maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

LA RIVE TRIATHLON GRUDZIĄDZ 1/8 IM

Miejsce i data imprezy: Grudziądz, Plaża Miejska MORiW nad Jeziorem Rudnickim Wielkim przy ul. Zaleśnej 1, 31 lipca 2022
Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu,
Społeczność grudziądzkich triathlonistów

Partnerzy:
Biuro Lasów Komunalnych,
Urząd Miejski w Grudziądzu

Sponsorzy:
La Rive SA- sponsor tytularny 

Patronat honorowy
Pan Maciej Glamowski - Prezydent Grudziądza
Regulamin Regulamin
Kategorie:
- 1/8 IM (475m-22,5km-5,25km)Wolne miejsca: 33

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1DołhunAdamMPOLM31980BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
2PirożekAdamMPOLM31975Prabuty
3ZdziarskiAdamMPOLM31974GrudziądzWSP GRUPAZapłacono
4KornackiAdrianMPOLM12004GrudziądzBrak
5SudziarskaAgnieszkaKPOLK31976GrudziądzZapłacono
6BonieckaAleksandraKPOLK31974PokrzywnoWorkout GrudziądzZapłacono
7KowalskaAngelikaKPOLK31981PrzylekiTRISPACE TREK / ToolmaxZapłacono
8BonikowskaAnnaKPOLK31977GrudziądzZapłacono
9ŁuckaAnnaKPOLK31976GrudziądzLA RIVE TEAMZapłacono
10NalaskowskaAnnaKPOLK41971GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
11SzczygiełBłażejMPOLM11997BydgoszczBrakZapłacono
12BiskupskiCezaryMPOLM21987BydgoszczTRISPACE/TREK
13DrobinskiDanielMPOLM21989BydgoszczZapłacono
14JegierskiDariuszMPOLM31975GrudziądzNiespełnionyZapłacono
15StaszewskiDawidMPOLM31982GrudziądzBrak
16SzotDawidMPOLM21992SztumNeON Team
17PikorskiDominikMPOLM11993ZabrzeTrIdivision Triathlon TeamZapłacono
18JureckaEwa JureckaKPOLK41965Jabłonowo PomorskieZapłacono
19DziedzicGrzegorzMPOLM21986Grudziądz
20Jankowska-WesołowskaHonorataKPOLK31975GrudziądzBrakZapłacono
21BujakIreneuszMPOLM21984GrudziądzBrakZapłacono
22BonikowskiJakubMPOLM41972GrudziądzZapłacono
23MusiałJakubMPOLM21992GrudziądzBrakZapłacono
24KoszynskiJaroslawMPOLM31977Bialy BorZapłacono
25MałkińskiJózefMPOLM51957BydgoszczZapłacono
26ChudekJustynaKPOLK31978GubinyParkrun Grudziądz
27KrzemińskiKacperMPOLM02005GrudziądzZapłacono
28SierpińskiKamil WiktorMPOLM12001GajkówCytosorbents PolandZapłacono
29EjzygmannKarolMPOLM21990Grudziądz
30FiegelKatarzynaKPOLK31980BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
31Anonim#292026KrystekMPOLM12001Toruń
32GrodekKrzysztofMPOLM41968GrudziądzZapłacono
33JaruszewskiKrzysztofMPOLM31976ChełmnoJaruszki TeamZapłacono
34ŁopuszyńskiKrzysztofMPOLM21983BydgoszczLange Tri coach / h2oshop.plZapłacono
35Anonim#290294LukiMPOLM11997Bydgoszcz
36ChojnowskiŁukaszMPOLM31981Mały RudnikZapłacono
37DrumowskiŁukaszMPOLM21988GrudziądzPSP GrudziądzZapłacono
38KubanekŁukaszMPOLM21983NiemczTEAMOCHALZapłacono
39NakoniecznyŁukaszMPOLM21988GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
40WiniarskiŁukaszMPOLM21985ToruńWSP GRUPAZapłacono
41ChmielewskiMaciejMPOLM02005GrudziądzTrIdivision Triathlon TeamZapłacono
42CzumielMaciejMPOLM31980GrudziadzNajmowicz TRIZapłacono
