maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

II Maraton od Zmierzchu do Świtu - 10 km

II Maraton od Zmierzchu do Świtu - 10 km
Miejsce i data imprezy: Boisko do koszykówki przy jeziorze Średnim k. Turawy, 28 sierpnia 2021
Organizator: Dobre Czasy s.c.

Partnerzy biegu:
Urząd Gminy Turawa
ZmierzymyCzas.pl

Koordynatorzy:
Sławomir Smoliński - tel. 501 146 066
Regulamin Regulamin

Mapka usytuowania Biura Zawodów
Trasa biegu
Kategorie:
- Bieg na 10 kmWolne miejsca: 65

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1SzczepańskaBożenaKPOLMWO1976OpoleMorsy Opole AktywniSZapłacono
2SzczepańskiTomaszMPOLMWO1976OpoleMorsy Opole AktywniXXLZapłacono
3ZapadkaTomaszMPOLMWO1985NysaTRT TUŁOWICELZapłacono
4JakimowiczIzabelaKPOLMWO1974OpoleWieczorne Bieganie w OpoluXLZapłacono
5FaltinMarcinMPOLMWO1979ŁubnianyMZapłacono
6DrążkowskiGrzegorzMPOLMWO1992Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
7LataViolettaKPOLMWO1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
8LataRobertMPOLMWO1970Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaLZapłacono
9KilijanekIzabelaKPOLMWO1976Dobrzeń WielkiWieczorne Bieganie w Opolu
10KruczekEwaKPOLMWO1982Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaMZapłacono
11DajczakJoannaKPOLMWO1991OpoleWieczorne Bieganie w OpoluMZapłacono
12AdamczykMichalMPOLMWO1979Opoledaleko jeszcze?LZapłacono
13BuczekKamilMPOLMGT, MWO1992TurawskaKB Odra OpoleLZapłacono
14BaruchaAndrzejMPOLMWO1980OpoleKB Odra OpoleXL
15NogaKatarzynaKPOLMWO1976OpoleWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
16Greniuch-SucharskaDianaKPOLMWO1980Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Brzeski
17GrygaJoannaKPOLMGT, MWO1980Zawada
18WieczorekJuliaKPOLMGT, MWO2000Zawada
19RóżyczkaKlaudiaKPOLMWO1983SerwitutZ bieganiem mi do twarzyL
20RudolfJacekMPOLMWO1966KrapkowiceJACEK RUDOLF RUDOLF MED
21BrojMichalMPOLMWO1987OpoleZapłacono
22DrozdPrzemysławMPOL1972OpoleRajsport Active
23WatołaMonikaKPOL1985PyskowiceM&MZapłacono
24MilińskaLiliannaKPOLMWO1981Niemodlinniemodlin biegaZapłacono
25GrycmanKazimierzMPOL1972Ciechowice
26ŚlęzakMartaKPOLMWO1977OpoleWieczorne Bieganie w OpoluS
27GarcarzDorotaKPOLMWO1981OpoleWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
28SzwecSylwiaKPOLMWO1979OpoleZapłacono
29CzechSebastianMPOLMGT, MWO1977Osowiec TrzesinaKB Odra OpoleMZapłacono
30Sypko-KubickaKatarzynaKPOLMWO1978KluczborkKozłowicki Cross Dobra FormaS
31KubickiMariuszMPOLMWO1976KluczborkKozłowicki Cross Dobra FormaM
32MarkiewiczWiesławMPOL1957KałyGmina MurówZapłacono
33KłakowiczMarekMPOL1985OpoleDAMBONIAZapłacono
34SitnikPiotrMPOL1983JaczkowiceMZapłacono
35FiguraZbigniewMPOL1962NysaRunners Team NysaL
36MrożekZbigniewMPOLMWO1980OpoleMZapłacono
