maratonypolskiewikoss201raceszmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa ULTRAMARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- 63 kmWolne miejsca: 195

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1Anonim#202358MPOL1982OpoleMZapłacono
2BarcikMaciekMPOL1974Bielsko-Biała
3BurmanMichałMPOL1976Murowana GoślinaAktywni RazemMZapłacono
4CedroDamianMPOLMWO, NNW1978OpoleMalinka - Grudzicka Gang OpoleZapłacono
5ChachułaRyszardMPOLMWO1974ZdzieszowiceDyczuś Team
6DecMirosławMPOLMWO1977OpoleTrucht Team Opole
7DermineNicolasMPOLMPN, MWO1980NysaZapłacono
8DwornikMaciejMPOL1982KrakówWarczące SzprychyZapłacono
9DymarskiMariuszMPOL1973CzerwonakAktywni RazemZapłacono
10FalkenbergLudwikMPOL1976KrapkowiceKrapkowice biegaZapłacono
11Gaj-JurczykRenataKPOLMWO, NNW1973Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
12GłówkaRafałMPOL1976Katowicedoliniarze.com
13GórniakJarosławMPOL1982PogórzeJARBUDZapłacono
14Górniak-AntkowiakAgnieszkaKPOL1978Oborniki ŚląskieOborygeniZapłacono
15GradowskiŁukaszMPOL1978Opole
16GradyśGrzegorzMPOL1977KicinAktywni RazemSZapłacono
17GrudzieńKrzysztofMPOL1976Bładnice DolneSZapłacono
18GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
19GucwaMirosławMPOLNNW1975OpoleTymczasem.inZapłacono
20HadrysAdamMPOL1975Enniscorthy/PrudnikPolish Runners Club IrelandMZapłacono
21HajdugaŁukaszMPOLMWO1981Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w OpoluLZapłacono
22IlnickaMonikaKPOLMWO1988Opole/Racławice Śl.Wieczorne Bieganie w OpoluS
23JagielaRafałMPOLMWO1982OpoleKB Odra OpoleSZapłacono
24JagielskiŁukaszMPOL1983LesznoLesz NO Limits Runners
25JaroszJarosławMPOLMWO1973OpoleAMTBMZapłacono
26KaczmarekMirosławMPOL1991ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
27KołodziejPawełMPOL1975CzernicaZapłacono
28KondzielnikMagdalenaKPOLNNW1978PszczynaSZapłacono
29KościelniakWiolettaKPOL1980PrudnikRunners Team NysaSZapłacono
30KotyszWaldemarMPOLMWO1964OpoleMZapłacono
31KozinskiMariuszMPOLNNW1980Klobuck-MZapłacono
32KruczekMirosławMPOLMWO1969Lewin BrzeskiStan Umysłu Lewin BiegaM
33KüchlerPawełMPOL1995GdyniaJARBUDZapłacono
34KunickiKonradMPOL1982WrocławNOAZapłacono
35LasekJakubMPOLMWO1990OpoleRMT TeamZapłacono
36LeśniowskiPiotrMPOLMWO1982Opole
37LicJanuszMPOL1967ZabrzeUltrarun BiskupiceMZapłacono
38ŁowickaMajaKPOL1993KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
39MajchrzakMaciejMPOLNNW1989Wrocław140minut.plZapłacono
40MalczewskiDanielMPOLMWO1987OpoleWieczorne Bieganie w OpoluS
41MarczewskiSławomirMPOLNNW1972ZłotówStowarzyszenie Ludzi w Biegu ZłotówLZapłacono
42MatuszewskaMałgorzataKPOL1975ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
43MatuszewskiMarekMPOL1972ŚremRunner's Power ŚremZapłacono
44MichalewskiPawełMPOLMWO1986OpoleZapłacono
45MielczarekGrzegorzMPOLMWO1967OpoleAM. Trener Team
46OgielaEdytaKPOLMGG, MPN, MWO, NNW1977GłuchołazyRunners Team Nysa
47OsojcaCezaryMPOL1982NiepolomiceZapłacono
48OstrowskiMaciejMPOLNNW1993KnurówSocios SilesiaZapłacono
49ParaJakubMPOL1979LesznoLesz NO Limits RunnersZapłacono
50ParysKatarzynaKPOLMWO1995OpoleParyski TeamM
51ParysPiotrMPOLMWO1994OpoleParyski TeamL
52PeruckiPiotrMPOL1976Prudnik-
53PobłockiJanMPOL1957GdańskGrupa Trójmiasto/ Spartanie DziZapłacono
54PruciakKrzysztofMPOL1984OławaBiegowy Patol / AdRunaLine Team
55RatyńskiWojciechMPOL1981DrohiczynMZapłacono
56RybakAnetaKPOL1979Stalowa WolaMZapłacono
57RychłowskaMagdalenaKPOL1973PiłaSZapłacono
58SajdudaAdamMPOL1993WrocławZapłacono
59SedlaczekPiotrMPOLMWO1977LubrzaUltraLM
60SławińskiKazimierzMPOLNNW1974KielceKielceZapłacono
61SobczakAntoniMPOLMPN, MWO1970NysaCrossandActive NysaZapłacono
62SokolowskiAdamMPOL1985WrocławZapłacono
63StachowiakAdamMPOL1985DabczeLesz NO Limits Runners
64StanisławczukSebastianMPOL1980NysaRunners Team NysaLZapłacono
65StankiewiczPawełMPOL1975PotaszeAktywni RazemLZapłacono
66SypniewskaHannaKPOL1954GdyniaSpartanie Dzieciom/ Golden TeamZapłacono
67SzczerbalAgnieszkaKPOL1975PoznańTKKF MPK POZNAŃ
68SzelochWojciechMPOLMGG1981GłuchołazyHovno Climbing TeamLZapłacono
69TkaczPawełMPOLMGG, MPN, MWO, NNW1979GłuchołazyBBL GłuchołazyL
70TyczyńskiKrzysztofMPOL1980CzerwonakAktywni RazemXLZapłacono
71WarzechaTeresaKPOLNNW1962Wilamowa 59Runners Team NysaZapłacono
72WaszczykowskaMagdaKPOLMWO1977Łąka PrudnickaM
73WeinertArturMPOL1982ŚremRunner's Power ŚremMZapłacono
74WeynaRafałMPOL1973KicinAktywni RazemLZapłacono
75WistubaŁukaszMPOLNNW1993PrudnikXLZapłacono
76WłodarczykPawełMPOLMWO1977OpoleKB Odra OpoleZapłacono
77WodzińskaDanutaKPOLMWO1978KrapkowiceSZapłacono
78ZgołaPrzemysławMPOL1971Tarnowo PodgórneTarnowo Podgórne BiegaSZapłacono