maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE

WALIMSKIE BIEGI GÓRSKIE
Miejsce i data imprezy: Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, 16 października 2021
Organizator: Stowarzyszenie „Walim na Żądanie”
Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Strona internetowa Zawodów dostępna jest pod adresem www.walimskiebiegigorskie.com.pl

Partnerzy:
Gmina Walim, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu,
Regulamin Regulamin biegu

Wszelkich informacji udziela koordynator zawodów Aleksander Sobieraj, tel. 661 077 750
Kategorie:
- Sowi Hardcore (51km): 16.10.2021 r. (sobota), start 08:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 381
- Sowi Light (22km): 16.10. 2021 r. (sobota), start: 10:00Wolne miejsca: Zbiorczo na wszystkie kategorie: 381

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 3
Lp.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaMiejscowośćKlubPł.
1HajdukMarcinMPOL51KM, M40Szczawno ZdrójWawrzynteamZapłacono
2KoziełTomaszMPOL51KM, M40Kudowa-Zdrój#WAWRZYNTEAMZapłacono
3HołystMarcinMPOL51KM, M30Marcinowice#WAWRZYNTEAM
4KujawkaPiotrMPOL51KM, M40, KPGłuszyca#WAWRZYNTEAM
5MichalskiKrystianMPOL51KM, M30Wrocław#WAWRZYNTEAM
6NiedźwiedzkaAnnaKPOL51KM, K40Lubin#WAWRZYNTEAM
7NiedźwiedzkiArturMPOL51KM, M30LubinNiedźwiadki Biegają
8KlimeckiKrzysztofMPOL51KM, M20Boguszów-GorceNSK RUNS
9KundysKarolinaKPOL51KM, K30Warszawa#Wawrzynteam
10BieniasŁukaszMPOL51KM, M30DzierżoniòwUltra BAB
11KatanaKatarzynaKPOL22KM, K40PruszkowRozbiegany PiastówZapłacono
12JuraszAleksandraKPOL22KM, K30Kamieniec ZąbkZapłacono
13LulisDawidMPOL22KM, M30WrocławSobota to Sobota
14PasiewiczJakubMPOL22KM, M20, KPŚwidnicaŻelazna ŚwidnicaZapłacono
15KozłowskiŁukaszMPOL22KM, M30Świebodzice#WAWRZYNTEAM
16ProbstWojciechMPOL51KM, M30Hażlach#WAWRZYNTEAM
17GrygierTomaszMPOL22KM, M40OsiecznaZapłacono
18GrzesikJoannaKPOL51KM, K40GłuszycaZapłacono
19KwiatkowskaMartaKPOL22KM, K40WrocławZapłacono
20BiernacikJacekMPOL22KM, M50+Kudowa Zdrój
21PiotrowskaKamilaKPOL22KM, K30WrocławZapłacono
22ZemłaKrzysztofMPOL22KM, M50+Malinowice
23PileckiŁukaszMPOL22KM, M40TrzebnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGAZapłacono
24ZamielskiPawełMPOL22KM, M20WałbrzychPrzedwojewski TeamZapłacono
25JezierskiSergiuszMPOL22KM, M40, KPOleśnicaCAŁA OLEŚNICA BIEGA
26StrzelczykEdytaKPOL22KM, K40BrzegP+E
27SerwadczakPiotrMPOL22KM, M40BrzegP+E
28PosiłaJoannaKPOL22KM, K40MosinaZapłacono
29PalejJustynaKPOL22KM, K30Brzeg
30PalejJanuszMPOL22KM, M30Brzeg
31MerunowiczIwonaKPOL22KM, K40ChojnówROZBIEGANI CHOJNÓWZapłacono
32GołąbMarcinMPOL22KM, M40ŚwidnicaSparta TEAMZapłacono
33BrodaDominikMPOL51KM, M30Wrocław
34LadenbergerMateuszMPOL51KM, M30Jaczków#WAWRZYNTEAM
35DammBeataKPOL22KM, K40BrzegDammTeamRunnersZapłacono
36GórnickaEwelinaKPOL51KM, K30Jedlina-Zdrój#WAWRZYNTEAMZapłacono
37ŁąkTomaszMPOL51KM, M40WrocławZapłacono
38WietrzyńskaAgnieszkaKPOL22KM, K40BrzegZapłacono
39GałkaStanisławMPOL51KM, M50+Dzierżoniów
40FidorMałgorzataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaZapłacono
41ZiębińskiAndrzejMPOL51KM, M40BartnicaZapłacono
42SajdudaAdamMPOL22KM, M20WrocławZapłacono
43BatógJózefinaKPOL22KM, K40Oława
