maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- 63 kmWolne miejsca: 167

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1BłędkowskaKatarzynaKPOLMWO, NNW1984OpoleKB Consulting
2Gaj-JurczykRenataKPOLMWO, NNW1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
3Górniak-AntkowiakAgnieszkaKPOL1978Oborniki ŚląskieOborygeniZapłacono
4IlnickaMonikaKPOLMWO1988Opole/Racławice Śl.Wieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
5KondzielnikMagdalenaKPOLNNW1978PszczynaSZapłacono
6KoralewskaEdytaKPOLMWO1975PrudnikZapłacono
7KościelniakWiolettaKPOL1980PrudnikRunners Team NysaSZapłacono
8ŁowickaMajaKPOL1993KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
9MatuszewskaMałgorzataKPOL1975ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
10OgielaEdytaKPOLMGG, MPN, MWO, NNW1977GłuchołazyRunners Team NysaZapłacono
11ParysKatarzynaKPOLMWO1995OpoleParyski TeamM
12RybakAnetaKPOL1979Stalowa WolaMZapłacono
13RychłowskaMagdalenaKPOL1973PiłaSZapłacono
14SikorskaAgnieszkaKPOL1982GdyniaZapłacono
15SypniewskaHannaKPOL1954GdyniaSpartanie Dzieciom/ Golden TeamZapłacono
16SzczerbalAgnieszkaKPOL1975PoznańTKKF MPK POZNAŃZapłacono
17WarzechaTeresaKPOLNNW1962Wilamowa 59Runners Team NysaZapłacono
18WaszczykowskaMagdaKPOLMWO1977Łąka PrudnickaSZapłacono
19WodzińskaDanutaKPOLMWO1978KrapkowiceSZapłacono
20Anonim#202358MPOL1982OpoleMZapłacono
21BarcikMaciekMPOL1974Bielsko-Biała
22BrojMichałMPOLMWO1979OpoleCYkLOFANL
23BurmanMichałMPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemMZapłacono
24CedroDamianMPOLMWO, NNW1978OpoleMalinka - Grudzicka Gang OpoleZapłacono
25ChachułaRyszardMPOLMWO1974ZdzieszowiceDyczuś Team
26CiochPawełMPOLMWO1979OpolePlotserwis TeamZapłacono
27CzecholińskiPiotrMPOL1968LesznoLesz NO Limits RunnersLZapłacono
28DecMirosławMPOLMWO1977OpoleTrucht Team Opole
29DermineNicolasMPOLMPN, MWO1980NysaZapłacono
30DwornikMaciejMPOL1982KrakówWarczące SzprychyZapłacono
31DymarskiMariuszMPOL1973CzerwonakAktywni RazemZapłacono
32FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biegaZapłacono
33GałekWojciechMPOL1979WrocławNO PAIN NO GAINZapłacono
34GlombikBogdanMPOL1965KsiążeniceZapłacono
35GłówkaRafałMPOL1976Katowicedoliniarze.comZapłacono
36GórniakJarosławMPOL1982PogórzeJARBUDZapłacono
37GrabczakJarosławMPOL1984Opole
38GradowskiŁukaszMPOL1978OpoleZapłacono
39GradyśGrzegorzMPOL1977KicinAktywni RazemSZapłacono
40GrudzieńKrzysztofMPOL1976Bładnice DolneSZapłacono
41GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
42GucwaMirosławMPOLNNW1975OpoleTymczasem.inZapłacono
43GulajskiRafałMPOLNNW1975KopienicaOSIEML
44HadrysAdamMPOL1975Enniscorthy/PrudnikPolish Runners Club IrelandMZapłacono
45HajdugaŁukaszMPOLMWO1981Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
46JagielaRafałMPOLMWO1982OpoleKB Odra OpoleSZapłacono
47JagielskiŁukaszMPOL1983LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
48JaroszJarosławMPOLMWO1973OpoleAMTBMZapłacono
