maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

III Kotowski Bieg I Marsz NW

III  Kotowski Bieg I Marsz NW
Miejsce i data imprezy: Koty k. Tworoga, 07 sierpnia 2021
Organizator: Sołectwo Koty
Gmina Tworóg
Klub Sportowy „Orzeł” Koty
Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu
Kontakt:
Adam Wandzik tel. 502-317-521
email: awan74@wp.pl
fb: https://www.facebook.com/biegimarsz
Regulamin Regulamin biegu
Kategorie:
- Bieg ok. 6 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 52
- Nordic Walking ok. 6 kmWolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 52

Zapisy zostały zamknięte

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubPł.
1SkrzątekPiotrMPOLNW1968Tarnowskie-GóryChyże Jyże and Rącze ŁanieZapłacono
2PoniatowskaAlinaKPOLNW1955Tarnowskie GóryNORDICUS STRZYBNICAZapłacono
3WolkoBarbaraKPOLNW1967Tarnowskie GóryNORDICUS STRZYBNICAZapłacono
4ImachSebastianMPOLBIEG1989KotyOSP Koty ;)Zapłacono
5DziuronMarlenaKPOLBIEG1992BarutKurła Kaj Ta Meta?!Zapłacono
6KubeczkoKrzysztofMPOLNW1982MysłowiceKatowicki Nordic Walking
7SkrzątekLucynaKPOLNW1972Tarnowskie GóryChyże Jyże and Rącze ŁanieZapłacono
8SobczakRobertMPOLNW1980Tarnowskie GóryNORDICUS Strzybnica
9PotempaWojciechMPOLBIEG2002BoronówZapłacono
10DryndaFranciszekMPOLNW1948Tarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
11HajdaJustynaKPOLBIEG1994RadzionkówMafia Team LubliniecZapłacono
12GrundMarekMPOLBIEG1989StrzebińMafia Team LubliniecZapłacono
13OśródkaJolantaKPOLNW1967Tarnowskie GóryNORDICUS STRZYBNICAZapłacono
14GwóźdźPiotrMPOLBIEG1978TworógZapłacono
15DragonMirosławMPOLBIEG1965Tarnowsie GóryZapłacono
16SzalaDanutaKPOLNW1965Tarnowskie GóryZapłacono
17KandziaKrzysztofMPOLBIEG1985Tarnowskie GóryPieRUNy - siła jest na Śląsku
18Jureczko-GrzebielaEwaKPOLNW1973Tarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
19GrzebielaArturMPOLNW1979Tarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
20WłodarczykAleksandraKPOLBIEG1978TworógZapłacono
21WłodarczykAleksanderMPOLBIEG1976TworógZapłacono
22SmyłaJanMPOLNW1951Tarnowskie GóryZapłacono
23WłodarczykWojciechMPOLNW1947TworógZapłacono
24KurpetZygmuntMPOLNW1956Jastrzębie-ZdrójWOLNY STRZELEC
25GizaElżbietaKPOLNW1959Tarnowskie GóryNORDICUS STRZYBNICAZapłacono
26KurekMateuszMPOLBIEG1992TworógZapłacono
27MaleskaZuzannaKPOLBIEG1977TworógZapłacono
28OgórekAdamMPOLNW1972ChorzówBatory LotoZapłacono
29OgórekWiolettaKPOLNW1974ChorzówBatory LotoZapłacono
30RachwalskiPawełMPOLBIEG1984KotyRettRunZapłacono
31MalachAgnieszkaKPOLBIEG1990Strzelce OpolskieKurła Kaj Ta Meta?!
32SobaniaMateuszMPOLBIEG1994TworógOSP TWORÓG
33MazurMagdalenaKPOLBIEG1982CzęstochowaZapłacono
34BagińskiŁukaszMPOLBIEG1986LubliniecKurła Kaj Ta Meta?!Zapłacono
35Libardi-KłyśSylwiaKPOLNW1959GliwiceZapłacono
36KłyśRyszardMPOLNW1960GliwiceZapłacono
37PawletaBarbaraKPOLNW1966ChorzówBatory LotoZapłacono
38PoloczekAlicjaKPOLBIEG1987TworógZapłacono
39KaszubaAleksanraKPOLBIEG1985Tworóg
40PiskorzAdamMPOLBIEG1974LubliniecSŁOTA SPRINT SCHODYZapłacono
41GajowskiMarcinMPOLBIEG1983Sieraków ŚląskiEthosEnergy PolandZapłacono
42KasprzakTadeuszMPOLNW1958OsiekbrakZapłacono
43KalagaHalinaKPOLNW1951BytombrakZapłacono
44PoloczekSabinaKPOLBIEG1977KotyHeapy TeamZapłacono
45WitczakAdamMPOLBIEG1984PyskowiceM.A.J. CorrereZapłacono
46TiahnybokPawełMPOLBIEG1972KaletyStrefa Ruchu Tarnowskie GóryZapłacono
47BrolHenrykMPOLBIEG1971GlinicaPasze Bios Kochanowice
48MinorZuzannaKPOLNW1974Czeladź#czeladzbiega