37StadnickiMateuszMPOLMGT, MWO1992Kotórz WielkiGrupa Biegowa Między Nami SportowcamiZapłacono
38WalickiMarekMPOLMWO1974OpoleXLZapłacono
39PiotrowskiGrzegorzMPOLMWO1984OpoleLZapłacono
40KushnirenkoVadymMPOLMWO1987OpoleFoton TeamMZapłacono
41CzechAndrzejMPOLMGT, MWO1980Osowiec-TrzęsinaKB Odra OpoleSZapłacono
42CzechKarolMPOLMGT, MWO2003Osowiec-TrzęsinaKB Odra OpoleMZapłacono
43GędźbaKatarzynaKPOLMWO1985ŁubnianySZapłacono
44BrykAgnieszkaKPOLMWO1982OpoleMorsy Opole AktywniMZapłacono
45MaszkowskiJacekMPOLMWO1962Polska Nowa WieśXLZapłacono
46GuralJarekMPOL1976OpoleMorsy Opole AktywniZapłacono
47JendrycaSandraKPOLMGT, MWO1990TurawaSZapłacono
48SuszczyńskiKrzysztofMPOL1976NysaLucek TeamLZapłacono
49WorekEdytaKPOLMWO1976NysaSZapłacono
50LesińskiLeszekMPOLMWO1972OpoleMorsy Opole AktywniLZapłacono
51Sokołowska-CiomborPaulinaKPOLMWO1984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin Biega
52DzierżanowskiTomaszMPOLMWO1972OpoleLZapłacono
53DzierżanowskaBeataKPOLMWO1970OpoleLZapłacono
54ZarembaKarolMPOL2002OławaLZapłacono
55MurzaJuliaKPOLMWO2001OpoleXLZapłacono
56SzłapaStefanMPOLMWO1962BoryczIzbicko w BieguMZapłacono
57MajcherIlonaKPOLMWO1977KluczborkM
58MajcherTomaszMPOLMWO1974KluczborkXL
59FiguraZbigniewMPOL1962NysaRunners Team NysaLZapłacono
60IgrasMieczysławMPOLMWO1961NysaRunners Team NysaMZapłacono
61SurmińskaElwiraKPOLMWO1983OpoleZapłacono
62MielczarekHalinaKPOLMWO1964OpoleAM.Trener teamMZapłacono
63MielczarekGrzegorzMPOLMWO1967OpoleAM.Trener TeamMZapłacono
64Gaj-JurczykRenataKPOLMWO1973Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAMZapłacono
65FidorMałgorzataKPOLMWO1976Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
66GebauerRafałMPOLMWO1981Kamień ŚląskiZapłacono
67HałajkoJarekMPOLMWO1982OpoleWBOZapłacono
68StrzelczakRobertMPOLMWO1974OpoleEurovent AthleticsZapłacono
69RosickaJoannaKPOL1998OpoleZapłacono
70Kośniewska-NowakJoannaKPOL1979Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
71ŚlempŁukaszMPOLMWO1983OpoleSZapłacono
72JurczykRobertMPOLMWO1972Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaXLZapłacono
73BotaJesikaKPOLMWO2001OpoleZapłacono
74KosztownyAgataKPOL1987SzczecinSKSG KoronaZapłacono
75GąskaSandraKPOLMWO1986KaniówMorsy PopielówM
76BajzertBartoszMPOLMWO1991OpoleLZapłacono
77KołodziejMarekMPOLMWO1971OpoleZapłacono
78JankowskiDariuszMPOLMWO1971OpoleFENIKSLZapłacono
79RupDariuszMPOLMWO1977OpoleBLUES BROTHERSZapłacono
80MociaStefanMPOLMWO1998KrapkowiceLZapłacono
81PerdekUlaKPOLMWO1992OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
82FlakowskiBłażejMPOLMWO1988OpoleS
83KowalskiJakubMPOLMWO1986OpoleMZapłacono
84BoczkowskaMarzenaKPOLMWO1984Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaSZapłacono
85PareckiPiotrMPOL1977OpoleZapłacono