maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- 63 kmWolne miejsca: 166

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1ŻurawWiktorMPOL1997WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
2ZgołaPrzemysławMPOL1971Tarnowo PodgórneTarnowo Podgórne BiegaSZapłacono
3ZbąskiKrzesimirMPOL1986OławaMZapłacono
4WróbelMarcinMPOL1977WysokaMITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
5WróbelDariuszMPOL1985Wrocław
6WolnyKrzysztofMPOL1981ZabrzeUltrakrew - Każdy ma swój KrwiobiegLZapłacono
7WodzińskaDanutaKPOLMWO1978KrapkowiceSZapłacono
8WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
9WistubaŁukaszMPOLNNW1993PrudnikXLZapłacono
10WicherekMaciejMPOL1971KrakówITMBW
11WeynaRafałMPOL1973KicinAktywni RazemLZapłacono
12WeinertArturMPOL1982ŚremRunner's Power ŚremMZapłacono
13WaszczykowskaMagdaKPOLMWO1977Łąka PrudnickaSZapłacono
14WarzechaTeresaKPOLNNW1962Wilamowa 59Runners Team NysaZapłacono
15WalaPatykMPOL1991WrocławBieg Opolski Załoga Górska
16TyczyńskiKrzysztofMPOL1980CzerwonakAktywni RazemXLZapłacono
17TkaczPawełMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1979GłuchołazyBBL GłuchołazyLZapłacono
18TesznerCzesławMPOL1985Mizerów
19SzelochWojciechMPOLMGG1981GłuchołazyHovno Climbing TeamLZapłacono
20SzczerbalAgnieszkaKPOL1975PoznańTKKF MPK POZNAŃZapłacono
21SypniewskaHannaKPOL1954GdyniaSpartanie Dzieciom/ Golden TeamZapłacono
22StankiewiczPawełMPOL1975PotaszeAktywni RazemLZapłacono
23StanisławczukSebastianMPOL1980NysaRunners Team NysaLZapłacono
24StachowiakAdamMPOL1985DabczeLesz NO Limits RunnersZapłacono
25SokolowskiAdamMPOL1985WrocławZapłacono
26SobczakAntoniMPOLMPN, MWO1970NysaCrossActive NysaZapłacono
27SławińskiKazimierzMPOLNNW1974KielceKielceZapłacono
28SikorskaAgnieszkaKPOL1982GdyniaZapłacono
29SedlaczekPiotrMPOLMWO1977LubrzaUltraLMZapłacono
30SamborskiDanielMPOLMWO1977OpoleBiegacze w Radomsku / Wieczorne Bieganie w OpoluZapłacono
31SamborskiBartoszMPOL1977WarszawaZałoga górska
32SajdudaAdamMPOL1993WrocławZapłacono
33RychłowskaMagdalenaKPOL1973PiłaSZapłacono
34RybakAnetaKPOL1979Stalowa WolaMZapłacono
35RatyńskiWojciechMPOL1981DrohiczynMZapłacono
36PyzikTomaszMPOL1975GliwiceDrużyna mojacukrzyca.pl
37PruciakKrzysztofMPOL1984OławaBiegowy Patol / AdRunaLine Team
38PobłockiJanMPOL1957GdańskGrupa Trójmiasto/ Spartanie DziZapłacono
39PiotrowskiMarekMPOL1984WrocławSklep Biegacza Running Team WrocławZapłacono
40PeruckiPiotrMPOL1976Prudnik-
41PasławskiSławomirMPOLMPN, MWO1985NysaBX Aktywni
42ParysPiotrMPOLMWO1994OpoleParyski TeamL
43ParysKatarzynaKPOLMWO1995OpoleParyski TeamM
44ParaJakubMPOL1979LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
45OstrowskiMaciejMPOLNNW1993KnurówSocios SilesiaZapłacono
46OsojcaCezaryMPOL1982NiepolomiceZapłacono
47OrdyniecSławomirMPOL1995Świdnica
48OlechnowiczRobertMPOL1971WrocławZapłacono
49OgielaEdytaKPOLMGG, MPN, MWO, NNW1977GłuchołazyRunners Team NysaZapłacono
50MielczarekGrzegorzMPOLMWO1967OpoleAM. Trener Team
