maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IX BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 12:00

IX BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 12:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Park Miejski im. F. Chopina, ul. Traugutta), 02 lipca 2022
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Regulamin Regulamin

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres slawomir.cypel@o2.pl
Kategorie:
- Bieg na 10 km - fale od 12:00Wolne miejsca: b.d.

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Gembarzewska-AdachZofiaKPOL1982GrójecCarbon GymSZapłacono
2BłaszczakMirosławMPOL1980Adamowa GóraLZapłacono
3DolataAnaKPOL1985CzapuryS
4FabiśSebastianMPOL1977Czarna WodaBlack WaterLZapłacono
5KromiszewskiSzymonMPOL1993DobraM
6SewerynowiczMichałMPOL1985OtwockWilk Trenuje Family WTFM
7NiżnikMaciejMPOL1994SochaczewM
8AdamkiewiczIzabelaKPOL1975Biały ŁugS
9WaszczyszynBożenaKPOL1978ŁosiceI love PrzylesieL
10SzewczykDorotaKPOL1991JabłonnaI love PrzylesieM
11RadomskiArturMPOL1978JabłonnaI love PrzylesieL
12OsełkaGrażynaKPOL1978Jaroszowa WolaMorsy biegająMZapłacono
13MiniakLidiaKPOL1980JablonnaI love PrzylesieS
14MiniakMarekMPOL1975JablonnaI love PrzylesieM
15PereczkowskaAgnieszkaKPOL1981WarszawaI love PrzylesieM
16RabczakMarcinMPOL1993SochaczewLZapłacono
17ManiaAnnaKPOL1986WarszawaSZapłacono
18GórczakUrszulaKPOL1976JabłonnaI love PrzylesieL
19SzubaAdamMPOL2001TomarynyLZapłacono
20RadomskaUlaKPOL1979JabłonnaI love PrzylesieS
21PodrażkaŁukaszMPOL1976StarowiejskaM
22RybińskiKamilMPOL1988Tomaszów MazowieckiMZapłacono
23CybrukMateuszMPOL2004Boża WolaMZapłacono
24CieplikKamilMPOL1994Leźnica Wielka OsiedleMZapłacono
25CieplikMarcinMPOL1983OzorkówKs GruchaMZapłacono
26BardziakPiotrMPOL1982PiasecznoM
27BalcerakAgnieszkaKPOL1979Sochaczew KątyS
28DudzińskiEmilMPOL1987SochaczewMZapłacono
29DobranjaKamilMPOL1993WarszawaSZapłacono
30DziukAnnaKPOL1976WarszawaM
31ScicińskaOlgaKPOL1979WarszawaM
32WawrzyniakDawidMPOL1973Kąty WrocławskieXL
33ReyAndrzejMPOL1974WarszawaReyRunningTeamXL
34WilczewskiŁukaszMPOL1984KrakówM
35TarasiukAgnieszkaKPOL1988KrakówS
36KuśDominikMPOL1986ZielkowiceŁowickie KorbyL
37WilkJarekMPOL1971WarszawaBemowo BiegaM
38JelińskiTomaszMPOL1980ŁaskNABITE KARABINYL
39UtrataAleksandraKPOL1981BaniochaGóra biega, Kondycja PiasecznoM
40KowalskiWojciechMPOL1985SochaczewDragon FC SochaczewXLZapłacono
41LewandowskiOskarMPOL1996ŁaskNABITE KARABINYL
42KowalskiAndrzejMPOL1982SochaczewDragon FC SochaczewXLZapłacono
43LubickiDanielMPOL1994Tomaszów MazowieckiL
44SusikŁukaszMPOL1991Tomaszów MazowieckiXXL
45WaszczyszynRobertMPOL1978JabłonnaI love PrzylesieL
46SzymanowskiMichałMPOL1982Ożarów MazowieckiM
47SzopiakKatarzynaKPOL1980JabłonnaI love PrzylesieM
48SzopiakMarekMPOL1977JabłonnaI love PrzylesieXL
49KisiolekJaroslawMPOL1982WarszawaM
50MyślińskiKonradMPOL1981WarszawaM
51AndrjanikIwonaKPOL1993Korytów AS
52PętlakGrzegorzMPOL1988SochaczewM
53ŁaskawskiMichałMPOL1982KrakówXL
54ZimakowskiBartłomiejMPOL1996PłockL
55JasińskiMarcinMPOL1984WinnicaL
56SekułaBartłomiejMPOL1998WrocławAkademia Wojsk LądowychL