maratonypolskiewikoss fotodyplom logozmianyzmianyASTRUM nowe logo

Bieg 3 x Kopa MARATON

Miejsce i data imprezy: Pokrzywna, 23 kwietnia 2022
Organizator: Stowarzyszenie "Bieg Opolski"
Regulamin Regulamin Biegu

.
Kategorie:
- Bieg 44 kmWolne miejsca: 176

Formularz rejestracyjnyFormularz rejestracyjny

Strona 1 z 2
Lp.Nr start.NazwiskoImięPłećKrajKategoriaRok ur.MiejscowośćKlubKoszulkaPł.
1AdamczakSzymonMPOL1992Kąkolewo
2AntkowiczMarcinMPOLMPN, MWO1976NysaProzac Teams NysaZapłacono
3BaranBartłomiejMPOLMWO1995BaborówZapłacono
4BęśMarcinMPOL1976Jordanów ŚląskiL
5BialikJędrzejMPOLMPN, MWO1984NysaMZapłacono
6BiernackaBeataKPOLMWO1985OpoleWieczorne Bieganie w Opolu
7BihunNataliaKPOL1987WrocławNOA
8BorkowskaEwaKPOL1952ZłotówZapłacono
9BoszkoKrzysztofMPOLMWO1984OpoleZapłacono
10BrojAdrianMPOLMWO1968ŹliniceBROJ TEAM ŹLINICEZapłacono
11BuhlMarcinMPOLMWO1983ChrząstowiceSZapłacono
12CzechKrzysztofMPOL1991KrakowM
13CzyżGrzegorzMPOLMWO1972KrapkowiceZapłacono
14DomańskaAnnaKPOL1984KicinAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
15DrożyńskaIwonaKPOLMPN, MWO1987NysaLucek Pazur TeamZapłacono
16DrzymałaMarcinMPOLMWO1983Strzelce OpolskieZapłacono
17DwornikMałgorzataKPOL1984KrakówWarczące SzprychyZapłacono
18DzierżanowskiŁukaszMPOLMWO1978Żelazna
19FiebigStefanMPOLNNW1968Janiszewowww.Fiebig.pl
20FortunaMarcinMPOLMWO1983Kędzierzyn-KoźleŚwiszczący Łańcuch / ANTONTEAMMZapłacono
21GietMałgorzataKPOL1971Kędzierzyn-KożleKlub Sportowy KOZIOŁEKZapłacono
22GolkaMichalMPOL1976OpoleXLZapłacono
23GrundMarekMPOL1989StrzebińMafia Team Lubliniec
24HajdaJustynaKPOL1994RadzionkówMafia Team LubliniecZapłacono
25HlożekJoannaKPOLNNW1979SkokiAktywni RazemMZapłacono
26HuzarewiczHenrykMPOL1977RadzionkówCidry LotajomZapłacono
27JaniszewskiŁukaszMPOL1983Częstochowabiegnę z KamykiemZapłacono
28JaniszewskiWiktorMPOLMWO1998WrocławZapłacono
29JarosMirekMPOLMWO1978Zimnice MałeXL
30KaczmarczykGrzegorzMPOL1983ZabrzeZapłacono
31KaczmarekMirosławMPOL1991ŚremRunner's Power Śrem
32KałuskiJanMPOL1983KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
33KamińskiBartoszMPOL1979Zielona GóraZapłacono
34Kapler-TęgowskaKarinaKPOL1976KoziegłowyAktywni RazemZapłacono
35KarkoszAndrzejMPOLMWO1990OpoleM
36KarpowiczRafalMPOL1976Wroclaw
37KaweckiDariuszMPOL1971ZabrzeETISOFT RUNNING TEAMZapłacono
38KlesznoZbigniewMPOLMWO, NNW1977OpoleL
39KociszewskiŁukaszMPOLMWO1980OpoleZapłacono
40KościelniakDagmaraKPOL1977CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
41KościelniakMaciejMPOL1997CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
42Kośniewska-NowakJoannaKPOLNNW1979Dębska KuźniaWieczorne Bieganie w Opolu
43KraicziczekKrzysztofMPOL1977Piekło
44KrólewiczPiotrMPOLMWO1991Reńska Wieś
45KrupińskaAndżelikaKPOL1991KoziegłowyAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
46KrzemińskiTomaszMPOL1979ŁódźZapłacono
