maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg Tropem Wilczym - Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Bieg Tropem Wilczym - Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Miejsce i data imprezy: Grodków, 06 marca 2022
Organizator: Fundacja Wolność i Demokracja
Międzyzakładowa Organizacja Związkowa NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania w Grodkowie
Regulamin Regulamin zawodów

Warunki Udziału w Biegu Tropem Wilczym

Zasady Rejestracji

Zasady Płatności

MAPKA BIEGU 5 km
.
Kategorie:
- Bieg Tropem Wilczym - 5 kmWolne miejsca: 104

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BochenekMateuszMPOL2KM1988ZbickoZbickoLZapłacono
2BohoSławomirMPOL1986NysaKlub HDK PCK Saper przy 1psap w BrzeguM
3BohoAleksandraKPOL2KM1986NysaS
4LipińskiRafałMPOL2KM1990BrzegArciszewskiteamM
5LetkiPawełMPOL2KM1980Włostowa 80Klub HDK PCK Saper przy 1psap w BrzeguXL
6JachniewiczDawidMPOL1986BrzegKlub HDK PCK Saper przy 1psap w BrzeguMZapłacono
7ModzelewskiAndrzejMPOL2KM1982ZbickoZbickoMZapłacono
8KuczyńskiAlbertMPOL1987BrzegSBRT WrocławS
9CiesielskiMaciekMPOL1981WrocławCIESIU TEAMM
10BanachowskiWaldemarMPOL2KM1976BrzegBRZEG WALVET TEAMM
11RojewskiWojciechMPOL1984Chróścina Nyska"Kryptonim T-IV"LZapłacono
12GrzybowskiMaciejMPOL2003GrodkówKotwica BrzegL
13GromadzkiMateuszMPOL1992MlodoszowiceL
14Buganik-GutwinskaPatrycjaKPOL1990BrzegMZapłacono
15BuganikZbigniewMPOL2KM1967BrzegKlub HDK PCK Saper przy 1psap w BrzeguXL
16KastelikMichałMPOL2KM1984Brzeg"Kryptonim T-IV"LZapłacono
17CebulaGerardMPOL2KM1963Zimnice WielkieXLZapłacono
18DomińskiHenrykMPOL1985BrzegBRZEG WALVET TEAMMZapłacono
19PłonkaBartoszMPOL1995ZbickoZbickoL
20PiskorskaKatarzynaKPOL1974OlszankaKotwica BrzegMZapłacono
21PiskorskiRobertMPOL1969OlszankaLZapłacono
22KusiakOlgaKPOL2KM1982BrzegXL
23KulawiakGrzegorzMPOL1989OpoleM
24WalidudaAnnaKPOL1981GrodkówKotwica BrzegM
25WalidudaDamianMPOL2KM2002GrodkówKotwica BrzegL
26RusznicaRafałMPOL1992OpoleBieg OpolskiM
27RodakMirosławMPOL1963SkoroszyceXL
28RaczkowskiAlbertMPOL1972BrzegKotwica BrzegLZapłacono
29WołowiczDanielMPOL1988GliwiceLZapłacono
30WierzbickiBartoszMPOL1992BrzegM
31KarasowskiŁukaszMPOL1983Brzeg1. Pułk Saperów BrzegM
32BiałowąsPawełMPOL1981OławaKb harcownik Jelcz laskowiceM
33PłatekMateuszMPOL2KM1989Brzeg1. Pułk Saperów BrzegS
34SiudakŁukaszMPOL1986GałązczyceSpartanMZapłacono
35KlinAnetaKPOL1976BrzegMZapłacono
36KlinRobertMPOL1971BrzegWATAHAMZapłacono
37MaruszakRafałMPOL1980SkarbimierzLZapłacono
38Złośnik - KraskaSandraKPOL1993ŁambinowiceMZapłacono
39KawońAndrzejMPOL1954NamysłówL
40SzczutowskiŁukaszMPOL1990GrodkówCROSSFITMAYHEM/JUMPBOXPOLSKASZapłacono
41ŚwiercDariuszMPOL1972GrodkówXLZapłacono
42KołodziejczykMarcinMPOL2000GrodkówbiałeowceMZapłacono
43JończykRadosławMPOL2002GałązczyceM
44SadowskiRafałMPOL1980ChróścinaOSP-KSRG CHRÓŚCINAL
45WalczakAdrianMPOL2KM1995GałązczyceM
46PodsiadłoGrzegorzMPOL1996WójtowiceSpartanM
47JachećGrzegorzMPOL2KM2006LubszaKotwica BrzegLZapłacono
48PołednikKatarzynaKPOL1988SkoroszyceS
49WronaAdamMPOL2000SkorogoszczXL
50BłochMarekMPOL1959GrodkówPubliczna Szkoła Podstawowa w JędrzejowieL
51KołodziejRafałMPOL1988SycówKlub HDK PCK Saper przy 1psap w BrzeguLZapłacono
52KołodziejGrzegorzMPOL1987BrzegKlub HDK PCK Saper przy 1psap w BrzeguLZapłacono
53MeresMateuszMPOL1985NysaM
54MaruszakHenrykMPOL1955Skarbimierz OsiedleTEAM-H.R..MZapłacono
55GórakJarosławMPOL1976GrodkówLZapłacono
56ZimeckiMichałMPOL1983Tarnów GrodnowskiCROSSFITMAYHEM/JUMPBOXPOLSKAXLZapłacono
57MazurAndrzejMPOL1989GrodkówLZapłacono
58JabłońskaMałgorzataKPOL1990GałązczyceMZapłacono
59MłyńczakTomaszMPOL2KM1980NarokL
60LachSebastianMPOL2KM1976GrodkówM
61StarzakEmiliaKPOL2005GrodkówM
62GniewczyńskiJanuszMPOL1974SkoroszyceLZapłacono
63GniewczyńskaAleksandraKPOL1998SkoroszyceMZapłacono
64GniewczyńskaMariolaKPOL1978SkoroszyceMZapłacono
65GniewczyńskiPrzemysławMPOL1999SkoroszyceMZapłacono
66TetłakPatrycjaKPOL1994Chróścina NyskaChróścina NyskaS
67SadowskiSzymonMPOL1996SkoroszyceLZapłacono
68FrankowiczDamianMPOL1999SidzinaL
69GniewczyńskaKatarzynaKPOL2002MakowiceM
70GrabowskiRomanMPOL1988NysaRUNNERS TEAM NYSAM
71DzierżakKrzysztofMPOL2KM1978NysaRunners Team NysaXL
72DzierżakEdytaKPOL2KM1981NysaRUNNERS TEAM NYSAL
73BednarczykWiesławMPOL1956BrzegKotwica BrzegL
74FornalczykMonikaKPOL1975NysaXL
75MatkowskiTomaszMPOL1978Lewin BrzeskiXL
76NiestrójJanMPOL1966GrodkówS