maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VI TOYOTA Bieg Sylwestrowy - w rytmie disco

VI TOYOTA Bieg Sylwestrowy - w rytmie disco
Miejsce i data imprezy: Jelcz-Laskowice, 31 grudnia 2021
Organizator: KB Harcownik Jelcz-Laskowice - www.facebook.com/kbharcownik, e-mail: kbharcownik@wp.pl,

PARTNERZY:
UMiG Jelcz-Laskowice
Centrum Sportu i Rekreacji Jelcz-Laskowice
TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND SP. Z O.O. ODDZIAŁ ŁĘG
Regulamin Regulamin zawodów


Minimalny wiek to: 
14 lat - dla biegu 5 km i marszu Nordic Walking 5 km
16 lat - dla biegu 10 km

Oświadczenie dla Rodzica lub Opiekuna dla osoby niepełnoletniej

Weryfikacja elektronicznych zgłoszeń i zapisy dodatkowe:
30.12.2021 - Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, w godz. 17:30- 19:30
31.12.2021 - Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu-Laskowicach, w godz. 8:30-10:30 (dzień biegu)



Organizator dopuszcza odbiór numeru startowego i pakietu w imieniu uczestnika przez osobę przez niego upoważnioną - wymagany jest wydrukowany i podpisany formularz
Kategorie:
- Bieg 10 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 44
- Bieg 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 44
- Nordic Walking 5 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 44

