maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa MARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 44 kmWolne miejsca: 176

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1SosulskaJaninaKPOL1965WłodaryRunners Team NysaZapłacono
2HuzarewiczHenrykMPOL1977RadzionkówCidry LotajomZapłacono
3KrzemińskiTomaszMPOL1979ŁódźZapłacono
4KuśAgnieszkaKPOL1982WarszawaInO StowarzyszeZapłacono
5KuśMichałMPOL1982WarszawaInO StowarzyszeZapłacono
6MakarońskaTeresaKPOL1970WilamowaRunners Team NysaSZapłacono
7BorkowskaEwaKPOL1952ZłotówZapłacono
8SkrzynkowskaJoannaKPOLNNW1978OpoleZapłacono
9GolkaMichalMPOL1976OpoleXLZapłacono
10WiaterTomaszMPOL1979ChorzówZapłacono
11OkońKamilaKPOL1988PorąbkiRunners Team NysaZapłacono
12PydynReginaKPOLNNW1962ZłotówSZapłacono
13GietMałgorzataKPOL1971Kędzierzyn-KożleKlub Sportowy KOZIOŁEKZapłacono
14MielęckiMaciejMPOL1967OlsztynZapłacono
15PoradaAdamMPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
16RóżańskiMateuszMPOL1981Katowice1981Zapłacono
17MarciniakPrzemysławMPOL1987PrudnikNOAZapłacono
18LelonkiewiczKrzysztofMPOL1977Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieMZapłacono
19SteczkowskaAniaKPOLNNW1982OławaZapłacono
20ŚwistuńEugeniuszMPOL1999KrapkowiceAntonTeamMZapłacono
21MotylMirosławaKPOL1980KrakówZapłacono
22KurpasAgataKPOLNNW1982ZdzieszowiceMultifitZapłacono
23SzwargaBożenaKPOLNNW1977WilamowaRunners Team NysaSZapłacono
24RychłowskiRyszardMPOL1971PiłaLZapłacono
25PyzikTomaszMPOL1975GliwiceDrużyna mojacukrzyca.plZapłacono
26KamińskiBartoszMPOL1979Zielona GóraZapłacono
27JaniszewskiŁukaszMPOL1983Częstochowabiegnę z KamykiemZapłacono
28SzymanskiPawełMPOL1980LesznoMUAY RUNNING TEAMZapłacono
29KaweckiDariuszMPOL1971ZabrzeETISOFT RUNNING TEAMZapłacono
30StokłosaPiotrMPOLMGG, MPN, MWO1984Konradówbikestats.plZapłacono
31KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
32MikluszkaDorotaKPOLMWO1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
33KaczmarekMirosławMPOL1991ŚremRunner's Power Śrem
34KościelniakDagmaraKPOL1977CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
35KościelniakMaciejMPOL1997CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
36SochaDamianMPOL1981KoziegłowyAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
37MudlaffKatarzynaKPOL1988KoziegłowyAktywni RazemXLZapłacono
38Kapler-TęgowskaKarinaKPOL1976KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
39KałuskiJanMPOL1983KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
40TerebelskaKarinaKPOL1979Murowana GoślinaAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
41TołoczkaMarzenaKPOL1972OwińskaAktywni RazemZapłacono
42TołoczkaPrzemysławMPOL1966OwińskaAktywni RazemZapłacono
43ŁukasikMarcinMPOL1981OławaBiegnij Oławo
44KrupińskaAndżelikaKPOL1991KoziegłowyAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
