maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 16 października 2021
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.walimskiebiegigorskie.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 16.10.2021 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 462
- Sowi Light (22km): 16.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 462

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1ŚwiderskaIzabelaKPOL22KMJedlina ZdrójZapłacono
2SasinDominikaKPOL22KM, K20ŚwidnicaKB SobótkaZapłacono
3WróblewskaRoksanaKPOL22KM, K20WałbrzychWawrzynteam
4JuraszAleksandraKPOL22KM, K30Kamieniec ZąbkZapłacono
5KrzesińskaKatarzynaKPOL22KM, K30Zielona GóraZAWSZE RAZEM
6PalejJustynaKPOL22KM, K30Brzeg
7PiotrowskaKamilaKPOL22KM, K30WrocławZapłacono
8WoźniakIzabelaKPOL22KM, K30Wałbrzych
9WoźnyPaulinaKPOL22KM, K30Szczytna
10Anonim#253418KPOL22KM, K40Świdnica
11BatógJózefinaKPOL22KM, K40Oława
12DammBeataKPOL22KM, K40BrzegDammTeamRunners
13FidorMałgorzataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
14Gaj-JurczykRenataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGA
15KatanaKatarzynaKPOL22KM, K40Pruszkow
16KozłowieckaJoannaKPOL22KM, K40ŚwidnicaBielawska akademia biegania
17KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40WrocławZapłacono
18MerunowiczIwonaKPOL22KM, K40ChojnówROZBIEGANI CHOJNÓWZapłacono
19PosiłaJoannaKPOL22KM, K40MosinaZapłacono
20RatajczakAnnaKPOL22KM, K40DolskANP TEAM DOLSK
21StrzelczykEdytaKPOL22KM, K40BrzegP+E
22WietrzyńskaAgnieszkaKPOL22KM, K40BrzegZapłacono
23KlimeckiKrzysztofMPOL22KM, M20Boguszów-GorceNSK RUNS
24MichalakRafałMPOL22KM, M20Czepielowice
25SajdudaAdamMPOL22KM, M20WrocławZapłacono
26ZamielskiPawełMPOL22KM, M20WałbrzychPrzedwojewski Team
27PasiewiczJakubMPOL22KM, M20, KPŚwidnicaŻelazna Świdnica
28CetnarowskiMariuszMPOL22KM, M30SiechniceBiegam SobieZapłacono
29CitkoMaciejMPOL22KM, M30OpoleBieg Opolski
30JędruśJakubMPOL22KM, M30KatowiceCHSBD "W Ruchu"
31JoachimskiMateuszMPOL22KM, M30Wałbrzych#WAWRZYNTEAM
32KozłowskiŁukaszMPOL22KM, M30Świebodzice#WAWRZYNTEAM
33KrzesińskiDamianMPOL22KM, M30Zielona GóraZAWSZE RAZEM
34LulisDawidMPOL22KM, M30WrocławSobota to Sobota
35ŁebekPawełMPOL22KM, M30WałbrzychKat Cross Wałbrzych
36PalejJanuszMPOL22KM, M30Brzeg
37PrzepłataJarekMPOL22KM, M30RuskoStrzegomska dwunastka
38RadekTomaszMPOL22KM, M30Warszawa
39RogowskiMichałMPOL22KM, M30Świdnica
40WiniarczykKrzysztofMPOL22KM, M30ŚwiebodziceZapłacono
41WłodarczykKrystianMPOL22KM, M30WałbrzychGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
42BiskupskiJakubMPOL22KM, M40WrocławZapłacono
43BryśRafałMPOL22KM, M40ŚwidnicaŚwidnicka Grupa BiegowaZapłacono
44GołąbMarcinMPOL22KM, M40ŚwidnicaSparta TEAM
45GrygierTomaszMPOL22KM, M40OsiecznaZapłacono
46KujawaMarekMPOL22KM, M40Szczytna
47MajcherczykŁukaszMPOL22KM, M40WałbrzychKRYMARŁUK
48MorawskiJacekMPOL22KM, M40ChwaliszówUnicorn RunnersZapłacono
49NiwisiewiczTomaszMPOL22KM, M40LubinKGHM ZG RUN