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 7
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AbramowiczDamianMPOLNW51971KaliszREKSIO TEAMXLZapłacono
2AdamczykGrzegorzMPOL10KM, M401973OławaOławska Grupa BiegowaLZapłacono
3AdamskiKacperMPOL10KM, M162003TrzcinicaMEBLEMARZENIETEAMSZapłacono
4AdamskiRobertMPOL10KM, M401980TrzcinicaMEBLEMARZENIETEAMMZapłacono
5AdamusiakDawidMCHE10KM, M301982AllschwilBULLET TEAMMZapłacono
6AjzenbergAgnieszkaKPOL10KM, K401978LutyniaBiegam bo lubięLZapłacono
7AjzenbergKrystianMPOL10KM, M401976NiemczaPrywatnieLZapłacono
8AleksanderekJustynaKPOL5KM, K301985ChwałowiceTOYOTALZapłacono
9AmbrosiewiczHenrykMPOL10KM, M70+1949Jelenia GoraBiegamdlazdrowia.plLZapłacono
10AmbrozikAdamMPOL10KM, M401975BrzegAmbrozik TeamMZapłacono
11AndrzejewskaKatarzynaKPOL5KM, K401981WrocławLZapłacono
12AwrycewiczRomanMPOL10KM, M601960Nowa RudaNOWA RUDA BIEGALZapłacono
13BabiarzJacekMPOL10KM, M301985KluczborkKITA TEAMMZapłacono
14BabiniecWojtekMPOL10KM, M401980BrzegMZapłacono
15BagińskiIreneuszMPOL10KM, M401972BierutówLZapłacono
16BagińskiŁukaszMPOL10KM, M401981WrocławMZapłacono
17BalickiPiotrMPOL10KM, M401972OleśnicaPenny Gondek Team Oleśnica / Cała Oleśnica BiegaMZapłacono
18BanachowskaAlicjaKPOL10KM, K401981BrzegWALVET AMBROZIK TEAMSZapłacono
19BanachowskiWaldemarMPOL10KM, M401976BrzegBRZEG WALVET TEAMMZapłacono
20BanaszakMałgorzataKPOL5KM, K401977MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
21BanaszakMarcinMPOL10KM, M401980MianowiceRUNNERS TEAM KĘPNOLZapłacono
22BanekPawełMPOL10KM, M301988JeszkowicePGB Sportowa PaczkaLZapłacono
23BańkowskiIgor MariuszMPOL10KM, M601961NysaXLZapłacono
24BańkowskiMarekMPOL10KM, M401978Kąty WrocławskieKlub Biegacza Kąty WrocławskieLZapłacono
25BaranSzymonMPOL10KM, M162005OławaBoks Team OławaLZapłacono
26BarańskaAgnieszkaKPOL10KM, K301986PopielówLZapłacono
27BarowiczZbigniewMPOL10KM, M401973WrocławMaraton45plusMZapłacono
28BartyzelKrzysztofMPOL5KM, M301989Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceXLZapłacono
29BarwińskiJarosławMPOL10KM, M401977Jelcz LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceMZapłacono
30BaworJoannaKPOL10KM, K301984WarszawaSZapłacono
31BaworSzymonMPOL10KM, M401981WarszawaMZapłacono
32BąkAlicjaKPOL10KM, K401978Jelcz-LaskowiceKB Harcownik Jelcz-LaskowiceLZapłacono
33BąkKrzysztofMPOL5KM, M401972WójciceTOYOTAXLZapłacono
34BąkTomaszMPOL10KM, M401976Jelcz-LaskowiceToyota RunmatorLZapłacono
35BąkowskiTomaszMPOL10KM, M401977OławaAUTOLIV Run TeamLZapłacono
36BednarczykWiesławMPOL10KM, M601956Brzegkotwica brzegMZapłacono
37BerdowskaIzabelaKPOLNW51966WrocławMZapłacono
38BerdychowskiTomaszMPOL10KM, M401980BrzegBrzeg biegaLZapłacono
39BiałasEwaKPOLNW51963Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaXLZapłacono
40BiałasStanisławMPOL10KM, M601956Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaXLZapłacono
41BibkoMartinMSVKNW51976KosiceSpeedbarMZapłacono
42BieniaszewskaMartaKPOL10KM, K301988BrzegLZapłacono
43BieniaszewskiMarcinMPOL10KM, M301987BrzegXLZapłacono
44BijakDorotaKPOL5KM, K60+1957WrocławniezrzeszonaLZapłacono
45BilRobertMPOL5KM, M301989StrzelinLZapłacono
46BizańskaBarbaraKPOLNW51972MałujowiceKraina Miodem PłynącaMZapłacono
47BizańskiIreneuszMPOLNW51970MałujowiceKraina Miodem PłynącaMZapłacono
48BlajerskaKarolinaKPOL5KM, K301991Jelcz-LaskowiceTOYOTAMZapłacono