47KurpasAgataKPOLNNW1982ZdzieszowiceMultifitZapłacono
48KustraKlaudiaKPOLMPN, MWO1988NysaZapłacono
49KuśAgnieszkaKPOL1982WarszawaInO StowarzyszeZapłacono
50KuśMichałMPOL1982WarszawaInO StowarzyszeZapłacono
51LelonkiewiczKrzysztofMPOL1977Strzelce OpolskieGmina Strzelce OpolskieMZapłacono
52ŁopianiakTomaszMPOLMWO1975OpoleZapłacono
53ŁukasikMarcinMPOL1981OławaBiegnij Oławo
54MajMarekMPOL1980WrocławXLZapłacono
55MakarońskaTeresaKPOL1970WilamowaRunners Team NysaSZapłacono
56MańczakAgnieszkaKPOL1979KicinAktywni RazemSZapłacono
57MańczakFilipMPOL1979KicinAKTYWNI RAZEMZapłacono
58MarciniakPrzemysławMPOL1987PrudnikNOAZapłacono
59MichalakRafałMPOLMWO1994CzepielowiceM
60MielęckiMaciejMPOL1967OlsztynZapłacono
61MikluszkaDorotaKPOLMWO1976OpoleKB Odra OpoleZapłacono
62MotylMirosławaKPOL1980KrakówZapłacono
63MudlaffKatarzynaKPOL1988KoziegłowyAktywni RazemXLZapłacono
64NatońskiPiotrMPOLMWO1979Opole10M
65OdolińskiJacekMPOL1968OstródaOstróda RunnersZapłacono
66OkońKamilaKPOL1988PorąbkiRunners Team NysaZapłacono
67ParaJakubMPOL1979LesznoLesz NO Limits Runners
68ParzonkaMichałMPOLMWO1986Kędzierzyn-KoźleŚwiszczący ŁańcuchLZapłacono
69PawłowskiArkadiuszMPOL1984KobyłkaZapłacono
70PietrusaMariuszMPOL1984KępaCyklofan Opole
71PikosPatrykMPOLMWO, NNW1987Polska Nowa WieśZapłacono
72PiotrowskiKamilMPOL1980WrocławZapłacono
73PoradaAdamMPOL1970ZdzieszowiceMultifit Bazylia ZdzieszowiceZapłacono
74PydynReginaKPOLNNW1962ZłotówSZapłacono
75PyzikTomaszMPOL1975GliwiceDrużyna mojacukrzyca.plZapłacono
76RóżańskiMateuszMPOL1981Katowice1981Zapłacono
77RychłowskiRyszardMPOL1971PiłaLZapłacono
78SchulzeJörgMDEU1957Luckenwalde
79SkowronekDariuszMPOL1968Zawiercie#byledomety
80SkrzynkowskaJoannaKPOLNNW1978OpoleZapłacono
81SmakAdamMPOL1973WrocławPULSAR Adam Smak
82SmoterDamianMPOL1982Wrocław
83SochaDamianMPOL1981KoziegłowyAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
84SokołowskiMarcinMPOLMWO1984Opole
85SosulskaJaninaKPOL1965WłodaryRunners Team NysaZapłacono
86SteczkowskaAniaKPOLNNW1982OławaZapłacono
87StokłosaPiotrMPOLMGG, MPN, MWO1984Konradówbikestats.plZapłacono
88SuszczyńskiKrzysztofMPOLMPN, MWO1976NysaLucek Pazur TeamZapłacono
89SzczypińskiAndrzejMPOL1976Witoszów Dolny
90SzumlakKrzysztofMPOLNNW1984OpoleL
91SzwargaBożenaKPOLNNW1977WilamowaRunners Team NysaSZapłacono
92SzymanskiPawełMPOL1980LesznoMUAY RUNNING TEAMZapłacono
93ŚmigielŁukaszMPOLMWO1982PrądySprinter PrądyLZapłacono
94ŚwistuńEugeniuszMPOL1999KrapkowiceAntonTeamMZapłacono
95TaborMarcinMPOL1985PrudnikOpoleM
96TerebelskaKarinaKPOL1979Murowana GoślinaAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
97TołoczkaMarzenaKPOL1972OwińskaAktywni RazemZapłacono
98TołoczkaPrzemysławMPOL1966OwińskaAktywni RazemZapłacono
99TurekKarolinaKPOL1977CzerwonakAktywni RazemZapłacono
100TyczyńskaJoannaKPOL1980CzerwonakAktywni Razem/Czerwonackie KijankiZapłacono
Strona 1 z 2