51MichalewskiPawełMPOLMWO1986OpoleZapłacono
52MelnykIvanMCZE1986OlomoucZapłacono
53MatuszewskiMarekMPOL1972ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
54MatuszewskaMałgorzataKPOL1975ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
55MatlokMarekMPOL1976ZabrzeReshape RunnersZapłacono
56MarczewskiSławomirMPOLNNW1972ZłotówStowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówLZapłacono
57MałkowskiBogdanMPOLMWO1968MurówSPARTANIE DZIECIOM
58MalczewskiDanielMPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluS
59MajchrzakMaciejMPOLNNW1989Wrocław140minut.plZapłacono
60ŁowickaMajaKPOL1993KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
61LubochKrzysztofMPOLMWO1978OpoleM
62LicJanuszMPOL1967ZabrzeUltrarun BiskupiceMZapłacono
63LeśniowskiPiotrMPOLMWO1982Opole
64LasekJakubMPOLMWO1990OpoleRMT TeamZapłacono
65KunickiKonradMPOL1982WrocławNOAZapłacono
66KüchlerPawełMPOL1995GdyniaJARBUDZapłacono
67KruczekMirosławMPOLMWO1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
68KozińskiPawełMPOLNNW1975KłobuckBiegam bo lubięZapłacono
69KozinskiMariuszMPOLNNW1980Klobuck-MZapłacono
70KotyszWaldemarMPOLMWO1964OpoleMZapłacono
71KościelniakWiolettaKPOL1980PrudnikRunners Team NysaSZapłacono
72KostrzewskiSławomirMPOLMWO1975OpoleZapłacono
73KoralewskaEdytaKPOLMWO1975PrudnikZapłacono
74KondzielnikMagdalenaKPOLNNW1978PszczynaSZapłacono
75KołodziejPawełMPOL1975CzernicaZapłacono
76KnopWojciechMPOLMWO, NNW1985OpoleZapłacono
77KlabikMaciejMPOL1972WrocławEl RapidoZapłacono
78KaczmarekMirosławMPOL1991ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
79JaroszJarosławMPOLMWO1973OpoleAMTBMZapłacono
80JagielskiŁukaszMPOL1983LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
81JagielaRafałMPOLMWO1982OpoleKB Odra OpoleSZapłacono
82IlnickaMonikaKPOLMWO1988Opole/Racławice Śl.Wieczorne Bieganie w OpoluSZapłacono
83HajdugaŁukaszMPOLMWO1981Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
84HadrysAdamMPOL1975Enniscorthy/PrudnikPolish Runners Club IrelandMZapłacono
85GulajskiRafałMPOLNNW1975KopienicaOSIEML
86GucwaMirosławMPOLNNW1975OpoleTymczasem.inZapłacono
87GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
88GrudzieńKrzysztofMPOL1976Bładnice DolneSZapłacono
89GradyśGrzegorzMPOL1977KicinAktywni RazemSZapłacono
90GradowskiŁukaszMPOL1978OpoleZapłacono
91GrabczakJarosławMPOL1984Opole
92Górniak-AntkowiakAgnieszkaKPOL1978Oborniki ŚląskieOborygeniZapłacono
93GórniakJarosławMPOL1982PogórzeJARBUDZapłacono
94GłówkaRafałMPOL1976Katowicedoliniarze.comZapłacono
95GlombikBogdanMPOL1965KsiążeniceZapłacono
96GałekWojciechMPOL1979WrocławNO PAIN NO GAINZapłacono
97Gaj-JurczykRenataKPOLMWO, NNW1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
98FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biegaZapłacono
99DymarskiMariuszMPOL1973CzerwonakAktywni RazemZapłacono
100DwornikMaciejMPOL1982KrakówWarczące SzprychyZapłacono
Strona 1 z 2