maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

IX BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 12:00

IX BIEG CICHOCIEMNYCH - fala 12:00
Miejsce i data imprezy: Sochaczew (Amfiteatr przy ul. Podzamcze), 02 lipca 2022
Organizator: UKS Dragon Fight Club
Burmistrz Miasta Sochaczewa - Piotr Osiecki
Regulamin Regulamin

LISTA STARTOWA Z PODZIAŁEM NA GRUPY 10 KM

Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres 
slawomir.cypel@o2.pl
Kategorie:
- Bieg na 10 km - fale od 12:00Wolne miejsca: b.d.

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Gembarzewska-AdachZofiaKPOL1982GrójecCarbon GymSZapłacono
2BłaszczakMirosławMPOL1980Adamowa GóraLZapłacono
3DolataAnaKPOL1985CzapurySZapłacono
4FabiśSebastianMPOL1977Czarna WodaBlack WaterLZapłacono
5KromiszewskiSzymonMPOL1993DobraMZapłacono
6NiżnikMaciejMPOL1994SochaczewMZapłacono
7AdamkiewiczIzabelaKPOL1975Biały ŁugSZapłacono
8WaszczyszynBożenaKPOL1978ŁosiceI love PrzylesieLZapłacono
9SzewczykDorotaKPOL1991JabłonnaI love PrzylesieMZapłacono
10RadomskiArturMPOL1978JabłonnaI love PrzylesieLZapłacono
11MiniakLidiaKPOL1980JablonnaI love PrzylesieSZapłacono
12MiniakMarekMPOL1975JablonnaI love PrzylesieMZapłacono
13PereczkowskaAgnieszkaKPOL1981WarszawaI love PrzylesieMZapłacono
14RabczakMarcinMPOL1993SochaczewLZapłacono
15ManiaAnnaKPOL1986WarszawaSZapłacono
16GórczakUrszulaKPOL1976JabłonnaI love PrzylesieLZapłacono
17SzubaAdamMPOL2001TomarynyLZapłacono
18RadomskaUlaKPOL1979JabłonnaI love PrzylesieSZapłacono
19PodrażkaŁukaszMPOL1976StarowiejskaDZiady OCRMZapłacono
20RybińskiKamilMPOL1988Tomaszów MazowieckiMZapłacono
21CybrukMateuszMPOL2004Boża WolaMZapłacono
22CieplikKamilMPOL1994Leźnica Wielka OsiedleMZapłacono
23CieplikMarcinMPOL1983OzorkówKs GruchaMZapłacono
24BardziakPiotrMPOL1982Piaseczno6MBOTMZapłacono
25BalcerakAgnieszkaKPOL1979Sochaczew KątySZapłacono
26DudzińskiEmilMPOL1987SochaczewMZapłacono
27DobranjaKamilMPOL1993WarszawaSZapłacono
28ScicińskaOlgaKPOL1979WarszawaM
29WawrzyniakDawidMPOL1973Kąty WrocławskieXLZapłacono
30WilczewskiŁukaszMPOL1984KrakówMZapłacono
31TarasiukAgnieszkaKPOL1988KrakówSZapłacono
32KuśDominikMPOL1986ZielkowiceŁowickie KorbyL
33WilkJarekMPOL1971WarszawaBemowo BiegaM
34UtrataAleksandraKPOL1981BaniochaGóra biega, Kondycja PiasecznoMZapłacono
35KowalskiWojciechMPOL1985SochaczewDragon FC SochaczewXLZapłacono
36LewandowskiOskarMPOL1996ŁaskNABITE KARABINYL
37KowalskiAndrzejMPOL1982SochaczewDragon FC SochaczewXLZapłacono
38LubickiDanielMPOL1994Tomaszów MazowieckiLZapłacono
39SusikŁukaszMPOL1991Tomaszów MazowieckiXXLZapłacono
40WaszczyszynRobertMPOL1978JabłonnaI love PrzylesieLZapłacono
41SzymanowskiMichałMPOL1982Ożarów MazowieckiMZapłacono
42SzopiakKatarzynaKPOL1980JabłonnaI love PrzylesieMZapłacono
43SzopiakMarekMPOL1977JabłonnaI love PrzylesieXLZapłacono
44KisiolekJaroslawMPOL1982WarszawaJAMAKO OCRMZapłacono
45MyślińskiKonradMPOL1981WarszawaJAMAKO OCRMZapłacono
