maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

LA RIVE TRIATHLON GRUDZIĄDZ 1/8 IM

Miejsce i data imprezy: Grudziądz, Plaża Miejska MORiW nad Jeziorem Rudnickim Wielkim przy ul. Zaleśnej 1, 31 lipca 2022
Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu,
Społeczność grudziądzkich triathlonistów

Partnerzy:
Biuro Lasów Komunalnych,
Urząd Miejski w Grudziądzu

Sponsorzy:
La Rive SA- sponsor tytularny 

Patronat honorowy
Pan Maciej Glamowski - Prezydent Grudziądza
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/8 IM (475m-22,5km-5,25km)Wolne miejsca: 33

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1Anonim#281091MizaMPOLM31974GrudziądzZapłacono
2Anonim#290294LukiMPOLM11997Bydgoszcz
3Anonim#292026KrystekMPOLM12001Toruń
4BonikowskaAnnaKPOLK31977GrudziądzZapłacono
5BonikowskiJakubMPOLM41972GrudziądzZapłacono
6BoruckiMarcinMPOLM21985ŚwiecieZapłacono
7ChojnowskiŁukaszMPOLM31981Mały RudnikZapłacono
8CzyżewskiPiotrMPOLM21983BrzozaZapłacono
9DrobinskiDanielMPOLM21989BydgoszczZapłacono
10DziedzicGrzegorzMPOLM21986Grudziądz
11EjzygmannKarolMPOLM21990Grudziądz
12GolombekPiotrMPOLM41967GrudziądzZapłacono
13GrodekKrzysztofMPOLM41968GrudziądzZapłacono
14JanusMałgorzataKPOLK21991ŚwiecieZapłacono
15JurczykPiotrMPOLM12003GrudziądzZapłacono
16JureckaEwa JureckaKPOLK41965Jabłonowo PomorskieZapłacono
17KakowskiPrzemysławMPOLM21991GrudziądzZapłacono
18KałamajskiMarcelMPOLM02007GrudziądzZapłacono
19KarolakMaciejMPOLM41968Grudziądz
20KopeckiMichałMPOLM21992MokreZapłacono
21KoszynskiJaroslawMPOLM31977Bialy BorZapłacono
22KrzemińskiKacperMPOLM02005GrudziądzZapłacono
23KuchtaTomaszMPOLM21983RogoźnoZapłacono
24LipkowskiTomaszMPOLM41972GrudziądzZapłacono
25MałkińskiJózefMPOLM51957BydgoszczZapłacono
26PastewskiTomaszMPOLM31980GrudziądzZapłacono
27PirożekAdamMPOLM31975Prabuty
28PudoMateuszMPOLM21992BydgoszczZapłacono
29RączkaPatrykMPOLM21989GrudziądzZapłacono
30RejewskiRadosławMPOLM21985GrupaZapłacono
31StrębskiMariuszMPOLM21984GrupaZapłacono
32SudziarskaAgnieszkaKPOLK31976GrudziądzZapłacono
33WłoszekSzymonMPOLM21992GrudziądzZapłacono
34WoźniakSebastianMPOLM31982GrudziądzZapłacono
35WysmolińskiRafałMPOLM31977BiernatkiZapłacono
36ZakrzewskiMichałMPOLM21985Grodzisk Mazowiecki
37ZdziarskiTomaszMPOLM31981AnnowoZapłacono
38ZimeckiSzymonMPOLM21992GrudziądzZapłacono
39HańczakPiotrMPOLM31977PoznańBE3 CITYZEN POZNAŃZapłacono
40ŁośMałgorzataKPOLK21987MarezaBigYellowFoot Adventure TeamZapłacono
41BujakIreneuszMPOLM21984GrudziądzBrakZapłacono
42Jankowska-WesołowskaHonorataKPOLK31975GrudziądzBrakZapłacono
43KornackiAdrianMPOLM12004GrudziądzBrak
44MielczarekZbigniewMPOLM51959WarszawaBrakZapłacono
45MusiałJakubMPOLM21992GrudziądzBrakZapłacono
46StaszewskiDawidMPOLM31982GrudziądzBrak
47SzczygiełBłażejMPOLM11997BydgoszczBrakZapłacono
48ZaborskiMirosławMPOLM31980GrudziądzBrak
49Gołuńska MichnaMałgorzataKPOLK31975GrudziądzCHÓR Tibi MariaeZapłacono
50KosowiczMałgorzataKPOLK41963GrudziądzChór TIBI MARIAEZapłacono
