maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych

II Półmaraton Aleją Dębów Czerwonych
Miejsce i data imprezy: Wieruszów, 18 września 2022
Organizator: Gmina Łęka Opatowska.
Gmina Wieruszów.
Gminny Ośrodek Sportu i Turystyki w Wieruszowie.
Spółdzielnia Socjalna Green Service

PARTNERZY
Powiat Kępiński.
Powiat Wieruszowski.
GŁÓWNY SPONSOR TYTULARNY
HK Grupa Meblowa
Regulamin Regulamin
Mapa trasy biegu
Kategorie:
- Półmaraton 21,097 kmWolne miejsca: 272

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BieleckaMagdalenaKPOLK201993RusinowiceMafia Team LubliniecSZapłacono
2MoskaKamilMPOLM30, MGŁO1987OpatówBrakMZapłacono
3KłakWojciechMPOLM40, MGŁO1977PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWM
4DominiczakTomaszMPOLM301984Słupia Pod BralinemSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWMZapłacono
5BystryGrzegorzMPOLM401975BaranówKS LeniwiecLZapłacono
6GauzaSebastianMPOLM20, MGW1996WieruszówL
7BaranowskiRadosławMPOLM40, MGŁO1981OpatówKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
8BonkAntoniMPOLM401978KochciceMafia Team LubliniecMZapłacono
9KołodziejczakDamianMPOLM40, MGŁO1979SzalonkaSZapłacono
10SkałeckiPrzemysławMPOLM301986KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
11BanaszakMarcinMPOLM401980MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
12KarwaszPaulinaKPOLK301992LubiewoKS Sieradz BiegaMZapłacono
13CiepłuchaArturMPOLM401974TumidajKS Sieradz BiegaM
14ZawadzkiTomaszMPOLM401978SycówXLZapłacono
15PryszmontRafałMPOLM40, MGŁO1978OpatówSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
16KanclerzRomanMPOLM401976JankowySZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
17KosRafalMPOLM40, MGW1976WieruszowKarate GRUKOLZapłacono
18GojLukaszMPOLM30, MGŁO1983PiaskiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWL
19KlepaczRenataKPOLK30, MGŁO1987BiadaszkiSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWLZapłacono
20NawrotDominikMPOLM301988KępnoMZapłacono
21CierkoszBartłomiejMPOLM201995ŻdżaryBrakL
22BartelaŁukaszMPOLM30, MGW1983WieruszówTEAMOCHALLZapłacono
23CiarkowskiKrystianMPOLM30, MGW1984WieruszówSZapłacono
24KotowiczJustynaKPOLK30, MGW1987WieruszówS
25GrajerzWojciechMPOLM30, MGW1985WieruszówBBKTSL
26UdałaPawełMPOLM40, MGŁO1976OpatówSzybkie żółwie OpatówXL
27StramowskiRafałMPOLM301986KępnoSparta Ultra TeamM
28BartoszekDawidMPOLM201994LututowBrakLZapłacono
29MikośJarosławMPOLM301985BaranówRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
30SuwaldJanMPOLM20, MGW2000WieruszówBrakSZapłacono
31ŚniegulaŁukaszMPOLM301989KaliszL
32GóreckiŁukaszMPOLM301983BralinBralinLZapłacono
33DawidŁukaszMPOLM401981KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
34JanyTomaszMPOLM401973KlinyRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
35HendrysMarekMPOLM301992TrzcinicaSparta Ultra TeamSZapłacono
36KowalińskiMarekMPOLM401973LaskiSparta Ultra TeamXL
37PiekielnaMarzenaKPOLK301992ŻdżarySZapłacono
38WylęgaDominikMPOLM401982Łęka MroczeńskaKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
39BuryAndrzejMPOLM651956BlachowniaTeam BlachowniaL
40NiechciałAleksandraKPOLK301987FeliksówSparta Ultra TeamMZapłacono
41RedkiewiczZbigniewMPOLM301984SieradzBiegam dla AniMZapłacono
