maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

VIII Wzgórzowa Trzynastka

VIII Wzgórzowa Trzynastka
Miejsce i data imprezy: Chrząszczyce, 10 października 2021
Organizator: Stowarzyszenie Bieg Opolski
Regulamin Regulamin biegu

.
Kategorie:
- Bieg 13 kmWolne miejsca: 277

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1AntoniewiczGrzegorzMPOLM30, SM1985Opole91.batalion logistyczny
2BaruchaAndrzejMPOLM401980OpoleKB ODRA OPOLE
3BiałasStanisławMPOLM60+1956Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biegaZapłacono
4BiałekPiotrMPOLM401981PrzeczaStan umysłu Lewin biegaZapłacono
5BiernackaBeataKPOLK301985OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
6BrojNataliaKPOLK301987Źlinice
7BrylaIreneuszMPOLM301987DomeckoVictoria Badminton Domecko
8BuhlMarcinMPOLM301983ChrząstowiceZapłacono
9ChamalaKrzysztofMPOLM301983LuboszyceWeegree
10ChłądAleksanderMPOLM30, MGP1983PrzysieczEx Team
11CzechSebastianMPOLM401977Osowiec- TrzesinaKB ODRA OPOLE
12CzepielŁukaszMPOLM401979Opole
13DrongJózefMPOLM60+1953KuniówKuniów BiegaZapłacono
14DrozdPrzemysławMPOLM40, SM1972OpoleRajsport Active
15DżumałoAnnaKPOLK401978ŻłobiznaSztuka Ruchu
16FlankPawełMPOLM401974SiechniceZabiegane Dziary
17FrysMartaKPOLK201992Opole
18Gaj-JurczykRenataKPOLK401973Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biega
19GarcarzŁukaszMPOLM401981OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
20GołębiowskiDariuszMPOLM401976OpoleStruxi DeveloperZapłacono
21GrabczakJarosławMPOLM301984Opole
22GruchotMałgorzataKPOLK401976Gogol8NWBO
23GułaIwonaKPOLK50+1967Bierzów
24HajdugaŁukaszMPOLM401981Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
25HałajkoJarekMPOLM301982OpoleWBOZapłacono
26HaskaKasiaKPOLK401979Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
27IlnickaMonikaKPOLK301988OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
28JachećJacekMPOLM201992OzimekKB ODRA OPOLE
29JankówKrzysztofMPOLM401978OpoleKB ODRA OPOLEZapłacono
30JanoszekMarcelMPOLM301991SteblówJULA MebleZapłacono
31JarosMirekMPOLM40, MGP1978Zimnice Małe
32Kośniewska-NowakJoannaKPOLK40, NNW1979Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
33KowalczykMichałMPOLM301990Jełowa
34KowalczykSławomirMPOLM501971Łukowice BrzeskieStrażak na szlaku
35KowohlAdrianMPOLM401973KrapkowiceZapłacono
36LangertSławomirMPOLM301983PrudnikZapłacono
37LipczakAmadeuszMPOLM401976OpoleBieg OpolskiZapłacono
38LosPatrykMPOLM401981KrapkowiceLosTeam
39LuzarRafałMPOLM401979Opole
40ŁysekTomaszMPOLM301987OpoleDecathlon Opole / #SzymiTeam
41MalczewskiDanielMPOLM30, SM1987OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
42MilińskaLiliannaKPOLK401981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
43MrugałaMonikaKPOLK40, SM1974Węgry K. OpolaEurovent Athletics TeamZapłacono
44NowakŁukaszMPOLM30, SM1983Suchy BórWieczorne Bieganie w Opolu
45NowotnyPiotrMPOLM30, MGP1990Zimnice WielkieDrinkTeam
46OliwaPiotrMPOLM301984Opole
47PawełczakBarbaraKPOLK201994ZłochowiceKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
48PawełczakMateuszMPOLM201995ZłochowiceKB Florian Zajączki DrugieZapłacono
49PerkaTomekMPOLM501969PrószkówWieczorne Bieganie w Opolu
50PikosPatrykMPOLM301987Polska Nowa WieśZapłacono
51PrzybyłaMichałMPOLM201993PustkówKB ODRA OPOLEZapłacono
52RatajczakPaulinaKPOLK301990Opole
53SamborskaMonikaKPOLK401981OpoleKBKS Radomsko
54SedlaczekPiotrMPOLM401977LubrzaUltraL
55SikorskaMałgorzataKPOLK50+1969Lewin BrzeskiStan umysłu Lewin biega
56SowińskiAdamMPOLM60+, SM1958Adams245@Gmail.comOpole biega
57SzczepańskaBożenaKPOLK401976OpoleMorsy Opole Aktywni ❄️
58SzczepańskiTomaszMPOLM401976OpoleMorsy Opole Aktywni ❄️
59SzenawaŁukaszMPOLM16, MGP2005GórkiZapłacono
60ŚmigielŁukaszMPOLM301982PrądySprinter PrądyZapłacono
61WachnickiJanMPOLM501968OpoleZapłacono
62WitkiewiczDominikaKPOLK301984Wegry
63WłodarczykPawełMPOLM401977OpoleKB ODRA OPOLE
64WodzińskaDanutaKPOLK401978Krapkowice
65WotzkaKrzysztofMPOLM401978OpoleZapłacono
66ŻołowiczAdamMPOLM301987OpoleWieczorne Bieganie w Opolu