49BlajerskiZbigniewMPOL10KM, M501967Jelcz-LaskowiceToyota RunmatorMZapłacono
50BłasekMaksMPOL5KM, M162005KępnoKS LENIWIECSZapłacono
51BoczarBeataKPOLNW51976BtzegBłękitne Morsy BrzegXXLZapłacono
52BoikoSnizhanaKUKR5KM, K301988Jelcz-LaskowiceMZapłacono
53BoraAndrzejMPOL5KM, M70+1948WrocławWKB PIAST WrocławXXLZapłacono
54BorowikŁukaszMPOL10KM, M301982SpaliceCała Oleśnica BiegaLZapłacono
55BoykoHennadiyMUKR5KM, M501963Jelch-LascowiceToyota RunmatorMZapłacono
56BrydaDorotaKPOL10KM, K501971BrzegDrużyna Mchu i PaprociSZapłacono
57BrzostowieckaAngelikaKPOL10KM, K201997WrocławMocna Grupa CezaraSZapłacono
58Brzywcy WrońskaAnnaKPOL5KM, K401980Środa ŚląskaXLZapłacono
59BudnySławomirMPOLNW51968Ostrów WlkpSZapłacono
60BudzikJoannaKPOL10KM, K301990OławaMZapłacono
61BystryGrzegorzMPOL10KM, M401975BaranówKS LENIWIECLZapłacono
62CebulaJanMPOL5KM, M601958KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOSZapłacono
63ChłądAleksanderMPOL5KM, M301983PrzysieczEx TeamMZapłacono
64ChmielukArkadiuszMPOL5KM, M201993Jelcz-LaskowiceMZapłacono
65ChodorKacperMPOL10KM, M162002SiedlceSiekrzów biegaLZapłacono
66CholewaPiotrMPOL5KM, M401975Jelcz-LaskowiceTOYOTALZapłacono
67CiachWaldemarMPOL5KM, M401973Jelcz-LaskowiceAdrian Danilewicz GroupMZapłacono
68CieślaSebastianMPOL10KM, M201996LubinKGHM ZG RUNLZapłacono
69CiszekRobertMPOLNW51967Jelcz-LaskowiceXXLZapłacono
70CiszewskiPawełMPOL5KM, M201994WrocławXLZapłacono
71CiupaŁukaszMPOL10KM, M301986OławaXYLEM WATERMARKMZapłacono
72CzapkaNorbertMPOL10KM, M501971BrzegDrużyna Mchu i PaprociSZapłacono
73CzarnojańczykRafałMPOL10KM, M401975Ostrów WielkopolskiMZapłacono
74CzerwikMartynaKPOL10KM, K201996GłogówSZapłacono
75CzwartosMaciejMPOL10KM, M401973GułówMZapłacono
76ĆwiklińskaAleksandraKPOL10KM, K201997Jelcz-LaskowiceTOYOTALZapłacono
77DanieleckiDanielMPOL10KM, M201993Jelcz-LaskowicePhanos AmsterdamMZapłacono
78DawidJustynaKPOL5KM, K301984KępnoRUNNERS TEAM KĘPNOMZapłacono
79DiugKingaKPOL5KM, K162005OławaMZapłacono
80Diug-HumeniukIwonaKPOL5KM, K401981OławaAUTOLIV Run TeamLZapłacono
81Dobrowolska-ŚwiątekElżbietaKPOL10KM, K501963Kamieniec WrocławskiZabiegani DobrowolscySZapłacono
82DomińskiHenrykMPOL10KM, M301985BrzegDrużyna Mchu i PaprociMZapłacono
83DomskaAleksandraKPOL10KM, K301982StępinKB LUPUS OleśnicaLZapłacono
84Dończyk-KarszniaKatarzynaKPOL5KM, K401975WrocławKobiety w bieguLZapłacono
85DrabikMarcinMPOL10KM, M501971WrocławTeam S&A WrocławLZapłacono
86DrążkiewiczMarcinMPOL10KM, M201994Jelcz LaskowiceSportowa Akademia Taekwon-do ITFMZapłacono
87DrekoAnnaKPOL10KM, K401980WrocławKB Harcownik Jelcz-LaskowiceSZapłacono
88DrekoKrzysztofMPOL10KM, M401978WrocławKB Harcownik Jelcz-LaskowiceLZapłacono
89DrewnickaMagdalenaKPOL10KM, K301982GrobliceMKS SiechniceSZapłacono
90DrobinaMarcinMPOL10KM, M301982MiłoszyceLZapłacono
91DubijLeonMPOLNW51941Wr0CławWKB PIAST WrocławMZapłacono
92DuchnikEwaKPOLNW51969MikorzynMZapłacono
93DuczeminskiDariuszMPOL10KM, M401977WroclawNOAXLZapłacono
94DuczemińskaAleksandraKPOL10KM, K401981WrocławNOALZapłacono
95DudekAdriannaKPOL5KM, K401977SuechniceMKS SiechniceMZapłacono
96DulMagdalenaKPOL10KM, K301982Jelenia GóraŚlęzak Team/ Family TeamSZapłacono
97DulWiesławMPOL10KM, M601952Jelenia GóraFamily TeamMZapłacono
98DuszakMarcinMPOL10KM, M401979Jelcz-LaskowiceToyota RunmatorXLZapłacono
99Dutkiewicz-GajosRenataKPOL10KM, K60+1956NysaMZapłacono
100DyjakBożenaKPOL5KM, K501963Wroclaw-LZapłacono
Strona 1 z 7