maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

XXXIII Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny

Miejsce i data imprezy: Zamość, 31 sierpnia 2022
Organizator: Miasto Zamość
OSiR Zamość

WSPÓŁORGANIZATORZY:
Powiat Zamojski
Gmina Zamość
Gmina Nielisz
Miasto Zwierzyniec
Miasto Krasnobród
Gmina Skierbieszów
Regulamin Regulamin biegu

TERMIN
1. I ETAP: Zamość - Zwierzyniec 28,400 km - 31.08.2022 r. (środa), START godz. 10:30
2. II ETAP: Zamość - Krasnobród 33,9025 km - 01.09.2022 r. (czwartek), START godz. 10:30
3. III ETAP: Sitaniec - Skierbieszów 16,600 km - 02.09.2022 r. (piątek), START godz. 10:30
4. IV ETAP: Nielisz – Zamość /Półmaraton im. Czesławy Kwoki/ 21,0975 km – 03.09.2022 r. (sobota), START godz. 10:00
Kategorie:
- Udział we wszystkich etapach XXXIII Biegu Pokoju Pamięci Dzieci ZamojszczyznyWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 123
- Wybierz etapy, w których chcesz wystartowaćWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 123

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1BalickiZbigniewMPOLETAP, I ETAPZwierzyniecForest Carabus Team
2HolonaWojciechMPOLBIEGRybnikAKMB Pedziwiatr GliwiceZapłacono
3BartnikWojciechMPOLBIEGHrubieszówUnia HrubieszówZapłacono
4ZaczkowskaWiolettaKPOLBIEG, RPrzecławTR STARBLADE
5BrychcyWioletaKPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
6ZnójTomaszMPOLBIEGBorki-PaduchySfora BMK
7SzadyTomaszMPOLETAP, IV ETAPHrubieszówUnia Hrubieszów
8PakułaTomaszMPOLBIEGZamośćZamość Biega
9MaruchaTomaszMPOLETAP, IV ETAPKrasnystawDrużyna Ż
10KurzawskiTomaszMPOLBIEG, NHoryszów
11KotowiczTadeuszMPOLBIEGOtwock
12OlbryśStanisław AdamMPOLBIEGNasielskKB Legionowo
13CzujStanisławMPOLETAP, IV ETAPZamośćZamość Biega
14SokalskiSławomirMPOLBIEGZamośćZAMOŚĆ BIEGAZapłacono
15KnapikSebastianMPOLBIEGRzeszówButyjana.pl
16AdamczukSebastianMPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
17SmoluchRyszardMPOLBIEGZamośćPolicjaZapłacono
18Sokalska-PizunRoksanaKPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
19NowickiRobertMPOLBIEG, WKłodzkoStart Szczecin
20ZiembaRafałMPOLETAP, IV ETAPZamośćZamość Biega
21BasaPrzemysławMPOLBIEGRuda ŚląskaKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
22KołakowskiPrzemekMPOLBIEGKalinowiceZamość Biega
23PacułaPiotrMPOLBIEGGliwiceAKMB Pędziwiatr GliwiceZapłacono
24MalinowskiPiotrMPOLETAP, I ETAPPłock
25MaszayPeterMSVKBIEG, WRybníkHandbike Team Slovakia
26WłodarczykPawełMPOLBIEGOpoleKB Odra Opole
27SochajPawełMPOLBIEG, WŁódźVeloAktiv KrakówZapłacono
28SawickiPawełMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
29PodsiadłoPawełMPOLETAP, IV ETAPKielceKorona Kielce
30BalPavloMUKRBIEG, WSolonka
31SobchinskayaNataliyaKUKRBIEG, WDonieck
32WilkowskiMirosławMPOLBIEGOstrołękaPromyk Ciechanów
33HudecMilošMSVKBIEG, WLiptovský MikulášHandbike Liptov
34StrzałkowskiMichał StrzałkowskiMPOLBIEGSiedlceMORSY SIEDLCE
35WróblewskiMichałMPOLETAP, IV ETAPZamość
36NadolskiMichałMPOLETAP, IV ETAPSitno
37JonekMichaelMPOLBIEG, WKąty OpolskieIKS Feniks Opole
38ŚcibiszMartaKPOLBIEGCzeladzTkkf Saturn czeladz
39OrečnýMarošMSVKBIEG, WPrešovSila rûk Východu
40SmykMariuszMPOLBIEGLublinZapłacono
41WiśniewskiMarekMPOLBIEG, WNamysłówVeloAktiv Kraków
42PodlipnyMarekMPOLBIEGŁęcznaLw.Bogdanka
43RepeckiMarcinMPOLBIEGZamośćZamość Biega
44WachMagdalenaKPOLETAP, I ETAPZamosc
45PopielnickiŁukaszMPOLETAP, IV ETAPChełmZapłacono
46KabzaLucynaKPOLBIEG, RNowy TomyślSkate2City
47HelmanLeszekMPOLBIEGBarchaczowZamość BiegaZapłacono
48StasiakKrzysztofMPOLBIEGGłogów MałopolskiSTT
49PlewaKrzysztofMPOLBIEG, WSromowce NiżneVeloAktiv Kraków
50MarcinekKrzysztofMPOLBIEG, RLublinPZU SPORT TEAM
51LizutKrzysztofMPOLBIEG, RStargardTR STARBLADE
52JarzynkaKrzysztofMPOLBIEGLublinK2
53MenetKrystianMPOLBIEG, RGrodzisk WielkopolskiSkate2City
54MadajováKristínaKSVKBIEG, WNitraSila rûk Východu
5536BKrakowskie PrzedmieścieMPOLETAP, IV ETAPKrasnystawLubelskie
56BłachnioKatarzynaKPOLETAP, IV ETAP, RWarszawaZapłacono
57TureckaKasiaKPOLETAP, III ETAPSkierbieszów
58KubisiakKarolinaKPOLBIEG, RToruń
59MiazgaJanuszMPOLBIEGZamośćZamość BiegaZapłacono
60KowalewskiJanMPOLBIEGLegionowo
61MasnykIrynaKPOLBIEGRuda ŚląskaKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
62Tomaszewska-ŁośIlonaKPOLETAP, IV ETAPZamość
63WeremkoGrzegorzMPOLBIEGPuławyMultimedia Runners PuławyZapłacono
64PawlakGrzegorzMPOLBIEGTopola3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
65KabzaGrzegorzMPOLBIEG, RNowy TomyślSkate2CityZapłacono
66JankowskiEugeniuszMPOLBIEGPuławyOPEC Pulawy
67SzczepuchDorotaKPOLBIEGŁabu6Zamość Biega
68BerbeckiDawidMPOLBIEGZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
69MenetBeataKPOLBIEG, RGrodzisk WielkopolskiSkate2City
70LisBeataKPOLETAP, IV ETAPŚwidnik
71OroszováAnnaKSVKBIEG, WKosice
72MigasAnnaKPOLBIEGKleszczówAKMB Pedziwiatr GliwiceZapłacono
73PytkaAndrzejMPOLBIEGWarszawaZamość Biega
74BrzozowskiAndrzejMPOLETAP, IV ETAPZamośćWarszawskie Koło Zamościan
75BłaszkiewiczAndrzejMPOLBIEGBrodnica, Woj. Kuj. PomorskieBrodnicaZapłacono
76JakubczakAleksandraKPOLETAP, IV ETAPZamość3 Zamojski Batalion Zmechanizowany
77PoczmanAgataKPOLETAP, IV ETAP, RWarszawaZapłacono