maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XXXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny

Miejsce i data imprezy: Zamość, 31 sierpnia 2022
Organizator: Miasto Zamość
OSiR Zamość

WSPÓŁORGANIZATORZY:
Powiat Zamojski
Gmina Zamość
Gmina Nielisz
Miasto Zwierzyniec
Miasto Krasnobród
Gmina Skierbieszów
Regulamin Regulamin biegu

TERMIN
1. I ETAP: Zamość - Zwierzyniec 28,400 km - 31.08.2022 r. (środa), START godz. 10:30
2. II ETAP: Zamość - Krasnobród 33,9025 km - 01.09.2022 r. (czwartek), START godz. 10:30
3. III ETAP: Sitaniec - Skierbieszów 16,600 km - 02.09.2022 r. (piątek), START godz. 10:30
4. IV ETAP: Nielisz – Zamość /Półmaraton im. Czesławy Kwoki/ 21,0975 km – 03.09.2022 r. (sobota), START godz. 10:00
Kategorie:
- Udział we wszystkich etapach XXXIII Biegu Pokoju Pamięci Dzieci ZamojszczyznyWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 116
- Wybierz etapy, w których chcesz wystartowaćWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 116

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1HelmanLeszekMPOLBIEGBarchaczowZamość BiegaZapłacono
2ZnójTomaszMPOLBIEGBorki-PaduchySfora BMK
3BłaszkiewiczAndrzejMPOLBIEGBrodnica, Woj. Kuj. PomorskieBrodnicaZapłacono
4PopielnickiŁukaszMPOLETAP, IV ETAPChełmZapłacono
5ŚcibiszMartaKPOLBIEGCzeladzTkkf Saturn czeladz
6SobchinskayaNataliyaKUKRBIEG, WDonieck
7BrychcyWioletaKPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
8PacułaPiotrMPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
9StasiakKrzysztofMPOLBIEGGłogów MałopolskiSTT
10MenetBeataKPOLBIEG, RGrodzisk WielkopolskiSkate2City
11MenetKrystianMPOLBIEG, RGrodzisk WielkopolskiSkate2City
12KurzawskiTomaszMPOLBIEG, NHoryszów
13BartnikWojciechMPOLBIEGHrubieszówUnia HrubieszówZapłacono
14SzadyTomaszMPOLETAP, IV ETAPHrubieszówUnia Hrubieszów
15KołakowskiPrzemekMPOLBIEGKalinowiceZamość Biega
16JonekMichaelMPOLBIEG, WKąty OpolskieIKS Feniks Opole
17PodsiadłoPawełMPOLETAP, IV ETAPKielceKorona Kielce
18MigasAnnaKPOLBIEGKleszczówAKMB Pedziwiatr GliwiceZapłacono
19NowickiRobertMPOLBIEG, WKłodzkoStart Szczecin
20OroszováAnnaKSVKBIEG, WKosice
2136BKrakowskie PrzedmieścieMPOLETAP, IV ETAPKrasnystawLubelskie
22MaruchaTomaszMPOLETAP, IV ETAPKrasnystawDrużyna Ż
23KowalewskiJanMPOLBIEGLegionowo
24HudecMilošMSVKBIEG, WLiptovský MikulášHandbike Liptov
25JarzynkaKrzysztofMPOLBIEGLublinK2
26MarcinekKrzysztofMPOLBIEG, RLublinPZU SPORT TEAM
27SmykMariuszMPOLBIEGLublinZapłacono
28SzczepuchDorotaKPOLBIEGŁabu6Zamość Biega
29PodlipnyMarekMPOLBIEGŁęcznaLw.Bogdanka
30SochajPawełMPOLBIEG, WŁódźVeloAktiv KrakówZapłacono
31WiśniewskiMarekMPOLBIEG, WNamysłówVeloAktiv Kraków
32OlbryśStanisław AdamMPOLBIEGNasielskKB Legionowo
33MadajováKristínaKSVKBIEG, WNitraSila rûk Východu
