maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VII Międzypokoleniowe Zawody - Od jeziora do jeziora

Miejsce i data imprezy: Balaton w Dobrzeniu Wielkim, 21 maja 2022
Organizator: Stowarzyszenie Ludzi Kreatywnych „Talent”
Współorganizatorzy:
Urząd Gminy Dobrzeń Wielki,
GOK Dobrzeń Wielki,
GOPS w Dobrzeniu Wielkim,
PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim,
Grupa biegowa "Od Jeziora Do Jeziora"
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- Bieg na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 21
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 21
- Nordic Walking na 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 21

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 3
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1NowakŁukaszMPOL5KM1983Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
2KurkowskaMartaKPOL5KM1982OpoleZapłacono
3DrążkowskiGrzegorzMPOL5KM1992PrzeczaStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
4KamińskaBarbaraKPOLNW1953OpoleZapłacono
5KamińskaAdrianaKPOLNW1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
6KiedrowiczMonikaKPOL5KM1992OławaKrasnaleZapłacono
7DrozdPrzemysławMPOL5KM1972OpoleTrucht Team OpoleZapłacono
8JakimowiczIzabelaKPOL5KM1974OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
9KiedrowiczTadeuszMPOL5KM1966OławaKrasnaleZapłacono
10IlnickaJulitaKPOL10KM1980Prudnik
11MajkaBartoszMPOL5KM1991OławaKrasnaleZapłacono
12WitekBernadetaKPOLNW1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
13WitekAdamMPOLNW1966Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
14BaruchaAndrzejMPOL5KM1980OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
15SzpakowskaAgnieszkaKPOL10KM1981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
16Makuch-KrysiakEwelinaKPOLNW1982Łukowice Brzeskie
17KlinEwelinaKPOL5KM1987OpoleZapłacono
18SzwecSylwiaKPOL5KM1979OpoleZapłacono
19HajdaJustynaKPOL10KM1994RadzionkówMafia Team Lubliniec
20ŚlęzakMartaKPOLNW1977Opole
21RóżyczkaKlaudiaKPOL10KM1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzy
22BonichMagdalenaKPOL5KM1984OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
23BiałekPiotrMPOL5KM1981PrzeczaStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
24BiedronBernardMPOL10KM1962ŻelaznaWieczorne Bieganie w Opolu
25RóżalskiJanuszMPOL10KM1964Bystrzyca
26JagiełłoJarekMPOL10KM1982Opole
27HermanowiczMarekMPOL5KM1986Dobrzeń WielkiZapłacono
28KłakowiczMarekMPOL10KM1985OpoleDamboniaZapłacono
29Polek-DurajKorneliaKPOL5KM1977MurówAZS Ku Pitechnika Opolska
30MałekKamilMPOL10KM1991OpoleDzikie Lejenie
31RawaAgnieszkaKPOLNW1979OpoleZapłacono
32RawaKrzysztofMPOLNW1979OpoleZapłacono
33HałonAndrzejMPOL5KM1954OpoleZapłacono
34GliwińskiKrzysztofMPOL10KM1980ChróściceOd jeziora do jezioraZapłacono
35BartoszewiczWładysławMPOLNW1950OpoleZapłacono
36HejnMartaKPOL5KM1991ChróściceZapłacono
37SobańskiDawidMPOL5KM1988OławaPolska
38ZapalskiMarekMPOL5KM1974MiodaryZapłacono
39NiekrawiecDariuszMPOL10KM1979OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
40DrozdMariaKPOLNW1967KruszynaKruszynka
41RóżakAlicjaKPOL5KM1981RadlinZapłacono
42RóżakPawełMPOL5KM1980RadlinZapłacono
43BizańskiIreneuszMPOLNW1970MałujowiceKraina miodem płynąca