44NiwisiewiczTomaszMPOL22KM, M40LubinKGHM ZG RUN
45MaciejewskiAdamMPOL51KM, M30WrocławZapłacono
46PaczóskaEwaKPOL51KM, K40Oborniki ŚląskieZapłacono
47PrzytulskaJustynaKPOL51KM, K40SokolecZapłacono
48ŚwiderskiPiotrMPOL22KM, M40Jedlina ZdrójZapłacono
49ŚwiderskaIzabelaKPOL22KMJedlina ZdrójZapłacono
50BiałczakTomaszMPOL51KM, M40OlsztynZapłacono
51OlszewskiKrzysztofMPOL51KM, M30Wołów#GDYBYNIEJAREKZapłacono
52WłodarczykKrystianMPOL22KM, M30WałbrzychGRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH
53MajcherczykŁukaszMPOL22KM, M40WałbrzychKRYMARŁUK
54GrabiszewskiAndrzejMPOL51KM, M40DzierzoniowBielawska akademia biegania
55DruzdTomaszMPOL51KM, M40, KPŚwidnica
56SidorukDariuszMPOL22KM, M50+ŚwidnicaZapłacono
57KozakŁukaszMPOL51KM, M30OlsztynZapłacono
58PiątekAnitaKPOL51KM, K30WrocławFRONTREAR
59KuczyńskiMichałMPOL51KM, M30WrocławFRONTREAR
60OkołotowiczMichałMPOL51KM, M30WrocławNOAZapłacono
61SzygendaWaldemarMPOL51KM, M50+Konin
62IlkówMarcinMPOL51KM, M40GłuszycaZapłacono
63SuskiJózefMPOL51KM, M40ŁódźAGB TORFY
64KujawaAdamMPOL51KM, M40WałbrzychGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
65ŻukowskiPawełMPOL51KM, M40Boguszów-GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
66PrzepłataJarekMPOL22KM, M30RuskoStrzegomska dwunastka
67GałeckiTomaszMPOL22KM, M50+WarszawaZapłacono
68MorawskiJacekMPOL22KM, M40ChwaliszówUnicorn RunnersZapłacono
69KozłowieckaJoannaKPOL22KM, K40ŚwidnicaBielawska akademia biegania
70SasinDominikaKPOL22KM, K20ŚwidnicaKB Sobótka
71LubelczykGrzegorzMPOL22KM, M50+MiękiniaSpeleoclub WrocławZapłacono
72RogowskiMichałMPOL22KM, M30Świdnica
73StolarczykJustynaKPOL51KM, K20Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
74RejmanGrzegorzMPOL51KM, M30WałbrzychSlalomonAmbassadorPolandZapłacono
75BiskupskiJakubMPOL22KM, M40WrocławZapłacono
76KrzesińskaKatarzynaKPOL22KM, K30Zielona GóraZAWSZE RAZEMZapłacono
77KrzesińskiDamianMPOL22KM, M30Zielona GóraZAWSZE RAZEMZapłacono
78JanasWojciechMPOL51KM, M30DzierżoniówBielawska akademia bieganiaZapłacono
79GolecMarcinMPOL51KM, M40Boguszów GorceGrupa Biegowa DzikowiecZapłacono
80JędruśJakubMPOL22KM, M30KatowiceCHSBD "W Ruchu"Zapłacono
81CitkoMaciejMPOL22KM, M30OpoleBieg Opolski
82JoachimskiMateuszMPOL22KM, M30Wałbrzych#WAWRZYNTEAM
83WróblewskaRoksanaKPOL22KM, K20WałbrzychWawrzynteamZapłacono
84ŁawskiDominikMPOL51KM, M40DzierżoniówBielawska akademia biegania
85WoźniakIzabelaKPOL22KM, K30Wałbrzych
86PypećDariuszMPOL22KM, M50+, KPWałbrzychKat Cross Wałbrzych
87ŁebekPawełMPOL22KM, M30WałbrzychKat Cross Wałbrzych
88CetnarowskiMariuszMPOL22KM, M30SiechniceBiegam SobieZapłacono
89ZielińskiPawełMPOL51KM, M20, KPŚwidnica
90MichalakRafałMPOL22KM, M20Czepielowice
91RadekTomaszMPOL22KM, M30Warszawa
92KwiatkowskaZuzannaKPOL51KM, K40SzczytnaZapłacono
93KujawaMarekMPOL22KM, M40SzczytnaZapłacono
94RosiekWojciechMPOL22KM, M40, KPOlszany
95ArdelliAntoniMPOL51KM, M40BielawaBielawska akademia biegania
96ArdelliEwaKPOL51KM, K40BielawaBielawska akademia biegania
97Gaj-JurczykRenataKPOL22KM, K40Lewin BrzeskiSTAN UMYSŁU LEWIN BIEGA
98WoźnyPaulinaKPOL22KM, K30Szczytna
99WiniarczykKrzysztofMPOL22KM, M30ŚwiebodziceZapłacono
100ZłotnickaOlgaKPOL22KM, K40Świdnica
Strona 1 z 3