45DwornikMałgorzataKPOL1984KrakówWarczące SzprychyZapłacono
46ParaJakubMPOL1979LesznoLesz NO Limits Runners
47WeynaAnnaKPOL1974KicinAktywni RazemZapłacono
48TurekKarolinaKPOL1977CzerwonakAktywni RazemZapłacono
49ParzonkaMichałMPOLMWO1986Kędzierzyn-KoźleŚwiszczący ŁańcuchLZapłacono
50DrzymałaMarcinMPOLMWO1983Strzelce OpolskieZapłacono
51BoszkoKrzysztofMPOLMWO1984OpoleZapłacono
52MańczakFilipMPOL1979KicinAKTYWNI RAZEMZapłacono
53MańczakAgnieszkaKPOL1979KicinAktywni RazemSZapłacono
54HlożekJoannaKPOLNNW1979SkokiAktywni RazemMZapłacono
55SmoterDamianMPOL1982Wrocław
56TyczyńskaJoannaKPOL1980CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
57DomańskaAnnaKPOL1984KicinAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
58JarosMirekMPOLMWO1978Zimnice MałeXL
59FortunaMarcinMPOLMWO1983Kędzierzyn-KoźleŚwiszczący Łańcuch / ANTONTEAMMZapłacono
60KlesznoZbigniewMPOLMWO, NNW1977OpoleL
61NatońskiPiotrMPOLMWO1979Opole10M
62PiotrowskiKamilMPOL1980WrocławZapłacono
63AdamczakSzymonMPOL1992Kąkolewo
64SokołowskiMarcinMPOLMWO1984Opole
65BaranBartłomiejMPOLMWO1995BaborówZapłacono
66JaniszewskiWiktorMPOLMWO1998WrocławZapłacono
67DrożyńskaIwonaKPOLMPN, MWO1987NysaLucek Pazur TeamZapłacono
68SuszczyńskiKrzysztofMPOLMPN, MWO1976NysaLucek Pazur TeamZapłacono
69PawłowskiArkadiuszMPOL1984KobyłkaZapłacono
70SzczypińskiAndrzejMPOL1976Witoszów Dolny
71BuhlMarcinMPOLMWO1983ChrząstowiceSZapłacono
72SzumlakKrzysztofMPOLNNW1984OpoleL
73Kośniewska-NowakJoannaKPOLNNW1979Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w Opolu
74BiernackaBeataKPOLMWO1985OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
75HajdaJustynaKPOL1994RadzionkówMafia Team LubliniecZapłacono
76ŚmigielŁukaszMPOLMWO1982PrądySprinter PrądyLZapłacono
77VojvodikMartinMCZE1974OstravaSKOB OstravaLZapłacono
78KarkoszAndrzejMPOLMWO1990OpoleM
79SchulzeJörgMDEU1957Luckenwalde
80KarpowiczRafalMPOL1976Wroclaw
81KustraKlaudiaKPOLMPN, MWO1988NysaZapłacono
82KaczmarczykGrzegorzMPOL1983ZabrzeZapłacono
83AntkowiczMarcinMPOLMPN, MWO1976NysaProzac Teams NysaZapłacono
84ŁopianiakTomaszMPOLMWO1975OpoleZapłacono
85BialikJędrzejMPOLMPN, MWO1984NysaMZapłacono
86PikosPatrykMPOLMWO, NNW1987Polska Nowa WieśZapłacono
87CzyżGrzegorzMPOLMWO1972KrapkowiceZapłacono
88BrojAdrianMPOLMWO1968ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
89CzechKrzysztofMPOL1991KrakowM
90KrólewiczPiotrMPOLMWO1991Reńska Wieś
91DzierżanowskiŁukaszMPOLMWO1978Żelazna
92OdolińskiJacekMPOL1968OstródaOstróda RunnersZapłacono
93KociszewskiŁukaszMPOLMWO1980OpoleZapłacono
94MichalakRafałMPOLMWO1994CzepielowiceM
95GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
96BęśMarcinMPOL1976Jordanów ŚląskiL
97FiebigStefanMPOLNNW1968Janiszewowww.Fiebig.pl
98BihunNataliaKPOL1987WrocławNOA
99MajMarekMPOL1980WrocławXLZapłacono
100SmakAdamMPOL1973WrocławPULSAR Adam Smak
Strona 1 z 2