43KarolakMaciejMPOLM41968Grudziądz
44KukawkaMaciejMPOLM31978GrudziądzLA RIVE TEAMZapłacono
45HausmanMagdalenaKPOLK31977GrudziądzParkrun Grudziądz
46BrodzińskaMałgorzataKPOLK21991Stare BłonowoLA RIVE TEAMZapłacono
47Gołuńska MichnaMałgorzataKPOLK31975GrudziądzCHÓR Tibi MariaeZapłacono
48JanusMałgorzataKPOLK21991ŚwiecieZapłacono
49KosowiczMałgorzataKPOLK41963GrudziądzChór TIBI MARIAEZapłacono
50ŁośMałgorzataKPOLK21987MarezaBigYellowFoot Adventure TeamZapłacono
51KałamajskiMarcelMPOLM02007GrudziądzZapłacono
52BoruckiMarcinMPOLM21985ŚwiecieZapłacono
53SobczakMarcinMPOLM31975ŻołędowoTEAM KARAŚZapłacono
54StrębskiMariuszMPOLM21984GrupaZapłacono
55MączewskaMarzenaKPOLK41969GrudziądzVc active
56PudoMateuszMPOLM21992BydgoszczZapłacono
57JózefowiczMichałMPOLM21991ToruńDJTZapłacono
58KopeckiMichałMPOLM21992MokreZapłacono
59MartynowiczMichałMPOLM41972BrzozaTRISPACE/TREKZapłacono
60SalińskiMichałMPOLM21983KwidzynKts IronmanZapłacono
61ZakrzewskiMichałMPOLM21985Grodzisk Mazowiecki
62ZaborskiMirosławMPOLM31980GrudziądzBrak
63Anonim#281091MizaMPOLM31974GrudziądzZapłacono
64NakoniecznaMonikaKPOLK31980GrudziądzParkrun GrudziądzZapłacono
65RączkaPatrykMPOLM21989GrudziądzZapłacono
66SzewczukPatrykMPOLM21992ŚwiecieSPORT ZDROWIE KONDYCJA - Piotr SzewczukZapłacono
67ŚmigerPatrykMPOLM21991GrudziądzWSP GRUPAZapłacono
68KacałaPawełMPOLM12000GrudziądzPolitechnika GdańskaZapłacono
69CzyżewskiPiotrMPOLM21983BrzozaZapłacono
70GolombekPiotrMPOLM41967GrudziądzZapłacono
71HańczakPiotrMPOLM31977PoznańBE3 CITYZEN POZNAŃZapłacono
72JurczykPiotrMPOLM12003GrudziądzZapłacono
73KakowskiPrzemysławMPOLM21991GrudziądzZapłacono
74PiorRadosławMPOLM31978KaliszFrauenburg GangstersZapłacono
75RejewskiRadosławMPOLM21985GrupaZapłacono
76LemkowskiRafałMPOLM21984Rakowieclub wybierz z listy
77PartykaRafałMPOLM31977BydgoszczRAFAL AGAINST THE MACHINEZapłacono
78WysmolińskiRafałMPOLM31977BiernatkiZapłacono
79ZbrzeźnyRafałMPOLM41968GrudziądzSport i Rekreacja DelfinZapłacono
80GrodekRoksanaKPOLK21992GrudziądzKurczak&PiskleRUNZapłacono
81WoźniakSebastianMPOLM31982GrudziądzZapłacono
82BudzyńskaSylwiaKPOLK11993ToruńSalon Rowerowy Giant TORUŃ
83KosowiczSylwiaKPOLK21990GrudziądzChór TIBI MARIAEZapłacono
84UrbanekSylwiaKPOLK31979GrudziądzSzybkie Stopy Grudziądz
85WłoszekSzymonMPOLM21992GrudziądzZapłacono
86ZimeckiSzymonMPOLM21992GrudziądzZapłacono
87DejewskiTomaszMPOLM21984Nowa WieśWnW TeamZapłacono
88KuchtaTomaszMPOLM21983RogoźnoZapłacono
89KujawskiTomaszMPOLM21989Grudzią∂ZNiespełnionyZapłacono
90LipkowskiTomaszMPOLM41972GrudziądzZapłacono
91OwczarskiTomaszMPOLM51951ChojniceWKS ChojniceZapłacono
92PastewskiTomaszMPOLM31980GrudziądzZapłacono
93ZdziarskiTomaszMPOLM31981AnnowoZapłacono
94KopczynskiWaldemarMPOLM51958PoznanLemot Recykling
95KopczynskiWaldemarMPOLM51958PoznanLemot Recykling
96FiegelWojciechMPOLM31978BydgoszczTRISPACE/TREKZapłacono
97MielczarekZbigniewMPOLM51959WarszawaBrakZapłacono