maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 16 października 2021
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.walimskiebiegigorskie.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 16.10.2021 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 485
- Sowi Light (22km): 16.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 485

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1HajdukMarcinMPOL51KM, M40Szczawno ZdrójWawrzynteam
2KoziełTomaszMPOL51KM, M40Kudowa-Zdrój#WAWRZYNTEAM
3HołystMarcinMPOL51KM, M30Marcinowice#WAWRZYNTEAM
4KujawkaPiotrMPOL51KM, M40, KPGłuszyca#WAWRZYNTEAM
5KujawkaUrszulaKPOL51KM, K40Głuszyca#WAWRZYNTEAM
6MichalskiKrystianMPOL51KM, M30Wrocław#WAWRZYNTEAM
7NiedźwiedzkaAnnaKPOL51KM, K40Lubin#WAWRZYNTEAM
8NiedźwiedzkiArturMPOL51KM, M30LubinNiedźwiadki Biegają
9KlimeckiKrzysztofMPOL22KM, M20Boguszów-GorceNSK RUNS
10KundysKarolinaKPOL51KM, K30Warszawa#Wawrzynteam
11BieniasŁukaszMPOL51KM, M30DzierżoniòwUltra BAB
12KatanaKatarzynaKPOL22KM, K40Pruszkow
13JuraszAleksandraKPOL22KM, K30Kamieniec ZąbkZapłacono
14LulisDawidMPOL22KM, M30WrocławSobota to Sobota
15PasiewiczJakubMPOL22KM, M20, KPŚwidnicaŻelazna Świdnica
16KozłowskiŁukaszMPOL22KM, M30Świebodzice#WAWRZYNTEAM
17ProbstWojciechMPOL51KM, M30Hażlach#WAWRZYNTEAM
18GrygierTomaszMPOL22KM, M40OsiecznaZapłacono
19GrzesikJoannaKPOL51KM, K40GłuszycaZapłacono
20KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40Wrocław
21BiernacikJacekMPOL22KM, M50+Kudowa Zdrój
22PiotrowskaKamilaKPOL22KM, K30WrocławZapłacono
23ZemłaKrzysztofMPOL22KM, M50+Malinowice
24PileckiŁukaszMPOL22KM, M40TrzebnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
25ZamielskiPawełMPOL22KM, M20WałbrzychPrzedwojewski Team
26JezierskiSergiuszMPOL22KM, M40, KPOleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGA
27StrzelczykEdytaKPOL22KM, K40BrzegP+E
28SerwadczakPiotrMPOL22KM, M40BrzegP+E
29PosiłaJoannaKPOL22KM, K40MosinaZapłacono
30PalejJustynaKPOL22KM, K30Brzeg
31PalejJanuszMPOL22KM, M30Brzeg
32MerunowiczIwonaKPOL22KM, K40ChojnówROZBIEGANI CHOJNÓW
33GołąbMarcinMPOL22KM, M40ŚwidnicaSparta TEAM
34BrodaDominikMPOL51KM, M30Wrocław
35LadenbergerMateuszMPOL51KM, M30Jaczków#WAWRZYNTEAM
36DammBeataKPOL22KM, K40BrzegDammTeamRunners
37GórnickaEwelinaKPOL51KM, K30Jedlina-Zdrój#WAWRZYNTEAMZapłacono
38ŁąkTomaszMPOL51KM, M40WrocławZapłacono
39WietrzyńskaAgnieszkaKPOL22KM, K40BrzegZapłacono
40GałkaStanisławMPOL22KM, M50+Dzierżoniów
41FidorMałgorzataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
42ZiębińskiAndrzejMPOL51KM, M40Bartnica
43SajdudaAdamMPOL22KM, M20WrocławZapłacono
44KlucowiczMichałMPOL22KM, M30Opole
45BatógJózefinaKPOL22KM, K40Oława
46NiwisiewiczTomaszMPOL22KM, M40LubinKGHM ZG RUN
47MaciejewskiAdamMPOL51KM, M30WrocławZapłacono
48PaczóskaEwaKPOL51KM, K40Oborniki ŚląskieZapłacono
49PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40SokolecZapłacono
50ŚwiderskiPiotrMPOL22KM, M40Jedlina Zdrój
51ŚwiderskaIzabelaKPOL22KMJedlina Zdrój
52BiałczakTomaszMPOL51KM, M40Olsztyn
53OlszewskiKrzysztofMPOL51KM, M30Wołów#GDYBYNIEJAREKZapłacono
54WłodarczykKrystianMPOL22KM, M30WałbrzychGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
55MajcherczykŁukaszMPOL22KM, M40WałbrzychKRYMARŁUK