maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Marsz Nordic Walking

VIII Marsz Nordic Walking
Miejsce i data imprezy: Strzebiń, 22 maja 2022
Organizator: Dom Kultury w Strzebiniu
Gmina Koszęcin
Parafia Św. Krzyża w Strzebiniu

Współorganizatorzy:

Ochotnicza Straż Pożarna w Strzebiniu
LKS „VICTORIA” Strzebiń
Szkoła Podstawowa w Strzebiniu
Regulamin Regulamin

Mapa biegu
Kategorie:
- Marsz Nordic Walking 10 kmWolne miejsca: 58

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1PolcynMieczysławMPOLNiewodnikiStowarzyszenie Sportowe "Feniks"
2Anonim#276014MPOLStrzebińSilesia Nordic Team
3WrucińskiAdamMPOLTaninaWataha TeamZapłacono
4ChmielewskiRajmundMPOLCzęstochowa
5ŻuchowiczElzbietaKPOLDabrowa Gornicza
6DadelaAntoniMPOLKrzepiceLKS vikroria Olesno
7CieślaJanMPOLRudnikiFalstart RudnikiZapłacono
8KasprzakTadeuszMPOLGalewiceTurbo-Kije
9RomanowskiDanielMPOLRybnikLuki Team PolskaZapłacono
10StillerKarolMPOLKusiętaPodkowa JanówZapłacono
11ŻbikowskiWacławMPOLKowalówkaTurbo-Kije
12MscholcPiotrMPOLDąbrowa GórmiczaŻółwik
13OlszańskiKarolMPOLKrakówFear The ReturnZapłacono
14ŻuchowiczRobertMPOLDąbrowa Górnicza
15KułakowskaHalinaKPOLOlkuszKatowicki Nordic WalkingZapłacono
16MiśkowiczAnnaKPOLGłogówekZapłacono
17MarczakTomaszMPOLAleksandria IZapłacono
18SapułaWiktoriaKPOLLublinZapłacono
19MarondelJanMPOLBytomZapłacono
20MarondelKatarzynaKPOLBytomSilesia Nordic TeamZapłacono
21KowaczAgataKPOLWałbrzychSpeedbar
22BibkoMartinMSVKKosiceSpeedbar
23MałkaMarianMPOLGliwice
24SztanderskiGrzegorzMPOLJanówPodkowa Janów
25GębskaElżbietaKPOLBędzinHarpagan Sosnowiec NWZapłacono
26PrzybyłElżbietaKPOLRadzionkówZapłacono
27PrzybyłRafałMPOLRadzionkówZapłacono
28SegietaAnnaKPOLMysłowiceHarpagan Sosnowiec NWZapłacono
29GajdaMarzenaKPOLPradyZapłacono
30WojdatKatarzynaKPOLSosnowiecHarpagan Sosnowiec NWZapłacono
31DerelaMonikaKPOLSosnowieexHarpagan Sosnowiec NWZapłacono
32SafronowBeataKPOLSosnowiecHarpagan Sosnowiec NW
33SzałacińskiGrzegorzMPOLGliwice
34LeśniewskaMagdalenaKPOLSosnowiecHarpagan Sosnowiec NWZapłacono
35SmentekIlonaKPOLPrądyZapłacono
36SmentekAndrzejMPOLRadzionkówZapłacono
37StawickiZdzisławMPOLBlachowniaZapłacono
38ŚlusarczykMarcinMPOLPrudnikWesoły Borsuk TeamZapłacono
39ŚlusarczykGrzegorzMPOLPrudnikWesoły Borsuk TeamZapłacono
40ŚlusarczykAndrzejMPOLPrudnikWesoły Borsuk TeamZapłacono
41ŚlusarczykKarolinaKPOLPrudnikWesoły Borsuk TeamZapłacono
42BińczykDariuszMPOLCzęstochowaZabiegani CzęstochowaZapłacono