maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XIV PARAFIALNY BIEG ULICZNY ŚW. URBANA STRZEBIŃ 2022

XIV PARAFIALNY BIEG ULICZNY  ŚW. URBANA  STRZEBIŃ 2022
Miejsce i data imprezy: Strzebiń, 22 maja 2022
Organizator: Dom Kultury w Strzebiniu
Gmina Koszęcin
Parafia Św. Krzyża w Strzebiniu

Współorganizatorzy:

Ochotnicza Straż Pożarna w Strzebiniu
LKS „VICTORIA” Strzebiń
Szkoła Podstawowa w Strzebiniu
Regulamin Regulamin biegu

Mapa biegu
Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 106
- Mistrzostwa Szkoły Podstawowe w StrzebiniuWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 106

Zapisy zostały zamknięte

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1KrauseSzymonMPOL10KMTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryZapłacono
2GrundMarekMPOL10KM, MSStrzebińMafia Team LubliniecZapłacono
3BonkAntoniMPOL10KMKochciceMafia Team Lubliniec
4KaszubaAleksandraKPOL10KM, MSTworógZapłacono
5BieleckaMagdalenaKPOL10KMRusinowiceMafia Team LubliniecZapłacono
6WajdaEwelinaKPOL10KMRusinowiceMafia Team Lubliniec
7KordzińskiKazimierzMPOL10KMLubliniecMafia Team Lubliniec
8SwobodaLeszekMPOL10KMSolarniaMafia Team Lubliniec
9GaluskaAgnieszkaKPOL10KMLubliniecZapłacono
10HajdaJustynaKPOL10KMRadzionkówMafia Team LubliniecZapłacono
11PotempaWojciechMPOL10KMBoronówZapłacono
12RogowskiMaciekMPOL10KMTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry/F4Zapłacono
13MüllerBernardMPOL10KMLubliniecEthosEnergy PolandZapłacono
14BrolHenrykMPOL10KMGlinicaPasze Bios KochanowiceZapłacono
15GrudniewskiRafałMPOL10KMTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie Góry
16BrolKrzysztofMPOL10KMLisowiceKwietny BiegZapłacono
17KrawczykMartaKPOL10KMZawadzkieZawadzkie BiegnieZapłacono
18WręczyckiŁukaszMPOL10KMLubliniec
19MańkaMariaKPOL10KM, MSStrzebińZapłacono
20SikoraKatarzynaKPOL10KM42-700 LubliniecBez klubuZapłacono
21FranczukMartynaKPOL10KMBoronówZapłacono
22RudkoMichałMPOL10KMZdziechowiceKluczborska Grupa BiegowaZapłacono
23MazurKrzysztofMPOL10KMCzęstochowa
24ZającTomaszMPOL10KMLubliniec
25WręczyckiRobertMPOL10KMKaletyO co biega w KaletachZapłacono
26NiedbałAdamMPOL10KMSiewierzSilesia Nordic Team
27MalinaAdamMPOL10KMBojszowyZapłacono
28RozwadowskiTomaszMPOL10KMBrzeg
29DadelaAntoniMPOL10KMKrzepiceLKS vikroria Olesno
30TomaszewskaIzabelaKPOL10KMTarnowskie GóryWKB Meta LubliniecZapłacono
31PędziwiatrRobertMPOL10KMBlachowniaZapłacono
32PawełczakMateuszMPOL10KMZłochowiceZapłacono
33PawełczakBarbaraKPOL10KMZłochowiceZapłacono
34StillerKarolMPOL10KMKusiętaPodkowa Janów
35KupibidaBogusławaKPOL10KMKatowiceSilesia Nordic TeamZapłacono
36KupibidaBogusławaKPOL10KMKatowiceSilesia Nordic Team
37BorekBogusławMPOL10KM, MSStrzebińO co biega w Kaletach
38SkalskaAnnaKPOL10KMBytomCarbon Silesia Sport
