maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Odra Winter Swimming Challenge LODOWY KOZIOŁ 2021

Miejsce i data imprezy: Kędzierzyn-Koźle (Przystań Szkwał), 12 grudnia 2021
Organizator: Wodniacki Klub Sportowy AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle
Regulamin Regulamin zawodów

mapki tras poszczególnych wyścigów 

Opłata startowa dotyczy udziału, a nie dystansu! Zatem opłata startowa za jeden czy dwa dystanse jest taka sama!

Formularz zapisowy zostanie wyłączony w niedzielę 05.12.2021 r. o godz. 23:59!!
Kategorie:
- Dystans 100 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 250 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 500 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43
- Dystans 1000 mWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 43

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaDrugi dystans: Rok ur.MiejscowośćKlubPł.
1BabicaIzabelaKPOL1000M1979RokietnicaRokietnicaZapłacono
2BaczewskaMartaKPOL100M1978TychyTyskie SiniceZapłacono
3BałdygaAgnieszkaKPOL500M1981WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
4BanyMarekMPOL1000M1976PuławyNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
5BartonRafałMPOL100M2006WiększyceWKS Aqua Active Kędzierzyn-KoźleZapłacono
6BednarczykPawełMPOL100M500M1994WrocławZapłacono
7BrazukBozenaKPOL100M1969WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
8BronickiEdgarMPOL250M1951Tarnowskie GóryMorsy z Chechła RodemZapłacono
9BugajKatarzynaKPOL100M1980TychyTyskie SiniceZapłacono
10BurdzikMarcinMPOL100M250M1989Wodzisław ŚląskiKlub Sportowy METAZapłacono
11ChojnackiBartłomiejMPOL250M1981StężycaNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
12CierniakAgataKPOL100M250M1977SobczyceW2MZapłacono
13CiszekPrzemysławMPOL250M1979WarszawaMorsŚwiry WarszawaZapłacono
14CupiałAgataKPOL100M250M1978TychyTyskie SiniceZapłacono
15DidykJerzyMPOL250M100M1972GliwiceFat Boy SwimZapłacono
16GoławskiDariuszMPOL250M100M1968ChorzówTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
17GórskiTomaszMPOL250M1962WrocławTS HusarzZapłacono
18GórskiWitoszMPOL250M1994WroclawTS HusarzZapłacono
19HeasthikkeMarcinMPOL100M1978DziwnówJantar DziwnówZapłacono
20KaczmarekAndrzejMPOL1000M1964SosnowiecTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
21KandułaPiotrMPOL500M1963PniewyPKMZapłacono
22KarutKrzysztofMPOL250M500M1984Wodzisław ŚląskiKlub morsa KRA Wodzisław ŚląskiZapłacono
23KędziorMateuszMPOL250M100M1973PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
24KoculaKrzysztofMPOL100M250M1981KobyliceMorsy DębowaZapłacono
25KocurekTomaszMPOL250M100M1980BieruńLodowi Pływacy ŁysinaZapłacono
26KojAgnieszkaKPOL500M1979ŚwiętochłowiceTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
27KojSabinaKPOL1000M1985Piekary ŚląskieTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
28KołaczDawidMPOL100M1977Chrząstawa MałaZapłacono
29KordylakIreneuszMPOL1000M1976WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
30KowalczykAndrzejMPOL250M100M1991TychySportowa PerspektywaZapłacono
31KrakowiakMarlenaKPOL250M1966Kedzierzyn-KoźleMorsy DębowaZapłacono
32KubarskiPawełMPOL100M1992WrocławColian LogisticZapłacono
33KubiakKrzysztofMPOL1000M500M1989PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
34Kulewicz-WoźnicaIwonaKPOL100M250M1975WrocławZapłacono
35LutkowskiTomaszMPOL1000M250M1975PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
36MalinowskiKrzysztofMPOL250M1971SosnowiecKRS Triathlon Dąbrowa GórniczaZapłacono
37ManterysMichałMPOL1000M250M1981KrakówKKM KaloryferZapłacono
38MorgiewiczPiotrMPOL250M1966GryficeGęsia SkórkaZapłacono
39NagalewskiBartłomiejMPOL500M250M1976WitnicaNagametZapłacono
40NawrockaAgnieszkaKPOL500M1974Wodzisławs ŚląskiPojechani wariaciZapłacono