49DudkiewiczAnnaKPOLNW1974Tarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
50DudkiewiczWojciechMPOLNW1974Tarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
51HilaszekMarzenaKPOLBIEG1978GliwiceSlow Jogging GliwiceZapłacono
52ŁuszczKonradMPOLBIEG1998Będzin#GrodziecRun
53ImachPiotrMPOLBIEG1985KotyGibkie GizdyZapłacono
54CzudajElżbietaKPOLBIEG1989IzbickoZapłacono
55MorcinekMagdalenaKPOLBIEG1983KoszęcinZapłacono
56MorcinekKrzysztofMPOLBIEG1983KoszęcinZapłacono
57BagińskaDorotaKPOLNW1968SławkówSławkowskie WłóczykijeZapłacono
58MielcarekLeszekMPOLNW1955BytomniezrzeszonyZapłacono
59LabusKatarzynaKPOLBIEG1986Krupski Młynbrak
60PradelokJerzyMPOLBIEG1968TworógGibke GizdyZapłacono
61RogowskiMaciekMPOLBIEG1973Tarnowskie GórySREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYZapłacono
62KwaśniewskaZofiaKPOLNW1956Gliwicebrak
63DawczakPaulinaKPOLBIEG1991KotyHeapy TeamZapłacono
64SawczukAndrzejMPOLBIEG2007Lubliniec
65Anonim#251386MPOLBIEG1980LubliniecZapłacono
66BieleckaMagdalenaKPOLBIEG1993RusinowiceMafia Team LubliniecZapłacono
67DykaPaulinaKPOLBIEG2002Tarnowskie GóryZapłacono
68HilgnerKatarzynaKPOLNW1971Tarnowskie GóryNORDICUS StrzybnicaZapłacono
69SzumiałPawełMPOLBIEG1979HanusekBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
70SzumiałWeronikaKPOLBIEG1981HanusekBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
71SzumiałKsaweryMPOLBIEG2006HanusekBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
72GojMagdalenaKPOLBIEG2006BoruszowiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
73GojMichałMPOLBIEG1978BoruszowiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
74ChmielPiotrMPOLBIEG1970BoruszowiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
75CieślikJakubMPOLBIEG2006BoruszowiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
76OpenchowskiRafałMPOLBIEG1976BoruszowiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
77OpenchowskiKamilMPOLBIEG2007BoruszowiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
78WojciechowskiMaciejMPOLBIEG1976ZbrosławiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
79WojciechowskaAgataKPOLBIEG2007ZbrosławiceBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
80CausAnnaKPOLBIEG1980TworógBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
81MichalikDanielMPOLBIEG2000PniowiecBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
82ByszewskiNoelMPOLBIEG2008TworógBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
83DzieciaszekTymonMPOLBIEG2009Tarnowskie GóryBrazylijskie Jiu-Jitsu IKIZAMA CLUBZapłacono
84KropidłowskiMarekMPOLBIEG1977LubliniecZapłacono
85PiegzaDawidMPOLBIEG1988Krupski Młyn
86SmieskolGrzegorzMPOLBIEG1986KolonowskieLecę bo chcęZapłacono
87SmieskolKingaKPOLBIEG1986ZawadzkieZapłacono
88KowalikAnnaKPOLBIEG1987LubliniecZapłacono
89BuryJarosławMPOLBIEG1987LubliniecZapłacono
90GawendaKrzysztofMPOLBIEG1978LubliniecMafia Team LubliniecZapłacono
91NiemiecBogdanMPOLNW1959Tarnowskie GóryNORDICUS STRZYBNICAZapłacono
92BonkAntoniMPOLBIEG1978KochciceMafia Team LubliniecZapłacono
93KałużnaAnnaKPOLNW1953SosnowiecKolej na marszZapłacono
94KozaKarolMPOLBIEG1995PawonkówZapłacono
95SzczęsnyDanutaKPOLNW2017Tarnowskie GóryNORDICUS STRZYBNICA
96SzczęsnyDanutaKPOLNW1964Tarnowskie GóryNORDICUS STRZYBNICAZapłacono
97SobczykDawidMPOLBIEG1992BrynekDavids CamStudioZapłacono
98MorawiecMarzenaKPOLNW1974Tarnowskie GóryNORDICUS STRZYBNICAZapłacono
99KowalikDamianMPOLBIEG1974LubliniecEthosEnergy Poland
100PilarzZuzannaKPOLNW1982ZbrosławiceNORDICUS STRZYBNICAZapłacono
Strona 1 z 2