44BarbaraBizańskaKPOLNW1972MałujowiceKraina miodem płynąca
45RzepaMarzenaKPOL10KM1970BrzegNiezrzeszonaZapłacono
46KaczanZdzisławMPOL10KM1953BrzegNiezrzeszonyZapłacono
47JeleńZbigniewMPOL10KM1988OpoleZapłacono
48ŚwięcickaAgataKPOL5KM1984OpoleTrucht Team Opole
49KurinnyiBohdanMUKR10KM1991MurówSPARTANIE DZICIOMZapłacono
50HaskaKasiaKPOL5KM1979Suchy BórWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
51KozimorElzbietaKPOLNW1963Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
52KozimorWiesławMPOLNW1961Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
53PoniżyKrzysztofMPOL10KM1980Dobrzeń MałyZapłacono
54PeszkoDanielMPOL10KM1975LuboszyceDomix-PZapłacono
55OstrowskiRafałMPOL10KM1977OpoleZapłacono
56StrumińskiJakubMPOL10KM1975Dobrzeń WielkiOd jeziora do jezioraZapłacono
57MaszkowskiJacekMPOL10KM1962Polska Nowa WieśZapłacono
58GarcarzŁukaszMPOL10KM1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
59MehlPawełMPOL5KM1961OpoleZapłacono
60Pogrzeba-CzoraDariaKPOL10KM1983BrynicaZapłacono
61PuszAgnieszkaKPOL5KM1983Opole
62GawronArkadiuszMPOL10KM1990WrocławWieczorne Bieganie We WrocławiuZapłacono
63WasikKarolinaKPOL10KM2002Wierzbica GórnaSlow Jogg team WołczynZapłacono
64DackówMarcinMPOL10KM1986Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
65DackówMilenaKPOL5KM1987Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
66DackówJanMPOLNW1960Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
67WojsTomaszMPOL10KM1981OpoleBiegam Bo... Muszę?
68WojsAgnieszkaKPOL5KM1981Opole
69KołodziejczykMarcinMPOL5KM2000GrodkówbiałeowceZapłacono
70DonigiewiczJanuszMPOLNW1954Brzeg
71Bagińska-WilkFilinaKPOL5KM1985OpoleZapłacono
72WilkTomaszMPOL5KM1985CzarnowąsySportfreunde Wilki
73RypieńKrzysztofMPOL5KM1994Dobrzeń WielkiZapłacono
74RybarzPawełMPOL5KM1986RacibórzZapłacono
75GąskaSandraKPOL5KM1986KaniówMorsy Popielów
76LasotaŁukaszMPOL10KM1987OtmuchówZapłacono
77KawońAndrzejMPOL5KM1954NamysłówZapłacono
78SytniewskiGrzegorzMPOL5KM1979WołczynZapłacono
79BalijŁukaszMPOL5KM1992Zagwiździe
80SmazaMałgorzataKPOL5KM1990Opole
81LudewiczZbigniewMPOL5KM1961Opole
82SeiffertWiktorMPOLNW1953BrzegZapłacono
83SowaNadineKPOL10KM1998Dobrzeń WielkiZapłacono
84WąsiewiczNataliaKPOL5KM1991OławaZapłacono
85Dyla-SzynklarzPatrycjaKPOL5KM1989Biadacz
86BoczkowskaMarzenaKPOL5KM1984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
87DyllaFranzMPOL5KM1948Tarnów OpolskiZapłacono
88PotockiMichałMPOL10KM1985OpoleBieg OpolskiZapłacono
89KołbucRomanMPOL5KM1973Dobrzeń WielkiGB "Od Jeziora do Jeziora"Zapłacono
90Anonim#282019MPOL5KM1989Dobrzeń WielkiDominik Stasiak
91GwóźdźDawidMPOL5KM1991Strzelce OpolskieKurła Kaj ta meta?!
92BorysPiotrMPOL10KM1988WilamowaTrunkowcyZapłacono
93BednarzPrzemysławMPOL10KM1981ŚcibórzTrunkowcyZapłacono
94BednarzDamianMPOL10KM1976PaczkowTrunkowcyZapłacono
95WaligóraKrzysztofMPOL10KM1983TrzeboszowiceTrunkowcyZapłacono
96ŚcisłowskiRafałMPOL10KM1977ŚcibórzTrunkowcyZapłacono
97GadawskaKarolinaKPOL5KM1991Dobrzeń WielkiHealthy Diet- Mobilny Dietetyk Kliniczny Karolina GadawskaZapłacono
98KubackiPawełMPOL5KM1984Dobrzeń WielkiNiezrzeszonyZapłacono
99KowalskiWaldemarMPOL10KM1971OpoleNiezrzeszonyZapłacono
100BaronMarekMPOL5KM1987OpoleZapłacono
Strona 1 z 3