50PileckiŁukaszMPOL22KM, M40TrzebnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
51RatajczakDariuszMPOL22KM, M40DolskANP TEAM DOLSKZapłacono
52SerwadczakPiotrMPOL22KM, M40BrzegP+E
53ŚwiderskiPiotrMPOL22KM, M40Jedlina ZdrójZapłacono
54JezierskiSergiuszMPOL22KM, M40, KPOleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGA
55RosiekWojciechMPOL22KM, M40, KPOlszany
56RzepiakMaciejMPOL22KM, M40, KPŚwidnicaKPP ŚwidnicaZapłacono
57BiernacikJacekMPOL22KM, M50+Kudowa Zdrój
58GałeckiTomaszMPOL22KM, M50+WarszawaZapłacono
59LubelczykGrzegorzMPOL22KM, M50+MiękiniaSpeleoclub WrocławZapłacono
60SidorukDariuszMPOL22KM, M50+ŚwidnicaZapłacono
61ZemłaKrzysztofMPOL22KM, M50+Malinowice
62PypećDariuszMPOL22KM, M50+, KPWałbrzychKat Cross Wałbrzych
63StolarczykJustynaKPOL51KM, K20Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
64GórnickaEwelinaKPOL51KM, K30Jedlina-Zdrój#WAWRZYNTEAMZapłacono
65KundysKarolinaKPOL51KM, K30Warszawa#Wawrzynteam
66PiątekAnitaKPOL51KM, K30WrocławFRONTREAR
67ArdelliEwaKPOL51KM, K40BielawaBielawska akademia biegania
68GrzesikJoannaKPOL51KM, K40GłuszycaZapłacono
69KwiatkowskaZuzannaKPOL51KM, K40SzczytnaZapłacono
70NiedźwiedzkaAnnaKPOL51KM, K40Lubin#WAWRZYNTEAM
71PaczóskaEwaKPOL51KM, K40Oborniki ŚląskieZapłacono
72PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40SokolecZapłacono
73ZielińskiPawełMPOL51KM, M20, KPŚwidnica
74BieniasŁukaszMPOL51KM, M30DzierżoniòwUltra BAB
75BrodaDominikMPOL51KM, M30Wrocław
76HołystMarcinMPOL51KM, M30Marcinowice#WAWRZYNTEAM
77JanasWojciechMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska akademia biegania
78KozakŁukaszMPOL51KM, M30Olsztyn
79KuczyńskiMichałMPOL51KM, M30WrocławFRONTREAR
80LadenbergerMateuszMPOL51KM, M30Jaczków#WAWRZYNTEAM
81MaciejewskiAdamMPOL51KM, M30WrocławZapłacono
82MichalskiKrystianMPOL51KM, M30Wrocław#WAWRZYNTEAM
83NiedźwiedzkiArturMPOL51KM, M30LubinNiedźwiadki Biegają
84OkołotowiczMichałMPOL51KM, M30WrocławNOAZapłacono
85OlszewskiKrzysztofMPOL51KM, M30Wołów#GDYBYNIEJAREKZapłacono
86ProbstWojciechMPOL51KM, M30Hażlach#WAWRZYNTEAM
87RejmanGrzegorzMPOL51KM, M30WałbrzychSlalomonAmbassadorPolandZapłacono
88SkuratkoAdrianMPOL51KM, M30WałbrzychRonal Polska Run
89ArdelliAntoniMPOL51KM, M40BielawaBielawska akademia biegania
90BiałczakTomaszMPOL51KM, M40Olsztyn
91GolecMarcinMPOL51KM, M40Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
92GrabiszewskiAndrzejMPOL51KM, M40DzierzoniowBielawska akademia biegania
93HajdukMarcinMPOL51KM, M40Szczawno ZdrójWawrzynteam
94IlkówMarcinMPOL51KM, M40Głuszyca
95KozakRobertMPOL51KM, M40WałbrzychRonal Polska Run
96KoziełTomaszMPOL51KM, M40Kudowa-Zdrój#WAWRZYNTEAM
97KujawaAdamMPOL51KM, M40WałbrzychGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
98ŁawskiDominikMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska akademia biegania
99ŁąkTomaszMPOL51KM, M40WrocławZapłacono
100SolarskiSergiuszMPOL51KM, M40WalbrzychJATeam
Strona 1 z 2