51KosowiczSylwiaKPOLK21990GrudziądzChór TIBI MARIAEZapłacono
52SierpińskiKamil WiktorMPOLM12001GajkówCytosorbents PolandZapłacono
53JózefowiczMichałMPOLM21991ToruńDJTZapłacono
54PiorRadosławMPOLM31978KaliszFrauenburg GangstersZapłacono
55JaruszewskiKrzysztofMPOLM31976ChełmnoJaruszki TeamZapłacono
56SalińskiMichałMPOLM21983KwidzynKts IronmanZapłacono
57GrodekRoksanaKPOLK21992GrudziądzKurczak&PiskleRUNZapłacono
58BrodzińskaMałgorzataKPOLK21991Stare BłonowoLA RIVE TEAMZapłacono
59KukawkaMaciejMPOLM31978GrudziądzLA RIVE TEAMZapłacono
60ŁuckaAnnaKPOLK31976GrudziądzLA RIVE TEAMZapłacono
61ŁopuszyńskiKrzysztofMPOLM21983BydgoszczLange Tri coach / h2oshop.plZapłacono
62KopczynskiWaldemarMPOLM51958PoznanLemot Recykling
63KopczynskiWaldemarMPOLM51958PoznanLemot Recykling
64LemkowskiRafałMPOLM21984Rakowieclub wybierz z listy
65CzumielMaciejMPOLM31980GrudziadzNajmowicz TRIZapłacono
66SzotDawidMPOLM21992SztumNeON Team
67JegierskiDariuszMPOLM31975GrudziądzNiespełnionyZapłacono
68KujawskiTomaszMPOLM21989Grudzią∂ZNiespełnionyZapłacono
69ChudekJustynaKPOLK31978GubinyParkrun Grudziądz
70HausmanMagdalenaKPOLK31977GrudziądzParkrun Grudziądz
71NakoniecznaMonikaKPOLK31980GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
72NakoniecznyŁukaszMPOLM21988GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
73NalaskowskaAnnaKPOLK41971GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
74KacałaPawełMPOLM12000GrudziądzPolitechnika GdańskaZapłacono
75DrumowskiŁukaszMPOLM21988GrudziądzPSP GrudziądzZapłacono
76PartykaRafałMPOLM31977BydgoszczRAFAL AGAINST THE MACHINEZapłacono
77BudzyńskaSylwiaKPOLK11993ToruńSalon Rowerowy Giant TORUŃ
78ZbrzeźnyRafałMPOLM41968GrudziądzSport i Rekreacja DelfinZapłacono
79SzewczukPatrykMPOLM21992ŚwiecieSPORT ZDROWIE KONDYCJA - Piotr SzewczukZapłacono
80UrbanekSylwiaKPOLK31979GrudziądzSzybkie Stopy Grudziądz
81SobczakMarcinMPOLM31975ŻołędowoTEAM KARAŚZapłacono
82KubanekŁukaszMPOLM21983NiemczTEAMOCHALZapłacono
83ChmielewskiMaciejMPOLM02005GrudziądzTrIdivision Triathlon TeamZapłacono
84PikorskiDominikMPOLM11993ZabrzeTrIdivision Triathlon TeamZapłacono
85KowalskaAngelikaKPOLK31981PrzylekiTRISPACE TREK / ToolmaxZapłacono
86BiskupskiCezaryMPOLM21987BydgoszczTRISPACE/TREK
87DołhunAdamMPOLM31980BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
88FiegelKatarzynaKPOLK31980BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
89FiegelWojciechMPOLM31978BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
90MartynowiczMichałMPOLM41972BrzozaTRISPACE/TREKZapłacono
91MączewskaMarzenaKPOLK41969GrudziądzVc active
92OwczarskiTomaszMPOLM51951ChojniceWKS ChojniceZapłacono
93DejewskiTomaszMPOLM21984Nowa WieśWnW TeamZapłacono
94BonieckaAleksandraKPOLK31974PokrzywnoWorkout GrudziądzZapłacono
95ŚmigerPatrykMPOLM21991GrudziądzWSP GRUPAZapłacono
96WiniarskiŁukaszMPOLM21985ToruńWSP GRUPAZapłacono
97ZdziarskiAdamMPOLM31974GrudziądzWSP GRUPAZapłacono