34WątorRobertMPOLBIEG, WNowy SączVeloAktiv Kraków
35KabzaGrzegorzMPOLBIEG, RNowy TomyślSkate2CityZapłacono
36KabzaLucynaKPOLBIEG, RNowy TomyślSkate2City
37HrycajMarcinMPOLBIEGOpoleKB Odra Opole
38WłodarczykPawełMPOLBIEGOpoleKB Odra Opole
39WilkowskiMirosławMPOLBIEGOstrołękaPromyk Ciechanów
40CzerwiecJarosławMPOLETAP, III ETAP, ROstroweiec Świętokrzyski
41KotowiczTadeuszMPOLBIEGOtwock
42MalinowskiPiotrMPOLETAP, I ETAPPłock
43OrečnýMarošMSVKBIEG, WPrešovSila rûk Východu
44ZaczkowskaWiolettaKPOLBIEG, RPrzecławTR STARBLADE
45JankowskiEugeniuszMPOLBIEGPuławyOPEC Pulawy
46WeremkoGrzegorzMPOLBIEGPuławyMultimedia Runners PuławyZapłacono
47BasaPrzemysławMPOLBIEGRuda ŚląskaKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
48MasnykIrynaKPOLBIEGRuda ŚląskaKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
49HolonaWojciechMPOLBIEGRybnikAKMB Pedziwiatr GliwiceZapłacono
50MaszayPeterMSVKBIEG, WRybníkHandbike Team Slovakia
51KnapikSebastianMPOLBIEGRzeszówButyjana.pl
52StrzałkowskiMichał StrzałkowskiMPOLBIEGSiedlceMORSY SIEDLCE
53KulikKatarzynaKPOLETAP, IV ETAPSitaniec
54NadolskiMichałMPOLETAP, IV ETAPSitno
55TureckaKasiaKPOLETAP, III ETAPSkierbieszów
56BalPavloMUKRBIEG, WSolonka
57PlewaKrzysztofMPOLBIEG, WSromowce NiżneVeloAktiv Kraków
58LizutKrzysztofMPOLBIEG, RStargardTR STARBLADE
59LisBeataKPOLETAP, IV ETAPŚwidnik
60PawlakGrzegorzMPOLBIEGTopola3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
61KubisiakKarolinaKPOLBIEG, RToruńZapłacono
62BłachnioKatarzynaKPOLETAP, IV ETAP, RWarszawaZapłacono
63MisztelaWitoldMPOLBIEG, WWarszawaIKS Smok Orneta
64PoczmanAgataKPOLETAP, IV ETAP, RWarszawaZapłacono
65PytkaAndrzejMPOLBIEGWarszawaZamość Biega
66ZiółkowskiJacekMPOLBIEG, NWarszawa - Ursynów
67KuchtaDariuszMPOLBIEG, WWarzyceVeloAktiv Kraków
68WachMagdalenaKPOLETAP, I ETAPZamosc
69AdamczukSebastianMPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
70BerbeckiDawidMPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
71BrzozowskiAndrzejMPOLETAP, IV ETAPZamośćWarszawskie Koło Zamościan
72CzujStanisławMPOLETAP, IV ETAPZamośćZamość Biega
73JakubczakAleksandraKPOLETAP, IV ETAPZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
74MiazgaJanuszMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
75PakułaTomaszMPOLBIEGZamośćZamość Biega
76RepeckiMarcinMPOLBIEGZamośćZamość Biega
77SawickiPawełMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
78SmoluchRyszardMPOLBIEGZamośćPolicjaZapłacono
79Sokalska-PizunRoksanaKPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
80SokalskiSławomirMPOLBIEGZamośćZAMOŚĆ BIEGAZapłacono
81Tomaszewska-ŁośIlonaKPOLETAP, IV ETAPZamość
82WróblewskiMichałMPOLETAP, IV ETAPZamość
83ZiembaRafałMPOLETAP, IV ETAPZamośćZamość Biega
84BalickiZbigniewMPOLETAP, I ETAPZwierzyniecForest Carabus Team