41NurzyńskiMarcinMPOL250M1976DęblinZapłacono
42OrlikowskiWiesławMPOL500M250M1957Tucholamorsy z borów tucholskichZapłacono
43PałoszDanielMPOL1000M1973WolinWegas WolinZapłacono
44PetikViktoriiaKUKR100M1998PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
45PlataMichałMPOL500M1978KatowiceTarnogórski Klub Taternictwa JaskiniowegoZapłacono
46PogodaDorotaKPOL500M1981ChorzówTermoklina ŚwiętochłowiceZapłacono
47ReimanPiotrMPOL1000M1967BytomTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
48Romańczuk-DziubaMonikaKPOL500M1987WałbrzychICE Swim TeamZapłacono
49SawczukAndrzejMPOL100M1978LubliniecMorsy LubliniecZapłacono
50SkowrońskaAldonaKPOL1000M250M1985KrakówKKM KALORYFERZapłacono
51SkulimowskiJerzyMPOL1000M1959Czarny LasZimnomaniacy Grodziskie MorsyZapłacono
52SładkowskiPiotrekMPOL500M1989Wodzisław ŚląskiPojechani wariaciZapłacono
53SoleckiTomaszMPOL250M100M1979BieruńLodowi Pływacy ŁysinaZapłacono
54StachowiakAgnieszkaKPOL500M100m1969PoznańZapłacono
55StęsikMonikaKPOL250M1989PoznańK.P. Żaglica PoznańZapłacono
56StuczynskiTomaszMPOL1000M1961Gorzów WielkopolskiZapłacono
57SzotekMarekMPOL1000M1978LoslauPojechani wariaciZapłacono
58ŚliwaDanielMPOL500M1984LubinNNCZapłacono
59ŚwitajPiotrMPOL1000M1982DęblinNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem PlywaćZapłacono
60TruchanGrzegorzMPOL1000M1961ChorzówTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
61WesołowskiErnestMPOL1000M1983WrocławRób progresZapłacono
62WilkMonikaKPOL1000M1976Siemianowice ŚląskieTermoklina Świętochłowice/I PKO PrahaZapłacono
63WilkowskiSławomirMPOL100M250 m1995Kędzierzyn-KoźleWKS Aqua Active Kędzierzyn-KoźleZapłacono
64WiniarczykJacekMPOL1000M1971WarkaWareckie MorsyZapłacono
65ZawadzkiLeszekMPOL1000M250M1983GliwiceSzorujemyZapłacono
66BednarczykPawełMPOL500M100M1994WrocławThewinterswimmer
67BieszczadKamilMPOL100M250M2002ŚwiętochłowiceŚwiętochłowicki Klub Morsa Harciole
68BobrowskaMałgosiaKPOL250M1978KrapkowiceW wodzie urodzona
69CerankaAgnieszkaKPOL500M1978WarszawaMorsŚwiry Warszawa
70CuchKrzysztofMPOL100M1980Lubliniec
71DurkaDorotaKPOL100M250M1980WarszawaMorsŚwiry Warszawa
72FalętaMartaKPOL250M1986WarszawaMorsSwiry Warszawa
73HurkotAgataKPOL500M1979WałbrzychICE Swim Team
74JeziorskaJoannaKPOL250M1974WrocławIceBreakers Wrocław
75KamińskiWaldemarMPOL250M100M1987KrakówKKM KALORYFER
76KosikMichałMPOL500M100M1984WrocławColian Logistic
77KożuchowskiKrzysztofMPOL1000M1968Kuklówka ZarzecznaZimnomaniacy
78KrygierJarosławMPOL100M2501972MyśleniceMorsy Myślenice
79MaczuchMartynaKPOL100M1991Ruda Śląska
80MajchrzakŁukaszMPOL1000M1991DęblinNadwiślańska Grupa OWWS z Łabędziem Plywać
81MazurekSebastianMPOL1000M1974WrocławIceBreakers Wrocław
82MędrekKrzysztofMPOL100M1999Zabrze
83MikołajczykDanielMPOL1000M500 m1990KutnoBiałe Morsy
84NechlingPaulinaKPOL1000M1991RybnikPojechani wariaci
85OzgaJarosławMPOL100M2501963KrakówMorsy Myślenice
86PałęgaMagdalenaKPOL100M1998Czestochowa
87PawłowskaAgnieszkaKPOL100M100M1980WarszawaMorsŚwiry Warszawa
88PiątkowskiGrzegorzMPOL500M100M1982WarszawaMorsŚwiry Warszawa
89PienkoszElwiraKPOL250M1966WarszawaMorsŚwiry Warszawa
90PietraszKrzysztofMPOL100M250M1983RadlinRunPatola
91PopiółTomaszMPOL1000M1977ŚwiętochłowiceTermoklina Świętochłowice
92RotherMarekMPOL1000M1968WrocławRother Team
93RotherMartaKPOL250M1968WrocławRother Team
94SchabowskiMarcinMPOL500M2501987ChorzówŚwiętochłowicki Klub Morsa Harciole
95SzcześniakMartaKPOL1000M100m1978Warszawa
96SzklarzewskiRafałMPOL100M1985GłogówW2M
97SzpilewskaWioletaKPOL250M1983GorzycaTu i Teraz
98TkaczŁukaszMPOL1000M500 m1979KatowiceSilesia Winter Swimming
99Tomasik-MichałekTeresaKPOL250M100M1971KrakówKKM KALORYFER
100TsymashevychMarynaKPOL1000M1981KrakowKKM KALORYFER
Strona 1 z 2