42RudkoMichałMPOLM201996ZdziechowiceFalstart RudnikiLZapłacono
43KaczmarekKrzysztofMPOLM401974KaliszK2S
44ForyśJarosławMPOLM301984ByczynaBrakS
45ŻymełkaRomanMPOLM501971RadłówMZapłacono
46JeziornyRyszardMPOLM501963WieluńWieluń BiegaLZapłacono
47SuchońMarekMPOLM301992ŁącznikAthletics NysaS
48SuchońRamonaKPOLK301991ŁącznikAthletics NysaS
49CzubakowskiMarcinMPOLM401981Wilczyce#SobasTeamLZapłacono
50RychlińskaMałgorzataKPOLK401980Zduńska WolaBBL Zduńska WolaSZapłacono
51LaszczakStanisławMPOLM601958ŁaskBBL Zduńska WolaMZapłacono
52DudekAndrzejMPOLM601961Ostrów WielkopolskiNiezrzeszonyMZapłacono
53ParzonkaSylwesterMPOLM501970MroczenKS GEPARD KĘPNOM
54SyrokaJanMPOLM601961LegionowoMZapłacono
55Dudka-KosMalgorzataKPOLK40, MGW1978WieruszówMZapłacono
56Dudka-OlejniczakMartaKPOLK301983KępnoM
57NikodemŁukaszMPOLM201993MikorzynSZapłacono
58OlejnikSebastianMPOLM401980WieluńLZapłacono
59SzewczykMichałMPOLM301984Zduńska WolaBBL Zduńska WolaMZapłacono
60WojtysiakWojciechMPOLM501966Ostrów WielkopolskiMZapłacono
61FigielMariuszMPOLM501970KatowiceXLZapłacono
62PrukopWojciechMPOLM501967WrocławRawlplugXLZapłacono
63SzczepaniakJakubMPOLM201993MikorzynMZapłacono
64MatuszykLukaszMPOLM401979Gałów140minutMZapłacono
65KluzAdriannaKPOLK301983WrocławSZapłacono
66FilipowskaAgataKPOLK201998ŁódźMZapłacono
67PiecykŁukaszMPOLM201996ŁódźLZapłacono
68RakoczyArturMPOLM501966WrocławMarynarzLZapłacono
69SichniewiczKrzysztofMPOLM401979DzierżoniówSylwestrowe AlkonyLZapłacono
70KonopińskiBartoszMPOLM301987WieruszówBrakSZapłacono
71GierakMateuszMPOLM301983MroczeńKS LeniwiecXL
72GapysDorotaKPOLK301984ŁódźS
73FraniakPiotrMPOLM20, MGW1993WieruszówLZapłacono
74PolewskiRafałMPOLM401982KępnoKS GEPARD KĘPNOMZapłacono
75HącelAdamMPOLM501964KępnoKS LeniwiecMZapłacono
76CędrowskiMarcinMPOLM301987WrocławCAMELOT MCMZapłacono
77MałysPawełMPOLM30, MGW1986Wieruszów#MeblineTeamMZapłacono
78MałysMagdaKPOLK30, MGW1984Wieruszów#MeblineTeamMZapłacono
79ŚwiątekMaciejMPOLM30, MGŁO1989Łęka OpatowskaLZapłacono
80Bytner-KwiatkowskaMonikaKPOLK301986WarszawaKS Prefbet-SonarolS
81TrzebskiAdamMPOLM301990LututówSZapłacono
82KasprzyckiJanuszMPOLM501964WarszawaSZapłacono
83WelcHenrykMPOLM401977KomorznoKomorznoMZapłacono
84Sportowy_JanuszMaciej JasińskiMPOLM20, MGW1993WierszówAnatomia BieganiaXL
85Eska-WojciechowskaAleksandraKPOLK301990Ostrów WielkopolskiAktywny OstrzeszówSZapłacono
86KochanowskiMichałMPOLM401979WrocławL
87KrzywdaKarolinaKPOLK301990Ostrów Wielkopolski7PRO TEAMSZapłacono
88GaniaJagodaKPOLK201999KępnoMZapłacono
89StefańskaWeronikaKPOLK301989Ostrów WielkopolskiMZapłacono
90CzarnasiakArkadiuszMPOLM301987OstrówiecL
91StaneckiJakubMPOLM40, MGW1982WieruszówNever Give UPXLZapłacono
92FroncDamianMPOLM401982Ostrów WielkopolskiLZapłacono
93SochaJakubMPOLM202000WrocławLZapłacono
94LisowskiPiotrMPOLM401975Wrocławnie dotyczyMZapłacono
95WójcikZbigniewMPOLM401976Tarnowskie GóryMZapłacono
96KaczmarelDamianMPOLM201993ŁodźMZapłacono
97ŻłobińskaAnetaKPOLK401979SłupiaSZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWMZapłacono
98WoźniakTomaszMPOLM501972WróblewMUKS WRÓBLEWLZapłacono
99GozdalikSławomirMPOLM501968SieradzMZapłacono
100ChowańskiDariuszMPOLM301983BaranówLZapłacono
Strona 1 z 3