeamLZapłacono
51RychlińskaMałgorzataKPOLK401980Zduńska WolaBBL Zduńska WolaSZapłacono
52LaszczakStanisławMPOLM601958ŁaskBBL Zduńska WolaMZapłacono
53DudekAndrzejMPOLM601961Ostrów WielkopolskiNiezrzeszonyMZapłacono
54ParzonkaSylwesterMPOLM501970MroczenKS GEPARD KĘPNOM
55SyrokaJanMPOLM601961LegionowoMZapłacono
56Dudka-KosMalgorzataKPOLK40, MGW1978WieruszówMZapłacono
57Dudka-OlejniczakMartaKPOLK301983KępnoM
58NikodemŁukaszMPOLM201993MikorzynSZapłacono
59OlejnikSebastianMPOLM401980WieluńLZapłacono
60SzewczykMichałMPOLM301984Zduńska WolaBBL Zduńska WolaMZapłacono
61WojtysiakWojciechMPOLM501966Ostrów WielkopolskiMZapłacono
62FigielMariuszMPOLM501970KatowiceXLZapłacono
63PrukopWojciechMPOLM501967WrocławRawlplugXL
64SzczepaniakJakubMPOLM201993MikorzynMZapłacono
65MatuszykLukaszMPOLM401979Gałów140minutMZapłacono
66KluzAdriannaKPOLK301983WrocławSZapłacono
67FilipowskaAgataKPOLK201998ŁódźMZapłacono
68PiecykŁukaszMPOLM201996ŁódźLZapłacono
69RakoczyArturMPOLM501966WrocławMarynarzLZapłacono
70SichniewiczKrzysztofMPOLM401979DzierżoniówSylwestrowe AlkonyLZapłacono
71KonopińskiBartoszMPOLM301987WieruszówBrakSZapłacono
72GierakMateuszMPOLM301983MroczeńKS LeniwiecXL
73GapysDorotaKPOLK301984ŁódźS
74FraniakPiotrMPOLM20, MGW1993WieruszówLZapłacono
75PolewskiRafałMPOLM401982KępnoKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
76HącelAdamMPOLM501964KępnoKS LeniwiecMZapłacono
77CędrowskiMarcinMPOLM301987WrocławCAMELOT MCMZapłacono
78MałysPawełMPOLM30, MGW1986Wieruszów#MeblineTeamMZapłacono
79MałysMagdaKPOLK30, MGW1984Wieruszów#MeblineTeamMZapłacono
80ŚwiątekMaciejMPOLM30, MGŁO1989Łęka OpatowskaLZapłacono
81Bytner-KwiatkowskaMonikaKPOLK301986WarszawaKS Prefbet-SonarolS
82TrzebskiAdamMPOLM301990LututówSZapłacono
83KasprzyckiJanuszMPOLM501964WarszawaSZapłacono
84WelcHenrykMPOLM401977KomorznoKomorznoMZapłacono
85Sportowy_JanuszMaciej JasińskiMPOLM20, MGW1993WierszówAnatomia BieganiaXL
86Eska-WojciechowskaAleksandraKPOLK301990Ostrów WielkopolskiAktywny OstrzeszówSZapłacono
87KochanowskiMichałMPOLM401979WrocławL
88KrzywdaKarolinaKPOLK301990Ostrów Wielkopolski7PRO TEAMS
89GaniaJagodaKPOLK201999KępnoMZapłacono
90StefańskaWeronikaKPOLK301989Ostrów WielkopolskiMZapłacono
91CzarnasiakArkadiuszMPOLM301987OstrówiecL
92StaneckiJakubMPOLM40, MGW1982WieruszówNever Give UPXLZapłacono
93FroncDamianMPOLM401982Ostrów WielkopolskiLZapłacono
94SochaJakubMPOLM202000WrocławLZapłacono
95LisowskiPiotrMPOLM401975Wrocławnie dotyczyMZapłacono
96WójcikZbigniewMPOLM401976Tarnowskie GóryMZapłacono
97KaczmarelDamianMPOLM201993ŁodźM