46AndrjanikIwonaKPOL1993Korytów ASZapłacono
47PętlakGrzegorzMPOL1988SochaczewMZapłacono
48ŁaskawskiMichałMPOL1982KrakówXLZapłacono
49ZimakowskiBartłomiejMPOL1996PłockL
50JasińskiMarcinMPOL1984WinnicaLZapłacono
51SekułaBartłomiejMPOL1998WrocławAkademia Wojsk LądowychLZapłacono
52BrzezińskiŁukaszMPOL1994SochaczewXLZapłacono
53RudnickiPawełMPOL1980TeresinDragon FC SochaczewXLZapłacono
54KaczorowskiKrzysztofMPOL1995SochaczewXLZapłacono
55DąbrowskiMateuszMPOL1996SochaczewLZapłacono
56StefaniakMarcinMPOL1991JanuszewLZapłacono
57NikołajówAdamMPOL1977WarszawaOddział ZabezpieczeniaMZapłacono
58KrystyjanikOlgaKPOL1998ŁyszkowiceSZapłacono
59IskraArturMPOL1988WładysławówSZapłacono
60DanielewiczMarcinMPOL1994SzczecinDPT Run team SzczecinL
61ŻywiecArkadiuszMPOL1987ŻabnoHunters Ocr TeamXL
62KamejszaEmilMPOL1991WarszawaMZapłacono
63BaranPaulinaKPOL1993Warszawa64 Batalion Lekkiej PiechotySZapłacono
64ZowczakZdzisławMPOL1974Grodzisk Mazowiecki64 Batalion Lekkiej PiechotyXLZapłacono
65OlejnikMateuszMPOL1990SochaczewBrak klubuLZapłacono
66WojdaJarosławaMPOL1989ŁaguszewSZapłacono
67GruszkaMarcinMPOL1987WarszawaLZapłacono
68SzutkoMichałMPOL1994WarszawaMZapłacono
69ZawackaKarolinaKPOL1984WarszawaSZapłacono
70Duda-KalbarczykWiolaKPOL1984ZielkowiceKLUB ZIMORODKASZapłacono
71ŁopatkaOlgaKPOL1979LudwikówKLUB ZIMORODKASZapłacono
72FurmanKamilMPOL1997Skowroda PłdKLUB ZIMORODKALZapłacono
73WąsekTomaszMPOL1976Starogard GdańskiXLZapłacono
74OszkielMateuszMPOL1993Seroki-ParcelaMZapłacono
75SzostakMagdalenaKPOL1989Wólka KozodawskaLZapłacono
76ZielińskiMarcinMPOL1984WarszawaOrdoniakiSZapłacono
77KaliszMaciejMPOL1983Grodzisk MazowieckiFCC Team Grodzisk MazowieckiLZapłacono
78MajewskiMarcinMPOL1974WarszawaOrdoniakiMZapłacono
79WalichnowskiKonradMPOL1990TeresinMZapłacono
80TymoszczukŁukaszMPOL1983Wilkowa WieśM
81LipczynskiAdamMPOL2004SochaczewDragon FC SochaczewSZapłacono
82PiotrowskiMichałMPOL1984Podolszyn NowyKlub DagmaryXLZapłacono
83WitekArturMPOL1985JózefosławKlub DagmaryLZapłacono
84HirszJacekMPOL1981Grodzisk MazowieckiXLZapłacono
85HirszMartaKPOL1981Grodzisk MazowieckiLZapłacono
86RadomskiMichałMPOL1977Łomianki32 drOPLZapłacono
87SaliszewskiPiotrMPOL1985Nasielsk32 drOPXLZapłacono
88LaczkowskiGrzegorzMPOL1981Warszawa32 drOPMZapłacono
89SiemieńczukBogumiłMPOL1983Warszawa32 drOPMZapłacono
90KoczwaraAgnieszkaKPOL1981Warszawa32 drOPMZapłacono
91PenkalskiTomaszMPOL1977Wieliszew32 drOPXLZapłacono
92WonchockiPrzemysławMPOL1981Warszawa32 drOPXLZapłacono
93SiekierskiAndrzejMPOL1985Legionowo32drOPMZapłacono
94MasłowskiRomanMPOL1985Ciechanów32 drOPMZapłacono
95KrzyżewskiPawełMPOL1980BrwinówMZapłacono
96WąsikLechMPOL1984BłonieMZapłacono
97KoziełPiotrMPOL1983Grodzisk MazowieckiDogoń Grodzisk MazowieckiMZapłacono
98SzczepanikAnetaKPOL1985MyslakowKLUB ZIMORODKAMZapłacono
99GąsiorKamilMPOL1987Warszawa32drOPMZapłacono
100RembiejewskiEmilMPOL1989Pułtusk32 drOPLZapłacono
Strona 1 z 2