39PrzyrowskiDanielMPOL10KMStrzebińBez klubuZapłacono
40KuczmierczykJanuszMPOL10KMMyslowiceZapłacono
41PietrysiakStefanMPOL10KMZabrze
42GarcorzDawidMPOL10KMDzielnaMafia Team LubliniecZapłacono
43ZiajaAgnieszkaKPOL10KMKoszęcinZapłacono
44BarwickaMarzenaKPOL10KMBoronówZapłacono
45BrychcyWioletaKPOL10KMGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
46GrybośPiotrMPOL10KMKoszęcinZapłacono
47GuzyAndrzejMPOL10KMDąbrowa Górnicza
48MajWitoldMPOL10KMWręczycaOldboys TruskolasyZapłacono
49GlancJanMPOL10KMStrzebińZapłacono
50KluczniakMikołajMPOL10KMGliwiceZapłacono
51ZajdelDariuszMPOL10KMZawadzkieZawadzkie BiegnieZapłacono
52GaidaJanMPOL10KMŻyglinBiegam bo chcęZapłacono
53FokczyńskaEwaKPOL10KMLubliniecWKB Meta LubliniecZapłacono
54HućTomaszMPOL10KMKoszęcinZapłacono
55SobaniaRafałMPOL10KMTworóg
56HolonaWojciechMPOL10KMRybnikAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
57JaneczekWiesławMPOL10KMTrębaczewKlub Biegacza Warta
58KaczmarczykSebastianMPOL10KMLubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
59PelikanArturMPOL10KMKłobuckNGB Kłobuck/Wkurw_TeamZapłacono
60MałczakMarcinMPOL10KMLubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
61RduchGrzegorzMPOL10KM, MSTworógBraveheartZapłacono
62SobczykDawidMPOL10KMBrynekDavids CamStudioZapłacono
63KoziaraGrzegorzMPOL10KMTarnowskie GórySrebrni Biegacze Tarnowskie GóryZapłacono
64PacanaPatrykMPOL10KMTarnowskie GóryZapłacono
65MazurekIzabelaKPOL10KMŚwiętochłowiceZapłacono
66CyptorJakubMPOL10KMKoszęcinZapłacono
67KowalikAnnaKPOL10KMLubliniecTuryściZapłacono
68BuryJarosławMPOL10KMLubliniecTuryściZapłacono
69RękowiczPawełMPOL10KMPraszkaZapłacono
70RękowiczPiotrMPOL10KMKowaleZapłacono
71HoliWojciechMPOL10KMKoszęcinBiegam bo lubię
72KitaMarianMPOL10KMStrzebin'KB StrzelcZapłacono
73SznapkaEugeniuszMPOL10KMŚwiętochłowiceZapłacono
74SznapkaHalinasKPOL10KMŚwiętochłowiceZapłacono
75StefanKuczMPOL10KM, MSStrzebińKB Strzelec
76KuczStefanMPOL10KM, MSStrzebińKB StrzelecZapłacono
77MargasińskiJulianMPOL10KMKamienica PolskaBez klubuZapłacono
78CupiałZenonMPOL10KMMyszkówZapłacono
79CupiałMariuszMPOL10KMMyszkówZapłacono
80PydaGrzegorzMPOL10KMCzęstochowaBiegam bo lubięZapłacono
81KucharczykBenedyktMPOL10KMBoronówJedność BoronówZapłacono
82SzafarczykNicolaKPOL10KMPawonkówMafia Team LubliniecZapłacono
83DzikowskiJozefMPOL10KMTymowaKB PerlaZapłacono
84WcisłoSławomirMPOL10KMWoźnikiO co biega w Kaletach
85MachońMarcinMPOL10KMKaletyTeam KOPEĆZapłacono
86KalinowskaJolantaKPOL10KMBielsko-Biała
87GatysPatrykMPOL10KMStrzebiń
88LupaPiotrMPOL10KMDąbrowa GórniczaZapłacono
89MańkaRobertMPOL10KM, MSStrzebiń
90LenartWojciechMPOL10KM, MSStrzebińZapłacono
91NowakJózefMPOL10KMWozniki
92CabanJakubMPOL10KMMoskorzewZapłacono
93NowakŁukaszMPOL10KMDobrodzieńZapłacono
94KabataRomanMPOL10KMRudnikiKB Falstart RudnikiZapłacono