49KaczmarekMirosławMPOL1991ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
50KlabikMaciejMPOL1972WrocławEl RapidoZapłacono
51KnopWojciechMPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
52KołodziejPawełMPOL1975CzernicaZapłacono
53KostrzewskiSławomirMPOLMWO1975OpoleZapłacono
54KotyszWaldemarMPOLMWO1964OpoleMZapłacono
55KozinskiMariuszMPOLNNW1980Klobuck-MZapłacono
56KozińskiPawełMPOLNNW1975KłobuckBiegam bo lubięZapłacono
57KruczekMirosławMPOLMWO1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
58KüchlerPawełMPOL1995GdyniaJARBUDZapłacono
59KunickiKonradMPOL1982WrocławNOAZapłacono
60LasekJakubMPOLMWO1990OpoleRMT TeamZapłacono
61LeśniowskiPiotrMPOLMWO1982Opole
62LicJanuszMPOL1967ZabrzeUltrarun BiskupiceMZapłacono
63LubochKrzysztofMPOLMWO1978OpoleM
64MajchrzakMaciejMPOLNNW1989Wrocław140minut.plZapłacono
65MalczewskiDanielMPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluS
66MałkowskiBogdanMPOLMWO1968MurówSPARTANIE DZIECIOM
67MarczewskiSławomirMPOLNNW1972ZłotówStowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówLZapłacono
68MatlokMarekMPOL1976ZabrzeReshape RunnersZapłacono
69MatuszewskiMarekMPOL1972ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
70MelnykIvanMCZE1986OlomoucZapłacono
71MichalewskiPawełMPOLMWO1986OpoleZapłacono
72MielczarekGrzegorzMPOLMWO1967OpoleAM. Trener Team
73OlechnowiczRobertMPOL1971WrocławZapłacono
74OsojcaCezaryMPOL1982NiepolomiceZapłacono
75OstrowskiMaciejMPOLNNW1993KnurówSocios SilesiaZapłacono
76ParaJakubMPOL1979LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
77ParysPiotrMPOLMWO1994OpoleParyski TeamL
78PasławskiSławomirMPOLMPN, MWO1985NysaBX Aktywni
79PeruckiPiotrMPOL1976Prudnik-
80PiotrowskiMarekMPOL1984WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
81PobłockiJanMPOL1957GdańskGrupa Trójmiasto/ Spartanie DziZapłacono
82PruciakKrzysztofMPOL1984OławaBiegowy Patol / AdRunaLine Team
83RatyńskiWojciechMPOL1981DrohiczynMZapłacono
84SajdudaAdamMPOL1993WrocławZapłacono
85SamborskiBartoszMPOL1977WarszawaZałoga górska
86SamborskiDanielMPOLMWO1977OpoleBiegacze w Radomsku / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
87SedlaczekPiotrMPOLMWO1977LubrzaUltraLMZapłacono
88SławińskiKazimierzMPOLNNW1974KielceKielceZapłacono
89SobczakAntoniMPOLMPN, MWO1970NysaCrossActive NysaZapłacono
90SokolowskiAdamMPOL1985WrocławZapłacono
91StachowiakAdamMPOL1985DabczeLesz NO Limits RunnersZapłacono
92StanisławczukSebastianMPOL1980NysaRunners Team NysaLZapłacono
93StankiewiczPawełMPOL1975PotaszeAktywni RazemLZapłacono
94SzelochWojciechMPOLMGG1981GłuchołazyHovno Climbing TeamLZapłacono
95TesznerCzesławMPOL1985Mizerów
96TkaczPawełMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1979GłuchołazyBBL GłuchołazyLZapłacono
97TyczyńskiKrzysztofMPOL1980CzerwonakAktywni RazemXLZapłacono
98WeinertArturMPOL1982ŚremRunner's Power ŚremMZapłacono
99WeynaRafałMPOL1973KicinAktywni RazemLZapłacono
100WistubaŁukaszMPOLNNW1993PrudnikXLZapłacono
Strona 1 z 2